Leiderdorp bouwt goedkopere flats in "Winkelhof" eidse agenda "De knelpunten zijn me bekend "Winkel met woning aan Kerkstraat mag wél" Doortrekken Manritssingel kan beginnen Nieuw gemeentesecretaris Wassenaar A. Mighout: WASSENAAR - "Waarom zou ik in de komende zeven jaar geen rol van betekenis kun nen vervullen? Ik ben wel 58 jaar maar voel me uitstekend. Als je binnen een vertrouwd apparaat blijft werken scheelt dat veel inwerktijd. En ik zou er niet van wakker liggen, in dien ik de uitvoeringsfase van grotere beleidsonderdelen niet meer mee zou maken". A. Mighout, de kersverse ge- mentesecretaris van Wasse naar is niet bang voor zijn leeftijd, ziet deze althans niet als een beletsel en is van me ning dat hij zijn nieuwe func tie door voldoende algemene kennis van het gemeente recht naar behoren zal kun nen vervullen. Een deel van de Wassenaarse gemeenteraad had zijn be denkingen tegen de mana gerskwaliteiten van Mighout en koos dan ook voor een an dere kandidaat. Elf leden van de raad steunden zijn kandi datuur, acht zagen vorige week meer in een andere sol licitant. Ondanks deze be denkingen en het uitblijven van een unanieme keuze vóór hem, ziet hij zichzelf in de praktijk wel degelijk als een soort manager optreden. Hij omschrijft het zo: "Mijn be langrijkste opgave zal zijn om ervoor te zorgen dat het ge meentelijk coördinatieteam van de hoofden der afdelin gen tot een regelmatige en vruchtbare gedachtenwisse- ling komt". Een tijdje terug is daar terwille van snelle en ef fectieve beleidsvoorberei ding een aanvang mee ge maakt en Mighout wil dit zondermeer voort zetten. Voordeel voor hem is dat hij de ambtenaren in de Wassenaar- se knelpunten van nabij kent. Al vele jaren werkt hij in de gemeente, laatstelijk als hoofd van de afdeling finan ciën en belastingen. Mighout is verder geen onbekende buiten het bestuurlijk appa raat. Zijn dynamiek blijkt uit een groot aantal maatschap pelijke functies. Dynamisch wenst hij ook te blijven, zo laat hij weten. Evenals zijn voorganger Zwar- telé is hij zich bewust van de grote mate van politieke neu traliteit die eigen is aan de functie van gemeente-secre taris. Hij rekent zich toch wel tot de christen-democrati sche hoek, zonder overigens daarvan lid te zijn. "Zolang het college van burge meester en wethouders niet verdeeld is, ligt de zaak een voudig, wat de ambtelijke voorbereiding van de stuk ken betreft. Een andere zaak is echter een mogelijke op eenhoping van werkzaamhe den terwille van het college. In dat geval zal de coördina tiegroep prioriteiten moeten stellen". Hij wijst erop dat de kwestie van juiste beleidsvoorberei ding trouwens nog onder werp van gesprek zal zijn in de raad. Grote zaken die al langere tijd spelen maken hem niet onrustig en kunnen volgens hem alle op construc tieve wijze worden aangepakt en tot een goed einde worden gebracht. "De waardering van functies wordt weer be keken en de bouw van een gemeentekantoor werpt ook al schaduwen vooruit". De nieuwe secretaris gelooft niet in een rolconflict wan neer hij enerzijds aan verlan gens van het college voldoet, anderzijds echter ook de ge voelens en wensen van de ambtenaren wil respecteren. "Ik geloof dat de personeels zaken bij wethouder Barning in goede handen zijn". LEIDERDORP - Er wordt een nieuw plan gemaakt dat voorziet in goedkopere flatbouw in "Winkelhof' dan tot nu toe was gepland. Projectontwikkelaar Matser zou in de nieuwe