IT ssimi PERSONEEL persi a. beleids medewerker gezondheidszorg m/v b. medewerker gezondheidszorg m/v tk administrateur m/v J.van der Luyt Zonen b.v. soneel PERSONEEL personeeHyg pfrsonffi EB norsont verpleegkundige h.b.o./m.b.o.-i.w.-er (m/v) of h.b.o./m.b.o.-v-er (m/v) stichting centrum st.bavo noordwijkerhout leiden Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening "Horsten Vliet" hoofdleid(st)er (deeltijd-baan) expeditie-medewerkers vul-in ing zaterdaghulpen huishoudelijke hulpen randstad ^parson**! p**ne^ «asorea P*rs®"**lPERS0r€a pereoneel De afdeling Opname 1 van de sektor akute psychiatrie heeft een vakature v (m/v) Taken: begeleiding van zowel groepen als de individuele patiënt participatie in behandelingsaspekten op multidisciplinair niveau participatie in de beleidsaspecten van de afdeling begeleiding van leerlingen in het kader van hun opleiding. Opname 1 is een afdeling in ontwikkeling Salarisgrenzen: f2091.08 - f2751,37 bruto per maand, ertclusief onregelmatigheids toeslag en toeslag tijdelijke wet arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 80.21.52. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27- tel 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout In de Directie Gezondheidszorg zijn opgenomen de GG en GD en de vroegere secretariefuncties op het terrein van de volksgezond heid. Het bureau beleidsaangelegenheden van deze directie is onder eindverantwoordelijkheid van het hoofd van de Directie belast met beleidsadvisering, - voorbereiding en met beleidsuitvoerende taken Binnen dit bureau zijn twee vacatures: Vac.nr. 80.114. De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit: - met visie bijdragen aan de ontwikkeling van een actief gemeentelijk beleid op het terrein van de Gezondheidszorg; - bevorderen van de samenwerking tussen en met het particulier ini tiatief, gericht op de totstandkoming van voor de bevolking wense lijke voorzieningen; - advisering met betrekking tot subsidieverlening aan het particulier initiatief. Voor deze functie zoeken wij gegadigden met ten minste een op de functie passende hogere beroepsopleiding. Een brede belangstelling voor en een goed inzicht in de actuele ont wikkelingen in de Gezondheidszorg alsook ervaring in een soortgelij ke functie is gewenst. Goede contactuele eigenschappen en redac tionele vaardigheden zijn vereist. Aanstelling zal mede afhankelijk van opleiding en ervaring, plaatsvin den in één der hoofdcommiesenrangen. Salaris maximaal 4807,- f 26, - bruto per maand. Vac.nr. 80.115. De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit: - analyse en uitwerking van de signaleringen die de registratie van beleidsgegevens oplevert; - advisering m.b.t. de financiering van voorzieningen, activiteiten en accommodaties (direct of indirect via subsidiëring); - assistentie beleidsmedewerkers bij de beleidsadvisering; - het voeren van het secretariaat van beleidscommissies ad. hoe. Voor deze functie zoeken wij gegadigden met tenminste een voltooi de middelbare opleiding aangevuld met een op de functie passende opleiding b.v. Bestuursambtenaar.Inzicht inen ervaring op het terrein van de Gezondheidszorg is gewenst. Goede contactuele eigenschap pen en redactionele vaardigheden zijn vereist. Aanstelling zal afhankelijk van opleiding en ervaring plaatsvinden in de rang van commies of commies A. Salaris maximaal f 3584, - f 26, - bruto per maand. Voor beide functies kan een psychologisch onderzoek deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor nadert informatie kunt u zich wenden tot mw, M.C. Zwart, arts, tel.: 071-120645 en de heer M. Gort, tel.: 071-145344, toestel 121. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad gericht worden aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Post bus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenum mer. BI( de yemeente^en staart^ ties open voor d en voldoet. solliciteren Accountants Combinatie Nederland Registeraccountants Leidseweg 59, Voorschoten Tel. 01717-8966 kan enkele ervaren en jonge assistenten plaatsen. Zij die met de NIVRA-studie reeds zijn gevorderd of in het bezit zijn van S.P.D.