RIJMEFA °o° DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: teiiten corveër handboekbinder (v/m) administrateur m vertegenwoordiger CONCORDIA WEEL personeel**^ PFRsmviFFi^30^' financieel-administratief medewerker (m/v) secretaresse (m/v) laboratoriummedewerker (m/v) Tekenaar Konstrukteur 3M zoekt voor de verkoopbinnendienst een representatieve man of vrouw die de klanten alle service weet te geven. 3M Mariënhaven ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN secretaresse van de Directeur Gezondheidszorg leiden akademie"delaan' PtRtONEElP*'*®"**! PERSOEEÉ**0"- 1 persofütl PERSONEEL personeel Centraal Bureau Inschrijving vacaturenummer 0-251H158 Taak: verwerking van inkomende en uitgaande betalingen van college-, inschrijvings- en examen gelden; overige werkzaamheden verband hou dende met de inschrijving van studenten. Vereist: MAVO-diploma en praktijkdiploma boek houden (of studerende daarvoor). Salaris: maximaal 2.530,— bruto per maand. Inlichtingen bij: W. van Hees en/of J. Brussee, telefoon 071-122044. Bureau Studentendecanen vacaturenummer 0-28411158 Taak: bijhouden agenda en dagelijks werk schema studentendecanen, telefoon aannemen, verstrekken (telefonische) inlichtingen, bijhouden administratie rijksstudietoelage, typen correspon dentie. Vereist: middelbare opleiding op VWO-niveau; zeer goede typevaardigheid. Salaris: maximaal 2.324,bruto per maand. Inlichtingen bij: R. van Duinen, telefoon 071-148333, toestel 7401. vacaturenummer 0-28811158 Taak: voornamelijk assistentie bij het micro scopisch en macroscopisch onderzoek van hart en vaatstelsel. Vereist: MBO met histologische/zoölogische richting. Ervaring in histologisch werk strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 2.530,bruto per maand. Inlichtingen bij mw. prof. dr. A. Oppenheimer- Dekker, telefoon 071-148333, toestel 2973. De Leidse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen in hogere functies. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Rijmefa BV, dochteronderneming van het V.S.H. concern, is een slagvaardige, middelgrote onderneming, die zich toelegt op de ver vaardiging en verkoop van laboratorium- en ziekenhuisappendages en accessoires, alsmede hulpmiddelen voor gehandicapten. Voor spoedige indiensttreding vragen wij een: met enige ervaring Zijn haar taak zal bestaan uit: bijhouden van tekeningbestand. uitvoeren van tekenopdrachten. rectificeren van codering systeem. konstrueren tekenen, in samenwerking met ons ontwikkelingsteam, van nieuwe projecten. Leeftijd bij voorkeur 22-25 jaar. Voor deze zelfstandige functie vragen wij iemand met L.T.S./M.T.S. werktuigbouw opleiding. Geïnteresseerden verzoeken wij hun schriftelijke sollicitatie met ver melding van personalia, opleiding en ervaring te richten aan: Rijmefa BV Rooseveltstr. 14,2321 BM Leiden. Tel. 071-765700. Een man of vrouw vanaf 23 jaar, met ervaring in klantenbehandeling, met een duidelijke kommerciële inslag en enige administratieve vaardigheid. Hij of zij heeft een middelbare opleiding (HAVO, MEAO of Atheneum) achter de rug en beheerst de Engelse taal in woord en geschrift. Hij of zij kan bij 3M terecht als "Customer Service Representative" en wordt dé sleutelfiguur voor de klanten. Niet de gemakkelijkste baan, maar wel een vol afwisseling, want de Representative voelt zich verantwoordelijk voor de optimale service aan de dealers en klanten. Hij of zij sluit telefonisch orders af, behandelt daaruit voortvloeiende verkoopaspecten en blijft betrokken tot en met de aflevering. De administratieve aspecten van het verkoop- binnengebeuren zijn volledig geautomati seerd. De computer ondersteunt alle verkoopactiviteiten die hij of zij te verzorgen krijgt. Om de service te optimaliseren, zullen in de toekomst de dealers en klanten door de Representative bezocht worden. Zijn of haar representatief voorkomen en goede kontaktuele eigenschappen zijn dus vanzelfsprekend. 3M is een grote groeiende verkooporganisatie en heeft de Customer Service Representative daarom heel wat te bieden. Zo'n 30 verkoop- groepen brengen ca. 16.000 artikelen op de Nederlandse markt. Om 's wat te noemen: geluidsbanden en cassettes (onder de merknaam Scotch), kopieerapparatuur, kleefband, lijmen en markeringtapes, maar ook geneesmiddelen. Een uiterst veelzijdig bedrijf, dat graag met veelzijdige mensen werkt! Interesse? Neem even telefonisch kontakt op, onder vermelding van LD 283 met de afdeling Personeelszaken, Rooseveltstraat 55, 2321 BL Leiden, tel. 071-769330 (tussen 09.00 en en 13.00 uur) of schriftelijk t.a.v. Mevr. F. de Vette. Op korte termijn kunnen wij in ons verpleeghuis plaatsen een voor diverse schoonmaak- werkzaamheden. Éénmaal per 3 weken dient weekend dienst te worden verricht. Hiervoor wordt onregelmatigheidstoeslag betaald en op weekdagen vrij gegeven. Salariëring en ouerige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO-Ziekenhuiswezen. tladere inlichtingen worden graag verstrekt door de heer J. Langezaal, hoofd huishoudelijke dienst, telefoon (01711) 1.93.00, oproeper 626. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie, Postbus 6, 2360 AA Wprmond. Chr. Nijverheidsschool Willemstraat 47 Alphen aan den Rijn, 2405 EH tel. 01720-73272 Gevraagd per 15 oktober a.s. docent(e) TEKENEN voor 10 lestijden Wij vragen een pos. Chr. levensovertuiging. Soli, met opgave van referenties zo spoedig mogelijk te richten aan de directeur, de heer Taselaar. Bij het Directoraat Gezondheidszorg van het Academisch Ziekenhuis Leiden komt per 1 november 1980 de functie vacant van vac.nr. 901.M.04.36.LD De directeur gezondheidszorg, een me dicus, maakt deel uit van de meerhoof- dige directie van het Academisch Zie kenhuis. De werkzaamheden van de secreta resse zijn o.a.: - indelen en voeren van de agenda: - telefoonbediening: - afspraken maken; - postbehandeling, - diverse secretariaten voeren van commissies en notuleren; - actief participeren in en bewaken van de correspondentie; - ontvangen en te woord staan van bezoekers en eventueel begeleiden (ook buiten het ziekenhuis). Half-time assistentie vanuit het alge mene directie-secretariaat is aanwezig. In verband met bovenstaande taken wordt van de candidaten verlangd: - een vooropleiding op HAVO-niveau; - een volledige opleiding voor directie secretaresse; - ruime ervaring in secretaressewerk zaamheden bij voorkeur op directie niveau; - representatieve verschijning; - leeftijd 25 jaar of ouder Salariëring tot een maximum van f 2800 bruto per maand. Voor nadere informatie kunt u zich wen den tot mevr. I. Nanlohy. tijdens de werk uren bereikbaar op toestel 2700 (071-14 7222). Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aanhet hoofd van de dienst personeelszaken AZL.' Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. 'ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Bij de Gemeentelijke Archiefdienst komt per 1 november 1980 vacant de functie van die ook enige bodewerkzaamheden verricht. De functie omvat voor 3/4 bind- en kartonnage werk en voor 1 /4 bodewerkzaamheden. Een uitvoerige taakomschrijving zal op aanvraag worden toegezonden. Gevraagd: het bezit van het diploma (hand-)boekbinden en/of ervaring met handboekbinden. Het salaris kan, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, variëren van f 1753,— (minimum bij 21 jaar) tot f 2324,— bruto per maand, exclusief loontoeslag van f 26, Nadere inlichtingen kunnen worden verstrekt door de gemeente archivaris, dhr. W. Downer, Boisotkade 2a te Leiden, telefoon 071- 120191. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad gericht worden aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Post bus 9100, 2300 PC Leiden, met vermelding van vacaturenummer 80.097 -T5V Bii de gemeente Uidennen elle,^ „és ogen ^°'Z5,elde eisen voldoet, 'wordtdaarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. OPLEIDINGSSCHOOL VOOR HOGER EN MIDDELBAAR BEROEPSONDERWIJS Directrice C. Kemp Morsestraat 1 |hk Gr. Hertoginnelaan). 2517 RZ 's-Gravenhage. lel. 070-602938 In verband met langdurig ziekteverlof zoeken wij voor zo spoedig mogelijk een bij voorkeur in het bezit van SPD I en I l/HEAO. De school heeft ongeveer 550 studenten. Salaris Volgens rijksregeling. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de directrice, die gaarne inlichtingen verschaft. Verzeker u van een goede toekomst door een zelfstandige functie als in Warmond van Concordia Verzekeringen Wie in de buitendienst bij Concordia gaat werken, heeft de toekomst in eigen hand. Want Concordia Leven heeft een uniek verkoopargument: winstdeling voor ALLE polissen. Een prachtige steun in de rug om succesvol mee te werken. Een geweldige stimulans voor iemand die vooruit wil De werkzaamheden bestaan uit het BEHEER en de verdere UITBOUW van de bestaande protefeuille, alsmede uit de daeraan verbonden ADMINISTRATIE- en INCASSOwerkzaamheden. Geboden wordt een zelfstandige functie met veel afwisseling, vast salaris provisie, terwijl u gedurende de opleidingsperiode een gega randeerd inkomen geniet. De vakantietoeslag, de kerstgratificatie, de premievrije pensioenrege ling alsmede de overige sociale voorzieningen zijn royaal. Voor uw opleiding zorgen wij Leeftijd: bij voorkeur 23 jaar of ouder. Gaarne zullen wij met u over de mogelijkheden spreken. Als u belangstelling hebt, bel dan 030 - 333433, toestel 242. LEVENSVERZEKERING - SCHADEVERZEKERING Oudenoord 10 Utrecht tel. 030 - 33 34 33

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 30