bender kommercieel medewerker wkorthofah Bakker Mooie boon voor verkoopcrack op onze meeneem-afdeling. Voor de sectie Transmissie zoeken wij MTS'ers E. PTT A. A.K.B.TECHNIMA BV VERKOPER BUITENDIENST A.K.B. TECHNIMA B.V <30/ Sint Antoniushove verpleegkundige ervaren loon- administrateur m/v boekhoudkundig medewerk(st)er SECRETARESSE WOONWARENHUIS verpleeghuis prinsenhof leidschendam Aan de Gravin Juliana van Stolberglaan 1 te Leidschendam is gevestigd een zeer modern geoutilleerd verpleeghuis, waar 260 patiënten worden verpleegd en behandeld. Ten behoeve van de afdeling OPLEIDING zoeken wij een voor stagiaires HBO-V en MBO-V Wij denken aan een verpleegkundige met dipldma A B (A). Bij voorkeur ook in het bezit van het diploma Docenten opleiding of een afgeronde kursus Stagebegeleiding. Het waarnemend hoofd opleiding, is voor het verstrekken van inlichtingen telefonisch bereikbaar onder no. 070-209.201, toestel 212. Schriftelijke sollicitaties aan de afdeling Personeelsbeheer van Verpleeghuis Prinsej Gravin Juliana van Stolberglaan 1, 2263 AA Leidschendam. Voor ons nieuw te openen filiaal in het Winkelcentrum "Winkelhof" te Leiderdorp zoeken wij een - ervaren verkoper/ster 25 jaar - part-time verkopers/sters BREESTRAAT17-19 - BEVERWIJK TEL. 02510-23629 is een middelgrote technische handelsonderneming, die zich bezighoudt met de verkoop van gereedschappen, apparatuur en toebehoren, speciaal voor de kantoormachinebranche en de aanverwante industrie. Daarnaast vervaardigt A.K.B. TECHNIMA B.V. met rubber en kunststof beklede walsrollen voor schrijfmachines, offsetmachines, kopieermachines en vele andere apparatuur. Voor de verkoop en assortimentsbegeleiding is binnenkort vakant de funktiê van Hiervoor zoeken wij een enthousiaste medewerker, niet ouder dan 35 jaar, bij voorkeur met ervaring in deze branche. Basiskennis van gereedschappen en electronika, alsmede enige lees- en spreekvaardigheid van Engels en Duits is gewenst. Goede kontaktuele eigenschappen en zakelijk inzicht zijn daarnaast essentiële voorwaarden om deze aantrekkelijke funktie met succes te vervullen. Vanzelfsprekend heeft deze medewerker een bedrijfsauto tot zijn beschikking. Belangstellenden nodigen wij uit hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de direktie van Lammenschansweg 134a, postbus 57, 2300 AB LEIDEN. Wij fabriceren, importeren en exporteren artikelen die verkocht worden aan de industrie, kantoorboekhandel en winkelbedrijven. Voor onze verkoopafdeling zouden wij gaarne in kontakt komen met een van ongeveer 23 jaar. Zijn taak zal bestaan uit: het telefonisch kontakt met de kliënten, voor het noteren van aanvragen en orders; de orderbehandeling; Na een inwerkperiode ven/vachten wij dat deze mede werker over ongeveer een jaar onze produkten kent én de wensen van onze afnemers. Hij moet een prettige schakel zijn in het kontakt waarbij het accent ligt op deskundigheid en dienstbaarheid. De kliënten moeten hem met onze zaak identificeren. Hij moet uit het verband niet los te denken zijn. Als u voor deze baan Interesse hebt, schrijft u dan een brief of neemt u even kontakt op met onze direktie- sekretaresse mej. L.Arkesteijn. Lageweg 39, Industrieterrein 't Heen 2222 AG Katwijk tel. 01718-29201* Het telefoondistrict 's-Gravenhage vraagt enige enthousiaste medewerkers (m/v) met diploma MTS Elektrotechniek. Het telefoondistrict 's-Gravenhage verzorgt voor bijna een half miljoen klanten het transport van vele miljoenen gesprekken naar bestemmingen waar ook ter wereld. In dit transport hebben de transmissie-afdelingen een belangrijk aandeel. Op de volgende afdelingen hebben we jou nodig: Versterkerstation Deze afdeling verzorgt het samenstellen en het onderhouden van telecommunicatietransport- wegen met de daaraan gekoppelde apparatuur. Je werkzaamheden zullen bestaan uit het ver richten van transmissiemetingen en, onderhou den van de telecommunicatietransportwegen met de daaraan gekoppelde apparatuur. Mobilofonie Deze afdeling verzorgt de aanleg en onderhoud Van mobilifoon- en semafooninstallaties. Je wordt belast met het