Tèchnici kunnen hun hart bij ons ophalen. direktie sekretaresse PERSONEEL' (•EfStNEELfiêrso^ vertegenwoordiger bvkorthofah Heineken. PeJSf2Q§^T^.PERSONEams<*m leiden/bollenstreek e.o. baliemedewerker (m/v) DIRECTIE-SECRETARESSE acr^KFBManp^ PtnOUCHMfMnM pOTorwi «rcotffi Nutricia Verkoop Neder land B.V. zoekt een Vertegenwoordiger. Onze voorkeur gaat uit naar een man met ervaring als vertegenwoordiger in de levensmiddelenbranche, die .in staat is na een korte in werkperiode met takt en gezond kommercieel inzicht onze belangen te beharti gen. Zijn taak zal bestaan uit het onderhouden van verkoop kontakten met bestaande kliënten en het kreëren van nieuwe relaties voor een assortiment, bestaande uit o.a. Olvarit, Bambix, Nutrix, Chocomel, Benco, koffie melk en dieetvoedingen. Enfin, de man die wij zoe ken kent onze naam en weet voor welk assortiment en kwaliteit die naam staat. De juiste man voor deze rfptrg funktie heeft tenminste fl» een MULO/MAVO-oplei- T ding en dient woonachtig I l te zijn in zijn werkgebied. ^4 nutricia verkoop nederiand/ zoetermeer n.v. verenigde bedrijven nutricia is een gespecialiseerd voedingsmiddelenkoncern, waarin ondergebracht Nutricia Groep Konsumenten Nederland, Nutricia Groep Industrieel Nutricia Groep Internationaal en Nutricia België. Het koncern heeft vestigingen in Zoetermeer, Breda, Cuyk, Etten-Leur, Athene. Bornem (België), Bradford (U.K.) en Madrid. Geboden wordt een leven dige, zelfstandige job met een goed salaris en uitste kende sëkundaire arbeids voorwaarden, gratifikatie, 8 °/o vakantiegeld, een gun stige autoregeling en re presentatiekosten. Als u meent aan voorgaan de kwalifikaties te voldoen, zend dan uw schriftelijke sollicitatie met een recente pasfoto en opgave van leef tijd, opleiding en praktijk ervaring als vertegenwoor diger aan de afdeling Personeelszaken van Nutricia Verkoop Nederland B.V., t.a.v. de heer H.Th.Borst, Postbus 1 2700 MA Zoetermeer. S.v.p. op de envelop de letter L vermelden. uitgeefster van Leidsch Dagolad, Alphens Dagblad, Alleman en Wijknieuws Ridderveld vraagt een Deze functie wordt door 2 medewerkers in deeltijd vervuld. Werktijden: wisselend - 1e week van 08.30-13.00 uur - 2e week van 13.00-17.30 uur Bij ziekte of vakantie van een van de medewerksters wordt de werktijd (gedurende max. 3 weken) van 08.30-12.30 en van 13.00-17.00 uur. Opleiding: MAVO-niveau Type-ervaring. Inlichtingen over deze functie kunt u krijgen onder telefoonnummer 071-144941. Vragen naar A. v.d Spek. Schriftelijke sollicitatie aan de personeelscoördina- tor R. Metman van Leidsch Dagblad B. V.Witte Sin gel 1, 2311 BG Leiden. Ons bedrijf houdt zich bezig met het fabriceren, importeren en exporteren van artikelen, die verkocht worden aan de industrie, kantoorboekhandel en winkelbedrijven. Voor ons sekretariaat zoeken wij een van ca. 20 jaar, met sekretaresse-opleiding. Belangrijke eigenschappen voor ons zijn akkuratesse, prettig kontakt met mensen en zelfstandigheid. Belangstellenden kunnen een afspraak maken met onze direktiesekretaresse mevr. L. Arkesteijn Lageweg 39. Postbus 14, 2220 AA Katwijk tel. 01718-29201* smb-1 Het N.D.B. te Zoeterwoude/Rijndijk is een moderne Offset-Drukkerij, waarin met de meest moderne apparatuur veel en voornamelijk tijd schriften worden vervaardigd. Wegens interne promotie van de huidige secretaresse zoeken wij een bekwame en full-time voor de FINANCIEEL/ECONOMISCH ADJUNCT-DIRECTEUR De