Antonioni speelt met tv; Rocha gaat af in Venetië toegelicht j programmai Jasperina in topvorm in show met haar Eric Roofmoord op weduwe Kandinsky Omroep wil 30 uur meer tv-zendtijd Troms' toch op de tv _^)v_andaag^ VRIJDAG 5 SEPTEMBER 1980 HILVERSUM (ANP) - De omroep wil in de komende vier jaar uitbreiding van de televisiezendtijd met dertig uur per week. Het plan hiertoe is ontstaan in het zogenaamde COP-tv, een overlegcollege, waarin de televisiebazen van alle omroepen zitting hebben. Het voorstel is met ingang van 1 ok tober 1981 de televisiezendtijd uit te breiden met vier maal twee uur per week. Een jaar later zou er dagelijks een uur bij moeten ko men en tenslotte zou in de derde fase de uitbreiding totaal op der tig uur moeten worden gebracht. Volgens het COP-tv, waarin overi gens de vertegenwoordigers van de NCRV en de Evangelische Omroep tegen het plan waren, zou de uitbreiding in de eerste fa se met voornamelijk herhalingen vrijwel geen programmakosten met zich meebrengen. Vijftig miljoen Die zouden evenwel in de derde fa se ongeveer vijftig miljoen gul den per jaar gaan bedragen. Om dat men geen inzicht had in de overige kosten, die volgens ken ners belangrijk hoger kunnen liggen, heeff; men de vertegen woordigers van het facilitair be drijf van de NOS, dat alle techni sche voorzieningen bij televi sie-uitzendingen voor zijn reke ning neemt, gevraagd daarvan een berekening te maken. Als dat gebeurd is zal het plan vol gens de regels door televisie- commissaris Jan de Troye, die ook voorzitter is van het COP-tv, worden voorgelegd aan de raad van beheer van de NOS. Die moet het dan op zijn beurt al dan niet geamendeerd indienen bij het NOS-bestuur, dat tenslotte de zaak zal moeten voorleggen aan de minister van CRM. Kritiek-prijs naar alternatief theater AMSTERDAM (ANP) - De kring van Nederlandse Thea tercritici heeft de prijs van de kritiek 1980 toegekend aan 'het alternatieve theatercir cuit' in de personen van Steve Austen en Ritsaert ten Cate. Steve Austen heeft het Am sterdamse Shaffy-theater geleid en organiseerde dit jaar het Festival of Fools, Ritsaert ten Cate is de leider van het Miokery-theater. De kring van Nederlandse Theatercritici overwoog bij de toekenning van de prijs van de kritiek dat beiden ge durende een lange reeks van jaren, en een niet aflatende ij ver, buiten het officiële thea ter - of aan de rand daarvan - mogelijkheden hebben ge creëerd om nieuwe ontwik kelingen aan te tonen en te stimuleren. Ontwikkelingen die hun invloed op het thea terklimaat niet hebben ge mist. HILVERSUM (ANP) - "The last night of the proms", het bekende siotconcert van de Londense promenadeconcerten, komt toch op de Nederlandse televisie. De NOS zal het concert uitzenden op zaterdag 13 september via Ne derland 1 van 23.30 tot 00.40 uur. Joop van Zijl is de commentator. Het heeft er lange tijd naar uitge zien dat dit concert niet zou wor den gegeven in verband met sta kingen van de musici van de BBC, maar de zaak is gered door het sluiten van een overeen- komst. Het siotconcert wordt verzorgd door het Symfonie-or kest van de BBC onder leiding van Sir Charles Mackerras. Me dewerking aan dit concert in de Londense Albert Hall wordt ver leend door de alt Anne Collins, de bariton Brian Rayner en twee ko ren van de BBC. Radioserie kernoorlog HILVERSUM (ANP) - De NOS- radio zal in het komend sei zoen in het milieu- en ener gieprogramma op de zondag avond op Hilversum-2 regel matig aandacht gaan beste den aan de voorbereidingen op een kernoorlog en de effec ten daarvan. In de eerste uitzending op zon dag 14 september van 23.00 tot 23.55 uur vertelt dr. Frank Barnaby van het Stockholm- se Vredesinstituut