enthousiaste mankracht Rabobank PERSONEEL f vakbekwame medewerkers hoofd kas personeel**^ PERSONEEL' \perso Lf^lirsone V produktie-assistente IbAdI oosthoek beton b.v. te Zoeterwoude O.A.W. - Overleg Arbeidsvoorwaarden Welzijnswerk EEN SCHOOLARTS ASSISTENTE part-time secretaresse PERONEEtP*"""*' PERSONEEL p*ra0™!' Bij Samsom Automatisering is het een komen en gaan van gegevens. Cijfermateriaal, voor verwerking op weg naar de computer of - al verwerkt - weer retour naar de klanten. Voor al dat in- en uitpakwerk kan onze afdeling Uitvoer best enige versterking gebruiken. Ook onze afdeling Nabewerking heeft nog een stoel vrij. De werkzaamheden die hier te doen zijn komen grotendeels overeen met eerdergenoemde. Bovendien zal de gezochte medewerker zo nu en dan ook de vul- en vouwapparatuur bedienen en zorgdragen voor verplaatsing van post tussen de afdelingen onderling. Twee vrije banen dus, waarvoor meer enthousiasme dan ervaring vereist is. Heb je zin, bel dan nu even onze afdeling Personeelszaken, telefoon (01720) 6 22 14 en vraag naar de heer D. Klarenbeek. Schrijven mag ook, ons adres luidt: Samsom Automatisering bv, t.a.v. afd. PZ, postbus 180, 2400 AD Alphen aan den Rijn. U Samsom Automatisering li telt de nv ICU r Voor onze edukatieve uitgeverij zoeken wij voor de afdeling Produktie op korte termijn een De werkzaamheden bestaan uit het uittypen en persklaarmaken van manuscripten voor leerboeken, prospectussen, het korrigeren van slipproeven, het maken van plakproeven e.d. Wij vragen: - diploma MAVO of een gelijkwaardige opleiding - gevoel voor vorm en een behoorlijke handvaardigheid - verantwoordelijkheidsgevoel - een goede kennis van de Nederlandse taal - type-diploma - leeftijd 17-20 jaar Wij bieden: - afwisselend en interessant werk - prettige werksfeer - goede honorering - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Kandidaten worden verzocht telefonisch kontakt op te nemen voor het maken van een afspraak met mevrouw Van Offeren toestel 38. uitgeverij $pruyt, van mantgem de does bv langebrug 87, 2311 TJ leiden telefoon 071-146541 In een in de provincies Noord-Holland en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha. met ruim een miljoen inwoners heeft het te Leiden gevestigde hoogheemraadschap taken op het terrein van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. De afdeling financiën ter secretarie verricht in teamverband o.a onderstaande werkzaamheden: a. het uitbrengen van financiële adviezen. b. het samenstellen van de begroting. c. het beoordelen en verzorgen van subsidieaanvragen en financiële uitkeringen t.a.v. diverse overheidsinstanties. d. het behandelen van verzekeringsaangelegenheden. e. financiële kontrolewerkzaamheden bestaande uit o.m. het verifiëren van door bedrijven verstrekte gegevens betreffen de de verontreinigingsheffing. Op deze afdeling kunnen worden geplaatst een: A. Financieel medewerker (m/v) (vac. nr. 80-FM-4) voor in hoofdzaak de werkzaamheden genoemd onder a, b en e. Vereisten: Middelbare schoolopleiding, diploma M.B.A. en ervaring op het gebied van kontrolewerkzaamheden bij de overheid of een accountantskantoor. B. Medewerker (m/v) (vac.nr. 80-FM-6) voor in hoofdzaak de werkzaamheden genoemd onder d. Vereisten: Middelbare schoolopleiding, praktijkdiploma boekhouden. Bezit van het assurantiediploma C en/of ervaring op het gebied van verzekeringswerkzaamhedén strekt tot aanbeveling Honorering voor beide funkties: Afhankeli]k van ervaring oplopend tot max. f 3.100 - per maand (excl. de loontoeslag ad f 26.-). Een verdere uitloop is te zijner tijd mogelijk. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeids voorwaarden w.o. welvaartsvast pensioen, een regeling voor vergoeding studiekosten en een gunstige ziektekostenregeling zijn van toepassing. Sollicitaties te richten aan de secretaris-rentmeester van Rijnland en in te zenden aan het hoofd Financiële en Personele Zaken. Breestraat 59,2311CJ te Leiden, onder vermelding van het vacature-nummer. Hoogheemraadschap van Rijnland E3 Schulpen Schuim B.V. vraagt voor direct PRODUKTIEMEDEWERKERS voor de snij-afdeling. Aanmelden tussen 9.00 en 17.00 i vragen naar de heer P Donath, r Turkooislaan 286, Fabrikant van prefab-beton ten behoeve van alle secto ren in de