AZC moet 'Veer' laten Algemene zet offensief te laat in P/Leiden: twee gezichten Handballers Saturnus spelen 'Vires et Celeritas' van veld Zijl/LGB niet verder dan vierde plaats Trotters weer op goede weg MAANDAG 29 SEPTEMBER 1980 PAGINA 19 SPORT LEIDEN - In de veldhandbalcom petitie blijven de heren van Olga Saturnus de aandacht op zich vestigen. De ploeg lijkt met de goede prestaties op het gras een voorschot te willen nemen op een geslaagd seizoen in de zaalhand balcompetitie. Daarin zullen de rood-witten voor het eerst in de landelijke derde divisie uitko men. Gisteren werd het Goudse 'Vires et Celeritas' met 16-7 van het veld gespeeld. Minder goed verging het de dames van Oase, HVS en Plantenhoek/Foreholte, die de punten aan hun tegen standers moesten laten. Met gematigd optimisme werd gis teren bij Olga/Saturnus vooruit- geblikt op de zaalcompetitie. Sa turnus, dat zich vorig seizoen verzekerde van een plaats in de landelijke derde divisie van het zaalhandbal, liet zich in de veld- wedstrijd tegen 'Vires et Celeri tas' van zijn goede zijde zien. En al is een wedstrijd in de open lucht iets anders dan een duel in de zaal, de herenploeg van Satur nus heeft uitstekende mogelijk heden om een gooi te doen naar een toppositie in de zaalcompeti tie. Niettemin, het realisme zege viert vooralsnog bij Saturnus. "We proberen zoveel mogelijk punten te pakken en verder zien we wel hoe alles uitpakt", liet waarnemend aanvoerder Steven Schrader na het duel met 'Vires' weten. Hoe dan ook, de Leide- naars walsten 'Vires et Celeritas' volledig plat. Na een 5-3 rust stand werd de finisch met een 16-7 eindscore bereikt. De dames van Oase hielden tegen het Haagse Hercules lang stand. De Haagsen liepen zich stuk op de 5-1 defensie en de door Wil van der Geest met strakke hand ge leide Oud Adese-ploeg kon diep in de tweede helft zelfs nog op een voorsprong van 6-5 bogen. Nadat Margret Brugman echter met een break-out de 6-5 had aangetekend, greep Hercules dankbaar een slordigheid aan Oud Adese kant aan om de ge lijkmaker te scoren. Nóg was de koek niet op, want in de slotfase trokken de Haagse dames met SPORT SPORT SPORT een sprongworp de ongedachte winst naar zich toe. HVS ging met 9-8 onderuit tegen Westlandia. De Stompwijkse ploeg benut de veldcompetitie om te experimenteren voor de zaalstrijd. Na een 5-2 voorsprong bij rust, moesten zodoende de punten aan de Naalwijkse dames worden gelaten. Foreholte zal alle zeilen bij moeten zetten om zich in de landelijke tweede klasse te handhaven. Of schoon de Voorhoutse handbal- sters gisteren tegen het Rotter damse Actief bepaald niet slecht voor de dag kwamen, moest de thuisreis toch met lege handen worden aanvaard. Na een 4-4 ruststand moest Foreholte met 9-6 het onderspit delven. Overige uitslagen: Afdelings-derde-klasse dames: Sa- turnus-ODIS 2 9-6; vierde klasse: MSV-Rijnsoever 8-6. Heren: HW'70 18-10; Olympia- Northa 20-14; HVS-AHC'28/3 19-18; MS-Hercules 3 24-5; Oase- Wings 3 6-21 en Foreholte-Animo Pernix in de aanval via Agnes de Rooy. De derby met Ons Eiland werd 2 13-10. FRANK BONTE gewonnen. KAMPEN - "Oké, Jan, effe ouderwets, hier in Kampen. We laten niet met ons dollen, hoor". Zian-doelman Ruud Misdorp sprak gisteren tijdens de eerste rustperiode in het duel tegen AZC/Microlife niet tegen dovemansoren. Jan Evert Veer, de Haagse aanvoerder, speelde voor zijn ploeg de sterren van de hemel en schoot Zian/Vitesse bijna geheel solo naar de verovering van de nationale waterpolobeker. Veer stak in topvorm en was met van zijn stuk te brengen. Vanuit alle standen schoot hij