Bakker projekttechnicus PERSONEEL ambulance verpleegkundige m/v a J2?cAea_ soneel PERSONEEL pensonee I PERp§££§- .PERSONEEL" I perst LL^ersor Bevoegde docent(e) een A-verpleegkundige praktijkkoördinatrice Mariënhaven ERVAREN SECRETARESSE JONGE DAME ERVAREN TYPISTE pfsormipnyrhrn personeel Bij de Eerste Hulp Dienst van de Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheidsdienst is plaats voor een: De werkzaamheden omvatten: - het verlenen van Eerste Hulp - het deskundig vervoeren van ongevalslachtoffers en acute patiën ten - het bedienen van de dokterstelefoon - andere voorkomende werkzaamheden. De voorkeur gaat uit naar iemand, die in het bezit is van het diploma verpleegkundige A en B. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en ligt tussen de f 2324,— en de f 2800,— bruto per maand (exclusief een loontoe- slag van f 26,-1. Nadere inlichtingen over deze functie worden verstrekt door de di recteur van de G.G. en G.D., mevr. M.C. Zwart-Feenstra of het hoofd van de afdeling Ambulancedienst, de heer H.P.A. van de Wa ter, telefoon: 071-120645. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, onder vermelding van vacaturenummer 80.105 te richten aan Burge meester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100,2300 PC Leiden. B„ de 9errteente Leiden^ ties open voor e eisen voldoet. I tZXToÏnsdrukkeltfk verzocht te I solliciteren. KATWIJK AAN ZEE Chr. School voor Lager en Middelbaar Beroepsonderwijs "Pr. Margrletschool" Meeuwenlaan 6. Tel. 01718-15448 gevraagd voor: - 28 lestijden Tekenen Prot. Chr. Levensovertuiging. Sollicitaties te richten aan de direktrice mw. A. S. Bakker. een opleiding Special Care verzorgd, waarvoor ook verpleegkundigen uit andere ziekenhuizen zich kunnen opgeven. Oe aanvang van de cursus is op 1 maart 1981 (duur 24 maanden). Inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de afdeling opleidingen, mevrouw H.C. Jongsma (Houtlaan 55, 2334 CK Leiden, telefoon 071-155960, toestel 285) bij wie u zich ook kunt aanmelden voor deelname aan deze cursus. Aanmeldingen voor deze cursus kunnen gedaan worden tot uiterlijk 15 februari 1981. DIACONESSENHUIS LEIDEN Foto: Mevrouw Yuonne van Heysf, eigenaresse van de Yves Rocher Schoonheidswinket In Amersfoort Klant: Zeg, mevrouw van Heyst, bent u eigenaresse van deze Yves Rocher Schoonheidswinkel geworden? Y.u.H.. Ja, ik zocht als vrouw een bezigheid waarin ik mijn beroep van Klant: schoonheidsspecialiste kon uitoefenen. Bovendien wilde ik zelfstandig en onafhankelijk mijn eigen 'vakvrouwschap' Y.u.H. ontplooienMooier kon het al niet, toen ik begreep dat Yves Rocher die kans biedt aan vrouwen met een commerciële aanleg. Dat gaf mij de mogelijkheid, om zonder die ingewikkelde rompslomp van winkelpand zoeken, inrichten en administratieve toestanden, me zelfstandig te maken. O, begrijp mij goed, het komt heus niet zo maar naar je toe waaien! Maar de fantastische kwaliteit van Yves Rocher Schoonheidsprodukten met daarbij de intensieve reklame en know- Klant: how van een grote winkel-organisatie, u Y.u.H. begrijpt dat geeft een goede ruggesteun. Klant: Kan iedere vrouw zo'n Yves Rocher Schoonheidswinkel zelf beginnen? Y.u.H.: Natuurlijk kan dat. Als zij zich maar verbonden voelt met de doelstelling van de heer Rocher: 'Ervoor te zorgen dat iedere vrouw er op haar mooist uitziet.' Ja, dat is zeker belangrijk, maar ik bedoel eigenlijk de diploma's die nodig zijn en eventueel eigen kapitaal. Ja, natuurlijk moet u aan de vestigingswet voldoen, dus een middenstands- en vakbekwaamheidsdiploma moet u in elk geval hebben. En met een eigen kapitaal van 35.000,— kan Yves Rocher wel voor de verdere financiering zorgen. Maar ik begrijp dat u serieus geïnteresseerd bent. Vraag toch de uitgebreide informatiemap aan bij de heer P. Trooster, Yves Rocher Nederland B.V., Nijverheidsweg 13, 3762 EP Soest. Bedankt, dat zal ik doen. Nou succes, misschien worden we wel collega's. Yves Rocher heeft