funktie omvat de gebruikelijke secretaresse-werkzaamheden, waar bij correspondentie en verslaglegging vrijwel uitsluitend plaatsvindt in de Nederlandse taal. Onze voorkeur gaat uit naar een kandidate met een goede algemene ontwikkeling en een voltooide opleiding voor directiesecretaresse. Gezien de aard van de funktie lijkt een financieel/economische belang stelling of ervaring gewenst. Dit zou o.a. kunnen blijken uit een voorop leiding waarin b.v. economie onderdeel uitmaakte van het pakket. Leeftijd niet jonger dan 25 jaar. Volledig inwerken door voorgangster is mogelijk. De salariëring voor deze funktie wordt mede afhankelijk gesteld van leeftijd en ervaring. Belangstellenden wordt verzocht een schriftelijke sollicitatie, met om schrijving van opleiding en ervaring, te richten aan de afdeling Perso neelszaken v/h Nederlands Drukkerij Bedrijf BV, Productieweg 5, 2382 AP Zoeterwoude, tel. 071-410114. Voor onze Inkoopafdeling (faktuurcontrole) vragen wij een MEDEWERKER M/V Indien u over enige kantoorervaring beschikt en gewend bent nauwkeurig te werken, dan zien wij gaarne uw mon delinge of schriftelijke sollicitatie tegemoet. B.V. Necomij Europaweg 1a, Postbus 14, 2380 AA Zoeterwoude/ Dorp. Tel. 01715-9200. Heineken Brouwerijen B.V. in Zoeterwoude biedt op dit ogenblik volop werk aan zo'n kleine 2000 mensen. Deze zijn werkzaam op het gebied van administratie, produktie en techniek. Heineken is zondermeer een eldorado voor technici; onderhoudstechnici die straks moeiteloos met de meest geavanceerde technische apparatuur weten om te gaan. 't Gaat om de volgende mensen: Storingsmonteurs Elektro. Vereist LTS-elektrotechniek aangevuld met VEV of gelijkwaardige opleiding. Ervaring in elektro technische onderhoudswerkzaamheden plus belangstelling voor elektronica. De werkzaamheden worden verricht in 5-ploegendienst (volcontinu). Storingsmonteurs Werktuigbouw. Vereist: LTS-werktuigbouw, aangevuld met Bemetel of vakcursussen. Ervaring in onderhoudswerk en enige bekendheid met pneumatische en hydraulische apparatuur. De werkzaamheden worden verricht in 5-ploegendienst (volcontinu). Smeertechnici. Vereist: enkele jaren LTS of enige ervaring in technische werkzaamheden. De werkzaamheden worden verricht in 5-ploegendienst (volcontinu) of dagdienst. Service-specialisten. Vereist: MTS meet- en regeltechniek of diploma Bemetel meet- en regeltechniek. Ervaring met meet- en regelapparatuur. De werkzaamheden worden verricht in 5-ploegendienst (volcontinu). Heineken Brouwerijen B.V., Burg. Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. Heineken heeft van alles te bieden. Voor 'n technicus in-hart-en-nieren zijn er bij Heineken voldoende mogelijkheden! En er is qua dynamiek en afwisseling, qua werkomgeving en machinepark genoeg te beleven. Er is alle gelegenheid om de technische kennis aan te vullen en uit te breiden, zowel bij de storingsdienst als op de onderhouds- werkplaatsen. Naast een gunstige vijfploegendienst biedt Heineken: een vakantietoeslag van 8% per jaar een prima winstdelingsregeling korting op Heinekenprodukten gratis bedrijfskleding een premiespaarregeling gratis applicatiecursussen Procedure: Hebt u belangstelling voor één van deze functies, neem dan schriftelijk contact op met de heer J.H. de Geus van de Personeeldienst Brouwerij van Heineken Brouwerijen B.V, Burgemeester Smeetsweg 1,2382 PH Zoeterwoude.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22