waarom de waarschijnlijkheid van een kernoorlog steeds toeneemt. Een van de belangrijkste oor zaken is volgens hem de groeiende internationale spanning als gevolg van de schaarste aan energie in de wereld. Professor Phil Smith van de rijksuniversiteit in Gronin gen stelt, dat het vestigen van de indruk als zou een kern oorlog te overleven zijn, on juist is. VENETIË (GPD) - Twee markante feiten hebben zich de afgelopen dagen voorgedaan op het festival van Venetië. Ten eerste een zeer blamerend optreden van Glauber Ro cha, de man die ooit werd beschouwd als de voorman van het revolutionaire filmen in Zuid-Amerika. En ten twee de, de indrukwekkende terugkeer van Michelangelo An tonioni met eindelijk - sinds Profession Reporter vijfjaar geleden - weer eens een speelfilm. Met zijn Mistero di Oberwald is thans geschiedenis geschreven, al was het alleen maar op het gebied van technische ontwikkelin gen. Maar eerst maar even het drama- Rocha. Hij is in de jaren zestig de grote man geweest achter de „Ci nema Novo' en zijn „Antonio das Mortes' staat te boek als het grote meesterwerk van deze stroming, die niet alleen voor Brazilië van belang is geweest, maar voor eveneens de rest van het Latijn- samerikaanse continent. De ver nieuwing werd evenwel in de kiem gesmoord. Littin en Soto vluchtten uit Chili, Diegues draaide de klok terug en Rocha verliet Brazilië, om zijn revolu tionaire licht te laten schijnen over andere delen van de derde wereld en dan met documentai res. Uiteindelijk is hij terugge keerd naar Brazilië en maakte daar toch weer een speelfilm: A Idade da Terra, waar reikhalzend naar werd uitgekeken en nu in Venetië in première gebracht Een anti-climax. Rocha schijnt in ongetwijfeld nobele bedoelingen om zich niet verder van zijn ge boorteland te vervreemden en zich te conformeren aan de poli tieke constellatie in zijn land, to taal de kluts te zijn kwijt geraakt. Hij heeft geprobeerd de Brazi liaanse volksziel bloot te leggen, stootte toen allicht op al die ver schillende etnische volksdelen en uit Europa, Amerika, Afrika en Azië afkomstige culturen. En dat fenomeen is hij gelijk maar gaan uitbouwen tot een schaal van waaruit te filosoferen valt over de hele wereld en de toe komst van onze planeet. Hij tovert dan een vertrouwensbasis uit zijn hoge hoed, zich baserend op de vernieuwend krachten in het katholicisme (paus Johannes no.23) en de macht van de getui gende media (Pasolini, ook al ge ruime tijd begraven), om vervol gens te profeteren dat er een heel nieuwe revolutie in de maak is, met het kapitalisme als moeder en het socialisme als vader. Of andersom, zo duidelijk was het nu ook weer niét. Maar dan zal de honger uit de wereld verdreven kunnen worden, dan zal vrijheid een feit worden en dan kan ook de milieuvervuiling stevig wor den aangepakt. Het ergste van „A Idade da Terra" is niet eens de verbijsterende naivi- teit van de ideeën, als wel de ver krampte, onmachtige manier waarop Rocha 158 minuten lang in van kinderlijke symbolieken bol staande beelden aan het drammen sla^t. Beelden waar je kruisdol van wordt, want er zit geen knopje op een camera waar Rocha geen misbruik van ge maakt heeft. Schots en scheef ge filmde beelden in de meest ver vaarlijke zwenkingen, dubbel drukken, overvloeiers. Salvo's van ultrakorte shotjes alsof ze zijn gefilmd met een mitrailleur en eventjes verder een rustig vraaggesprek met een politicus, dat zo nodig geregistreerd moet worden meteen scheef gehouden camera, opzettelijke over- en on derbelichtingen wisselen elkaar af binnen één instelling. En dan nog een stel slechte acteurs die de metafoor van de film pogen te ac centueren met geschreeuw en gezwaai van