secretary PERSONEEL f V J PROJEKT BOEKHOUDER mr m/v medewerker/ magazijnmeester stoker hulpstoker/ kraandrijver m/v stortbaas/ handlanger m/v soneel PERSONEEL SECRETARESSE/COMM. MEDEWERKSTER Schulpen Schuim BV boekhouder (m/v) administrateur (m/v) parsoned foeorca Sijthoff Noordhoff are seeking a young woman to join their editorial team as a fully qualified secretary who is looking for a good opportunity to further develop her office experience, organisational skills and contactual talents. Call 01720-62270, for details. Or, write to Mr. C.W. Fransen, personnel manager, Stadhoudersplein 1, Postbus 4, 2400 MA Alphen aan den Rijn. Sijthoff Noordhoff International Publishers bv, member of nv ICU (Informatie en Communicatie Unie). Samsom Uitgeverij Voor ons kantoor in het centrum van Den Haag zoeken wij een Projekt Boekhouder. Na een ruime inwerkperiode wordt betrokkene verantwoor delijk voor de administratieve veiwerking van één of meer projekten, analyseert de financiële gegevens en rapporteert aan de projekt- leider en de opdrachtgever. Tevens verzorgt hij de fakturering. Opleiding bij voorkeur op MBA- of MEAO-niveau. Een goede kennis van de Engelse taal is vereist i.v.m. kontakten met buitenlandse vestigingen. LUMMUS Ook voor hen, die als bouwwerk administrateur ervaring hebben opgedaan, biedt deze funktie interessante mogelijkheden. Belangstelling? Neemt u dan schriftelijk of telefonisch kontakt op met de afdeling Personeelszaken (Toestel 436) LUMMUS NEDERLAND BV Kalvermarkt 9. 2511 CB Den Haag Telefoon 070-614891 m. ii juk-i Lummus Nederland B V. is een in Nederland gevestigd zelfstandig opererend ingenieursbureau binnen een organisatie waarvan het hoofdkantoor in de U.SA. zetelt] In de inmiddels 25 jaar van ons bestaan groeide het personeelsbestand tot meer dan 1000 medewerkers. Werkterrein: petroleum, petrochemische en chemische industrie. Lummus Nederland B.V. maakt deel uit vai C-E Lummus, behorende tot de Combustion Engineering groep, met vestigingen over de gehele wereld. Voor onze verkoopafdeling hebben wij assistentie nodig van een wij denken aan een jonge vrouw met administratief inzicht, goede typevaardigheid en liefst ervaring op een verkoopafdeling. Wij bieden leuk afwisselend werk op een klein kantoor. Turkooislaan 286, Leiden, tel. 071-760600 en vragen naar de heer Simons. Hollandse Constructie Groep bv (HCG) fabriceert staalconstructies, stoomketels, apparaten, offshore-constructies en pijpleidingen. Daarnaast worden over de gehele wereld montagewerken van komplete fabrieksinstallaties uitgevoerd. Binnen de financiële administratie vaceert momenteel de funktie van De juiste kandidaat heeft een opleiding op het niveau MBA en beschikt over een ruime ervaring op boekhoudkundig gebied in een industriële onderneming. Zijn standplaats zal Leiden zijn. Daarnaast zoeken wij pp korte termijn een in het bezit van het praktijkdiploma Boekhouden, die belast zal worden met verschillende admini stratieve werkzaamheden binnen de afdeling Boekhouding. Schriftelijke sollicitaties, kunnen worden gericht aan de afdeling Sociale Zaken van Hollandse Constructie Groep bv. Zoeterwoudseweg 1, Postbus 6, 2300 AA Leiden. Telefoon 071-769312. werkmaatschappij van Hollandsche Beton Groep nv (HBG) Wij zijn fabrikanten van computers voor de sturing van het klimaat in kassen. Juist in deze tijd van sombere economische vooruitzichten en hoge energie-kosten, groeit de vraag naar onze technische zeer gea vanceerde produkten. Op korte termijn zoeken wij de volgende nieuwe medewerkers: 3 ELEKTRONIKA MONTEURS die beschikken over de nodige ervaring in het samenbouwen van elektronische apparatuur. 2 MEDEWERKERS voor de afdeling i vervaardigd. r gedrukte bedrading (printed circuits) wordt Voor deze laatste functie wordt geen specifieke opleiding ge vraagd. Het gaat hier om een fotografisch/chemisch proces met mechanische bewerkingen, zoals boren en zagen. De bedoeling is dat de medewerkers op deze kleine afdeling op den duur alle onderdelen van het proces leren beheersen. Enige basiskennis van chemie en fotografie strekt tot aanbeveling. Leeftijd voor beide functies tot ca. 30 jaar. Uw reacties aan: INDAL HOLLAND bv Adm. Banckertweg 26, 2315 SR Leiden, tel. 071-143141. De Stichting Gemiva te Gouda houdt zich bezig met intra-, semi- en extra-murale zorg voor geeste lijk gehandicapten in Zuid-Hol land Zij beheert daartoe dagver blijven. gezinsvervangende tehui