een bij zonder mat opererend AZC mid dels vijf treffers in de vernieling (8-4) en vervolgens was hij in een vinnig, allesbeslissend treffen met HZC/De Robben met vier doelpunten opnieuw de grote man. Een doelbewuste uitscha kelingspoging van Hilversum mer Nico Landeweerd, die Veer aan het slot van de derde periode vol op het gelaat sloeg en dus ge diskwalificeerd werd, ten spijt. Zian/Vitesse won dan wel niet van De Robben, maar de uitein delijk remise (6-6) was voldoende voor de eerste Dlaats omdat ook LEIDEN - Tegen het decor van 200 toeschouwers heeft het ijshockeyteam van De Bis schop/Leiden het Haagse HYS in de Ton Menkenhal met 6-5 het beentje gelicht. Vooral in de eerste periode van het oefenduel was de Leids Amsterdamse combinatie productief. Na 4 minuut 18 opende Theo Dietz voor de thuisploeg de score. Mike Pauli scoorde tegen, waarna Rudy Bakker, Pete Bakker en Cor de Kleyn de score naar 4-1 opvoerden. Het Haagse antwoord kwam vervolgens van Harry Bronkhorst en Ferry Val kenhof: 4-3. In de tweede periode toonden Cor de Kleyn (voor Leiden) en Harry Bronkhost zich an dermaal trefzeker, waarna Piet Zoutebier (HYS)en Fred Schep (Leiden) de eindstand op 6-5 bepaalden. Volgende zondag oefent Lei den tegen het tweede team van Heerenveen, dat speelt onder de naam 'Future Flyers'. Het duel begint om 17.00 uur. Zijl/LGB al kansloos was geble ken (3-6) tegen de Hagenaars. Met veel bluf pakte Zian z'n revan che op De Robben en AZC, die vorig jaar eendrachtig er voor zorgden dat zowel de titel als de beker aan de Haagse neuzen voorbij ging. Dit keer heeft Zian de eerste slag gewonnen door het nu verkregen recht op deelname aan de Europa Cup 2. Dat is voor al een bittere pil voor Arie Dom burg, de coach van bekerverde diger AZC. "Ik had er op gerekend dat we de beker hier zouden winnen", sprak hij op het moment dat Zian - De Robben in volle gang was en de cup bij een eventuele winst van de Hilversumse landskam pioen alsnog (voor de derde keer) in Alphense handen zou kunnen vallen. Het doelsaldo zou bij ge lijk eindigen van ploegen in gun stige zin voor de Alphenaren hebben beslist. Maar Domburg kon toen al vaststellen dat de be kerfinale - en met name de enige verliespartij tegen Zian voor hem als trainer "een ongelooflijke les" was geweest. "Je moet kunnen verliezen, maar met name het slecht uitbuiten van de man- meer-situaties was voor mij een bittere teleurstelling. Tegen Zian hebben we zes keer een man meer niet afgemaakt. Afgelopen vrijdag heb ik daar op de trainig speciaal op geoefend. Uit 50 van die situaties werd toen 47 keer gescoord. En hier in Kampen gaat het mis". Hoewel AZC zaterdag tegen De Robben (5-4 winst) vooral dank zij schitterend keeperswerk van doelman Alex Boegschoten in de slotfase ook al met dat probleem geconfronteerd werd. leverde dat toen geen schade op. Maar door verschrikkelijk matte en gelaten spel verliep de test tegen Zian desastreus. Domburg moest van de kant constateren hoe zijn AZC-ZijllLGB: 13-5Rudy de Heij (witte cap, nr. 7) bepaalt met een hard schotwaarde Leidse defensie meto.a Stan van Belkum en Jacob Spijker zich niet tegen kan weren, de eindstand op 13-5 voor AZC. ploeg totaal toekwam aan het op volgen van zijn instructies. "Erg slecht was het. Ik wijt het aan nervositeit. Ze speelden toch on der een bepaalde druk. Vorig jaar zijn ze gepakt en nu moeten ze sportief proberen terug te ko men. Oké, Veer was erg sterk. Maar hij scoort wel drie keer na nota bene passieve blokken. Dat mag niet. Het is m'n eerste ne derlaag met AZC. Dat de ploeg klasse heeft is toch wel tegen