wijk waar inmiddels al woningen zijn gerealiseerd en waar binnenkort het winkelcentrum zal worden ge opend, nog flats voor één- en tweepersoonshuishoudens gaan bouwen. Op de plek van deze bouwvallen is de winkel met woning gepland. Gemeente oneens met bezwaren van Wassenaarders WASSENAAR - Burge meester en wethouders van Wassenaar wijzen een vijftal bezwaren tegen een plan voor de bouw van een winkel/woonhuis aan de Kerkstraat 7-9 in deze ge meente af. Het bouwplan behelst, na sloop van nog ter plekke bestaande pandjes, de bouw van een winkel met bovenwoning. indieners niet past in de omge ving. Volgens de plannen zal de gootnoogte 6,5 meter worden. Verder komen er nog twee top- geveltjes van ongeveer 1,2 meter hoogte bovenop. Het plan is in overeenstemming met het voor dit gebied ontwik kelde bestemmingsplan "Cen trum", dat trouwens nog niet ge heel is goedgekeurd. De proce dure van het plan is inmiddels gevorderd tot de Kroon. Burge meester en wethouders gaan er van uit dat de hoogte van het ge bouw voldoet aan de opgelegde bestemming. De toegestane hoogte voor gebouwen met een bestemming winkel/woonhuis is in dit geval 7 meter. B en W wijzen er nu op dat noch tegen de goothoogte-bepaling, noch tegen de bestemmingsre geling in het kader van de be stemmingsplan-procedure be zwaren zijn ingediend. Ook de gemeentelijk welstandcommis sie vond het bouwplan al in een eerder stadium aanvaardbaar. B en W geven wel toe dat de toetre ding van daglicht voor de panden Kerkstraat 4 en 4c met de komst van de nieuwbouw "enigszins zal worden verminderd" "Bunker" Mevrouw Verkade, één van de in- diensters van een bezwaarschrift vindt dat het hart van het dorp zoveel mogelijk in de oude stijl moet worden gelaten. De bouw en met name de hoogte zou de eenheid van dit toch al zo smalle deel van de Kerkstraat volgens haar zeker verstoren. De heer Damen deelt dit standpunt en geeft aan dat door zulke hoge nieuwbouw een visueel zeer nauwe doorgang ontstaat, door de lage goothoogte van de omlig gende panden "ontstaat een soort hoge bunker", waardoor voor Damen minder uitzicht en licht overblijft. Volgens een andere bezwarenma- ker, de heer De Jong, bestaat het beschermen van een dorpsge zicht niet alleen uit het handha ven van enkele monumenten. De heer Van Lit richt zich in eerste instantie tegen afbraak van de bestaande panden. Hij is van me ning dat het afbreken voor zulke nieuwbouw een aantasting bete kent van de eenheid die dit pand vormt met de beide huurpanden. "Tezamen vormen deze drie pandjes een aardig voorbeeld van oorspronkelijke aaneengesloten dorpsbebouwing." Van Lit vindt ook dat nieuwbouw op deze plaats afbreuk zal doen aan het totaalbeeld van dit deel van de Kerkstraat. Hij wijst erop dat dit beeld voor een deel wordt ge vormd door panden die op de monumentenlijst staan en door historische panden die "beeld bepalend" kunnen worden ge noemd. "Afbraak of vernieuwing van deze beeldbepalende panden plaatst de resterende monumen ten in een isolement." De werkgroep Oud Wassenaar sluit zich bij Van Lit aan en attendeert op de gesloten gevelwand waar van het af te breken pand deel uitmaakt. "De gevelwand die be staat uit de huisnummers 5 tot en met 11 is structureel en nog zeer gaaf en vormt een harmonische eenheid met de panden Kerk straat 6 en 15, beide voorkomend op de monumentenlijst. De gaaf heid van de gevelwand berust voor een groot deel op de gelijke