A PER persi m soneel r pensi SOCIAAL KULTUREEL WERK(ST)ER SERVICE-MONTEUR hoofd van de opleiding therapieleid(st)er medewerker afdeling postverzending m/v SintAntoniushove elektrotechnisch onderhoudsmonteur verpleeg kundige (m/v) Marïënhaven ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Academisch ziekenhuis leiden CHEF INTERNE CONTROLE personesH^ PERSON— J P«Mn»tlpERS0f€a personeel nnro^n( De Stichting voor Sociaal en Kultureel werk "Morschwijck", Topaaslaan 19, Leiden, vraagt per 1 januari 1981 een: Funktie Fll B. Leeftijd t/m 30 jaar. Zij/hij die met ons wil samenwerken, moet interesse hebben in het kinder-, jongeren- en volwassenenwerk. Daarnaast is het werken met en begeleiden van vrijwilligers een belangrijke taak. Ons kluphuis heeft een prachtige akkommodatie en is pas 5 jaar oud. De wijk waarin het staat is vrij gemêleerd. Het team voor het uitvoerend werk bestaat momenteel uit Peter en Liesbeth. Wij verwachten van de mensen die solliciteren, dat zij: Zich voor 100% in willen zetten voor het werk. Dat ze niet alleen praten, maar vooral doen. Niet bang zijn voor enige uren meer werk. In de sollicitatieprocedure zullen staf, bestuur en vrijwilligers betrokken zijn. Sollicita ties binnen 14 dagen richten aan: De stichting voor sociaal en kultureel werk "MORSCHWIJCK Topaaslaan 19, 2332 JC Leiden. Voor nadere inlichtingen tel. 071-765656 en vragen naar Peter of Liesbeth. DUIJVELAAR POMPEN B.V. Wij zijn een jonge, sterk groeiende onderneming. Ons produktie- en verkooppro gramma omvat o.a.: Hydro-Unit drukverhogingsinstallaties voor de drinkwatervoor ziening in hoogbouwflats, bouwpompen, dompelpompen, vuilwaterpompen, kom- plete rioolwaterinstallaties, CV-pompen enz. Wegens verdere uitbreiding diensttreding een: i aktiviteiten vragen wij voor spoedige i die na een opleidingsperiode geheel zelfstandig onderhouds- en reparatiewerk zaamheden zal uitvoeren aan drukverhogingsinstallaties door het gehele land. Onze gedachten gaan uit naar een ervaren monteur die goed thuis is in elektrische besturingen en die eveneens goed bekend is met las- en soldeertechniek. Ervaring met pompen is zeker een aanbeveling. Rijbewijs BE noodzakelijk. Belangstellenden nodigen wij uit hun schriftelijke sollicitatie, voorzien van recente pasfoto, te richten aan de direktie van Duijvelaar Pompen B.V., t.a.v heer C. H. Duijvelaar, Kalkovenweg 52, 2401 LK Alphen aan den Rijn. verpleeghuis prinsenhof leidsehendam Aan de Gravin Juliana van Stolberglaan 1 te Leidsehendam i gevestigd een zeer modern geoutilleerd verpleeghuis, waar 260 patiënten worden verpleegd en behandeld. Voor onze In-service Opleiding voor ziekenverzorgenden zoeken wij voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een In de rang van hoofdverpleegkundige Gevraagd wordt een verpleegkundige met diploma A B (A), als mede voltooide docenten-opleiding. Stafopleiding gewenst. De verpleegkundig direkteur, de heer M. v.d. Bent, is voor het verstrekken van inlichtingen telefonisch bereikbaar onder no. 070 - 209.201. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelsbeheer van Verpleeghuis Prinsenhof, Gravin Juliana van Stolberglaan 1 2263 AA Leidsehendam. Sancta Maria, psychiatrisch ziekenhuis te Noordwijk, zoekt voor de afdeling arbeidstherapie een Taak Als hoofd van 3 therapie-assistenten de begeleiding verzorgen van 4 arbeidstherapiegroepen van 12 dames elk, bij aktiviteiten die een arbeidsmatig karakter hebben, alsmede eenvoudige vormen van kunstnijverheid. Eisen Wij denken aan kandidaten van minstens 25 jaar. die in het bezit zijn van het diploma M.B.O.