Duits PERI IEEË perse dossiervormer (v/m) medewerker (v/m) postbehandeling f k»i<k»n KD soneel PEf Ipersoneehgig PFRfimviFFireRS0NgL ■PERSONEEU redactioneel medewerk(st)er leiden verpleegkundigen [m/v] AFDELINGS- ASSISTENT(E) MEDEWERKER TECHNISCHE DIENST typiste/telefoniste '.v, DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: gevorderd kok (m/v) 20 interviewers (m/v) Instituut PONT de rijksoverheid vraagt pvsoned rosorca glPtrsortMl PERSOEEP**™ I Person#®1 PERSONEEL personeel Bij de afdeling Post- en Archiefzaken van de Dienst werken is plaatsingsmogelijkheid voor een die belast zal worden met het vormen en ordenen van dossiers en het verstrekken van inlichtingen aan gebruikers van het archief. Vereist: Diploma MEAO of HAVO. Het bezit van het diploma SOD I of studie voor het diploma MBA (Middelbaar Bestuurs Ambtenaar) is ge wenst. Salaris: Afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd maximaal f 2.530, - bruto per maand (excl. f 26, loontoeslag). Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Directeur van de Dienst van Gemeente werken, postbus 148, 2300 AC Leiden, met vermelding van het vaca turenummer GW 80024 op brief en envelop. ties open voor jd eisen voldoet, solliciteren. •••er hoofdbedrijfschap detailhandel Het Hoofdbedrijfschap Detailhandel zoekt voor het wekelijks verschijnende Detailhandelsbulletin een Het bulletin geeft aan een groeiende lezerskring informatie over de bedrijfsvoering in detailhandelsondernemingen. Het hoofdbedrijfschap is een samenwerkingsorgaan van werkgevers èn werknemers voor de gehele detailhandel. De aan te stellen man of vrouw komt te werken in een klein redactieteam en moet in staat zijn zelfstandig artikelen en berichten samen te stellen aan de hand van rapporten en vakliteratuur uit binnen- en buitenland. Tot het werkterrein behoort eveneens het beantwoorden yan vragen van lezers. De functie vergt: journalistieke scholing en/of ervaring kennis van de detailhandelsproblemen of de wil zich die kennis eigen te maken enige kennis op het gebied van lay-out. De genoten opleiding dient tenminste van middelbaar niveau te zijn met e'e'n of meer economische vakken. Enige ervaring wordt op prijs gesteld. Het salaris is goed; de hoogte is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn op bepaalde onderdelen vergelijkbaar met die van de overheid. Sollicitaties kunt u richten aan het Hoofdbedrijfschap Detailhandel, Nieuwe Parklaan 74, 2597 LE Den Haag. Nadere inlichtingen: de heer drs. M. de Kool, bij afwezigheid de heer R. Lutz: 070 - 514261. Bij de afdeling Post- en Archiefzaken van de Dienst van Gemeente werken is plaatsingsmogelijkheid voor een voor de duur van een jaar De functie bestaat o.a. uit de behandeling van de ingekomen post, het beknopt samenvatten van de inhoud daarvan, het geven van in formatie over de correspondentie en het verrichten van de bijbeho rende typewerkzaamheden. Vereist: Diploma MAVO-4 en een goede typevaardigheid; zij, die het diploma HAVO bezitten, genieten de voorkeur. Salaris: Afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd maximaal f 2.324,— bruto per maand (excl. f 26, loontoeslag). Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Directeur van de Dienst van Gemeente werken, postbus 148, 2300 AC Leiden, met vermelding van het vaca turenummer GW 80023 op brief en envelop. Le,den staan alle tone solliciteren De Hartekamp is een katholiek instituut voor de begeleiding en verzorging van 425 geestelijk gehandicapten. Wij vragen 2 part-time (nacht- en weekenddienst) voor de ziekenzaal. De ziekenzaal (10 bedden, 8 verpleegkundigen) is ingericht voor intensief verpleegbehoeftigen en voor medische observatie; verder dient de ziekenzaal als medisch-verpleegkundige meld en ondersteuningspost, m.n. 's avonds, 's nachts en in de weekends. De werktijden van de part-time verpleegkundigen zullen zijn per 4 weken: 1 week nachtdienst van 22.00 - 7.00 uur en 1 weekend-dagdienst, wisselend in vroege en late dienst resp. van 7.00 - 15.00 uur en van 14.00 - 22.00 uur. Het aantal werkuren bedraagt dus 79 uur per 4 weken. In aanmerking komen: A-verpleegkundigen Z- en B-gediplomeerden met verpleegkundige ervaring gediplomeerde ziekenverzorgenden met verpleegkundige ervaring. Als u nadere inlichtingen wenst voor u solliciteert,kunt u bellen met het hoofd van de ziekenzaal,de heer K. Huitenga of met mevr. T. Zwenne, afdeling Personeelszaken (02502 - 8941). Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan De Hartekamp afdeling Personeelszaken, Postbus 28, 2120 AA Bennebroek. DE HARTEKAMP HEEMSTEDE Herenweg 5 Wij vragen op korte termijn: MEDISCH PERSONEEL VERPLEEGKUNDIGEN A/B werk in Leiden e.o. VERPLEEGKUNDIGEN Z INSTELLINGSKOK werk m Aiphen. Bel voor inlichtingen of kom even langs Breestraat 167,2311 CP Leiden. Tel. 071 -144046. Banenlijn 071 -144049. Aarplein 4, Alphen a/d Rijn. Tel. 01720 - 91966. Ons moderne en snelgroeiende bedrijf importeert hoogwaardige medische instrumenten en iabo- ratoriumapparatuur. Momenteel hebben wij vakatures voor: voor de afdeling verkoop en orderadministratie TAAK: Het onderhouden van telefonische kontakten met kliënten en het assisteren bij alle voorko mende werkzaamheden op onze afdeling ver koop en orderadministratie. voor de afdeling endoscopen TAAK: Het repareren van accessoires en in overleg het maken van aanpassingen aan en adapties voor verschillende instrumenten. OPLEIDING: Gedacht wordt aan iemand met een opleiding LTS-fijnmechanische techniek met een leeftijd van minimaal 18 jaar. Voor beide bovengenoemde funkties bieden wij u een zelfstandige, prettige werksfeer, waar u met uw inzet en accuratesse een verantwoordelijke en interessante funk- tie heeft. DIREKTIE GEBR. PAES, Postbus 18. 2380 AA ZOE- TERWOUDE-RD. Voor inlichtingen kunt u bellen: 071-899306. tst. 13. Ten Berge Zoeterwoude b.v. vraagt op korte termijn ervaren haar dagtaak zal o.a. bestaan uit het bedienen van de telefoon en telex, alsmede alle voorkomende kantoorwerkzaamheden. I.v.m. bovenstaande is een goede kennis van de Engelse en Duitse taal vereist. Sollicitanten met een redelijke kennis in de Franse taal genieten de voorkeur. Deze veelomvattende taak willen wij redelijk belonen. Sollicitaties richten aan: Ten Berge Zoeterwoude b.v. Produktieweg 7, Zoeterwoude/Rijndijk, tel. 071-890800. Elke zaterdag de personeelsrtibriek sluit 2 dagen. vóór verschijnen op donderdag 15.30 uur. Telefoon 071-144941 toestel 128 Ans de Bruin toestel 129 Cock Juffermans Universitaire eettafel 'de Bak' vacaturenummer 0-26611158 Taak: gedacht wordt aan iemand met kennis van en zo mogelijk ervaring in de instellingskeuken. Vereist/wenselijk: diploma instellingskok; belang stelling voor de bereiding van vegetarische maaltijden. Salaris maximaal 2.324,— bruto per maand. Inlichtingen bij F. G. Bonten, telefoon 071-140841, toestel 3. Dienst Sociaal-Wetenschappelijk Onderzoek in de leeftijd van 25 tot 50 jaar. Deze zullen tegen een vergoeding regelmatig optreden als interviewer bij verschillende sociaal wetenschappelijke onderzoeken. Zij zullen hier voor halverwege de maand september een training ontvangen. ,De interviews zullen gewoonlijk binnen de gemeente Leiden worden Verricht. In die gevallen dat ook buiten deze gemeente onderzoek wordt verricht, is het ter beschikking hebben van een auto van groot belang. Opleidingsniveau vanaf mulo/mavo. Aanmeldingen richten aan de DSWO, Breestraat 70, 2311 CS Leiden, onder vermelding „interviewer". Inlichtingen bij de DSWO, tel. 071-140945, de heer Knörr of de heer Jansen. De Leldse Universiteit streeft naar een vergroting van het aantal vrouwen In hogere functies, Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Breestraat 89a, 2311 CK LEIDEN vraagt per 1 september docent voor 6 uur Sollicitaties aan de directeur de heer J. v. Dijk. chemisch analist (mnl./vrl.) vac. nr. 0-7583/i 158 Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen onder andere voor het onderzoek van de vakgroep milieubiologie en het centrum voor milieukunde van de R.U. Leiden Functie-informatie: uitvoeren van chemische analy ses van (grond- en oppervlakte-) water, bodem en vegetatie in het kader van: een onderzoek naar de verdeling van voedingsstoffen in ondiepe wateren in Nederland en Frankrijk (in de Camargue); een on derzoek naar de invloed van de waterwinning op de vochtige vegetaties in de duinen; een onderzoek naar de fosfaat-huishouding van de Zuidhollandse plassen. Hiertoe nemen van monsters in het veld en verrichten van metingen. De analyses worden zelf standig uitgevoerd. Vereist: diploma HBO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 2530,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Tel. inlichtingen worden verstrekt door Drs. W. J. ter Keurs en Drs. H. W. J. van Dijk van de vakgroep Milieubiologie der Rijksuniversiteit Leiden onder nr. (071)-148333 tst. 7760/7761 of 7825. Sollicitaties inzenden vóór 13 september 1980. typist (mnl./vrl.) vac. nr. 0-5903/1158 Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk Rijksmuseum van Natuurlijke Historie te Leiden Vereist: diploma MULO/MAVO-4 met volledig talen pakket; type-ervaring. Salaris: max. f 2187,- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 6 september 1980. suppoost (mnl./vrl.) vac. nr. 0-7338/1158 Ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappe lijk Werk Rijksmuseum van Oudheden te Leiden Functie-informatie: toezicht houden op het gedrag van het publiek in de expositieruimten; waken tegen brand, diefstal en beschadiging van het museumbe- zit; schoonmaken van vitrines, enz. Salaris: max. f 1986.- per maand, met een uitloop mogelijkheid op grond van diensttijd. Voor onregel matige dienst/weekenddienst wordt een toeslag ge geven. Sollicitaties inzenden vóór 10 september 1980. Bovengenoemde max. salarissen zijn in het alge meen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 8% vakantie-uitkering en een toe slag van max. f 26,- per maand, (bij volledige werkweek). Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met post code, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20