hoogte van daken en daklijsten." Door het afbreken zullen de huur panden uiteenvallen in afzon derlijke monumentjes en de nieuwbouw zal de bestaande structuur doorbreken en afbreuk doen aan de harmonie van het geheel, zo stelt Oud Wassenaar. De hele zaak zal aan de orde komen tijdens de vergadering van de raadscommissie voor technische diensten, die volgende week dinsdag in het raadhuis bij elkaar komt. Matser schijnt echter niet van plan te zijn snel met de bouw daarvan te willen beginnen. Dit werd gis teravond duidelijk tijdens de raadsvergadering in Leiderdorp. Wethouder Meerburg deelde mee dat de oorzaak van deze bouw- vertraging de ongunstige eco nomische tijd is waarin de bouw moet plaatsvinden. "Er is op dit moment geen markt voor de duurdere premie-koopwonin gen. Daarom zal een nieuw plan worden gemaakt, dat voorziet in goedkopere flatbouw. In novem ber horen we in hoeverre dit kan worden gerealiseerd" Bankgebouwen Direct gevolg van het uitblijven van de flatbouw is dat de bankge bouwen die nu nog in de "Hout kamp" zitten, op één na, nog steeds geen definitief onderko men hebben. De tijdelijke bank gebouwen in de "Houtkamp" zullen dan ook nog anderhalfjaar blijven staan. Van de vier bank instellingen die daar grond huren van de gemeente zal alleen de Leidse Spaarbank op korte ter mijn verhuizen naar het nieuwe winkelcentrum "Winkelhof' De gemeenteraad stemde gister avond toe de eerder gestelde op zegtermijn voor de huur in de "Houtkamp" van januari dit jaar te verlengen. Zoals bekend moe ten de bankgebouwen uiteinde lijk op de begane grond komen van de nieuw te bouwen flats. Wethouder Meerburg verduide lijkte nog eens dat de vertraging in deze flatbouw geen gevolgen zal hebben voor het winkelcen trum. Dit gaat woensdag 22 okto ber open. "Het braakliggende terrein achter het gemeentehuis zal worden af gezet met hekken. Het mag geen parkeerterrein worden, daarvoor is de parkeergarage de aangewe zen plek. Er zal een snel groeien de grassoort worden ingezaaid om het geheel een groenachtig aanzien te geven", aldus Meer burg. Huizen en kantoren in oud raadhuis LEIDERDORP - Er ligt een plan op tafel dat voorziet in woningen en kantoren in het oude raadhuis. De ontwikkeling daarvan gaat ech ter niet zo snel, omdat de gega digde voor het pand alles zelf moet betalen. "Als gemeente willen wij er niet aan meebetalen. Daarom gaat het niet zo snel. Wij zijn echter geenszins van plan alles op de lange baan te schui ven. Intern hebben we een streefdatum afgesproken waarop alles rond moet zijn", aldus wet houder Meerburg gisteravond tijdens de raadsvergadering. Hij antwoordde daarmee op vragen van het PPR-raadslid Gordijn. Veel wijzer dan dat de onderhan delingen over de verkoop van het pand nog steeds gaande zijn, werd de vragensteller gister avond niet. Burgemeester en wethouders gaven geen duidelijk antwoord, omdat men "de gega digden voor het pand niet tegen elkaar wil uitspelen". zv. J. Bliek en E.J. de la Rie; WUliam j H. van Santen en A. de Heer; Taco zv A.A. Verbeek en A. Speksnijder; Moha- med Jounousse zv. A. Chakir en N. Sen- haji Haj; Judith Mariëlle dv. D. Broek huizen en J.A. Heemskerk; Michel Se- bastiaan zv A. Fuchs en I.C. Bermon; Tomas Hok Seng zv Tj.H. Lim en M. van den Brink; Samir zv M. Rabhioui en F. Kaykay; Christian zv A. Boezaard en P. Ouwehand; Viktoria dv. M.J. Szumlas en B.E. Vinstorp; Maurice zv. C.H. van der Hulst en M.A. Pereboom; Marcus