onmpmnnnnf*fl Frisia Vanderlinden 0NR0ERE Un tl ONRC N» Hoe komen twee salarissen die samen willen wonen aan een eigen huis? O ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerendgoed onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed m jan bentveld interieurverzorging bv Makelaars Woningen te koop in Leiden TIJDELIJK STERK IN PRIJS VERLAAGD BOTII+ MOTHERS M IFIDËRDORP Onroerend Goed- .1 1 1 dealer van: besouw tapijt goed wonen zaak ploeg stoffen leiden gelderland nieuwe rijn 24 interlübke telefoon 071-134671 uniska parket Lid NBM/Gangetje 10/2311 ER Leiden Tel.: 071-144041, b.g.g. 071 -14.27.67 Herenhuizen 4e Groensteeg 80, Leiden Gezellig huis in rustige straat tussen Heren gracht en Langestraat. Ind.: grote ruimte met open keuken incl. app., tegelvloer, foto-atelier, toilet, badkr. met ligbad, v.w. en w.m.-aansl. Ie et.: grote woonkamer met open haard. 2e et.: zolder met slaapvliering en berging. In goe de staat van onderhoud, gaskachels. Vraagprijs f 150.000,--k.k. Lammenschansweg 118, Leiden Royaal tussenhuis met zonnige achtertuin en achtero/n, grote woonkamer, vernieuwde keuken, gang, garderobe, toilet, le etage: 3 slaapkamers, badkamer met douche, toilet. 2e etage: zeer grote zolder en kamer c.v.-gas. Vraagprijs f 250.000,--k.k. Duyvendakstraat 6, Leiden Bijzonder rustig gelegen tussenherenhuis met voor- en 15 m diepe achtertuin (Z.) met achteruitgang. Ind.: hal, woonkamer, keuken, toilet, kelderkast, le etage: 2 grote slaap kamers, 1 kleine slaapkamer, badkamer met ligbad. 2e et.: zolder met grote kamer, (voor- en achterdakkapel), nieuwe bedrading, hete luchtverwarming, verkeert in goede staat van onderhoud. Vraagprijs f 190.000,--k.k. 3-Oktoberstraat 29-29a, Leiden Goed verbouwde benedenwoning met afz. verhuurde 4-kr.bovenwoning. Huuropbrengst f 114,85 p/mnd. Ind.: grote woonkamer, par ket, open haard, luxe keuken, inc.1. app., 2 slaapkamers, badkamer ligbad, toilet. Kleine tuin, c.v.-gas Vraagprijs f 135.000,-k.k. Dr. Vlaanderenlaan 62, Koudekerk a/d Rijn Hóekherenhuis met aan 3 zijden tuin. Ind.: royale woonkamer met halfopen luxe keuken, inkl. apparatuur, kelderkast, toilet, le etage: 2 grote slaapkamers, 1 kleine slaapkamer, bad kamer met douche. 2e etage: grote zolder slaapkamer met 2 dakkapellen, veel berging, geheel geïsoleerd. Vraagprijs f 168.000,-k.k. Ook vestigingen in Den Haag, Delft, Enschede, Olaenzaal en Zeist. Loethe 22, Zoeterwoude Zeer rustig en in groen gelegen tussenhuis met royale opzet. Zonnige voor- en achtertuin (ZW). Ind.: woonkamer (7.10x4.80), open haard, keuken incl. app., hal, toilet, geheel voorz. van tegelvloer, le et.: 2 grote slaapka mers, luxe badkamer met ligbad, toilet en bidet.'2e et.: 2/3 slaapkamers, berging, c v- ruimte plus wasmachine aansl., c.v.-gas, gas boiler. Vraagprijs f 249.000,-k.k. Karolusgulden 29, Leiderdorp Nieuwbouw herenhuis gelegen in Plan Winkel hof. Ind.: woonkamer (6.64x5)+eetgedeelte (3.50x2.10), keuken (2.80x3), voor- en achter tuin met terras op zuiden, le et.: 2 slaapka mers, badkamer met ligbad, vide. 2e et.: 2 slaapkamers, badkamer met douche, groot dakterras. Vraagprijs f 325.000,-k.k. Park Ypenburg 4, Koudekerk a/d Rijn In rustige villawijk gelegen vrijstaande bun galow met aan 3 zijden tuin en garage voor 2 auto's. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer 8x4.75 met open haard, grenen plafond en parketvloer, studeerkamer, hobbykamei;, 3 slaapkamers, luxe badkamer met ligbad, keu ken. Geheel nieuwe hardhouten kozijnen, incl. luxe stoffering, hete lucht verwarming. In goede staat van onderhoud. Vraagprijs f 420.000,--k.k. Rats Wagnerplein 126, Leiden 4 kamer hoekflat op 7e etage in matige staat van onderhoud. Ind woonkamer, studeerka mer, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad, keuken, berging. Servicekosten f 240,- per maand incl. verwarming. Aanvaarding direct. Vraagprijs f 99.000,-k.k. Schubertlaan 160, Leiden Gezellig goed onderhouden 2 kamer hoek appartement op de begane grond, zeer rustige ligging, kleine tuin, servicekosten f 147,- per •mnd. incl. cv-blok. Aanvaarding in overleg, f 94.000,-k.k. Inlichtingen en bemiddelingen via ons kantoor of via uw eigen NBM makelaar. Benedenwoning. Ind. gang, voorkamer 3.5x2.80 achterkamer 4x4.20, keu ken, douche, toilet, plaats. Netto maandlast f 320,- Vraagprijs 47.500,- k.k. Nabij centrum. Tussenwoning. Ind gang, voor en achterkamer, totaal 9.50 m diep. keuken, toilet, plaats 1e et.: 2 zeer ruime sip.kamers, geheel afgetimmerd, nieuwe lichtinstallatie. Vraagprijs 77.500,- k.k. Groenoordstraat. Zeer ruime hoekwoning in goede staat. Ind gang, woon kamer totaal 10x5, keuken, douche, toilet, plaats 4x5 met houten schuur en zij-in gang. 1e et.: 3 sip.kamers w.v. een 5x4.50, licht, gas. water, riool, dak vernieuwd. Max. 3.000,- eigen geld. Vraagprijs 98.000,- k.k. Leiden Noord. Geheel gerenoveerde tussenwoning. Ind hal. woonkamer met open draaitrap, keuken, badkamer met ligbad, douche, toilet, wastafel, zonnige plaats 2x2. 1e et.. 3 sip.kamers, w.v. een met dakkapel. Goede staat. Vraagprijs 109.000,- k.k. In centrum. Woning mettuin. Ind.: hal, ruime keuken, doorgang naar de badka mer met ligbad en wastafel, toilet, vanuit gang naar woonkamer met open haard, openslaande tuindeuren naar tuin 7x7 veel zon. 1e et.: 2 sip.kamers, zolder met ruimte voor 2 sip.kamers, c.v. gas. Vraagprijs 129.000,- k.k. Kraaierstraat. In een wijk die geheel is, c.q. wordt vernieuwd, ged gerestau reerd bieden wij een ruime tussenwoning aan. Ind.: hal. woonkamer. 8x4, keuken, plaats, toilet. 1 e et.2 sip.kamers, badkamer. 2e et.zolderkamer met zolderruimte. Bod gevraagd Hoge Rijndijk. Goed onderhouden semie hoekwoning. Ind. b.g.: hal. woonka mer, keuken, douche, toilet, sip.kamer 4x4, plaats. 1e ethal, woonkamer, ruime keuken, douche, toilet, zonneterras. 2e et.: 2 sip.kamers. Deze woning biedt vele mogelijkheden. Vraagprijs 142.500,- k.k. Pieterskerkwijk. Herensteeg. Geheel gerenoveerde herenwoning met tuin. Ind.: hal, b.g. 2 sip.kamers, ruime keuken, div. aansl., tuin 8x4 tot 5 m. douche, toilet. Xv 1e et.: woonkamer met open keuken, 2e toilet, 2e et.: 2 sip.kamers 5x4 4.5x4. ('X; Ideaal als praktijkwoning of voor 2 gezinnen. Xv Vraagprijs 248.000,- k.k. Vraag eens :i$ naar onze woninggids met gemiddeld W: 60 a 80 woningen in Leiden. Goedhart Vastgoed Steenschuur 3 - 2311 ES Leiden Telefoon 071-142850-146641. UW KANS!! Leiden