armen, alsof hun le ven ervan afhangt. Heel terecht heeft de Italiaanse pers van deze anti-film geen spaan heel gelaten. En toen kwam de persconferentie van Rocha. Eerst wilde hij niet en toen toch maar weer wel en uit eindelijk heeft hij met glazen wa ter staan gooien en de verzamelde critici staan te vervloeken. En ja, dan zeggen die Italianen ook iets terug. Vreselijk zoals de Brazi liaan te keer ging en zelfs het ge wone publiek verketterde als door de journalisten gekoloni seerde imbecielen, terwijl dat gewone publiek zich in het holst van de nacht de krampen gela chen heeft, nog voor er een recen sie te lezen was geweest. Plezieriger Een gebeurtenis van plezieriger or de bleek Antonioni's Mistero di Oberwald. De film is gebaseerd op een toneelstuk van Jean Coc- teau (l'Aigle a deux Tetes, een vrijmoedige interpretatie van de historische tragedies van Ludwig Michelangelo Antonioni, regisseur van 'Mistero di Oberwald'. II van Beieren en Elisabeth van Oostenrijk) waar Antonioni de meest belachelijk elementen uit had weggesloopt, maar ook vol doende van in tact heeft gelaten om toch te kunnen spreken van een oer-romantische liefdestra gedie. Maar de cineast was rui terlijk genoeg om te bekennen dat het hem minder om het on derwerp begonnen was, dan om het experiment met een nieuw soort cinematografie: het opne men van een speelfilm via dus tv- camera's. En dan niet zo zeer met de bedoeling er televisie van te maken, al houdt de RAI er wel een mooie productie aan over. Maar juist om de elektronisch opgenomen beelden toch weer tot een bioscoopfilm om te bou wen. De tussenfase stelde hem dan in staat tot experimenteren met kleur, iets waar Antonioni al tijd belangstelling voor heeft ge had. Bekend is het verhaal dat hij voor Deserto Rosso een grasgazon heeft laten overschilderen in een kleur groen die hem beter beviel, maar via deze methode zijn dat soort verregaande ingrepen niet eens meer nodig. Hij kan nu ge- wooon achter een paneel gaan zit ten en de kleuren invullen die hij hebben wil. En van die mogelijk heid heeft hij nu op verbazing wekkende wijze gebruik ge maakt. Juist dat oerromantische, sprookjesachtige karakter van Cocteau's stuk leek daar bij uit stek voor geschikt. En zo zien we nu een sinistere politie-commis- saris telkens zijn dreigende uit straling geaccentueerd worden in een soort paarse wolk, terwijl een rijtocht van Moa Vitti (na jaren van ondermaats komedie-werk eindelijk weer terug onder een superieur regisseur, de man die haar twintig jaar geleden ontdekt heeft) in een korte fase van uit bundig geluk, mag plaatsvinden tussen oranje korenvelden en te gen een helgele lucht. Er zitten onweersbuien in de film, zo fan tastisch om naar te kijken dat met normale special effects dergelij ke resultaten inderdaad nooit ge- 'Tussen zomer en winter AMSTERDAM (GPD)- Eric Herfst kan niet zingen. Hij is zelf beter dan wie ook op de hoogte van die beper king, maar schaamt zich er geen greintje voor. In de nieuwe theatershow van zijn metgezellin Jasperina de Jong drijft Herfst er zelfs de spot mee. Een schitterend uitgevoerde play-back, waarin de stemmen van bekende ar tiesten te herkennen zijn, vormt het slot van de kers verse produktie die gister avond in het Amsterdam se Nieuwe de la Mar-thea ter in première ging. „Tussen zomer en winter" heet de show, waarin dit gerenommeerde artiestenechtpaar de liefde voor het cabaret uitbundiger dan ooit tevoren uitdraagt. Negen jaar lang heeft Eric Herfst niet meer op het podium gestaan. Na tien jaar Lurelei-cabaret, een eigen theatershowtje en een bijdrage aan een televisieserie, trok Herfst zich terug achter de schermen. Hij hield zich daar voornamelijk bezig