Cornelius zv. L.C. Gareman en M.M.A.M. Janson; Anoeska Wilhelmina Geertruida Johanna dv. A. J.M. Buijze en J.A.G.M. Elsgeest, Joannes Bernardus Geert Jan zv J.A. Zwirs en G.P. Vooijs; Robin Peter Paul zv D.H. Durieux en L.C. van der Niet; Lijsbertus Dominicus zv L. de Mooij en B.L. Vlasman; Jurgen Christian zv. P.M.M. Huwae en P.S.M. Bauer; Maarten Comelis zv. A.H.M. van Dorp en M.A.M van Hoekelen; Pieter Floris zv. P. Korbee en E.M. van Hille; Michiel Bernard zv P.B. Tordoir en W.G. Braat; Joost Geert Albert zv. G.A. Lind- hout en M.H. Francken; Josine Sophie dv. F.M.J.R. Pennings en M.J. de Jong van Coevorden; Kimberley Roos Mar griet dv. H.A.W. Zwart en F.R. van Vel- sen; Hans Willem zv. J.W. Laros en A.M. Bischot; Jordanus Michaël Laurentius zv P.J.W. Schreurs en J.Th. Hazenoot; Maria Johanna Geertruida Mathilda dv. E.J.G.M. van der Berg en G.J.M. de Hor de; Linda dv. W. van Bentum en E. de Jong; Philippe Robert Jan Jouke zv J.J. Halma en S.A.M. Nortier; Marry dv. A.D. van Duijvenboden en M. van Beelen; Dirk-Jan zv. C.A. Seret en F.C.A. Grego ry; Johanna Geertruida dv. W. Tisseur en Burgerlijke stand J.G. Siera; Richard Franklin zv G. Hoek en J. van der Bent; Sabine dv. J. Verlind en C.J. Bijl; Adriana Jacoba dv. C. Kromhout en G.J. Barnhoom; Angéli- que Anaïse Maria dv. L.C.G. Edeling en A.M. de Kuyper; Daniël Paul zv. E.A. Snellgrove en J.A. van der Ploeg; Anne ke dv. J.J. Strijd en J. Voshol; Faiza dv. H. Fasi en S.B.N. van Dijk; Josepha Jo hanna dv. J.J. Rasenberg en C.M. Ouwe hand; Pieter Jacobus zv P. Brussee en G. Paauw; Salih zv. H. Yakisir en H. Dur; David Emiel zv F.E. Schaake en C.C.E. Koning; Joseph Leonardus Marinus zv. J.L.M. Honsbeek en H. J. Stouten; Iemke dv G.J. Hungerink en E.C.M. van der Voort; Natascha dv. J. Vlasman en A. van der Plas; Adrianus Johannes zv J.A. Wolvers en S.C. van Rijn; Jeroen Come lis Teunis zv T.C. van Rijn en B.J. de Jager; Stephanus Martinus zv Th. M. Juffermans en J.M. v. Benten; Evelien dv. Th.J.M. van Egmond en S.G.F. Dek ker; Anne-jet dv. M. Noort en H.M. Boot; Jos Anthonius zv. E. van der Hoeven en C.J.A.M. Peeters; Rhea Johanna dv. N.J.R. van Gijlswijk en J.H. Kamp; Ni- colaas Gijsbertus zv D. Groen en N. Koppen; Frank Jacob zv. J.G. Parlevliet en C.C. de Vreugd; Yu Fong zv S. Chou en S.F. Hu; Najlaa dv. A. Bahri en F. Benchehiba; Beryl Anne Marie Joseph dv. M A L. Letelier en R.M.J.AY. de Vil- laret; Maaike dv. J.A.R. de Wit en M. van 't Zelfde; Barry Arijan Remco zv. Th. M. Meisje (11) gewond bij aanrijding in De Zilk DE ZILK - Een 11-jarig meisje ui De Zilk is gisterenmiddag oni streeks 1 uur gewond geraakt bij een aanrijding op het kruispunf Zilkerduinweg-Sportlaan. Het meisje reed tegen de zijkail van de auto, die werd bestuurf door een 37-jarige inwoner i De Zilk. Met verwondingen aa L haar gezicht is het meisje afgt j voerrl naar dp Mariactiohtincr i irgaderini BollenstreekVARAj Mens en W.G. Salier; Jan Anthony Hen drik zv. H.G. Gooszen en Y.R. van Ame- rongen; Frodo Ewoud zv F.R. Watjer en L.O. Wijkhuizen; Donata dv. J.Vianen en M. van Starkenburg; Sini Rosalie dv. H. H. Dilrosun en C. Verheij van Wijk; Cong Danh zv. X. Nguyen Van en V. Le Thi; Hendrien Anna dv. Tj. A. Trippenzee en J.M. Neuteboom; Catharina Geertje dv. G.J. de Keiser en P.J.M.C. van Slinger land; Quirijn Paul zv. P. van de Weg en M.A. Bark; Peter Johan zv. Tj. van Beije- Overleden: C. Prins (1916); C. Crama, (1900) gehuwd