-A.T. of Bezigheidstherapie, of eventueel M.B.O.-I.W. Gezien het leidinggevende karakter van deze funktie is ervaring in de psychiatrie en/of zwakzinnigenzorg vereist. Tevens moet er bereidheid bestaan tot samenwerking in colle giaal verband en meedenken over de beleidsvorming op de diverse therapie-afdelingen. Nadere inlichtingen. worden gaarne verstrekt dgor de heer C. Jansen, Hoofd afdeling Arbeidstherapie (toestel 417) met wie U ook een afspraak kunt maken. Alleen 's morgens te bereiken Salaris etc. Salaris en andere arbeidsvoorwaarden volgens deC.A.O.voor het ziekenhuiswezen Sollicitaties met volledige inlichtingen kunt U richten aan het Hoofd Personeelsdienst psychiatrisch ziekenhuis sancta maria Langevelderlaan 1. 2204 BA Noordwijk (Z.H Tel 02523-3841 De LEIDSE ONDERWIJSINSTELLINGEN verzorgen ruim 400 schriftelijke/mondelinge opleidingen op een breed onderwijsterrein. Daartoe wordt beschikt over een zeer doelmatige organisatie waarin circa 400 medewerk(st)ers ieder een eigen taak vervullen. Wij vragen voor spoedige indiensttreding: (leeftijd 18 - 23 jaar) Deze afdeling is eigenlijk ons "postkantoor". Zijn/haar werk bestaat dan ook voornamelijk uit het sorteren, wegen en frankeren van de uitgaande poststukken. Wij bieden: een goede beloning; 23 dagen vakantie per jaar; variabele werktijden; goede studiekostenregeling. Sollicitaties, mondeling of schriftelijk, kunnen worden gericht aan de afdeling Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2 2352 BA Leiderdorp Telefoon: (071) 89 92 55* Sint Antoniushove te Leidsehendam, een modern ziekenhuis met praktisch alle voor komende specialismen, heeft 350 bedden. Het ziekenhuis behoort tot de regio Den Haag, en is gemakkelijk bereikbaar met openbaar vervoer. voor het verrichten van onderhoudswerkzaam heden aan sterk- en zwakstroominstallaties zoals relaiskasten, verlichting, buispost, zuster- oproep-syteem en alle andere in het ziekenhuis voorkomende apparatuur. Kandidaten moeten voldoen aan de volgende voorwaarden: min. opleiding monteur sterkstroominstalla- ties VEV of gelijkwaardig ervaring en interesse in zwakstroomtechniek. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Personeelsdienst, Burg. Banninglaan 1, 2262 BA Leidsehendam. Op korte termijn komt er in ons verpleeghuis een vacature voor een in de funktie van AFDELINGSHOOFD op een afdeling voor het begeleiden en verplegen van 23 psycho geriatrische, gedeeltelijk ambulante bewoners. Vereiste opleiding: diploma Verpleegkundige A of A B. Woonruimte is desgewenst beschikbaar Salariëring en 'overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO-Ziekenhuiswezen. ISadere inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd van de verpleging, telefoon (01711) 1.93.00, oproeper 635. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie, Postbus 6, 2360 AA Warmond. Het Diaconessenhuis te Leiden is een ziekenhuis met een capaciteit van 333 bedden. Circa 120 leerlingen worden opgeleid tot A-verpleegkundige. Binnen het opleidingsteam bestaat op korte termijn een vakature voor een verpleegkundig docent(e) part-time (4 dagen per week). De funktie omvat o.a.: het geven van de lessen verpleegkunde; het begeleiden van groepen als groepsdocent(e). Voorts wordt verwacht dat hij/zij: meewerkt aan de integratie theorie/praktijk in samenwerking met de andere de opleiding. Voor deze funktie komen in aanmerking: A-verpleegkundigen met docentenopleiding, bij voorkeur met ervaring. Salariëring is overeenkomstig