pJJ BIJ MS DOET U MÉÉR MET UW GELD! 99- 99- 139- 149- 15.- Voordeel In veel gevallen is het mogelijk om via postgiro/ rijkspostspaarbank uw buitenlandse relaties te betalen, zonder ook maar iets aan provisie kwijt te zijn. Want bijna alle landen waarmee Nederland intensieve handelsbetrekkingen onderhoudt kennen ook een girodienst. Icrwijl veel van uw relaties er ongetwijfeld een rekening hebben lopen. Los van het kosten-aspect, deze procedure is nog snel en simpel ook. Ugebruikt de normale overschrij vingskaarten uit uw giroboekje,waaropu alleen'buitenland'hoeft te schrijven. En er zijn speciale buitenland-enveloppen, die u gratis kunt krijgen. Dat geldt trouwens ook voor de deviezen- formulieren, welke van De Nederlandsche Bank moeten wor den meegestuurd bij bedragen boven f 3000,-. En juist doordat deze procedure zo vlot kan verlo pen, verhoogt u ook nog eens de kans op kortingsprocenten bij betalingen binnen een gestelde termijn. Meer over deze aantrekkelijke buitenland-service van postgiro/rijkspostspaarbank vindt u in een folder, die via de coupon hiernaast aangevraagd kan worden. postgiro rijkspostspaarbank Ik wil graag informatie over uw kosteloze systeem voor buitenlandse betalingen. Naam: L I Firma naam: UL Adres: I I I I I Postcode/Plaats: L Postrek.nr. firma: L J_L _LL J_L I I II I I I I I I I I I I I I I I I I I I II I II I I I I I I I I I I In ongefrankeerde envelop versturen naar: Hoofdkantoor postgiro/ rijkspostspaarbank, Afd. Distributiezaken/Districtskantoren, Postbus21009,1000EX Amsterdam. LD-40 J Q Wollen dubbellace coat met capuchon en schotse ruit aan de binnenzijde. Kleuren o.a. zwart en marine. Mt. 34 t/m 46 Doorgestikte blouson met tricotgarnering. Kleuren zwart, groen, biscuit en marine. Coatte in wollen bouclé in diverse modetinten en maten. Wollen jasje met tulpkraag, in breistruktuur. Kleur: écru. Mt. 34 t/m 46 Leiden: Haarlemmerstraat 163a. Winkelcentrum Leidsehage. MAAKT MODE BETAALBAAR Mannenjack voor sportieve heren. Gemaakt van nylon en gebiesd op de schouders. In zwart en marine. Mt 44-56 Van 70.-voor Alleen deze week Haarlemmerstraat 115-117, Leiden

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 28