geweest met W. Duk; C. de Mooij, (1905) gehuwd geweest met C. van Dijk; I. M. Neels, (1924); J. Lepelaar (1918); D. Ladan, (1895); C. de Meijer, ge huwd geweest met J. Goudswaardt; P. Sierat, (1905); J. van der Voord (1904); M. J. Chaudron(1932); A. J. Hermans (1973); A. Prins (1896). gehuwd geweest met H. Penseel; F.H. Kranenveld (1886); G. van Muijen (1906),' echtgenote van C. de Roode; L. Koek (1906); J. van Bemmelen (1934); M. A. van Hensbergen, (1914), ge huwd geweest met J. Zuurbier; G. Dek ker (1920) echtgenote van J. de Zoete; E. Slingerland (1921) echtenote van C. C. van der Nat; F. Rietbergen (1904); P.H.C. Verlaan (1899); A. J. Pol, (1927); G. van Dijk (1931); J. J. Degen (1918); L. Brink man (1905); J. W. van Leeuwen (1927) G. P. Castelein (1917). GEHUWD: A.H.M.P. Janssen en K.G. Tinga; P.A. Everout en E.B.M. van Schie; J.P. de Graaf en E. Ouwerkerk. ONDERTROUWD: J. W. Wesselius en S.G.A. van Schaik; J.W. de Graaf en J. Noordervliet; J.Th.N. Lubbe en L.M. Bekedam; J.J.R. Rullens en C. Eijkel- boom; C.J. Dubbeld en I.A. Sachumsky. DINSDAG Leiden Stadsgehoorzaal - Breimodeshow Ni veda, 20.00 uur. Noordeinde 2a - Winterkledingbeui 19.00 K&O - Oude Vest 45, film Louis Bru nuel, 20.00 u Wienerwald afdeling Rijn- 20.00 uur. Gesprekscentrum - vrouwenkerk] choorstraat 17, lezing psychologie, 20.01— Lokhorstkerk - discussieavond in het I kader van de vredesweek j J Aula BTS - vondellaan 35, vergadering Leidsche Vereeniging van Postzegel] verzamelaars 't Parlement - Nieuwe Rijn 52, Lezin gencyclus, Het 'ken uzelf van deRoze- kruizers: Niet één maar twee scheppin- a gen Sleutelbloem 2 - gespreksavond Baha'i gemeenschap, 20.00 uur JAL - Caeciliastraat 67, maandag, dins- [J dag, donderdag, vrijdag, 16.00-22.00 tel 126052 Algemene Reclasserings Vereniging - (vanaf 18 jaar), die doorproblemen konflict zijn of dreigen te komen met politie en/of justitie.bereikbaar op werkdagen van 9.00-17.00 uur Breehuys - ingang Schoolsteeg, Werklo zen Advies Centrum, woe van 10—12 uur,tel: 130983 K&O-Oude Vest 45, kinderfilmmiddag, 14.30 uur WOENSDAG Stadsgehoorzaal - informatieavond schoolsluitingsnota, 20.00 Nieuwe Rijn 20a - Vrouwencafé, 21.00 Leiderdorp De Bloemerd - verenigingen praten opheffen sportraad L'dorp, 20.00 uur Zoeterwoude Christ. Dienaarkerk - oud-minister Trip I spreekt in kader vredesweek, 20.00 uur I Warmond f Gemeentehuis - commissie ruimtelijke ordening, 20.00 uur DONDERDAG Leiden Stadhuis - commissie volkshuisvesting, 1 20.00 uur Lakenhal - opening pijpententoonstel- T ling, 20.00 uur u Verpleeghuis Zuydtwijck - Aaltje Noor- derwierlaan, Afasie-patiénten, 20.00 uur I Gesprekscentrum - Vrouwenkerk- j choorstraat 17, de Clowns van Frederi- coFellini uit 1970, 20 en 22.15 uur Welfare-lokaal Rode Kruis - Leidseweg 33, Voorschoten, spreekuur voorinvali- den, 19-20.00 uur, tel 01717-3309 Architektenwinkel - Hooglandse Kerk- u gracht 32, vrij advies, 19.30-21.30 uur Architektenwinkel - Pieterskerkhof 18, vrij advies, 20-21 uur Breehuys - ingang Schoolsteeg, Werklo- zen Advies Centrum, vrij van 14-16 uur- tel: 130983 Volkshuis-Haarlemmerstraat73b, open middag kaarten, sjoelen, anderespel- i letjes, 14-16 uur Troef - Noordeinde 2a, Werkgroep j Dienstweigeren, voorlichting en bege- leidingdienstweigeren, tel: 140866, 20-21.30 uur Voorschoten Cultureel Centrum - tentoonstelling rond recreatiebad'Het Wedde', 19.00 uur Oegstgeest Terweeschool - raadsvergadering, 19.30 Warmond Raadhuis - commissie financiën en eco- nomische aangelegenheden, 19.00 uur Raadhuis - commissie financiën en openbare werken, 19.30 uur Raadhuis - raadsvergadering, 20.00 uur i t Zoeterwoude r Raadhuis - raadsvergadering, 20.00 uur. A Apotheken De avond- en nacht-, zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden wordt waargenomen 19 tot 26 sept. I door apotheek "Leiden Zuid-West", L Brahmslaan 20, tel.; 763131, apotheek Beker, Lijtweg 4 Oegstgeest, tel.: 155482. Wijkverpleging Leiden - Interkruis, Middelweg 38, tel.: ten noorden van de Rijn 134604, tel ten zuiden van de Rijn: 121753. E Leiderdorp/Zoeterwoude - Gezond- heidscentrum, Berkenkade, Leider dorp, tel.: 410131, spreekuur ma t/m vrij van 14-15 uur. Oegstgeest - Interkruis Lijtweg 7, tel.: I v.d. Waalslaan, tel: 4641. Warmond - L. Alders, Lindenhofstraat 20, Noordwijk, tel.: 01719-17143. LEIDERDORP - Met de doortrekking van de Maurits- singel kan worden begonnen. Dit is althans de op stelling van de Leiderdorpse gemeenteraad die gis teravond vergaderde. De raad was unaniem van mening dat deze voorziening dusdanig urgent en gewenst is, dat zo snel mogelijk met de uitvoering ervan moet worden begonnen. Met deze snelle beslissing loopt de raad vooruit op inge diende bezwaren van omwonenden tegen deze door trekking. De aanleg van een aansluiting van de Mau- ritssingel op de Ruigekade is gepland om de smalle Hoofdstraat van het verkeer te ontlasten. WD-raadslid Stuivenberg merkte gisteravond op dat moet worden getracht de 75 procent subsidie van de hogere overheid aan de gemeente zo snel mogelijk te krijgen. Hij sprak de hoop uit dat daarmee de slechte financiële situatie van de gemeente op die manier niet nog slechter zou worden. Wethouder van financiën Bezemer ontnam hem enigs zins die hoop door te laten blijken dat de gemeente naar zijn idee de komende jaren het geld voor de doortrekkirig van de Mauritssingel en de aanleg van een nieuwe vaste brug over de Does zelf moet voor schieten. "Maar we hopen natuurlijk allemaal dat de behande ling van onze aanvraag en de goedkeuring van het plan zo snel mogelijk binnen is. Want aan is de terug gave niet meer zo'n probleem", zo stelde hij. lEIDSCH DAGBLAD DAGBLAD VOOR LEIDEN EN OMSTREKEN LEIDEN Postbus 54. 2300 AB LEIDEN Teleloon 071-144941 Nabezorglng van 18.00-19.30 uur Zaterdag van 16.00-18.00 Abonnementsgelden bii vooruitbetaling te voldoen. Bij automatische overschrijving geen Voor betaling van abonnementsgelden uitsluitend giro 28884. Kwartaalabonnement f 46,30 per post f 6 Rubriekchefs: A. van Leeuwen (stad) J.P. Westerlaken (regio) B. Paauw (binnenland) J. Ruygrok-Hoogeveen (buitenland) A A. van Brussel (sociale economie) P.J de Tombe (sport) P C Rosier (radio en televisie, kunst) Aangesloten bij de Gemeenschappelijke Persdienst met eigen correspondenten o.a. in: Bonn, Brussel, Londen, Parijs, Washington, Cairo, Rome, Madrid, Stockholm en Djakarta. Redactie Randgemeenten: Telefoon 071-144941 toestel 219. Privé: C. Smits. Bachstraat 25, Leiden, tel. 071-763320. Ch. Lennartz, Maredijk 33a, Leiden, tel. 071-133202. Correspondenten: R. Zaadnoordijk. Tel. 071-121481. Oegstgeest: H. Sonders, 071-155854. Voorschoten: J. Peters 071-769935. Warmond: K. Prins 01711-11266. Zoeterwoude: R. Stevens 071-890847 Zoeterwoude: Olaf Hoenson 01715-1896 Leiderdorp: F. Snijders

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 2