DamiatePers Gom 3 0 PER bijstands- maatschappelijk- werker m/v êbhoofd soneel personeel1 MARKETING MEDEWERKER/STER Nette jongeman H. M. v. FULPEN psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" Apothekersassistente schoonhouden multi-onderhoud verpleegkundige h.b.o./m.b.o.-i.w.-er (m/v) or h.b.o./m.b.o.-v-er (m/v) stichting centrum stbavo noordwijkerhout Sijthoff Pers vraagt voor de sektor Techniek een (m/v) Leeftijd ca. 30 jaar op het niveau MTS-werktuigbouw. De mechanische monteur heeft tot taak het uitvoeren van reparaties, revisies en modificaties, zoals aangegeven op de onderhoudsplanning. In roulatie met de collega's verricht hij smeerwerkzaamheden. De technische installaties bestaan o.a. uit de offset- en hoogdrukpersen Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de chef van de afdeling, de heer A. Grell, teL 070-90 6810 Wij bieden een aantrekkelijk salarisleen gratificatie ter grootte van een extra maand en uitstekende pensioenvoorzieningen Uitgebreide sollicitatiebrieven kunt u richten aan: Sijthoff Pers, afdeling Personeel en Organisatie, postbus 16050, 2500 AA 's-Gravenhage, t.a.v. dhr. J.W.M. Bekkering. Gaarne op brief en enveloppe het vakaturenummer TO-36 vermelden. Sijthoff Pers is één van de vijf qrootste dagblad-uitgeverijen in ons land, onafhankelijk van enige partij of belangengroep en voornamelijk georiënteerd op de provincie Zuid-Holland. Zij geeft onder meer uit de HaagscheCourant. het Rotterdams Nieuwsblad, de Goudsche Courant, het Economisch Dagblad. Als moedermaatschappij geeft zij in samenwerking met Westerpers B.V. uit Het Binnenhof, en de Leidse Courant, en in samenwerking met Randstad Edities te Delft 39 gratis verspreide huis-aan-huis- bladen in Zuid-Holland. Om de abonnees buiten Den Haag, Rotterdam en Gouda het nieuws uit hun woonomgeving te verschaffen geeft Sijthoff Pers in één abonnement met de avondbladen tevens 16 regionale kranten uit. De totale lezerskring van het bladen pakket overschrijdt ruimschoots het miljoen. Die dag- en nieuwsbladen zijn gevestigd binnen hun verzorgingsgebied. Handelsdrukkerijen zijn er in Rijswijk, Den Briel en Lisse. De centrale directie en de hoofdredaktie, computer centrum, technische produktie, de commerciële en administratieve afdelingen zijn binnenkort gevestigd in een nieuw bedrijfscomplex te Rijswijk - het hoofdkantoor van de onderneming die met 1600 personeelsleden behoort tot de middelgrote bedrijven in ons land: SIJTHOFF PERS .jrt Damiate Pers B.V. is de overkoepelende organisatie van een aantal zelfstan dige dagbladen in het westen van het land: Haarlems Dagblad met zijn edities I Jmuider Courant en Beverwijkse Courant, het Leidsch Dagblad met zijn editie Alphens Dagblad, De Typhoon Dagblad voor de Zaanstreek, en de Nieuwe Noordhollandse Courant. Deze dagbladen hebben een gezamenlijke oplage van ruim 170.000 ex. Voorts van het nieuwsblad De Noord Amsterdammer en een aantal huis - aan - huis bladen met een totale oplage van bijna 300.000 ex. Onze afdeling Marketing Services is in opbouw. Ter versterking van deze concern-stafafdeling zoeken wij een: die zich met name gaat bezighouden met de oplagemarketing. Op grond van gegevens uit extern marktonderzoek en desk research adviseert hij/zij de direkties van de werkmaatschappijen m.b.t. het oplagebeleid van de individuele dagbladen. Hij/zij werkt voorts nauw samen met de Verkoopleiders Abonnementen op het gebied van promotie, werving en distributie. Tevens begeleidt hij/zij de opstelling van de marketingplannen voorde dagbla den en de uitvoering daarvan. De oplage-funktionaris rapporteert rechtstreeks aan de concem-direktie en werkt samen met onze medewerker voor de advertentiemarketing. Voor deze nieuwe funktie zoeken wij iemand die: - ervaring heeft op het gebied van media-onderzoek - ervaring heeft op het gebied van oplage-marketing - een adequate H B O. heeft gevolgd - over goede kontaktuele eigenschappen beschikt -leeftijd 28-35 jaar - ervaring op journalistiek terrein strekt tot aanbeveling. gevraagd voor de markthandel. Zaterdag vrij. Fruithandel Hoofdstraat 213, Leiderdorp. Tel. 071-894295. Wie wil onze kollega worden? Wij werken in drie teams in een paviljoen met mannelijke chroni sch psychiatrische bewoners. Het accent ligt hier op de thuis- funktie, die het paviljoen voor deze mensen heeft. De mogelijkheden die wij hebben: - vaste nachtdienst - voor een open en gesloten afde ling iemand met onregelmatige diensten - vaste groepsbegeleider in een groep van 5 personen op de gesloten afdeling met diensten van maandag t.m. vrijdag. De volgende opleidingen komen in aanmerking: - B-verpleegkunde - MBO-V; HBO-V - MBO-IW; HBO-IW - MBO-SD. Informaties kunnen worden inge wonnen bij Albert van der Moolen, koördinator paviljoen Laanzicht, lel. 02502-2911 1st. 379. Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. In onze Apotheek komt binnenkort een vacature Sollicitaties zo spoedig mogelijk te richten aan Mevr.. Rijnders of Mevr. van der Drift, Apotheek Herdingh en Blanken, Hogewoerd 171, 2311 HL Leiden. Tel. 071 -120502, of na 17.30 uur 071 - 767288 890539. Gom bv verleent diensten op het gebied van schoon maak-, schilder- en technisch onderhoud in gebouwen (kantoren, laboratoria enz.) door geheel Nederland. Gewerkt wordt vanuit een aantal kantoorvestigingen. Het hoofdkantoor en het rekencentrum zijn gevestigd te Schiedam. Voor ons nieuw te openen kantoor te Leiden hebben wij een plaatsingsmogelijkheid voor de zelfstandige functie administrateur (m/v) Vereisten: - Mavo-niveau - bij voorkeur praktijkdiploma boekhouden - goed kunnende typen - leeftijd vanaf 21 jaar - goede contactuele eigenschappen - organisatorisch inzicht. De werkzaamheden zullen o m. bestaan uit: - het onderhouden van telefonische contacten - het verrichten van diverse administratieve werkzaam heden. Wij bieden een goed salaris en goede secundaire ar beidsvoorwaarden. Indien u zich aangetrokken voelt tot de dienstverlenende sector en als u bereid bent u volledig in te zetten voor de verdere uitbouw van onze snelgroeiende onderneming, dan verzoeken wij u ons per omgaande te schrijven. Brieven t a v. het hoofd personeelszaken, postbus 144, 3100 AC Schiedam. Telefonische inlichtingen kunt u tij dens kantooruren verkrijgen bij ons hoofdkantoor, tel 010-260134 (de heer Scheper). De afdeling Opname 1 van de sektor akute psychiatrie heeft een vakature voor e (m/v) met diploma B of een ervaren Taken: begeleiding van zowel groepen als de individuele patiënt participatie in behandelingsaspekten op multidisciplinair niveau participatie in de beleidsaspecter van de afdeling begeleiding van leerlingen in het kader van hun opleiding. Opname 1 is een afdeling in ontwikkeling en start binnenkort met een reorganisatie. In het kader daarvan wordt van de kandidaat verwacht dat deze daarin een bijdrage zal leveren. Salarisgrenzen: f2091,08 - f2751,37 bruto per maand, exclusief onregelmatigheids toeslag en toeslag tijdelijke wet arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, met vermelding van vakaturenummer 80.21.52. Organisatie ter bevordering van de Geestelijke Volksgezondheid Langevelderweg 27- tel. 02523-8141 - 2211 AB Noordwijkerhout Bij de SOCIALE DIENST, afdeling Maatschappelijke Zorg kan worden geplaatst een die samen met de huidige functionaris wordt belast met de hulpver lening in het kader van de ABW, RWW en WWV, aan woonwagen bewoners in de regio Leiden Deze regio strekt zich uit van Wassenaar tot en met Hillegom. De functionaris verricht onderzoek naar aanleiding van aanvragen om financiële huip op grond van de Algemene Bijstandswet, de Rijks groepsregelingen en de Wet Werkeloosheidsvoorziening. Hij rappor teert hierover, adviseert met betrekking tot de te nemen beslissingen en voert hercontroles uit. Uit de functie vloeit voort het deelnemen aan diverse externe overlegsituaties en werkgroepen t.b.v. hetwoon- wagenwerk. Om deze functie goed te vervullen zijn vereist: - een goede algemene ontwikkeling, aangevuld met een afgeronde relevante beroepsopleiding - goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel mondeling als schriftelijk - begrip voor de specifieke problemen van woonwagenbewoners - initiatief, doorzettingsvermogen en goede contactuele eigenschap pen Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Aanstelling kan, afhankelijk van de mate waarin aan de vereisten wordt voldaan, maximaal plaatsvinden in de rang van Commies A. Het salaris bedraagt maximaal f 3584, bruto per maand, exclusief een loontoeslag van 126, Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heerChr. Dries- sen, tel.: 071-142847. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad gericht worden aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Post bus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenum mer 80.094. ties open voor iser voldoet, l ^y^ordt'daarom nadrukkelijk verzocht i solliciteren. verpleeghuis prinsenhof leidschendani Aan de Gravin Juliana van Stolberglaan te Leidschendam is gevestigd een zeer modern geoutilleerd verpleeghuis, waar 260 patiënten worden verpleegd en behandeld. Voor een afdeling met psychogeriatrische patiënten, zoeken wij kontakt met een Wij denken aan een verpleegkundige in het bezit van het diploma B. 't Afdelingshoofd Zr. M. Klopman, is voor het verstrekken van telefonische inlichtingen bereikbaar onder nummer 070 - 209.201. Schriftelijke sollicitaties aan de afdeling Personeelsbeheer van Verpleeghuis Prinsenhof, Gravin Juliana van Stolberglaan 1 2263 AA Leidschendam.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 34