Autospuüer AFDELINGS SECRETARESSE [M] Het Motorhuis PERSONEEL Prettig werken bij een bijzonder bedrijf vakleerkracht muziek m/v tk sonee.PE™if|SiEEl pensoneelper^ pfrsomffi rers0>^i" I Perm Vondellaan 80, Leiden.Tel. 071-76 9313. Hart Nibbrig Greeve B.V. ibidem DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Academisch ziekenhuis leiden Heineken: Een controlepost in Zoeterwoude voor een bewaker: PROVINCIE ZUID-HOLLAND (WOKEU»™»»* p«non»tpFBtrTKFn personeel Hebt u enige ervaring als autospuiter? Of als spuiter in een andere bedrijfstak, b.v. de meubelindustrie? Dan willen wij op de schade-afdeling van Het Motorhuis vlug eens met u praten. In de eerste plaats over onze goede werkomstandigheden. Over de ruime werkplaats, met een brug die elke auto op de gemakkelijkste werkhoogte brengt, zodat u nooit hoeft te bukken. Over alle zekerheden en voordelen van het werken bij een groot, vertrouwd bedrijf. De fijne ploeg kollega's en het prima salaris Interesse? De heer Roelleven zit naast de telefoon om een afspraak met u te maken. Bel hem snel: 071 -120541, na 19.00 uur 01715-1864. IhirtNibbrig&Greevc B.V., importrice van Milsubishi- automobielen zoekt voor spoedige indiensttreding een Haar taak zal naast de gebruikelijke type- en korrespondentiewerkzaamheden tevens bestaan uit het bijhouden van verschillende administraties. Onze gedachten gaan uit naar iemand'met HAVO-opleiding en enige jaren kantoorervaring. Een redelijke kennis van de Engelse laai is gewenst Sollicitaties te richten aan afd. Personeelszaken. Warmonderweg 12,2171 AH Sassenheim. Bestuurscommissie en teams van de Openbare Kleuterschoo, "De Loopplank" en de Openbare Lagere School "De Dukdalf" zoeken voor de lagere school voor zo spoedig mogelijk een (5klokuur) Samen met kinderen en ouders zijn de teams van beide scholen in een ontwikkelingsproces met als doel een Jenaplanschool voor kin deren van 4 tot 12 jaar, waarbij o.a. de volgende activiteiten onze aandacht hebben: integratie k.o. - l.o., doorbreking van klassegren- zen, individualisering, medezeggenschap, creativiteit, sociale vor ming en schoolwerkplanontwikkeling. Van een vakleerkracht Muziek verwachten we een intensieve deel name in het totale onderwijsgebeuren van de school en de bereidheid om samen met teamleden te werken aan de ontwikkeling van het muziekonderwijs in onze school. Voor inlichtingen kun je contact opnemen met de teamleider van "De Dukdalf", Bart Schwartz, Tel. 071 - 120306 (school) of 071 - 211756 (privé). Sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer OND 685, bin nen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de Be stuurscommissie van de scholen, p/a Postbus 9100,2300 PC Leiden. I „Is open VOO' Z'^ee,sen voldoet. wordt'daaron^nadwkkeliik verzocht te solliciteren ,,B1 Universiteitsbibliotheek biblïotheek- medewerk(st)er uitleenbureau (m/v) (0.8 dagtaak) vacaturenummer 0-38311158 Taak: het verlenen van medewerking aan de uit lening van boeken en tijdschriften; het verzorgen van de uitleenadministratie; het verstrekken van inlichtingen omtrent de uitlening. Vereist; het bezit van een HAVO of VWO-diploma; een nauwkeurige en systematische werkwijze; goede contactuele eigenschappen; bibliotheekervaring en opleiding strekt tot aanbeveling. Salaris: Maximaal 2.800,— bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, bij een volledige dagtaak. De mogelijkheid wordt onderzocht de plaats tot volledige werktijd uit te breiden. De Leldse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen In hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Lelden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. In het Diaconessenhuis te Leiden is op een klasse-afdeling met 22 bedden en diverse specialismen plaats voor een waarnemend hoofdverpleegkundige Van de kandidaten vragen wij een voltooide kaderopleiding of studerend hiervoor of een ruime ervaring als leidinggevend verpleegkundige. Aanstelling in een rang geschiedt afhankelijk van leeftijd en ervaring. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden graag verstrekt door P.M.C. Roos. hoofd verplegingsdienst, telefoon 071-155960, toestel 700. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, postbus 9650, 2300 RD Leiden. DIACONESSENHUIS LEIDEN Reumatologie Op deze afdeling is per 16 november 1980 plaatsingsmogelijkheid voor een medisch secretaresse t.b.v. de polikliniek vac.nr. 421.R.07 40 LD Taak: - afspraken maken met nieuwe pa tiënten; - assisteren bij het spreekuur van de artslen): - verzorgingvan de patienten-statussen; - verwerking van laboratoriumuitslagen, verslagen van röntgenfoto's e.d.; - overige secretariële werkzaamheden; - bijhouden van de agendas van de artsem Vereist: minimaal MAVO typediploma. Kennis van de medische terminologie en medische ervaring strekken tot aan beveling Salaris: max f2324 bruto per maand Hoteldienst Centrale Keuken In onze geheel gemoderniseerde cen trale keuken is plaatsingsmogelijkheid voor parttime keukenassistenten m/v vac.nr. 020.D.225.40.LD De werkzaamheden zullen bestaan uit: - het assisteren bij het centrale voedsel- verdeelsysteem; - het verrichten van werkzaamheden in de centrale afwaskeuken (afwas machine); - alle voorkomende schoonmaakwerk- zaamheden. De werktijd zal liggen tussen 16.00- 20.30 uur gedurende 4 dagen per week; bereidheid tot het werken op zaterdag en zondag moet aanwezig zijn. Geboden wordt: basissalaris I bij 18-urige werkweek) max. f900 bruto per maand; toeslag voor onregelmatige diensten. Na gebleken geschiktheid is promotie- mogelijkheid aanwezig. Aanstelling voorlopig voor de periode van 1 jaar Informatie: nadere inlichtingen kunt u krijgen bij de heer M.J.Pasma, Hoofd Keuken (071-1472 22, toestel 2729 of 2730). ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een briel te zenden aan het hoofd vandedienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer ver melden Nederlands grootste bierproducent. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern en groeiend concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. In onze brouwerij te Zoeterwoude hebben wij een plaats vrij voor een bewaker. Tot zijn taken behoren het controleren van personen en goederen en het tellen van de binnenkomende en uitgaande goederen. Tevens houdt hij toezicht op de naleving van de bedrijfsregels o.a. door het lopen van controleronden. De werkzaamheden worden in dag dienst verricht maar hij moet bereid zijn zo nodig in te vallen in de verschillende ploegendiensten. Om voor deze functie in aanmerking te komen dient men in het bezit te zijn van het Politiediploma A, het NBOB-diploma of het LOI-diploma B. Het EHBO-diploma en enige kennis van de moderne talen is gewenst. Leeftijd van 25 tot 30 jaar. Het bruto aanvangssalaris voor 24 jaar en ouder bedraagt f 2.222,— per maand, exclusief f 26,— toeslag. Voor de inval- diensten geldt een onregelmatigheids toeslag. Naast een vakantietoeslag van 8% kent Heineken een aantrekkelijke winst- delingsregeling en andere gunstige arbeids voorwaarden, waaronder een premiespaar regeling en een premievrij pensioenfonds. Procedure: Hebt u interesse? Dan kunt u uw sollicitatiebrief richten aan de heer J.C. Sloos van de Personeeldienst van Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. U kunt ook bellen (071) 814065. De provinciale organisatie bestaat uit drie diensten: Griffie. Waterstaat en Planologische Dienst Het personeelsbestand bedraagt ruim 1750 medewerkers. De Provinciale Waterstaat telt zes afdelingen w.o. de afdeling Provinciale Eigendommen. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie onder vermelding van het vakaturenummer te zenden naar de chef afdeling Personeel en Organisatie Koningskade 1. 2596 AA 's-Gravenhage administratief medewerker (m/.) (vak.nr. 80191) De nieuwe medewerker zal in teamverband meewerken aan het verrichten van finan ciële administratieve werkzaamheden inzake het betaalbaarstellen van fakturen zoals: het narekenen van fakturen; het koderen van fakturen het invullen van kodeerformulieren: het opstellen van weekoverzichten. Voor deze interessante funktie wordt een enthousiaste man of vrouw gevraagd met een opleiding op MAVO-niveau en praktijkdiploma boekhouden. Voorts is enige er varing in de financiële administratie gewenst. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt bij aanstelling maxi maal 2324. bruto per maand, terwijl t.z.t. een salaris van 2530,- bruto per maand mogelijk is. Genoemde bedragen zijn exclusief een toeslag van 26, per maand. De provincie kent voorts een aantal goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. i kandidaten wordt aan de benoeming van een vrouw de

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 14