0 all-round monteur (m/v) soneel PERSONEEL PERSONEEÜ personeel p°lssj» PPRsnwn Ziekemmorgenden VAN DEN BERGH STICHT1NG MEDEWERK(ST)ER PERSONEELS ADMINISTRATIE rijnlands k zeehospitium psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" ELECTR0- M0NTEUR ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN verpleeghuis prinsenhof leidschendani Aan de Gravin Juliana van Stolberglaan te Leidschendam is gevestigd een zeer modern geoutilleerd verpleeghuis, waar 260 patiënten worden verpleegd en behandeld. Op diverse somatische- en psychogeriatrische afdelingen bestaan plaatsingsmogelijkheden voor De verpleegkundig direkteur, de heer M.v.d. Bent, is voor het verstrekken van telefonische inlichtingen bereikbaar onder no 070 -209.201. Schriftelijke sollicitaties aan de afdeling Personeels beheer van Verpleeghuis Prinsenhof, Gravin na van Stolberglaan 1, 2263 AA Protestants-Christelijke inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTEWEG 20 2201 AC NOORDWIJK (ZH) Telefoon (01719) 19320 In verband met vertrek van een van onze medewerkers vragen wij voor spoedige indiensttreding een De werkzaamheden omvatten hoofdzakelijk het afhandelen van de binnenkomende en uitgaande post en de daaruit voortvloeiende administratieve verwerking betreffende sollicitaties, indiensttreding, bevordering, ontslag etc. Ook zal een belangrijk deel van de tijd in beslag worden genomen door de ziekte- en verzuimregistratie, het opzetten en bijhouden van een archief, het uitwerken van notulen en andere notities, het telefonisch verstrekken van inlichtingen etc. W(i denken i.v.m. dit gevarieerde werkpakket aan iemand: met HAVO-diploma die over een goede type vaardigheid beschikt bij voorkeur met enige jaren administratieve ervaring. U verdient, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 2.447,29 bruto per maand, exclusief loontoeslag. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. de heer H. Somers, toestel 421 t u zich wenden tot DE DIENST VOOR DE REINIGING, HAVENS en WARENMARKTEN Bij de afdeling Werkplaatsen kan worden geplaatst een Taak: het verrichten van alle voorkomende reparaties aan o.a. huisvuilwa- gens, veegmachines, kolkenzuigers, vrachtauto's, scheepsmotoren en diverse andere apparatuur. Vereist: het bezit van de diploma's LTS-autotechniek en monteur motorvoer tuigen. Bezit van het diploma eerste mcnteur hydrauliek/pneumatiek diesel motoren e.d. strekt tot aanbeveling. Aanstelling geschiedt in de rang van Technicus B; het salaris kan, afhankelijk van ervaring en opleiding, tussen mini maal f 1838,- tot maximaal f 2530,- (exclusief loontoeslag van f 26, I bruto per maand bedragen. Nadere inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de chef van de afdeling werkplaatsen, dhr. H.J.J. van de Eshof, telefoon 071 - 146741 Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden met vermelding van vacature nummer 80.095 ties open v00'™°Me eisen voldoet, solliciteren. "i" De Stichting Rijnlands Zeehospitium te Katwijk aan Zee beheert een revalidatie centrum voor volwassenen en kinderen, met een afdeling voor poliklinische hart revalidatie. Tevens een voorzieningen centrum voor 100 motorisch gehandicapten. Aan de instelling is een mythylschool verbonden. Op de Financiële Administratie komt binnenkort een vakature voor een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER(STER) die, met behulp van onze office computer o.a. de debiteuren- en credi teurenboekhouding en het grootboek kan verzorgen. Voor deze funktie is gewenst: diploma MAVO, 5-jarige handels avondschool, of ander gelijkwaardig diploma, boekhoudkundige opleiding en/of ervaring, interesse voor automatisering. Wij bieden een enthousiaste en accurate medewerker/ster een boeiende werk kring, een goed salaris, 8% vakantie toeslag en reiskostenvergoeding. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Direktie van het Rijnlands Zeehospitium, afdeling Personeels zaken, Drieplassenweg 17,2225 JJ Katwijk, Z.H. 7&p paviljoen Rustoord is een va- kature voor een part-time hoofd huishouding paviljoen (80%) Van kandidaten vragen wij enige ervaring in het koördineren van het huishoudelijk werk in een pa viljoen. Minimum leeftijd 25 jaar. Daarnaast verwachten wij dat het hoofd huishouding ook zelf een aandeel levert in het huishoude lijk werk. Voor meer informatie kunt u kon- takt opnemen met de paviljoens- koördinator Henny Belt, tel. 02502-29111st 381. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. S Op de afdeling Radiologie van hef\ St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan worden geplaatst een RADIODIAGNOST1SCH LABORANT(E) De werkzaamheden bestaan uit het meewerken aan de uitvoering van de voorkomende radiodiagnostische werkzaamheden op de diverse röntgen- kamers (roulatiesysteem) Er wordt tevens gewerkt irt beschik- baarheidsdienst. De afdeling Radiologie beschikt over 10 röntgenkamers, waar zowel algeme ne- als specialistische radiodiagnosti sche werkzaamheden worden verricht. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Dr. Prager, radioloog of Zr. Benedicta, hfd afd. Radiologie. Tel 071-899250 tst. 514. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te richten aan de afdeling Personeelsza ken St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg - Postbus 220. 2350 AE Leiderdorp Sijthoff Pers vraagt voor de sektor Techniek een voor de afdeling Electro-techniek. Leeftijd 25-30 jaar met de opleiding M.T.S.