sam top verkopers CCD kmhHi assistent publiciteit m/v PER personeel werkleidster m/v rI £j S soneel PERSOWEELreRsaGL ersi ziekenverzorgenden m* stichting centrum st.bavo nooncfwijkerhout leiden DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: tekenaar (m/v) medewerk(st)ers MEDEWERKSTER filiaalhouder/ster ERVAREN EN ACTIEVE PART-TIME VERKOOPSTER chef produktenafdeling personeel PERSONEEL personeel ■person ÏEEL die hogerop willen, in salaris geen expansie meer hebben, maar weten dat ze meer waard zijn, krijgen nu alle medewerking aangeboden. Kern Europa BV heeft nl voor een aantal ambitieuse mannen en vrouwen plaatsingsmogelijkheid in een van de verkoopteams. De eisen die aan u gesteld worden zijn niet gering. Eigenschappen zoals bijv. doorzettingsvermogen, een flink portie zelfvertrouwen en nogal wat ambities zijn primaire voorwaarden om in aanmerking te komen. Heeft u die eigenschappen niet, dan is solliciteren bij voorbaat al zinloos. Verkopers of zij die menen in aamerking te komen krijgen bij Kern alle hulp om een salaris te verdienen, beduidend hoger dan modaal. Kern zorgt voor een uitgebreide buitendienstopleiding, aangevuld met product-seminars. Na de opleiding krijgt u een beschermd rayon, een eigen klantenbestand, vaste onkostenvergoeding en doorgroei-mogelijkheden tot bijv. sales-manager. De lukratieve commissie die maandelijks verrekend wordt, biedt iedere goede verkoper de mogelijkheid om een topsalaris te verdienen. Salarissen van 70 a 80.000 gulden komen ons niet vreemd voor. Als u de juiste verkoper bent, bel dan vandaag of morgen tussen 14.00 - 17.00 uur naar A. Noteboom, tel. 01680-24088, of schrijf naar Kern Europa B.V., Postbus 213, 4600 AE Bergen op Zoom. Kern Europa BV is fabrikant van hoogwaardige niet technische produkten op het i onderhoud, energiebesparing, waterbehandeling en speciale oliën en vetten. Kern is op haar terrein een van de toonaangevendste ondernemingen ter wereld. Bij de reorganisatie van het Centrum St. Bavo is de sektor Beschut Wonen gevormd. De bewoners ervan zijn de personen, die langer dan 2 jaar in ons Centrum verblijven. De sektor omvat 190 personeelsleden en 350 bewoners. Aan 180 van hen wordt definitieve huisvesting geboden in de vorm van een wijkje met 36 ééngezinswoningen, waarvan inmiddels het schetsplan is goedgekeurd. In deze toekomstige woonsituatie zullen de bewoners begeleid worden door de huidige medewerkers, grotendeels met een sociale opleiding. De afdeling bestaat uit twee units, van elk 20 bewoners, die op enigerlei wijze verzorgingsbehoeftig zijn. Van de nieuw aan te trekken medewerker verwachten wij dat hij/zij in nauwe samenwerking met de andere personeelsleden meewerkt aan het creëren van een prettig en aanvaardbaar leefmilieu voor de bewoners. Het verzorgingsaspect zal hierin een belangrijke plaats innemen. Informatie wordt u verstrekt door de heer B. W. v.d.Berg, koördinator, toestel 2064. St. Bavo kan niet voor huisvesting zorgdragen. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken met vermelding van vakaturenummer 80.07.91. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27 - tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Bij de confectie-afdeling van de Gemeentelijke Sociale Dienst Werk voorziening kan worden geplaatst een: Tot haar/zijn taak behoort onder meer: - het instrueren en begeleiden van de medewerkers 25); - het opleiden van medewerkers in de confectiewerkzaamheden; - het in samenwerking met de werkleiding uitbreiden van de bestaan de confectie-afdeling; - het adviseren omtrent de aanschaf van benodigde machines. De functie-eisen zijn: - opleiding minimaal LHNO; - praktische ervaring in het confectiebedrijf; - leidinggevende en sociaal-pedagogische capaciteiten; - in het bezit van, of bereid tot het volgen van de confectie vakoplei ding. De bereidheid om de cursus voor leidinggevend personeel van het "Nationaal Overlegorgaan Sociale Werkvoorziening" te volgen, moet aanwezig zijn. Afhankelijk van opleiding en ervaring zal aanstelling plaatsvinden in één der opzichtersrangen. Minimaal: opzichter A, salaris f 1838,— bruto per maand. Maximaal: opzichter B, salaris f 2800, bruto per maand, excl. loon- toeslag van f 26,— vanaf de leeftijd van 21 jaar. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer J. Heijmans, tel.: 071-141542. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, gericht worden aan Burgemeester en Wethouders van Leiden; Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vaca turenummer 80.106. ties open voor sen voldoet. solliciteren. Op de Correspondentieafdeling van het Hoofdkantoor TNO in Den Haag bestaat plaatsingsmogelijkheid voor GEROUTINEERD TYPISTE voor het typen van uiteenlopend soorten type-werk. Hier voor is een opleiding op MAVO-niveau met zeer goede kennis van de Nederlandse taal vereist. Geboden wordt een prettige werkkring op een kleine af deling. Sollicitaties te richten aan: Sociale Zaken TNO - Juliana van Stolberglaan 148 - Postbus 297 - 2501 BD DEN HAAG. vacaturenummer 0-33711158 Taak: hij/zij zal in hoofdzaak worden belast met het tekenen van oudheidkundige vondsten en het maken van publicatietekeningen. Verder behoren het assisteren tijdens opgra vingen en de restauratie van aardewerk tot de taak. Vereist: gegadigden dienen een vaste hand bij tekenwerk, alsmede technische belangstelling te hebben. Salaris: maximaal 3.084,bruto per maand (exclusief loontoeslag). Informatie bij: Prof. Dr. P. J. R. Modderman, tel.: 071-122181. De Leldse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen In hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. De Leidse Onderwijsinstellingen, erkend door de minister van onderwijs en wetenschappen, verzorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/ mondelinge opleidingen. Informatie over al deze opleidingen wordt gegeven door middel van advertenties, mailings, folders en studiegidsen die op de afdeling Publiciteit worden vervaardigd. Voor deze afdeling zoeken wij een (leeftijd tot 22 jaar) die meehelpt met de verwerking van het groeiende pakket opdrachten. Hij of zij zal worden ingeschakeld bij het opzetten en begeleiden van produktieschema's, het verwerken van responscijfers en bij de bewaking en verantwoording van het produktiebudget. Van de man of vrouw die voor deze functie in aanmerking wil komen, verwachten wij: - een opleiding op middelbaar niveau (b.v. middelbare detailhandelsschool, h.a.v.o. of m.e.a.o.) - interesse in reclame en marketing - bereidheid om zich te verdiepen in zaken als mediagegevens, tarieven en kostprijzen - plezier in de samenwerking met medewerkers uit uiteenlopende vakgebieden: vormgevers, tekstschrijvers, publiciteits medewerkers. De LOI biedt de juiste man of vrouw een gevarieerde job binnen een klein team. Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid uit te groeien tot een interne contactfunctionaris voor publicitaire projecten. Uw schriftelijke sollicitatie met gegevens over opleiding en eventuele ervaring kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2 2352 BA Leiderdorp Tftlpfnon 10711 89 99 85* Raad voor de Zending der Nederlandse Hervormde Kerk Leidsestraatweg 11 2341 GR OEGSTGEEST Tel. 071-152940 toestel 144 De Raad voor de Zending, een orgaan van bijstand van de Generale Synode der Nederlandse Hervormde Kerk is belast met de behartiging van het zendingswerk van deze kerk in de derde wereld. De Raad staat daartoe een bureau ter beschikking, waarin meerdere afdelingen functioneren, die het per soonlijke, zakelijke en financiële contact met personen en gemeenten in binnen- en buitenland onderhouden. die positief ingesteld zijn t.o.v, onze arbeid voor de afdeling typekamer. brieven met zeer gevariëerde inhoud rapporten en informatie: brieven aan overzeese me- dewerkers(sters) begrotingen en jaaroverzichten notulen van vele vergaderingen Verlangd wórdt: een HAVO-diploma met terzake dienende vakken pakket typediploma leeftijd 20 jaar of ouder enige ervaring Salariëring geschiedt, afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding, volgens een met een CAO vergelijkbare kerkelijke regeling, die is afgeleid van de rechtsposi tieregeling van rijksambtenaren. O.m. 8% vakantiegeld en eventueel reis- en studiegeld vergoedingen. Technisch Handelsbureau P. Harteveld Energieweg 50, Zoeterwoude-Rijndijk (Industrieterrein De Grote Polder) Voor ons bedrijf, gespecialiseerd als groothandel in au toverlichting, zoeken wij een die bereid en in staat is fakturen te berekenen en vlot te typen, en daarnaast eenvoudige administratieve werk