RESTAURANT CLEYBURCH NU OOK VOOR DE LUNCH e Rabobank Q a) documentalist m/v op part-time basis b) administratieve medewerker m/v op part-time basis werkmeester kwekerij m/v psychiater I oktober se-ve fde wjjn LEIDSE BEATNACHT* oo LEIDSCH Algemene vergadering van de Rabobank Stompwijk - Zoeterwoude L:ZnTn Interkruis Zuid-Holland halftime administratief medewerk (st) er ïSlzh Energiebedrijf Rijnland oTHmnmnnnnro ooaoofooooiroooa amnnnrcT»» a a inrrrrrrrrywimrrrysTyrwryc a aa'a a'a'aa liimiiiiiiiiii nra a a'i'a'8't ra'a'awc'a'i'aTaTa'a'nra-inrTiTra'aTTnrc'a'a'a a a a a'a a'a'a'a'a'a~a"a'a~a'aaana a'a'B'B'a'a'a'B'B'B'a'a'B'a'B'a't tel. 01719-12966 Herenweg 225, Noordwijk, Gedurende deJ" bij Per 1 oktober zat restaurant Cleyburch open zijn voor de lunch en biedt gelegenheid voor individuele of gesloten lunches. Verfijnde lichte vlees- en visgerechten worden geserveerd. Gerenommeerde wijnen. Restaurant Cleyburch ook voor - besloten diners - recepties - partijen o.a. op de voorzolder de lunch gra,is van het hu.s. Restaurant Cleyburch is gemakkelijk bereikbaar aan de provinciale weg naar Noordwijk uit richting Katwijk- Leiden. BBBOtooopiioinnKioiniioootioooixiiioiiBooooBooooaonoiioaiiooooooomniooooooaoiiaoooiniooooooiiimoooiiaaaon Vrijdag 3 oktober Stadsgehoorzaal te Leiden Met medewerking van: Namby Pamby's Trail SHOES Spirit of St. Louis Spiders CATAPULT Nou en Run-a-Ways Mede mogelijk gemaakt door: -ïur V JJVUMVS 1Z DAGBLAD Presentatie: Hans Versnel Aanvang: 20.00 uur - Toegangsprijs 15,- Kaartverkoop: kantoor Leidsch Dagblad, De STICHTING WELZIJN LEIDEN is een onafhankelijke instelling die bewoners(groepen), organisaties en instellingen, die werkzaam zijn op de terreinen van wonen, gezondheidszorg, samenlevingsop bouw, vormings-'en ontwikkelingswerk en cultuur ondersteuning verleent. Daarnaast heeft de S.W.L. een functie bij het bevorderen van parti cipatie, het ontwikkelen van nieuwe projecten en de sociale planning (samen met betrokkenen) op bovengenoemde terreinen. Bij de S.W.L. zijn de volgende plaatsen vakant: Taken: - archivering - actieve en passieve dokumentatie op de werkterreinen van de stichting - redactionele werkzaamheden. Vereisten: - middelbare of vergelijkbare opleiding - opleiding en/of ervaring in archivering en documentatie (SOD-I) - redactionele vaardigheden Taken: - het verrichten van type-werk - het bedienen van de telefooncentrale - het behulpzaam zijn van cliënten bij bediening van stencilappara- tuur en het schoonhouden van deze apparatuur. VMULOe/MAVO-diploma - type-diploma - technisch inzicht. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring op basis van een 40-urige werkweek: functie A) maximaal f 2800, I- f 26, (adjunct-commies A) functie B) maximaal f 2187,v f 26, (bureel ambtenaar) De rechtspositie is gelijk aan die van het personeel van de Gemeente Leiden. Voor inlichtingen: functie A) J.W. Hardonk, tel. 071-120945 functie B) Cora Vis, tel. 071-120945 Vrouwen die belangstelling hebben voor deze functies worden met klem verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het Bestuur van de Stichting Welzijn Leiden, Breestraat 117, 2311 CL Leiden. Hierdoor roept de Coöperatieve Rabobank Stompwijk-Zoeterwoude W.A. haar leden op tot het bijwonen van de algemene vergadering die gehouden wordt op dinsdag 14 oktober 1980 om 20.00 uur in "De Eendenkooi", Kooi kerspad 1 te Zoeterwoude-Rijndijk. Verkorte agenda. 1 Opening 2 Aanwijzing secretaris en stemopnemers 3 Notulen vorige vergadering 4 Aanwijzing leden, belast met voorlopige vaststelling notulen 5 Balans en winst- verliesrekening 1979 6 Bestuursverkiezing 7 Verkiezing Raad van Toezicht 8 Mededelingen 9 Rondvraag 10 Sluiting De volledige agenda, alsmede de jaarrekening over 1979 liggen vanaf heden op het hoofdkantoor van de bank voor de leden ter inzage. Het bestuur, Ir. L. J. M. Bosman, voorzitter L. Th. de Haas, secretaris De Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoorziening, is belast met het voorzien in aangepaste werkgelegenheid ten behoeve van personen, die tot het verrichten van arbeid in staat zijn, maar voor wie werkgelegenheid onder normale omstandigheden niet of voorlo pig niet aanwezig is, ten gevolge van bij hen gelegen factoren. Het beleid van de dienst is gericht op het behoud of de bevordering van de arbeidsgeschiktheid van die personen. Bij deze dienst is de functie vacant van: afdeling boomkwekerij. De werkmeester boomkwekerij ressorteert onder de leider van het werkverband handarbeiders en is in