WINKELHOF f ,F!TDRRDORP"*" Kruyt Katwijk heeft ook voor u eenbadklaar badkamerplan in huis! o Uwboekenspecialist: 'tbest bekend met kennis. HUIS Het Nieuwe Boekhuis En wilt u direkt de meeste kans van slagen hebben? Wij hebben uitstekende ervaringen opgedaan met KRUYT KATWIJKProfessioneel denkende mensen, die weten wat er voor een nieuwe badkamer komt kijken en ook alle materialen kunnen aandragen om je badkamerplan te verwezenlijken. In de showroom staan een groot aantal kompleet ingerichte badkamers opgesteld. Sanitair van de grote merken Villeroy en Boch en van Sphinx, in prachtige kleuren. Zeer smaakvol gekombineerd met bijpassende wand- tegels, vloeren en een grote kollektie badkamermeubelen. Wij hadden nogal wat persoonlijke wensen en eisen en daar is voor 100% aan voldaan. Zo konden we uit honderden tegels een fijne keuze maken. Verschillende mogelijkheden hebben we ter plaatse bekeken Zo groeide ons badkamerplan tot een voor ons volmaakt geheel. En wat een gemak, alles onder één dak! Afspraken en levertijden werden korrekt nagekomen, service en deskundige begeleiding waren perfekt. Heeft u ook een badkamerplan? Bij KRUYT KATWIJK weet men er alles van! Ietsover keukens 22 Kompleet ingerichte keukens Iets over tegels in alle kleuren, modellen, n Iets over hout Iets over bouwstoffen Iets over open haarden WINKELHOF Vanaf woensdag 22 oktober a.s. heeft Leiderdorp een geheel nieuw hart, waarin een behaaglijk overdekt winkelcentrum een ware winkelweelde biedt in ruim vijftig gezellige, smaak volle winkels en winkeltjes. WINKELHOF Is gemakkelijk bereikbaar vanuit alle kanten van Leiderdorp en verre omgeving. WINKELHOF Kent géén parkeerprobleem. De overdekte parkeergarage biedt plaats aan ruim 650 auto's en is dag en nacht geopend (ook zondags). WINKELHOF De winkels zijn bijna altijd open. Maandag van 13.00 tot 18.00 uur. Dinsdag t/m donderdag 09.00 tot 18.00 uur. Vrijdag (koopavond) 09.00 tot 21.00 uur. Zaterdag van 09.00 tot 17.00 uur. WINKELHOF Is airconditioned dus altijd goed winkelweer. WINKELHOF Dat ishet nieuwe hart van Leiderdorp. Vraag informatie over ons ideale "betaal-per-maand-plan"! BOEKHANDEL I BREESTRAAT52/HOEK VROUWE NSTEEG, LE IDE N.TEL: 071 -1 269 77 Grote Winkler Met deze 25-delige, fantastisch uitge voerde Winkler Prins 80 bent u in het bezit van de meest perfekte encyclopedie DeGrote Winkler Prins 80 heeft een volledig nieuwe rubricering en indeling, die het opzoe ken sterk vereenvoudigen Kom hemeens rustig bestuderen, dieGrote Winkler Prins 80. Natuurlijk heeft Uw Boekenspecialist méér keus in encyclopedieën en naslagwerken. Bijvoorbeeld: De Algemene Winkler Prins (14 delen) De Winkler Prins Encyclopedie van het dierenrijk (6 delen) De Winkler Prins Grote Wereld geschiedenis (6 delen) De Winkler Prins Technische Encyclopedie (6 delen) De Winkler Prins van de Aardrijkskunde (4 delen) en vele andere. De nieuwe, 7-delige Medische WinklerPrins Gezond leven staat terecht volop in de belangstelling. Want gezondheid is het belang rijkste bezit. Daarom hoort deze veelzijdige nieuwe Medische Winkler Prins thuis in elk gezin. Dit sublieme naslagwerk informeert u over alles wat met geestelijk en lichamelijk wel zijn te maken heeft. Eén van de zeven delen is volledig gewijd aan moderne gezondheidsleer en alternatieve geneeswijzen De nieuwe 7-delige Medische WinklerPrins isdan ook een méérdan verantwoorde investe- Een Winkler Prins 4 3 jeugd-encyclopedie waar je óók naar kunt luisteren. De Audioclopedie. Ideale kombinatie van boek en geluids-cassettes. Het boek is een echte jeugd-encyclopedie van Winkler Prins, vierhonderd pagina's dik en voorzien van vele kleurrijke illustraties. Geluids-cassettes kompleteren de ency clopedie Cassettes die vogelgeluiden, dialek- ten, muziek en nog véél meer laten horen. Een beter kado is nauwelijks denkbaar. Bovendien is de Audioclopedie prettig voorde lig: tot 1 januari 1981: f 79,50 'Kennis is macht', zeiden we vroeger. 'Kennis is noodzaak', zeggen we nu. Want in steeds sneller tempo veranderen waarden, begrippen en feiten. Kennis van van daag schiet morgen tekort. Encyclopedieën zijn dan ook onmisbaar geworden. Uw Boekenspecialist is kundig in kennis. Bij hem vindt U de juiste encyclopedieën. Alge meen, of gericht. Voor studie. Voor hobby. Als aanvulling op Uw algemene ontwikkeling. Kennis is immers een recht voor ieder. Kom eens praten over encyclopedieën bij Uw Boekenspecialist; ook voor kennis het beste adres.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 10