zaamheden (b.v. debiteuren-kaartsysteem) te verzor gen. Enige bekendheid met de Duitse en Engelse taal zou als aanbeveling dienen. We hebben een rustig kantoor en werken met een kleine groep. Voor een medewerkster met MAVO-diploma en enige ervaring in kantoorwerk wordt hier een interessante werkkring geboden. Ziekenfonds Leiden en Omstreken "Z.L.O." u.a. ASSISTENT SECRETARESSE - die beslist goede typevaardigheid heeft; - in staat is brieven samen te stellen aan de hand van summiere gegevens; - op een prettige manier onze verzekerden en mede-' werkers te woord staat; - een behoorlijke dosis eigen initiatief heeft; - bereid is de nodige inzet te leveren; - einddiploma Havo en de nodige ervaring heeft; - tussen de 19 en 25 jaar Is Degene die denkt aan deze eisen te kunnen voldoen zal werkzaam zijn met twee andere collega's op het secreta riaat van het Ziekenfonds Leiden en Omstreken "Z.L.O." u.a., Witte de Withlaan 1 te Voorschoten. Interesse in deze veeleisende doch veelzijdige functie? Schrijf een brief aan de directie van het ziekenfonds of neem contact op met mw. Kuipers (071-311141 toestel 214). de bever De Bever b.v. Fijnmechanische konstrukties en prototype-bouw Wij vragen op korte termijn een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER met ervaring in de 1 j van 25 tot 35 jaar. Zijn/haar taak zal zijn. het geheel zelfstandig verzorgen van: De orderadministratie, de inkoop, de fakturering en de planning, terwijl de nieuwe medewerker/ster tevens onze cliënten, hetzij telefonisch of persoonlijk, te woord zal moeten staan. De boekhouding vindt plaats in onze hoofdvestiging in Andelst (De Betuwe). In ons bedrijf zijn een klein aantal medewerkers werk zaam. Wij houden ons bezig met het realiseren van aller lei technische voorzieningen t.b.v. gehandicapten, hoofdzakelijk in automobielen. Binnenkort openen wij onze 8ste speciaalzaak in kruiden, reform, thee, homeopathie, phytotherapie, kunstnijver heid e.d. in het nieuwe winkelcentrum "Winkelhof" te Leiderdorp. Voor deze nieuwe vestiging zoeken wij een die deze zaak wil runnen. Wij kunnen hem/baar o.m. bieden: - grote zelfstandigheid - prettige werksfeer Wij verwachten van hem/haar: - dat hij/zij het nodige enthousiasme en de juiste instel ling heeft. - dat hij/zij verantwoordelijkheid kan dragen. - verkoopcapaciteiten beschikt. - bij voorkeur (is geen noodzaak) in het bezit is van een •drogisterij-diploma - leeftijd tot 45 jaar. Heeft u interesse en wilt u meer informatie, belt u dan op dinsdag, woensdag of vrijdag tijdens kantooruren 01727-6425, 's avonds na 20.00 uur 01725-1320 t.a.v. de heer W. van Dam, of schrijft u ons: WIJDAM B.V. Postbus 61, 2770 AB BOSKOOP Voor onze bloemen- en plantenshop in Lei den zoeken wij met spoed een Heeft u interesse voor deze leuke job? Bel dan 01748-6511 (tijdens kantooruren) of na 18.00 uur 02975-66253. Ervaring in deze branche is wel een vereiste. Gert Kas Woubrugge b.v. Postbus 518. 2690 BA 's Gravenzande. Gevraagd meisje dat opgeleid wil worden tot TANDARTSASSISTENTE opleiding Mavo-niveau. Uitsluitend schriftelijke reakties: A. C. Smaal, tandarts, Van Lennepdreef 31, 2353 JN Leider dorp. Menken Landbouw Holding B.V. te Wassenaar omvat een aantal produktiebedrijven waar een breed assortiment consumptiemelkprodukten,kaasprodukten, frisdranken en vruchtesappen wordt vervaardigd. Bij onze vestiging te Wassenaar is plaats voor een die op de produktie-afdeling met behulp van moderne apparatuur, binnen een klein team van medewerkers, gaat zorgdragen voor de verwerking van melk tot consumptiemelkprodukten. Kandidaten voor deze funktie dienen: te beschikken over leidinggevende kapaciteiten en organisatievermogen bekendheid te hebben met en/of ervaring in de proces- of zuivelindustrie kennis te bezitten op het gebied van levensmiddelentechnologie en voedingsmiddelen bijvoor beeld via de studierichtingen in Bolsward en 's-Hertogenbosch niet ouder te zijn dan 35 jaar. De vele facetten welke deze funktie interessant maken voor een medewerker die beschikt over door zettingsvermogen en overredingskracht, zullen wij graag in een persoonlijk gesprek nader toelichten. t.a.v. de heer MENKEN LANDBOUW MENKEN*LANDBOUW B.V.. Postbus 70, 2240 AB Wassenaar

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20