onderhoud, aanleggen, testen en indienststellen van bovengenoemde installaties. Automatische telegraafcentrale en telegraafoverdraagstation Deze afdeling verzorgt het onderhoud en in standhouding van de telegraafcentrale en van de nationale en internationale verbindingen voor telex. Je wordt belast met onderhoud, aanleg gen, testen ën indienststellen van schakel- en transmissie-apparatuur. Wat wij je bieden Interessant werk en kansen op een goede toe komst. Het aanvangssalaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Aan de functies is een maximum salaris verbonden van f 2800,- bruto per maand. Dit salaris is exclusief de toeslag loonmaatregel van f 26,- bruto per maand. Daarnaast heb je jaarlijks recht op 8% vakantie toeslag en ten minste 22 werkdagen vakantie. Onze wensen een diploma MTS Elektrotechniek; belangstelling voor analoge en digitale tech nieken; bereidheid tot en in staat zijn om interne op leidingen te volgen; de duur van de opleiding is afhankelijk van kennis en ervaring; enige kennis van de moderne talen. De sollicitatie Telefonisch kan je reageren onder nummer (070) 65 65 65, de vacaturelijn van het tele foondistrict 's-Gravenhage. Schriftelijke sollicita ties kun je richten aan: Telefoondistrict 's-Gravenhage Afdeling Personeelsvoorziening Antwoordnummer 56 2500 VB 's-Gravenhage TELEFOONDISTRICT 'S-GRAVENHAGE \JëJdschendarnJ Sint Antoniushove te Leidschendam, een modern ziekenhuis met praktisch alle voor komende specialismen, heeft 350 bedden. Het ziekenhuis behoort tot de regio Den Haag, en is gemakkelijk bereikbaar met openbaar vervoer. Wij vragen een full-time voor de afdeling INTENSIVE CARE die in 1 bezit is van de aantekening IC. Zij/hij zal worden aangesteld als verpleeg- kundige-A. Telefonische inlichtingen worden gaarne ver strekt door mevrouw E.C. Karei, direkteur- verpleegkundige, telefoon 070 - 209360, toestel 387. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Personeelsdienst, Burg. Banninglaan 1, 2262 BA Leidschendam. Verkoop van tuinartlkelen door geheel Europa. Op ons hypermoderne kantoor met internationale sfeer in De Zilk vragen wij voor direkt een met opleiding op H.B.O.-niveau, welke belast zal worden met de leiding van de loonadministratie. Salariëring in overeenstemming met op leiding en ervaring. Tevens zoeken wij een Opleiding: min. MAVO en PD Boekhouden. Studerend voor MBA strekt tot aanbeve ling Salariëring in overeenstemming met opleiding en ervaring. Voor nadere informatie kunt u bellen of schrijven naar: P. Bakker Hillegom B.V. De Zilk/Hillegom Beeklaan 18 Dhr. J. Krijger, 02520 - 18144, tst. 21 gevraagd in het "Diaconessenhuis" te Leiden t.b.v. de chirurgen. De werkzaamheden omvatten: de administratie van de 4-mans chirurgen praktijk samen met andere collega's Wij denken aan een jonge vrouw bekend met de medische terminologie en met enige ervaring in een dergelijke funktie. Informatie tel. 071 -155960 mevr. L. C. de Vis ser of mevr. E. van Triest. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Chirur gen Diaconessenhuis, p/a Houtlaan 55, 2334 CK Leiden. Evro Uitzendbureau zoekt per direct: A-VERPLEEGKUNDIGEN Leiden of omgeving, alle diensten of in overleg. B-VERPLEEGKUNDIGEN per zo spoedig mogelijk, verschillende instellingen. ZIEKENVERZORGENDEN VERPLEEGHULPEN (Alle functies m/v) Op onze meeneem-afdeling heerst altijd een enorme drukte. Meer en meer kopers moeten er door steeds meer, meest jonge verkopers op hun wenken worden bediend. Vandaar dat Casba voor de meeneem-afdeling iemand zoekt met verkoopervaring, overzicht en zelfstandigheid. Met handigheid in 't geven van korte artikel-informatie aan veel mensen tegelijk. Voor de juiste man of vrouw zit het er dik in dat er op den duur ook leidinggevende aspekten aan deze funktie verbonden worden. Bent die iemand, kom dan gauw 'ns praten met de heer Hoogstad, die ook het fijne weet over het (uitstekende) salaris en de (goede) arbeids voorwaarden. Eerst bellen kan natuurlijk: óók. Hoge Rijndijk 315, 2382 AP Zoeterwoude tel. 071-899346 CASBA

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 24