-E, E.T.S., V.E.V. Ie monteur of gelijkwaardig. Ervaring of belangstelling m.b.t. vermogens-electronica is noodzakelijk. Te samen met enkele collega's en een groepsleider verzorgt de electro-monteur de instandhouding, verbetering en vervanging van de electro-technische outillage. Voor deze funktie is het goed kunnen funktioneren in groepsverband een vereiste, alsmede ervaring in het omschreven funktiegebied. De werkzaamheden worden uitgevoerd in een wisselende dag- en avonddienst. Inlichtingen worden verstrekt door de chef van de afdeling, de heer W.A. Nieuwenhuis, tel 070 - 90 6810 Wij bieden en aantrekkelijk salaris, een gratificatie ter grootte van een extra maand en uitstekende pensioenvoorzieningen. Uitgebreide sollicitatiebrieven kunt u richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel en Organisatie, postbus 16050,2500 AA 's-Gravenhage, t.a.v. dhr. J.W.M. Bekkering. Gaarne op brief en enveloppe het vakaturenummerTO-41 vermelden. Si jfhoff Pers ts één van.dè vijf qrootste daqblad-uilgevernen in ons land. onafhankelijk van eniqe partij of belangengroep en voornamelijk georiënteerd op de provincie Zuid-Holland. Zij geelt onder meer uit de Haagsche Courant, het Rotterdams Nieuwsblad, de Goudsche Courant, het Economisch Dagblad. Als moedermaatschappij geeft zij in samenwerking met Westerpers B.V. uit Het Binnenhof, en de Leidse Courant, en in samenwerking met Randstad Edities te Delft 39 gratis Gouda het n woonomgeving te- verschaffen geeft Sijthoff Pers in één abonnement met de avondbladen tevens 16 regionale kranten uit. De totale lezerskring van het bladen pakket overschrijdt ruimschoots het miljoen. Die dag- en nieuwsbladen zijn gevestigd binnen hun verzorgingsgebied. .Handelsdrukkerijen zijn er in Rijswijk, Den Brie! en Lisse. De centrale directie en de hoofdredaktie, computer centrum, technische produktie, de commerciële en administratieve aldelingen zijn binnenkort gevestigd in een nieuw bedrijfscomplex te Rijswijk - het hoofdkantoor van de onderneming die met 1600 personeelsleden behoort tot de middelgrote bedrijven in ons SIJTHOFF PERS Interne Accountantsdienst Deze dienst ressorteert, als staforgaan, rechtstreeks onder het Bestuur van het Academisch Ziekenhuis en bestaat uit een klein team onder leiding van èen registeraccountant. De hoofdtaak van deze dienst bestaat uit het controleren van de interne jaarrekening, waarvoor de benodigde gegevens voortkomen uit een bijna geheel geautomatiseerde administratie. Momenteel kan geplaatst worden een assistent accountant m/v vac.nr. 902.M.07.36.LD Taak: - controle van de interne jaarrekening: - assistentie bij administratief- organisatorische onderzoekingen; - medewerking bij de uitvoering van bijzondere opdrachten en voor bereiding van adviezen. Verlangd: studerend voor NIVRA; enige ervaring op genoemd gebied, goede contactuele eigenschappen. Degenen die in het bezit zijn van of studeren voor het diploma MBA kunnen eveneens solliciteren. Leeftijd: 20-25 jaar. Salaris: bij aanstelling max. f 2800 bruto per maand afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Promotiemogelijkheid is aanwezig, uiter aard afhankelijk van vordering der studie en gebleken geschiktheid. Studiefacili teiten in de vorm van tijd eri tegemoet koming in de studiekosten kunnen wor den verleend. Informatie: inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door de heer H.A.H.Kooy. registeraccountant (071-147222, toestel 5421. Na 18.00 uur tel. 01802-1884) Oogheelkunde Orthoptische Afdeling administratief medewerker m/v vac.nr. 071.K.07.36.LD Taak: - ontvangen en te woord staan van patiënten; - afspraken regelen en coördineren; - typen van brieven, verslagen, publicaties, etc - verschillende administratieve- en archiveringstaken. Verlangd: MAVO/HAVO, goede type vaardigheid in het Nederlands en Frans Kennis van de medische terminologie strekt tot aanbeveling Voorts zijn goede contactuele eigenschappen voor deze functie belanariik. Salaris: max. f2324 bruto per maand .excl. toeslag f26 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de beheers- f unctionaris de heer A. A. Ramaker (071 -1472 22, toestel 2382). Stafbureau Personeelsconsulenten secretaresse vac.nr. 032.R07.36.LD De werkzaamheden die door een team van vier secretaresses wórden verricht bestaan voornamelijk uit het bieden van secretariële en administratieve onder steuning van een- negental personeels consulenten. In de dagelijkse praktijk worden voornamelijk werkzaamheden verricht t.b.v 2 personeelsconsulenten van het rayon verplegingsdienst. Belangrijke onderdelen van de taak van de secretaresse zijn het: - maken en doorgeven van afspraken en verstrekken van inlichtingen; - ontvangen, te woord staan, verwijzen en aandienen van bezoekers; zoals sol licitanten. personeelsleden en student assistenten: - verzorgen van correspondentie, als mede het typen van nota's, verslagen, functiebeschrijvingen en overzichten. Verlangd: diploma HAVO en secreta resse-opleiding of MEAO secretariële richting. Ervaring met secretariële werk zaamheden en belangstelling voor de personeelssector strekt tot aanbeveling. Salaris: aanvangssalaris max f2187 bruto per maand met een uiteindelijke promotiemogelijkheid tot max. f2530 bruto per maand Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de personeels consulenten mevr.J A.Wiersma-Traag en de heer J.C.vanRiel, telefoon 071 -1472 22, toestel 2720. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd vande dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden Graag op de brief het vacaturenummer ver melden.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 36