met het regisseren van de produkties van Jasperina, zowel in het theater als voor de tv. Ook schreef hij in dat podiumloze tijdperkje veel teksten. De terug keer van Eric Herfst in de schijn werpers van het theater zal het publiek vrijwel zeker tot grote te vredenheid stemmen. De reacties tijdens de premiérevoorstelling vormden in dit verband een dui delijke graadmeter. Samen met Ivo de Wijs, die het leeuwedeel van de teksten voor zijn rekening nam, heeft Eric Herfst de lijn van deze nieuwe show uitgezet. Die lijn wordt al meteen na de eerste nummers duidelijk. Het is precies zoals Herfst eerder al had aangekon digd: „relativerend, bevrijdend. Een vrolijk programma vol gal genhumor". In vrijwel alle van de ruim twintig onderdelen wordt op die relativerende manier tegen eigentijdse zaken aangekeken. Herhaaldelijk halen dc teksten genadeloos en vlijmscherp uit, maar door de presentatie krijgt ieder onderwerp uiteindelijk iets milds mee. En als je dan boven dien het geluk hebt over twee uit stekende muzikale begeleiders zoals Jan Huydts en Charly An- genois te kunnen beschikken, kan er weinig meer fout gaan. boekt hadden kunnen worden. Het blijkt in dit verder gaaf geac teerde verhaal van passie en poe- zie, magnifiek te funcitioneren. Er valt alleen te hopen dat ande ren straks met toch ook dezelfde zelfdiscipline van deze techni sche vernieuwingen gebruik zullen maken, want het procédé kan heel makkelijk ontsporen. De zwakte van deze techniek zit overigens minder in het uitein delijke bioscoopresultaat, maar in de eerste versie voor televi- Want, zoals een snuggere Italiaan tijdens de persconferentie op merkte, je kunt al die kleuren nog zo precies gaan zitten mengen en fixeren, in al die huiskamers zit ten even goed weer schuifjes en knopjes op het ontvangtoestel en daar bepaalt men uiteindelijk het definitieve kleurengamma. De maestro moest met even een schutterige grinnik bekennen dat hij daar eigenlijk nooit zo bij had stil gestaan, maar voegde er haas tig aan toe, dat vanzelfsprekend iedere creativiteit van normaal gesproken lamlendige buiskij kers, alleen maar valt toe te jui chen. Dat wordt dus leuk spe len. Verder valt nog te melden dat Luigi Comencini een film te zien heeft gegeven (Voltati Eugenio), die te beschouwen valt als een variant op Kramer versus Kramer, maar zo mager, verward en mierzoet uitgewerkt, dat ze de film in Ne derland maar beter onvertoond kunnen laten. Atlantic Verkwikkend was het kijken naar Louis Malle's Atlantic City, USA. Een film die ontworpen werd met als uitgangspunt Bostons zuster stad, een monument van verloe dering en vergane glorie uit de ja ren twintig en dertig. Daar si tueerde Malle (die nu al drie jaar in New York woont) het verhaal van een gepensionneerde krui melgangster (Burt Lancaster) die voor het eerst van zijn leven, door stom toeval, een beetje buit plus Susan Sarandon in handen krijgt. De met Canadees en Frans geld geproduceerde film is opgetrok ken uit gelijke delen komedie tragedie, romance, actie, kijk spel, psychodrama en reportage. Jammer is het dat geen van die elementen genoeg sterkte werd gegeven om dan Atlantic City USA te verheffen tot de echt ge weldige film die er heeft ingeze ten. Te veel van de gebruikte elementen neutraliseren elkaar, maar de wonderlijke melange van stijlen en sfeertjes is stellig heel origineel en bijzonder on derhoudend geworden. Het er uit lichten van uitspringende programmaonderdelen is bij de ze show een volstrekt ondoenlij ke affaire. Zoiets zou uitdraaien op een vrijwel volledige en der halve zeer lange beschrijving van deze bijzondere produktie. Dui delijker kan in feite niet worden aangegeven hoezeer hier sprake is