Zijl LGB bewezen". Favoriet De Alphense ploeg, die de favorie- tenrol dus niet aankon, sloot de vierkamp inderdaad waardig af tegen Zijl/LGB, dat halverwege bij een 4-2 stand moest afhaken en uiteindelijk met 13-5 klop kreeg. Daarbij dient aangetekend te worden dat de Leidenaars hun doel om als vierde topploeg van Nederland ingeschaald te wor den nog niet hebben bereikt en bovendien al kansloos waren. Tegen Zian verloor de formatie van Rob Schoten na een 1-0 voor sprong met 6-3, terwijl De Rob ben, dat traditiegetrouw proble men heeft met het Leidse spel, naar een regelmatige 6-3 over winning koerste. Zijl/LGB klas seerde zich in Kampen dan ook puntloos als vierde en laatste. Eindstand: 1. Zian/Vitesse 3-5 (16-17) 2. AZC/Microlife 3-4 (22-17) 3. HZC/De Robben 3-3 (16-14) 4. Zijl/LGB 3-0( 11-25) Wedstrijdnotities: Zijl/LGB - AZC: 5-13 (1-2.2^4,3-7, 5-13). 0-1 De Heij, 0-2 Noorde- graaf, 1-2 Koorevaar, 2-2 Vree burg, 2-3 Noordegraaf, 2-4 Van Es, 2-5 Stroboer, 2-6, 2-7 Van Es, 3-7 Jacob Spijker, 3-8 De Vogel, 4-8 Alex Belkum, 4-9, Stroboer, 5-9 Alex van Belkum, 5-10, 5-11 Van Es, 5-12 Noordegraaf, 5-13 De Heij. Zijl/LGB - HZC/De Robben: 3-6 (1-2, 1-4, 2-6, 3-6). Doelpunten van Jacob Spijker, Stan van Bol- kum, Albert Spijker AZC - Zian/Vitesse: 3-6 (1-0, 1-3, 1-4, 3-6). Doelpunten van Albert Spijker, Stan van belkum, Alex van Belkum. AZC - HZC/De Robben: 5-4 (1-1, 3-2. 3-3, 5-4). Doelpunten van Frank van de Akker, Rudy de Heij, Gijze Stroboer (2x), Ed van Es. WIM VAN WANROOY Voor rust zwak, erna heel sterk LEIDEN - De korfbalcompetitie in de eerste klasse stond afgelopen weekeinde in het teken van de Leidse derby's. In de eerste klasse A streden Pernix en Ons Eiland tegen elkaar. Pernix zag deze wedstrijd in winst eindigen (14-11). Inde B afdeling versloeg Zuiderkwartier het goed van zich afbijtende De Algemene met 12-10. De Leidse vertegenwoordigers in de Promotieafdeling doen het uit stekend. De Danaïden handhaafde haar leiderspositie door een overwinning op Het Zuiden (7-10), terwijl Fides Pacta mede aan de leiding kwam in de Promotieklasse B. Swift (A)-Fides Pacta 8-9 (6-8). In de Promotieklasse B is Fides Pacta door een verdiende over winning op Swift mede aan de leiding gekomen. In Amsterdam zagen de Leidenaars kans de eer ste helft met veel doelpunten af te' sluiten. Met snel en attraktief aanvalsspel zorgden Dik Onder water en Ronald v.d. Velde voor een 0-2 voorsprong, die nadat Swift een toegekende strafworp had benut snel naar 1-5 werd ver groot. Het schotloze tijdperk dat de ploeg van Jan Hensen de laat ste periode doormaakte leek hiermede te zijn afgesloten. Swift Amsterdam zag nog wel kans iets dichterbij te komen (3-6). maar Hennie Piket en Diet Rijs- bergen brachten Fides op een ruime afstand van de Amster dammers (4-8). Echter twee strafworpen voor rust zorgden ervoor dat Swift terug kwam (6-8). Direkt na rust kwam Fides Pacta echter alweer op betrekke lijk ruime afstand van de Am sterdammers door een doelpunt van Wilma Neuteboom (6-9). Maar het oude euvel kwam bij de Leidenaars weer om de hoek kij ken. Fides Pacta zag geen kans meer om tot scoren te komen. De Leidse verdediging zat echter goed in elkaar. Pas in de 83ste minuut kwam Swift op 8-9, maar daar bleef het bij. De overige doelpunten scoorden: Jacqueli ne Veldhuijsen, Yvonne Verste de, Nico Pikaar en Wim Piket. Het Zuiden-De Danaïden 7-10 (2-2). Door een zeer zwak opererend middenvak zag De Danaïden geen kans in de eerste helft het krachtsverschil in cijfers uit te drukken. Pas in de 35ste minuut kwam de scoringsmachine op gang. Via 1-1 