In de Professorenwijk kunt u nu voor 99.000,- eigenaar worden van zo'n prachtige 4-kamerflat met c.v., douche, div. balkons. Grote woonkamer, mod. keuken! Vraag snel vrijblijvend nadere informatie daar wij er nog enkele te koop hebben!! «mi TE KOOP Leiden, Mauritsstraat 13. Geheel gerenoveerde eenge zinswoning. Ind.: hal, toilet, woon-/eetkamer, keuken, 1e etage: 2 slaapkamers, douchegelegenheid en veel ber ging- Vraagprijs f 119.000,- k.k. Leiden, nabij Steenstraat een gerenoveerd woon-/win- kelpand. Ind. beg. grond: winkel met bedrijfskeuken. 1e Etage: woonkamer met uitgebouwde open keuken, 2e etage: 2 slaapkamers, 2e toilet en douchegelegenheid. Vraagprijs f 153.000,- k.k. Oegstgeest, Dahlialaan 5. Hoekwoning met 200 m2 grond. Ind. beg. grond: entree, hal, toilet, open keuken met doorzonwoonkamer, open trap, 1e etage: 3 slaap kamers, badkamer, 2e etage: grote kamer met veel ber ging, incl. c.v. Dit moet u gezien hebben! Vraagprijs f 265.000,- k.k. INL.: Kantoor VERDOUW Ook voor uw verzekeringen en financieringen. Beekestein f 680.00( Vrijwel nieuwe vrijstaande villa met rondom mooi aan legde zonnige tuin (440 m2) op eerste klas stand. L-v mige woonkamer, open haard, luxe open keuken met paratuur, bijkeuken, garage. 1e et.: badkamer met bad douche, toilet, 2e badkamer, 3 slaapkamers, werkkamer, balkon, 2e et.: 2 kamers, toilet, CV. Geïsoleerde muren] thermopane parterre. Begane grond belegd met Kerkdriel plavuizen met vloerverwarming. Fraai sanitaii ALPHEN A/D RIJN Koningsmantel 20 Een dergelijke luxe uitgevoerde hoekwoning met een fraaie tuin (Z.W.) is niet vaak voor zo'n prijs te koop. Denkt u eens even in, geen hak en breekwerk, maar een huis waar u zo in kunt. Wat er zoal aan deze royale woning met 5 kamers is gedaan laten wij u graag van binnen zien, maar daarop vooruitlopend alvast wat de tails: - luxueuze badkamer met Sfinx sanitair van zeer aparte vormgeving - schoonmetselwerk wand in de woonkamer - massief houten binnendeur - verbrede vensterbanken - eiken fineer keuken. De vraagprijs is gezien dit alles, lang niet gek te noemen, n. 179.000 k.k. Een 100% hypotheek met gemeentegarantie is dan ook mogelijk. JB DRIEMAN •TT» MAKELAARDIJ O.G: LEIDEN BACHSTRAAT 25. Rustig gelegen hoekherenhuis met voor- en achtertuin (Z.), garage, schuur, c.v.-gas. Ind.: beg.gr.. entree, hal, toilet, kelderkast, woonkamer, mod. keuken met voll. app. 1 e verd.: 3 slaapkamers, badkamer met douche. 2e verd.. zolderkamer, berging. Voorzien van spouwmuurisolatie en vele extra's. Scherpe vraagprijs 198.000,- k.k. Leidseweg 37, Voorschoten. Tel. 017174684* c LISSE Serviceflat "Swaenendreef" Uniek gelegen op de 1e etage met fantastisch uitzicht op grote tuin. Indeling: ruime woonkamer, flinke slaap kamer met zonnig balkon, ruime badkamer met ligbad en grote keuken. Naast de vele extra's als thermopane ruiten, veel kastruimte, div. wastafels en centr. anten nesysteem heeft de serviceflat "Swaenendreef" een uitstekende naam voor en door de bewoners. Kortom een woning voor welverdiende rust. Oplevering eind september 1980 in overleg. Inlichtingen o.a. omtrent koopsom en servicekosten worden gaarne verstrekt door onze heer H. J. C. van der Kroft. Haven 