van een evenwichtige theater gebeurtenis waarin hoegenaamd geen zwakke momenten te be speuren zijn. Jasperina is samen met haar Eric een hele show lang in topvorm. GSTAAD (Zwitserland) (DPA) - De weduwe van de schilder Wassily Kandinsky, de 84-ja- rige Nina Kandinsky, is ken nelijk het slachtoffer van een roofmoord geworden. De po litie vond haar lijk dinsdag avond in het toilet van de villa Esmeralda' in het Zwitserse Gstaad. Zij was gewurgd. De dader heeft sieraden en an dere voorwerpen van waarde meegenomen. Daarentegen wordt geen van de talrijke werken van de in 1944 overle den Kandinsky vermist. Mevrouw Kandinsky zou dins dagavond bezoek ontvangen. Toen dit bij de villaaankwam, werd er niet opengedaan. Daarop werd de politie gea larmeerd die de moord ont dekte. NEDERLAND 1 18.00 - Nieuws voor doven en slechthorenden (NOS) 18.49 - Poli en Pili (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 18.59 - Sandokan, tv-serie (TROS) 20.00 - Op volle toeren (TROS) 20.50 - De man van Atlantis, tv-serie (TROS) 21.37 - Journaal (NOS) 21.55 - Firato Show '80 (TROS) 22.45 - Net als ieder ander (IKON) 23.40 - Journaal (NOS) NEDERLAND 2 18.00 - Nieuws voor doven en slechthorenden (NOS) 18.55 - Journaal (NOS) 18.59 - Zo vader, zo zoon (NCRV) 19.25 - Boezemvrienden, jeugdserie (NCRV) 20.00 - Journaal (NOS) 20.27 - Ike, tv-serie (NCRV) 22.05 - Hier en nu (NCRV) 22.35 - Kerkepad '80 (NCRV) 23.05 - Journaal (NOS) 23.10 - 24.00 W.K. Wielrennen (NOS) DUITSE TV DUITSLAND I VRIJDAG 5 Progr.-overz. (Region, progr. NDR: 18.00 Westside Hospi tal, tv-serie. 19.25 Region magazine. 19.59 Progr-overz. 18.00 Praatprogr. 18.30: Nick Knatterton, tv-serie. 18.40 WWF-club. 19.15 Akt. 20 00 Joum. 20.15 An heiligen Wassern, speelfilm. 21.55 Economisch magaz. 22.30 Akt. 23.00 Sport. 23.15 Der Chef, tv-serie. 0.10 joum. DUITSLAND II 18.20 Fuzzy und die Christel von der Post, speelfilm. 19.00 Joum. 19.30 Reportages. 20.15 Inform, progr. 21.15 Natuurfilm. 22.00 Akt. 22.20 Cultureel magaz. 23.00 Inform, progr. 23.15 Schloss des Schreckens (The innocents), speelfilm. 0.50 Journaal. DUITSLAND III WDR 18.00 Kindersrie. 18.30 Cursus Eco nomie. 19.00 Vnjetijdsmagaz. 19.40 journal 3. 20.00 Joum. 20.15 Weten schappelijk progr. 21.00 Aktueel magaz. 21.30 Meditatie. 22.00 Aus dem Nest gefallen, tv-serie. 23.00 In formatieve serie. 23.45 Joum. BELGISCHE TV BELGIË VLAAMS 18.00 Kinderfilm. 18.15 Kleuter- progr. 18.30 Open School. 19.00 Filmpje. 19.05 Kunstmagaz. 19.35 Meded. en Morgen. 19.45 Joum. 20.10 Weerber. 20.15 De zeven huur lingen (The magnificent seven), speelfilm. 22.20 Joum. 22.35-23.05 Eurovisie: W.K. Wielrennen op de baan. De NCRV-televisie begint vanavond met een driedelige serie over generaal Dwight Eisenhower. De afleveringen van dit Amerikaans prestigeproject worden op drie opeenvolgende vrijdagen (5,12 en 19 september) op het scherm gebracht. Elke aflevering duurt ongeveer negentig minuten en is vanaf 2027 uur te zien via Nederland 2. Dwight David Eisenhower was een boerenzoon uit Kansas, die het tot vijf-sterren-generaal in het Amerikaanse leger bracht en later zelfs tot president van de Verenigde Staten. Sommigen noemden hem de grootste militaire strateeg van deze eeuw. Anderen noemden hem de "GI-generaal"Weer anderen vonden hem een held. Maar iedereen noemde hem "lke". Wat de Amerikanen hebben gemaakt is een soort speelfilm in drie delen over een roemrijke periode in Eisenhowers leven: vanaf de Japanse aanval op Pearl Harbour tot aan de triomfantelijke thuis komst in Amerika, nadat hij de Duitse oorlogsmachine tot capitula tie had gedwongen. De serie kostte veertien miljoen gulden. De hoofdrollen worden vertolkt door bekende sterren