-I kunnen hier een functie aanvaarden, waarbij zij aan jonge assistenten lei ding geven. Voor de jonge assistenten is tenminste een prak tijkdiploma boekhouden vereist. Naast een studiekosten vergoeding geven wij een 13e maand salaris en bestaat de mogelijkheid om in een pensioenfonds te worden opgenomen. Voor nadere informaties kunt u zich tot boven staand adres wenden of né 19.00 uur 070-541397. Bent u elektromonteur of hulp-elektromonteur met enige jaren ervaring? Bel ons dan eens voor een afspraak en vraag naar de heer J. Duivenvoorden. Wij bieden u een afwisselende baan tegen een goed salaris. ELEKTRO TECHNISCH INSTALLATIEBUREAU GERJOMA Vliet ZZ 12231 GH Rijnsburg. Tel. 01718-21028. (werkzaam in Leidschendam, Voorschoten en Wassenaar) "Horsten Vliet" is een instelling met de werkvormen Algemeen Maatschappelijk Werk en Gezinsverzorging. In de afdeling Gezinsverzor ging werken ruim 500 gezins helpsters/verzorgsters onder leiding van 19 leidsters. zoekt ter uitbreiding van de afdeling Gezinsverzorging Deze functionaris bevordert optimale hulpverlening door mensen te stimu leren en te activeren; participeert in het management team samen met een col lega hoofdleidster; geeft leiding aan een team van leid(st)ers, werkzaam op een plaatselijk bureau, houdt zich bezig met de ontwikkeling van gezinsverzor ging afgestemd op de hulpvraag, werkt samen met een staffunctionaris deskundigheids bevordering en een staffunctionaris personeelszaken. Opleiding:: minimaal HBO-niveau. Wenselijk: V.O. en ervaring in de gezinsverzorging. Rechtspositie: conform de CAO-Welzijnswerk. Bij de sollicitatieprocedure zijn bestuur, management-team en leiding gezinsverzorging be trokken. Inlichtingen en informatiemateriaal met betrekking tot de functie zijn te verkrijgen bij de hoofdleidster, mevrouw J. v.d. Weij, telefoon (01717) 49 95. Sollicitaties met relevante gegevens aan de staffunctionaris Personeelszaken, mevrouw E.P.C. Osset-Bax, Postbus 114,2250 AC Voorschoten. Menken Landbouw Holding B.V. te Wassenaar omvat een aantal produktiebedrijven waar een breed assortiment consumptiemelkprodukten, kaasprodukten, frisdranken en vruchtesappen wordt vervaardigd. Voor onze vestiging te Wassenaar zoeken wij wegens uit breiding van de werkzaamheden: deze medewerkers zullen belast worden met het gereed maken van te verzenden orders (containers). De werkzaamheden worden zowel in dag- als in nacht dienst verricht. De sollicitanten moeten derhalve bereid zijn in het volgende schema mee te draaien: 1 week dagdienst, 1 week nachtdienst. Op deze afdeling waar veelal in teamverband gewerkt wordt zijn diverse fur.kties vakant zoals: containerlader, machinebediende, medewerker intern transport. Het voert te ver om hier verder op deze funkties in te gaan. Wij kunnen u dit bij een sollicitatiegesprek verder toelichten en u de werkzaamheden tonen. Voor scholieren die hun zakgeld zelf willen verdienen fs dit een unieke mogelijkheid. De werkzaamheden omvat ten het lossen van vrachtwagens. Werktijden van 5.00 - 12.00 uur. Minimum leeftijd: 18 jaar. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken, t.a.v. Dhr. J.W. v.d. Oever. MENKEN - LANDBOUW MENKEN-LANDBOUW BV Postbus 70 - 2240 AB Wassenaar Telefoon 01751 - 79944 In het Diaconessenhuis te Leiden is plaats voor enkele in de schoonmaakdienst, die full-time of part-time (voor 20 uur per week) of 's avonds (van 17.00-20.00 uur) willen werken op verschillende afdelingen. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden graag verstrekt door mevrouw J. van Werkhoven, hoofd schoonmaakdienst. Telefoon 071-155960, toestel 729. Een sollicitatieformulier kunt U aanvragen bij mevrouw H. Polman, secretaresse personeelszaken, toestel 218. DIACONESSENHUIS LEIDEN Direct werk in de gezondheidszorg: A-verpleegkundige met anesthesie- aantek. A-verpleegkundige voor 7 nachten uitzendbureau Leiden. Kort Rapenburg 6, SENSOR NEDERLAND BV Een leidinggevend bedrijf in de produktie van seismische meetinstrumenten zoekt een: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Wij denken aan een jong schaap met vijf poten hetwelk bereid is zich met een grote variatie van werkzaamheden bezig te gaan houden. Enige kennis van de Engelse taal tezamen met een snufje technische feeling worden op prijs gesteld. Een hoge graad van inzetbaarheid tezamen met een H.A.V.O.-diploma vormen een vereiste voor hen die willen solliciteren. Heeft u belangstelling? Bel dan 01717-3941 en vraag naar de heer van Beek. SENSOR NEDERLAND BV Rouwkooplaan 8 - 2251 AP VOORSCHOTEN van der Luyt B.V., internationale transporten en verhuizingen zoekt ter vervulling van de administratieve funktie een Deze funktie omvat onder andere; - het leiding geven aan de administratie - het verzorgen van de periodieke informatieverstrekking - het beheren en uitbouwen van de automatische gegevensverwerking De eisen, die aan deze funktionaris worden gesteld, zijn: - diploma M.B.A. (liefst bezig metS.P.D.) - ruime administratieve ervaring - aktief betrokken geweest bij automatisering Een psychologische test kan een onderdeel zijn van de selektie'procedure. Reflektanten kunnen hun schriftelijke sollicitaties richten aan de direktie van J. van der Luyt Zn. B.V., postbus 1016, te Oegstgeest. Eventuele inlichtingen kunnen telefonisch worden verkregen bij A. J. van Doorn, R.A., tel.:070-9931 22. INTERNATIONAAL TRANSPORTBEDRIJF OEGSTGEEST

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 24