zen. internaten, een kort verblijfle- huis alsmede een project geleide kamerbewoning Voorgeest is een internaat voor geestelijk gehandicapten, gele gen in Oegstgeest Binnen de twee paviljoens. Meisjes- en Jon gens Voorgeest, wordt gewerkt in woongroepen In opdracht van de Stichting Gemiva is thans te Zoeterwoude in aan bouw een internaat alwaar na volledige realisering van de bouw 315 pupillen zullen wonen. Hierbij wordt plaats geboden aan een groot aantal pupillen van Voor geest. Het internaat Voorgeest zal na de overgang van alle pupillen worden opgeheven. Gezien de toekomstige wijzigingen vindt aan stelling van nieuwe medewerk(st)ers plaats door de Stichting Gemi va en zal, tot de nieuwbouw gereed is (vermoedelijk 2e helft van 1981), tijdelijke detachering in Voorgeest plaatsvinden. Voor Meisjes- en Jongens Voorgeest zoeken wij: Z-VERPLEEGKUNDIGEN Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma Z-verpleeg- kundige. Inlichtingen over deze functies kunt u verkrijgen bij Gonneke Timmer. Meisjes Voorgeest, telefoon 071 151840 toestel 314. Marjanne Meyer, Jongens Voorgeest, telefoon 071 151840 toestel 312. Voor salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden is de C.A.O. zie kenhuiswezen van toepassing Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling per soneelszaken van het Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest. Stichting Gemiva, van Limburg Stirumstraat 10, 2805 BD Gouda, tel. 01820-16433. Voorgeest, Endegeesterstraatweg 5, 2342 AJ Oegstgeest. tel. 071-151840. Bij de Dienst voor de Reiniging, Havens en Warenmarkten kunnen worden geplaatst: AFDELING ADMINISTRATIE Vacaturenummer 80.116 m/v Functie-informatie: - zorgen voor administratieve verwerking van de door de afdeling Buitendienst uit te voeren opdrachten - maken van week- en maandoverzichten - behandelen van aanrijdingsschade door voertuigen van de Dienst R.H.W. - telefonisch afhandelen van verzoeken om informatie, afspraken e.d. - beheren en verzorgen van de magazijnvoorraad. Functie-eisen: - bezit van het diploma Mavo-4 en typen, praktijkdiploma boekhou den strekt tot aanbeveling, evenals enige ervaring als magazijnmees- Leeftijd: - minimaal 21 jaar. Salaris: - kan, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, f 1786,— tot maximaal f 2350, bruto per maand bedragen, exciusief een loon- toeslag van f 26, Informatie - desgewenst bij de administrateur, dhr. W. Hebly, tel.: 071-146741 AFDELING VUILVERBRANDING vacaturenummer 80.117 Functie-informatie: - bedienen regelapparatuur van het verbrandingsproces - toezicht houden op de werkzaamheden van de tot zijn ploeg beho rende hulpstoker/kraandrijvers - enige administratieve werkzaamheden - reparatie- en onderhoudswerkzaamheden aan de technische instal laties - de werkzaamheden worden in continudienst verricht. Functie-eisen: - niveau landmachinist A of scheepswerktuigkundige VD. Leeftijd: - minimaal 30 jaar. Salaris: - minimaal f 1838,- maximaal f 2350,— exclusief f 26,— loontoe- slag en 15% continutoeslag bruto per maand. Vacaturenummer 80.118 Functie-informatie: - bedienen van de portaalkranen in de vuilverbrandingsinstallatie - onderhouds-, reinigings- en reparatiewerkzaamheden aan de tech nische installaties - controleren van de installaties tijdens het verbrandingsproces - de werkzaamheden worden in continudienst verricht. Functie-eisen: - niveau L.T.S. metaalbewerking of elektrotechniek. Leeftijd: - minimaal 25 jaar. Salaris: - minimaal f 1796,— maximaal f 2324,— exclusief f 26,— loontoe- slag en 15% continutoeslag bruto per maand. vacaturenummer 80.119 Functie-informatie: - het reinigen van het bedrijfsterrein en de diverse gebouwen - toezicht houden bij het storten van afvalstoffen in de opslagbun kers. Leeftijd: - minimaal 25 jaar. Salaris: - minimaal f 1753,- maximaal f 2324,— exclusief f 26,— loontoe- slag bruto per maand. Informatie betreffende bovengenoemde functies bij de afdeling Vuil verbranding zijn te verkrijgen bij de bedrijfsleider, dhr. J.D.H. Kra nenburg. tel.:071-146741. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad gericht worden aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, post bus 9100, 2300 PC Leiden onder vermelding van het bij de functie ge noemde vacaturenummer. - sW Bij de gemeente L°g*"e*'aj!" vrouwen nes open voor dg eisen voldoet. I ^ordt daerom dódrukltelijl' verzocht te solliciteren. i-

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 16