als Robert Duvall ("The Godfather""Apocalypse Now") en Lee Remick ("The Omen", "Telefon"). De inhoud van de serie is voor eén belangrijk deel gebaseerd op de memoires van Kay SummersbyEisenhowers privé-chauffeuse en -secretaresse in London. De kijker krijgt zodoende een zeer persoon lijke indruk van de mens Eisenhower. Een eigenzinnige en soms driftige man, die de machtigste leiders van zijn tijd moest overtui gen van zijn meestal afwijkende inzichten. Eerst in zijn eigen land generaal Marshall en president Roosevelt en later in Europa Winst on Churchill, Montgomery en De Gaulle. Eisenhower was een man die zijn leven ervoor wilde geven om de Duitse oorlogsmisdaden een halt toe te roepen en voor wie de eerste lijfelijke kennismaking met de oorlogsagressie (aan het front in Noord-Afrika) een schokkende ervaring betekende. Met het gebruik van Kay Summersby's memoires ("Past Forget ting") heeft de Amerikaanse producent zich op glad ijs begeven. Want hoewel Eisenhowers 319 brieven aan zijn vrouw Mamie het tegendeel bewijzen, zou er volgens Kay een romance gegroeid zijn tussen hem en haar. In de televisie-aktualiteitenrubriek "Hier en Nu" van de NCRV wordt vanavond een reportage uitgezonden over de situatie in Su riname. Daarin zijn ook gesprekken opgenomen met de oud-presi dent Ferrierenzijn opvolger,Chin a Sen.Hier en Nu heeft voortseen reportage over satelliet-televisie. (Nederland 2,22.05 uur). VRIJDAG 5 SEPTEMBER HILVERSUM I (NOS: Ieder heel uur nws.). KRO: 18.11 (S) Echo. 18.21 (S) En zo hoort het ook, verv olg 18.58 Marktberich ten i.s.m. KNBTB. 19.02 (S) Punt uit. 19.55 Overweging. 20.02 (S) Van Oud Zeer tot Zeer Oud. 21.02 (S) Nine o'clock jazz. 22.02 (S) Goal. NOS: 23.02-24 00 (S) Met het oog op mor gen. NOS: 00.02 De vrijdagnachten van september. HILVERSUM II VOO: 18 00 Staandebu. OVER- HEIDSVOORL.: 18.40 De Neder landse Antillen. P.P. 18.50 Uitz. van de WD. VOO: 19.00 Veronica sport. NOS: 20.00 (S) Open Huis Concert gebouw. 23.00 NOS-Cultuur-Maga- zine. 23.55 Nws. HILVERSUM III (NOS: Ieder heel uur nws.). NOS: 18.03 (S) De Avondspits met de Na tionale Hitparade. 19.02 (S) De Rock en RoU Methode. VPRO. 20.02 (S) Oorkussen. 21.30 (S) Black Star Li ner. 22.30-24.00 (SI De Suite. leder heel uur nieuws. VARA: 7.03 Hallo, hier Hilversum (8.03 Dingen van de dag). 9.30 ZI a la creme. 11.02 De VARA feliciteert. 12.03 Tussen start en finish. 13.03 Vijf maal. Fons Janssen. 13.45 Lichte gram.muz. 14.02 Buiten- en binnen landcommentaar. 14.10 Bent u dan een dochter van. Radioportret. 15.02 Muziek uit De Dobber in Kor- tehoef. 16.02 De Speeldoos. HILVERSUM II TROS: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7.20 TROS binnenkort. Nws. Nws. 7.36 Aktua. 8.00 Nmws. 8.11 Toerak- tua. 8.30 Nws. 8.36 Toeraktua. 9.00 Gym voor de vrouw. 9.10 Waterstan den. 9.15 Van de binnenpag. 10.30 Coulissen. 11.30 Janboel. 12.00 Bouwen op de basis. 12.26 Med. voor land- en tuinbouw 12.30 Nws. 12.36 Aktua. 13.00 Nws. 13.11 Introduktie kernpunt. 13.15 Onder de mensen. 14.00 Kernpunt. 15.00 Sport na sport. HILVERSUM III Ieder heel uur nieuws NCRV: 7.02 Popfrisser. 9.03 Happy Sound. 10 03 Popstation. 11.03 Pop non stop 12.03 Los Vast. 14 03 Op Stap 15 00 Disco-expres. 16.03 NCRV-Zater- dag-Sport HILVERSUM IV AVRO: 7.00 Nws. 7.02 Op een klein stationnetje 's morgens in de vroeg te. 8.00 Klassiek met Caroline 9.00 Nws 9 02 Progr.-overz. 9.05 Piano- an. 10.00 Concerto Mattinaie 12.00 Nws. 12.02 P rogr-overz. 12.05 Liever luchtig. 13.15 Opera op vakantie. 14.00 Nws. 14.02 Progr overz. 14 03 Kasteelconcert (6): Het Orlando Kwartet: Klass muz 15.15 In gev. bezetting. 17.00 Einde.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 5