door Ingnd van Ha ren en 2-2 door Bea Schrama kon aan de tweede helft begonnen worden met een gelijke stand. Na rust zagen de Leidenaars wél kans Het Zuiden op afstand te schieten. Via 2-5 en 3-6 kwamen de scholieren in de 80ste minuut op dubbele cijfers: 5-10. Het Zui den dat puntloos onder aan de ranglijst bungelt bepaalde de eindstand op 7-10. De doelpunten werden gescoord door Rudy Visscher 2x. Kees Christiaanse 2x, Hans v.d. Leek, Bea Schrama 3x, Ingrid van Ha ren en Hennie Devilee. Zuiderkwartier-De Algemene 12-10 (6-2). De derby tussen Zui derkwartieren De Algemene had een spannender slot dan aanvan kelijk verwacht werd. Zuider kwartier was in de eerste helft van dit zeer sportieve treffen dui delijk de betere ploeg. Met groot gemak zagen de geel-blauwen kans een 5-0 voorsprong te cree- ren, voordat De Algemene enig wapenfeit van betekenis daar te genover kon stellen. De tweede helft liet een aarzelend Zuiderkwartier zien. De Alge mene verkleinde via Wim van Vliet en Jeroen de Boer de ach terstand tot 6-4, waarna Zuider kwartier echter weer op het goe de spoor kwam 8-4. Toos van Dam bracht de geel-blauwen zelfs op 9-4. Het sierde De Alge mene dat het zich nog niet ge wonnen gaf. Een schitterend of fensief luidde een zeer spannend kwartiertje in. De AJgemene kwam terug tot 10-9. Even leek Zuiderkwartier toch nog de der by te gaan verliezen, maar een treffer van Rens Henze en een uitgespeelde kans van Hans Wes terbeek herstelden Zuiderkwar tiers zelfvertrouwen: 12-9. De toegekende strafworp aan Wim van Vliet in de slotfase kon De Algemene niet meer aansporen tot meer doelpunten: 12-10. Voor Zuiderkwartier scoorden: Al- bert de Groot 2x, Toos van Dam 2x, Dirk Jan de Kreek 2x, Wil de Wit 3x. Joep van Dam. Rens Hen- ze en Hans Westerbeek. Voor De Algemene: Wim van Iterson, Ruud van Vliet 2x, Wim van Vliet 4x. Jeroen de Boer, Hennie Rus man en Bert Molloy. Pernix-Ons Eiland 14-11 (8-6). Pernix en Ons Eiland waren in deze derby goed tegen elkaar op gewassen. maar de achterstand van drie punten die Ons Eiland in de eerste helft opliep heeft de ploeg van Piet Weerheim niet meer kunnen wegwerken. Zelfs niet in de tweede helft toen de Eilanders Pernix bij 9-7 het vuur .na aan de schenen legden. De oranjekragen leken het onderspit te gaan delven, maar een scheids- rechtelijke dwaling bracht Per nix in veilige haven. Een ten on rechte toegekende strafworp werd door Peter Kuipers in een doelpunt omgezet: 10-7. Alhoe wel Ons Eiland direkt daarop te- genscoorde, kon men niet meer tot een nieuw offensief komen. Pernix slaagde er zelfs in de mar ge te vergroten tot 12-8, waarna het einde van dit sportieve duel eindigde bij 14-11. Pernix doelpunten: Janko Breede- veld 2x. Kees Hortensius 3x, Kees v.d. Kraan 3x, Peter Kui pers 4x, Agnes de Rooy en Lies- beth Brokaar. Voor Ons Eiland scoorden: Barry van Duin, Gerca v.d. Veld 2x, Olga Soedan 2x, Rob Has^elbach, Huib Hasselbach, Wim Nijenhuis, Cobij Degenaars 2x, Patrick Verra. De eersteklassers TOP en Crescen do zagen geen kans de onderste plaats te verlaten. TOP kwam te gen Albatros in de tweede helft binnen vijftien minuten op een achterstand van 3-7 te staan, na een ruststand van 3-3. Wel haal den de Sassenheimers nog tot 6-7 op maar het laatste en voor een puntenverdeling belangrijke doelpunt kwam niet meer tot stand. Doelpunten: Anne v.d. Zaag. Hans Oudshoorn 2x. Wilma Kuhn, Stella v.d. Zaag en Filip Trap. In Dordrecht verloor Crescendo van Quick. Tot aan de 91ste mi nuut hielden de Leidenaars stand (7-7), maar in het laatste kwartier moest Crescendo'haar meerdere