de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. i de afdeling personeelszaken, DIACONESSENHUIS LEIDEN Ten behoeve van de nieuwbouw van het Academisch Ziekenhuis Leiden is op korte termijn plaats voor een financieel administratief medewerker m/v vac.nr. 830.K 07.37.LD Taak: - bijhouden van de financiële admini stratie; - opstellen van crediet-aanvragen; - controleren van binnengekomen fac- turen; - opstellen van maand- en kwartaalover- ziehten; - opstellen en beoordelen van finan cieringsschema's. Hij/zij zal, in afwachting van het nog te benoemen hoofd niet-technische za ken, onder de directe verantwoordelijk heid van de directeur van het Bouw bureau gaan werken. Vereist: middelbare schoolopleiding; ervaring op het gebied van de bouw- administratie. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, op leiding en ervaring en zal in nader over leg worden vastgesteld. Dienst Personeelszaken Binnen het secretariaat van de Dienst Personeelszaken, bestaande uit 3 mede werksters. is een vacature ontstaan voor een secretaresse vac.nr. 032.E.07.37.LD Het secretariaat werkt t b.v. de Adjunct directeur. het Hoofd Personeelszaken en een drietal Staffunctionarissen. De werkzaamheden bestaan o.a. uit: - postbehandeling en typewerkzaam heden; - maken van afspraken; - telefoonbediening. - voorbereiden en notuleren van verga deringen; - verschillende administratieve taken; - documentatie; - ontvangen en te woord staan van be zoekers. Verlangd: diploma HAVO en.secreta resse-opleiding ot MEAO secretariële richting. Ervaring met secretariele werkzaam heden en goede typevaardigheid. Salaris: het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en be draagt maximaal f2530 bruto per maand. Promotiemogelijkheden niet uitgesloten. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de Dienst Perso neelszaken (071-1472 22 toestel 2721). medewerkster voor de linnenkamer vac.nr. 020.D.21..37.LD De werkzaamheden bestaan o.a. uit: - maken en herstellen van gordijnen; - uitgifte van uniformen. Salaris: max. f1986 bruto per maand. Promotiemogelijkheid aanwezig. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10r 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. De Stichting Het Zilveren Kruis behoort met haar 15 vestigingen en ruim 200.000 verzekerden tot de grootste ziektekostenverzekeraars in Nederland. Door haar gestage groei en de daaraan gekoppelde uitbreiding van werkzaam heden op het hoofdkantoor te Noordwijk wil zij op korte termijn in contact komen met candidaten voor de functie van chef van de afdeling interne controle. In deze functie heeft hij tot taak de verdere uitbouw te realiseren van de afdeling interne controle, belast met het uitoefenen van de controle op (gedeelten) van de uitvoering, alsmede het verrichten van bijzondere onderzoeken. Zilveren Kruis Ziektekosten verzekering Van de candidaat, die rechtstreeks verantwoording schuldig is aan de algemeen directeur, wordt verwacht dat hij in staat is „mee te groeien" met het bedrijf en de nauw daarmede verbonden ondernemingen, o.a. op het gebied van schadeverzekeringen. De gedachten gaan uit naar een jonge, dynamische, SPD'er met goede contactuele en redactionele eigen schappen. Leidinggevende kwaliteiten zijn in deze functie vereisL Belangstellenden, in de leeftijd van 25-35 jaar voor deze goed gehonoreerde functie worden verzocht hun sollicitatie te richten aan de afdeling personeelszaken op onderstaand adres. Gooweg 51 2203 AA Noordwijk.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 26