samenwerking met een collega werkmeester verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding en begelei ding van 20 personen bij het kweken van heesters en bomen. Een coördinator groenvoorziening zal binnenkort ter ondersteuning van de werkzaamheden worden aangesteld. Voor deze functie zoeken wij gegadigden met ervaring in de boom kwekerij met een middelbare opleiding (Middelbare Tuinbouw school, richting boomteelt). Een positieve instelling ten aanzien van de sociale aspecten van het begeleiden van werknemers in het kader van de Wet Sociale Werk voorziening wordt bij kandidaten verondersteld. De kandidaat is ver plicht de cursus leidinggevende sociale werkvoorziening te volgen. Aanstelling kan afhankelijk van opleiding en ervaring plaatsvinden in de rang van opzichter C, salaris maximaal f 3084,— f 26,— bruto per maand. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedu re, evenals een gesprek met een vertegenwoordiging van het perso neel. Nadere informatie over de functie kunt u inwinnen bij de heer R. Bak ker, telefoon 071-141542. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan Burgemeester en Wet houders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermel ding van vacaturenummer 80.110. rr-. ties open mor eisen voldoet. leder die aan de 9" veuocht te w0rdt daarom nadrukkei i solliciteren. De Vereniging Interkruis Zuid-Holland is een overkoepelende organisatie werkzaam op het gebied van de maatschappelijke gezondheidszorg. Wij vragen voor ons regiobureau Leiden, dat in de Vondellaan is gevestigd een Werktijden nader overeen te komen. De taak zal bestaan uit: - het typen van correspondentie en rapporten-, - het verwerken van medische gegevens; - andere voorkomende werkzaamheden. Betrokkene zal gaan functioneren in een administratief team van 5 medewerkers. In dit team werken hoofdzakelijk parttime medewerkers. Functie-eisen: - opleiding op H.AV.O.-niveau; - enige administratieve ervaring; - goede beheersing van de nederlandse taal; - mogelijkheid om zich flexibel op te stellen mb.t de werkuren. Salariëring afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Voor informaties kunt U telefonisch contact opnemen met mw. A. Duijvesteijn, tel. 071 - 76 92 48. Uw schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afd. personeelszaken van de Vereniging Interkruis Zuid-Holland. Prinsegracht 71 - 2512 EX Den Haag TeL 070-894401 1 instelling voor ambulante geestelijke gezondheidszorg Voor de sub-regio's "Bollenstreek" en "Kuststreek" van de regio Noordelijk Zuid-Holland wordt gevraagd (tenminste halt-time) Het werk bestaat uit behandeling begeleiding, konsultatie en preventie m.b.t. psycho-sociale problematiek van alle leeftijdskategoriéën. Het wordt verricht in multidisciplinair teamverband. De betreffende teams zullen binnen twee jaar een geïntegreerd onderdeel vormen van een RIAGG, waarin naast de Stichting zullen participeren de werksoorten IMP, MOB, LGV en de SPD van de gemeente Leiden. Invulling van het takenpakket vindt plaats in overleg met de teamgenoten. Van de nieuwe medewerk(st)er wordt betrokkenheid bij de horizontale beleidsvorming verwacht. Zij die binnen afzienbare tijd geregistreerd zullen worden, worden eveneens uitgenodigd te solliciteren. De CAO voor de aggz is van toepassing. Tot de goede sekundaire arbeidsvoorwaarden behoort ook opname in het welvaartsvaste PGGM-pensioenfonds. Sollicitaties en (vertrouwelijke) verzoeken om informatie kunt u richten aan H.R. Kraus, direkteur/sociaal-psychiater, p/a Centraal Bureau der stichting, Postbus 54,2700 AB Zoetermeer (tel. 079-319207). stichting geestelijke gezondheid zuid-holland Het Energiebedrijf Rijnland te Leiden, verzorgt de distributie van gas en elektriciteit in 22 Zuidhollandse gemeenten. Bij de Tekenkamer Elektriciteit van het Energiebedrijf Rijnland is op korte termijn plaats voor EEN TEKENAAR M/V die belast zal worden met het vervaardigen c.q. wijzigen van teke ningen van het elektriciteitsnet (kabels en leidingen) in de gemeente Leiden en de regiogemeenten. Een opleiding in het vakgebied is vereist en enige ervaring in de te verrichten werkzaamheden wordt op prijs gesteld. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maxi maal f 2.530- bruto per maand (exclusief f 26- loontoeslag bruto per maand). Voorts geldt een goede ziektekostenregeling en opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder vermelding van ÈR/80019 '01 in de sollicitatiebrief.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 8