erkennen in Quick: 11-7. Doel punten: Louis Kok 4x, Wim Ba- rendt 2x en Marlies Brouwer. In de Derde klasse B blijft Fiks koploper. De Oegstgoestenaren wonnen vrij gemakkelijk van het Alphense Tempo, dat het gemis aan techniek vaak camoufleerde met hard spel. De Fiks doelpun ten werden gescoord door Ro bert v.d. Kraan, Jeroen Huizing 2x, Ronique Gerlof, Aad Knetsch 2x, Nico van Weizen en Rob Non- hebel. Velocitas blijft goede tweede in de ze klasse. Met 5-4 werd gewon nen van Bolnes. Monique Schut te, Aad van Poelgeest, lbo Schut te. Rien van Poelgeest en Aart Duiser zorgden voor de treffers. KNS leed in het vierde competitie duel haar eerste nederlaag. Het hard spelende Actief troefde KNS af met 7—1. De doelpunten werden gescoord door Fred van Dijke 2x en Henk Roedoe 2x. GERT GRESSIE LEIDEN - De basketballers van Leiden Trotters hebben zich het afgelopen weekeinde enigszins hersteld van de misstap tegen Akrides. De eerste divisionist verloor weliswaar met 114-102, maar de wijze waarop dat ge schiedde en de tegenstand die de ploeg van kampioenskandidaat Orca ondervond, plaatste die ne derlaag in een ander daglicht. Orca had in de personen van David Moore (ex-Dordrecht en Amstel veen) en Chapman (twee jaar ge leden winnaar van het dunktoer- nooi van Blitz) twee spelers die in menig eredivisievereniging niet zouden misstaan. Moore werd in de eerste periode goed verdedigd door afwisselend Paulides en Moerer. Hoewel Moore in de pau ze in de kleedkamer kon blijven met een maximum aan fouten, kwam hij toch tot een score van 26 punten. De smaakmaker in de uitverkochte sporthal op Urk, Chapman, deed het nog een graadje beter. Hij scoorde 45 pun ten. Tekenend voor het spel van de ploeg van Van Knijff was, dat Or ca na de 64-52 ruststand noodge dwongen van een man-to-man moest overschakelen naar een zone. De Urkers liepen na de bas ketwisseling ook niet meer uit (50-50). De Leidenaars kwamen zelfs nog een keer knap terug tot 105-100. In de fase dat Trotters bijna op gelijke hoogte kwam, moesten Will Moerer en Hans Pley met vijf persoonlijke fouten het strijdtoneel verlaten. Voor Orca was het toen een koud kunstje het duel definitief te be slissen. Topscorers Trotters: Pe ter Paulides 20 en Eric-Jan Be- rendsen 26 punten. Midland-MSV 77-69. In de eerste klasse rayon leden de Noordwij- kers een teleurstellende neder laag tegen middenmoter Mid land. Bij de pauze stond MSV reeds 5 punten achter. De Utrech tenaren liepen snel door naar een grotere voorsprong. Eenmaal kwam MSV nog terug tot 3 pun ten, maar sullig balverlies en een paar gemiste lay-ups deden MSV de das om. Ook de te smalle basis speelde de ploeg, die in Peter Goozen met 20 punten zijn top scorer kende, parten. OSG-Leiderdorp 71-86. In dezelf de klasse deed Leiderdorp het te gen een andere Utrechtse ploeg een stuk beter. Met de rust had den de Leiderdorpers reeds een voorsprong van 17 punten. Door een press kwam OSG iets terug, maar mede door uitstekend spel van Ton Paulides en Christiaan Uhlenbeck (16 en 15 punten) kwam de overwinning bij Lei derdorp terecht. Red-Stars-Luba 106-77. Een zeer ruime nederlaag voor de Leide naars die door gebrek aan organi satie op grote achterstand gezet werden. Er werd te veel balver lies geleden en alleen Geert van Zandwijk (16 punten) wist de basket in voldoende mate te vin den. Lisse-Sea Devils 68-74. Een nipte nederlaag voor de Lissenaren die het tegen de zuiver van afstand schietende Devils niet redden. Lisse heeft in deze spannende wedstrijd 11 punten voor ge staan, maar gebrek aan kracht en routine werd de ploeg in de slot