IP® Leerling opticien administratief medewerkerister) Nedairco personee/VfWW- EEL jonge medewerkers m/v de rijksoverheid vraagt ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Houdt Groeneveld voor ogen 'WtiSSSSMSSS medewerker cursistenbegeleiding m/v assistent staffunctionaris personeel"^ /npwftnMl persi personeel pg^sCNEH. personeel I 1 I C~"« VOORGEESÏ OEGSTGEEST Voorgeest is een internaat voor geestelijk gehandicapten, gele gen in Oegstgeest. Binnen de twee paviljoens, Meisjes- en Jon gens Voorgeest, wordt gewerkt in woongroepen. In opdracht van de Stichting Gemiva is thansteZoeterwoude in aan bouw een internaat alwaar na volledige realisering van de bouw 315 pupillen zullen wonen Hierbij wordt plaats geboden aan een groot aantal pupillen van Voor geest. Het internaat Voorgeest zal na de overgang van alle pupillen worden opgeheven. Gezien de toekomstige wijzigingen vindt aan stelling van nieuwe medewerk(st)ers plaats door de Stichting Gemi va en zal, tot de nieuwbouw gereed is (vermoedelijk 2e helft van 1981), tijdelijke detachering in Voorgeest plaatsvinden. Voor Meisjes Voorgeest zoeken wij: een NACHTVERPLEEGKUNDIGE (M/V) voor 1 week nachtdienst per 14 dagen. Kandidaten voor deze functie dienen in het bezit te zijn van het diploma A-, B- of Z-verpleegkundige. Inlichtingen over deze functie kunt u verkrijgen bij: Gonneke Timmer, Meisjes Voorgeest, telefoon 071-151840 toestel 314. Voor salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden is de C.A.O. zie kenhuiswezen van toepassing. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling per soneelszaken van het Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest. Stichting Gemiva, van Limburg Stirumstraat 10, 2805 BD Gouda, tel. 01820-16433. Voorgeest, Endegeesterstraatweg 5, 2342 AJ Oegstgeest. tel. 071 -151840. Bols Nederland B.V. vraagt die als produktiemedewerker of machinebediende in ons bednjf te Nieuw-Vennep werkzaam willen zijn. Als je tussen 17 en 23 jaar bent en je hebt een opleiding op LTS/LBO-niveau, dan zijn er mogelijkheden binnen onze Bottelarij. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed te noemen. Naast onderstaande salarissen kennen wij ook nog 8,5% vakantietoeslag, 24 vakantiedagen, een wmstdelings- regeling en een gunstige reis- en studiekostenregeling. De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 8.15 tot 16.45 uur. Ook wordt er vanuit diverse plaatsen gezorgd voor personeelsvervoer. Het salaris betalen wij per periode van 4 weken (dus 13 x per jaar). Kijk zelf maar wat je kunt verdienen. ongehuwd bruto: netto: 17 jaar f 1096,69 f 846,64 171/2 jaar 11183,86 f 903,61 18 jaar 11271,02 f 959,54 181/2 jaar f 1358,19 5 f 1012,09 19 jaar f 1444,34 f 1062,21 191/2 jaar f 1530,50 f 1110,36 20 jaar f 1618,68 f1160,30 20'/z jaar 11704,83 11207,72 21 jaar en ouder f1742, f 1256,05 gehuwd: bruto: netto: 21 jaar en ouder f1792, f 1344,12 Dit zijn aanvangssalarissen, doorgroei tot f2037,- bruto per periode van 4 weken is mogelijk. Op telefonisch verzoek, 02526 - 8 81 41, toestel 315, sturen wij je graag een sollicitatieformulier en als je wilt, maken we meteen een afspraak voor een gesprek. Schriftelijke sollicitaties kun je richten aan de afdeling Personeelszaken van Bols Nederland B.V., Lucas Bolsstraat 7, 2152 CZ Nieuw-Vennep. chemisch analisten (mnl./vrl.) evt. deeltijdarbeid Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne Rijksinstituut voor Geneesmiddelenonderzoek Functie-informatie: onder leiding onderzoeken van geneesmiddelen, zowel van enkel- als van meervoudige samenstelling; controleren en even tueel wijzigen of aanvullen van onderzoek- voorschriften. Gevraagd: b.v.k. diploma HBO chemische richting. Standplaats: Leiden. Salaris: max. f2800,- per maand (bij volledige werkweek). Sollicitaties inZenden vóór 18 oktober 1980. Bovengenoemd max. salaris Is In het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en Is exclusief 8% vakantie-uitkering en een toeslag van max. f26,- per maand (bij volledige werkweek). Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 0-8234/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw hulsadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurltslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Afdeling Longziekten Arbeidsfysiologie Op deze afdeling is per 1 oktober 1980 een jjlaatsingsmogelijkheid voor een adjunct-laborant(e) om opgeleid te wor den tot longfunctie assistent m/v vac.nr. 380.R.77.39.LD gediplomeerde longfunctie assistent m/v vac.nr. 380.R.771.39.LD De opleiding duurt, afhankelijk van de vooropleiding, 2 of 3 jaar en bestaat uit het praktisch werk op het longfunctie laboratorium, gecombineerd met een theorie-opleiding. De opleiding wordt afgesloten met een examen, dat wordt afgenomen onder auspiciën van de Nederlandse Vereni ging van Artsen voor Longziekten en Tuberculose. Taak: - verrichten van longfunctie-onderzoek; - analyseren van uitademingslucht; - onderzoeken van bloed; - administratief verwerken van gege vens uit het longfunctie-onderzoek. Verlangd: als vooropleiding wordt ver langd HAVO of VWO. Wat het vakken pakket betreft gaat de voorkeur uit naar de vakken wiskunde, natuurkunde, scheikunde, Engels en biologie. Salaris: de leerling-longfunctie-assis- tent(e) wordt aangesteld als adjunct- laborant(e). Het salaris bedraagt mini maal f 1167 bruto per maand (voor een 17-jarige) en max. f 1986 bruto per maand (28 jaar en ouder). Na een jaar vindt bij goed functioneren en goede studieresultaten bevordering plaats naar de rang van laborant(e), max. sala ris f 2324 bruto per maand. Na het behalen van het diploma kan bij goed functioneren bevordering plaats vinden tot laborant(e) A. max. salaris f 2530 bruto per maand. Een gediplo meerd longfunctie-assistent(e) kan wor den aangesteld in de rang van labo rante) A, max. salaris f 2530 bruto per maand. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Groeneveld opticiens Specialisten op het gebied van briloptiek en contactlenzen vragen voor haar nieuwe optiekzaak in Sassenheim (voorheen Dollond) een: (mnl. of vrl.) In goede samenwerking met de filiaalchef zal hij of zij worden opgeleid tot opticien/opticienne. Behalve de gewenste vooropleiding (havo/mavo) dienen reflectanten te beschikken over beschaafde omgangsvormen, een goed voorkomen en geïnteresseerd te zijn in het detailhandelsgebeuren. De opleiding in het bedrijf zal geschieden in combinatie met partieel-dag-onderwijs. Belangstellenden worden verzocht te bellen voor een sollicitatie-afspraak met de bedrijfsleider, de heer K. Honders, Hoofdstraat 234, Sassenheim, tel.: (02522) 10807. Op onze afdeling administratie is plaats voor een administratief medewerker of medewerkster. Hij of zij zal met name worden betrokken bij de debiteurenbewaking van ons omvangrijk debiteuren bestand. Wij denken aan iemand van 23 a 28 jaar met enkele jaren ervaring op dit gebied, met een opleiding op HAVO niveau en met een praktijkdiploma boekhouden Heeft u belangstelling om eens van gedachten te wisselen, neem dan contact op met de heerM. Flore of richt uw sollicitatie aan onze directie. Nedairco is een vooraan staande handelsonder neming op het gebied van airconditioning en koeling. Het wereld bekende merk Carrier - een begrip in de Neder landse installatiewereld - wordt door ons ver tegenwoordigd. We zijn