Schoonheidswinkels in: Amsterdam Maastricht Arnhem Rotterdam Soest Amersfoort Enschede Leiden Nederland bv, Nijverheidsweg 13, 3762 EP Soest. die in het bezit is van de docentenopleiding of daarvoor studeert, willen wij graag aan ons verpleeghuis verbinden in de (full-time) funktie van Geboden wordt een verantwoordelijke en zelfstandige werkkring, met een salaris volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Het gaat daarbij enerzijds om het begeleiden van instruktie-verzorgenden en leerling ziekenverzorgenden (zowel theoretisch als praktisch), anderzijds om de zorg voor de integratie van theorie en praktijk in ons huis en het voorbereiden en geven van klinische lessen. Ook het bijwonen van verschillende vergaderingen behoort tot de taak. Woonruimte is desgewenst beschikbaar. Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen onder no. (01711) 1.93.00, toestel 635. Sollicitatiebrieven te richten aan de direktie, Postbus 6, 2360 AA Warmond TOKHEIM B.V. is een in Leiderdorp gevestigd verkoopkantoor binnen een organisatie waarvan het hoofdkantoor in de U.S.A. is gevestigd. Voor dit internationale verkoopkantoor zoeken wij een Voor een enthousiaste medewerkster bieden wij een zelfstandige en afwisselende funktie, waarbij de nadruk ligt op vlot en foutloos corresponderen in de Engelse taal. Vereist: - middelbare schoolopleiding - secretaresse opleiding - uitstekende kennis van de Engelse taal - enige jaren ervaring - vaardigheid in behandelen van telefoon en telex - bereidheid alle voorkomende kantoorwerkzaamheden te verrichten - leeftijd bij voorkeur 23 jaar Voor een goede kracht bieden wij, afhankelijk van leeftijd en ervaring, een goed salaris. Datum van indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Wij vragen op zeer korte termijn EEN ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER die bereid is alle voorkomende werkzaam heden op ons buro te verzorgen. Sollicitanten, in het bezit van een - Mavo-diploma - Type-diploma kunnen schriftelijk of telefonisch kontakt. opnemen met de hr. H. Boehlee. Op onze moderne geautomatiseerde admini stratie is plaats voor een Met enige jaren kantoorervaring. DE TEGELHANDEL LEIDEN BV Bloemistenlaan 51, postbus 375, 2300 AJ Leiden, tel. 071-143246. Verkoop van tuinartikelen door geheel Europa. Op ons hypermoderne kantoor met internationale sfeer in De Zilk vragen wij voor direkt een ervaren loon- administrateur m/v met opleiding op H.B.O.-niveau, welke belast zal worden met de leiding van de loonadministratie. Salariëring in overeenstemming met op leiding en ervaring. Voor nadere informatie kunt u bellen of schrijven naar: P. Bakker Hillegom B.V. De Zilk/Hillegom Beeklaan 18 Dhr. J. Krijger, 02520- 18144, tst. 21. Advocatenkantoor Teekens c.s. Zo mogelijk met steno Vooropleiding MEAO of HAVO Sollicitaties met opgave van referenties te richten aan: Advocatenkantoor TEEKENS c.s. ERGON ELECTRIC B.V. met vestigingen in Apeldoorn, Zoeterwoude en Groningen levert en installeert: - elektrotechnische installa ties - systemen voor automatisch intern transport, zoals buispost en dokumenten- transport - systemen voor interne kommunikatie, bewaking en beveiliging. De divisie Elektrotechnische installaties heeft de volgende vakature: Voor onze vestiging Zoeterwoude zoeken wij een aankomend PROJEKTTECHNICUS met de opleiding MTS-E. Tot zijn werkzaamheden behoren o.a.: - het planmatig voorbereiden van projekten - het coördineren van bestek, tekeningen en materialen - het samenstellen van werk- begrotingen en budget bewaking - het vervaardigen en/of begeleiden van het benodigde tekenwerk. Naast een zelfstandige werk kring bieden wij een goede honorering en uitstekende secundaire arbeidsvoor waarden. U kunt uw schriftelijke sollicitaties richten aan: afdeling Personeelszaken Ergon Electric B.V. Postbus 111 7300 AC Apeldoorn telefoon: 055-335200 Ergon Electric B.V.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20