8 - 2161 HK Lisse Telefoon 0 2521 -19130* b.g.g. 02521-14209 Het valt in Nederland nog steeds niet mee om samen door het leven te gaan als je niet wilt trouwen. Niemand spreekt er meer schande van, dat is waar. Maar verder wordt het !g je er niet gemakkelijker op gemaakt. Zeker niet als het op rechtsposities, op het huren of kopen van huizen, of op finan ciële beslommeringen aankomt. Neem nu bijvoorbeeld het kopen van een huis. Als je een van tweeën voldoende in de slappe was zit, is er geen vuiltje aan de lucht. Dan komt het allemaal best in orde. Maar dat ligt anders als je met z'n tweetjes voor de financiën zorgt. Dan heb je opeens geen been om op te staan. En word je geconfron teerd met het feit dat je samen best een hypotheek voor een eigen huis kunt betalen, maar dat het je toch niet lukt om 'm te krijgen. Omdat niemand het aan durft. En dat zou anno 1980 toch wel eens mogen ver anderen. Daarom bij deze een nieuwe mogelijkheid. De Start I Iypotheek van deWestland/Utrecht I lypotheek- bank. De eerste hypotheek die wordt verstrekt op basis van twee inkomens en die groot genoeg is voor het totale aankoopbedrag van een huis plus alle daaraan verbonden verwervingskosten Hetgeen betekent dat de mogelijke hypotheek zelfs toereikend is wanneer u nog niet over een beginkapitaaltje beschikt. Natuurlijk mits het verschil tussen taxatiewaarde en koopsom de perken niet te buiten gaat. Ook moet u er rekening mee houden dat het een hypotheek is voor huizen tot ca. f 200.000,- (inclusief bij komende verwervingskosten f 220.000,-). Het is immers een Start Hypotheeken geen hypo theek voor mensen die al lang en breed in goeden doen verkeren. O, nog even. voor we het vergeten, u moet uw part nership inzake het nieuwe huis natuurlijk wel even op papier regelen. Het zou ook dom zijn om dat niet te doen. Een boterbriefje mag natuurlijk ook. Want zo goed als het uw z.aak is om niet te trouwen, is het ook uw zaak wanneer u dat juist wel wilt. Hij is er dus nu. Die hypotheek die het twee gehuwde of samen wonende inkomens mogelijk maakt om hun gezamenlijke rijkdom te gebruiken voor een eigen huis. Op rentepercentages, verplichte risico-verzekering voor beide partners (logisch) en vorm van de hypotheek (lineair, annuïteit etc.willen we nu niet ingaan. Daarvoor zijn de moge lijkheden te uitgebreid. Wel willen wij u nog even wij zen op de un ieke moge- lijkheid de Start Hypotheek te kombineren met de No-Risk voorwaarden waarbij de risico dekking in verband met arbeids ongeschiktheid ot overlijden, is ingebouwd. Maar ook daarover kunt u zich het beste even nader laten informeren door uw makelaar of assurantie-adviseur. U kunt ook de bon invullen voor een brochure, of binnenstappen bij een van onze kantoren. BON VOOR INFORMATIE. I I Wij willen wel eens weten wat er allemaal kan met I X, I Naam: l Adres: Tel.: I Postcode: Woonplaats: Deze bon in ongef rankeerde envelop opstu- I ren naar.Westland/Utrecht Hypotheekbank NV I Antwoordnummer 3728.1000 PB Amsterdam. 1 Samen ben je rijk. Met de Start Hypotheek van deWestlana Utrecht Hypotheekbank. Leiden, Botermarkt 28/hoek 't Gangetje, 071-13 26 -15

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 32