een marketing- gerichl bedrijf met een doorzichtige organisatie structuur. Onze omzet - die jaarlijks een stij gende lijn vertoont - wordt gerealiseerd met ca. 95 medewerkers. Nedairco B.V, Postbus 151, 2394 ZH Hazerswoude Rijndijk, Rijndijk 141, Telefoon 01714-9010. De Leidse Onderwijsinstellingen verzorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/ mondelinge opleidingen op een breed onderwijsterrein. Daartoe beschikken ze over een doelmatige administratie en produktie-organisatie waarin ongeveer 400 medewerkers een taak vinden. Binnen dit administratieve gebeuren nemen de cursistensecretariaten een belangrijke plaats in. Voor één van deze secretariaten zoeken wij op korte termijn een leeftijd 19 a 22 jaar Hij/zij zal binnen het secretariaat een zelfstandige taak gaan vervullen, die onder meer bestaat uit contacten met cursisten d.m.v. correspondentie en telefoon, met bijbehorende administratieve werkzaamheden. De functie biedt voor een enthousiast medewerk(st)er alle kansen om zich verder te ontplooien. Als basis daarvoor is een opleiding op HAVO-niveau plus een typediploma gewenst. De juiste kandidaat beschikt over goede contactuele eigenschappen en is in staat zelfstandig te corresponderen. Belangstellenden wordt verzocht een schrif telijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs j^r instellingen Leidsedreef 2 2352 BA Leiderdorp Telefoon f0711 89 92 55* STICHTING SECRETARIAAT ARBEIDSVOORWAARDEN WELZIJNSWERK heeft een vacature voor de functie van: (m/v) - Het deelnemen aan commissies en/of werkgroepen die binnen het kader vari de C.A.O. Welzijnswerk en de C.A.O. Dagverblijveh en Gezinsvervangende Tehui zen voor Gehandicapten zijn ingesteld en het verrich ten van secretariaatswerkzaamheden daarvoor. - Het voorbereiden en ten uitvoer brengen van de in deze commissies te nemen besluiten, respectievelijk genomen besluiten alsmede het verzorgen van de ver slaglegging van de betreffende commissievergaderin gen. - Het verrichten van assisterende werkzaamheden in het kader van de secretariaatsvoering van het centraal overleg arbeidsvoorwaarden in de diverse deelsecto- - Het verrichten van algemene ondersteunende werk zaamheden voor het overleg arbeidsvoorwaarden wel zijnswerk en de daaronder ressorterende deeloverleg- gen. Voorde vervulling van deze functie gaan de gedachten uit naar iemand met opleiding MBO AP/PB of daarmee ver gelijkbare opleiding. Enige redactionele ervaring alsme de enige ervaring m.b.t. het terrein van de arbeidsvoor waarden wordt op prijs gesteld. Arbeidsvoorwaarden: - een salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal 3809,33 per maand exclusief toelage van 26,- per maand. Bij gebleken geschiktheid is een verdere uitloop niet uitgesloten. - de CAO Welzijnswerk is van toepassing. - de PGGM-regeling is van toepassing. Het secretariaat gevestigd in het centrum van Leiden, bestaat uit een klein team van medewerkers, welke se cretariaatswerkzaamheden verrichten voor het Overleg Arbeidsvoorwaarden Welzijnswerk (OAW). Het OAW, waarin de Federatie van Werkgeversvereni gingen in de Welzijnssector (FWW) en de Samenwer kende Bonden van Overheidspersoneel (ABVA/KABO en NCBO) zijn vertegenwoordigd, houdt zich bezig met aangelegenheden betreffende rechtspositieregelingen in het Welzijnswerk. Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken, onder opga ve van referenties, te richten aan de Stichting Secreta riaat Arbeidsvoorwaarden Welzijnswerk, Postbus 2125, 2301 CC Leiden. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Mr. Jan van Loon, coördinator van de Stichting, tel. 071-144447.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18