fase fataal. LEIDEN - Rare jongens soms. die spelers van Parker-coach Han Wallaart. Neem nu de wedstrijd van vorige week tegen Stars. Het slechtste duel tot nu toe van de Leidse sterrenformatie, maar nog nimmer werd de Haarlemse ploeg door de Leidse tegenstre ver, die het van een aantal aardige en produktieve momenten moest hebben, met een dermate groot verschil verslagen. Of licht de ontmoeting met Punch van af gelopen zaterdag eens door. Een eerste helft die even matig zo niet nog slechter was als in een Haar lem en dan ook als volstrekt 'waardeloos' betiteld moet wor den en vervolgens een tweede rondgang die het predikaat 'vlekkeloos' kan worden opge plakt omdat er vrijwel zonder mankeren wordt geacteerd Kunnen de heren bailers niet voor een beetje spreiding zorgen Het zou het totaalbeeld beslist ten goede komen. Na de ongelijke strijd die de Leids Delftse confrontatie bijvoorbaat en ook daadwerkelijk was, 102-66, was het aardig de cijfers te vergelijken. Vier van de tien Leidse doelpogingen troffen voor de pauze roos met als gevolg een sober totaal van 37 punten. Delft kwam, met z'n acht spelers, nog tot een minder schot percentage getuige de 26 punten die de ploeg bijeen harkte. Ondanks die be droevende getallen begon het al lemaal beloftevol. Tony Parker startte met twee dunks en Steve Puidokas liet in de eerste paar minuten zien hoe hij op de eerste plaats van de lijst van topre- bounders is gekomen. Maar plots staakte het vuren mede omdat ook Mitchell Plaat die evenals Jim Woudstra weer van de partij was een gebrek aan wedstrij dritme demonstreerde. De soe pele tred, het balvaardige han delen en de strakke pass; het moet allemaal nog terugkomen. Organisatorisch klopte het daar om ook niet en daarnaast was gewoon het schot weg. Het enige wat Leiden op dat moment nog redelijk afging was verdedigen. Paul van Solm bijvoorbeeld de gradeerde tegenspeler Antoon van Helfteren tot een figurant door hem vier keer achtereen de bal af te pakken. Van Helfteren keek heel droef. Dan de cijfers van fase twee. Een complete metamorfose moet Leiden in de kleedkamer hebben ondergaan. In de eerste acht mi nuten was gewoon alles raak en via het eerste missertje van Van Solm kwam Leiden tenslotte uit op het ongelooflijke hoge sco ringspercentage van 82 De 65 punten van na rust (één punt minder dan het totaal van Punch) zorgden ervoor dat het gemid delde over de hele wedstrijd toch nog naar een zeer acceptabele 64% werd opgetrokken. Maar belangrijker hierbij was dat het publiek de nare smaak van de eerste helft alsnog kon wegspoe len. Blindelings nu vonden de Leidenaars de weg naar de bas ket. Met Ron Kruidhof (5 uit 5) in de leidende rol nam zo'n beetje de hele ploeg deel aan het schutters- festijn. Wat de Delftenaren van bondscoach Jan Sikking ook probeerden, noch de zóne-noch de man to man-verdediging kon Leiden stoppen. Bruinsma liet tussen de zesde en de vijftiende minuut 4 uit 4 noteren, Tony Par ker, Mitch Plaat en Steve Puido kas bleven niet ver achter met 3 uit 3. De teller van het scorebord stond niet stil. mede omdat de in het begin wat narrig leidende ar biters nu toleranter optraden. Vlak na het honderdste punt kreeg de klok eindelijk rust. Echt 'moe' kan het telwerk overigens niet geweest zijn. Daarvoor had het té lang té langszaam hoeven werken. Scores: Leiden- Brui nsma 19, Kruidhof en Parker 18, M.Plaat 12, Puidokas 11, Woudstra 10, C.Plaat en Van Solm 6 en Kip 2 Punch - Van Helfteren 19. Taylor 15, Van Basten Batenburg 12, Zeilstra 10. AD VAN KAAM

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 19