bouw. vraagt, in verband met de uitvoering van haar goed gezette order-portefeuille, voor directe in diensttreding: - produktie van sier- en glad beton - vervaardiging van beton bewapeningen - nieuw- en verbouw van mallen t.b.v. de elementen - intern transport afdeling Zij. die menen over voldoende vakmanschap te beschik ken. alsmede zij die opgeleid willen worden, kunnen zich betreffende de functie inhoud en de daarop van toepas sing zijnde arbeidsvoorwaarden laten informeren door onze afdeling Personeelszaken, Hoge Rijndijk 267 te Zoeterwoude, telefoon 071-899362. Rabobank Sassenheim Wegens benoeming elders in de Rabobank-organisatie van de huidige functionaris vraagt de Rabobank Sassenheim voor spoedige indiensttreding een De afdeling kas draagt zorg voor de verkoop van bankdiensten aan de particuliere cliënten. Het hoofd van deze afdeling geeft leiding aan 7 personeels leden en heeft de verantwoording voor het totale baliegebeuren. Door het motiveren van zijn medewerkers en een eigen inbreng zal van hem een stimulerende invloed moeten uitgaan. Het hoofd van de kasafdeling maakt deel uit van het leidinggevend kader van de bank en heeft in de beleidsvoor bereiding dus een belangrijke taak. Voor deze gevarieerde en verantwoor delijke functie verwachten wij van kandidaten: - een opleiding op middelbaar niveau (HAVO/MEAO) aangevuld met vak studies bijvoorbeeld NIBE - leidinggevendeen organisatorische capaciteiten zijn vereist. Ervaring in het bankwezen strekt tot aanbeveling. Leeftijd min. 25 jaar. De primaire en secundaire arbeids voorwaarden zijn conform de richtlijnen van de Centrale Rabobank. Beloning zal plaatsvinden op basis van functiegroep 5. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Desgewenst kunnen nadere informaties worden ingewonnen bij de directeur, de heer van Leijen, telefoon 02522-19130. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door de directie van de Rabobank, postbus 31 2170 AA Sassenheim. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. gekj en goede raad Het laboratorium voor Elektronische Ontwikkelingen v de Krijgsmacht TNO te Oegstgeest zoekt een WERKTUIGBOUWKUNDIG TEKENAAR. Leeftijd tot ongeveer 25 jaar. In de tekenkamer van het laboratorium kan worden ge plaatst een tekenaar - constructeur werktuigbouw. De werkzaamheden houden voornamelijk in het ontwer pen en tekenen van samenstellingen en detailtekeningen van mechanische en elektrische systemen, die zowel in eigen afdelingen als bij derden gefabriceerd worden. Opleiding: M.T.S. werktuigbouw. Sollicitaties of nadere inlichtingen bij LEOK/TNO, Haarlemmerstraatweg 7. Postbus 1260, 2340 BG Oegstgeest, tel. 01711-19210, toestel 375. heeft binnenkort twee vacatures voor de functies van: ASSISTENT-FUNCTIONARIS (M/V) Zijn/haar werkzaamheden zullen voornamelijk omvatten: - Het voorbereiden en ten uitvoer brengen van de in dit overleg en in de commissies te nemen besluiten, respectievelijk genomen besluiten. - Het verrichten van werkzaamheden in het kader van het zogenaamde driepartijen overleg tussen werkgevers- en werknemersorganisaties en het Ministerie van C.R.M. - Het verrichten van ondersteunende werkzaamheden voor het overleg arbeidsvoor waarden welzijnswerk en de daaronder resorterende deeloverleggen. - Het deelnemen aan commissies en/of werkgroepen die op grond van deze overleg gen zijn ingesteld en het voeren van secretariaatswerkzaamheden daarvoor. Voor de vervulling van deze functie gaan de gedachten uit naar iemand met opleiding MBO AP/PB of daarmede vergelijkbare opleiding. Enige redactionele ervaring wordt op prijs gesteld, alsmede ervaring in schriftelijke verslaggeving Arbeidsvoorwaarden: - een salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal 3809,33 per maand exclusief toelage van 26,- per maand. Bij gebleken geschiktheid is een verdere uitloop niet uitgesloten. - de CAO Welzijnswerk is van toepassing. - de PGGM-regeling is v ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER B waarbij de gedachten uitgaan naar een medewerk(st)er - op HAVO-niveau, die eventueel een secretaresse-opleiding heeft gevolgd. - die over een goede typevaardigheid beschikt. - die in staat is zelfstandig te werken - enige ervaring heeft in een administratieve functie Salariëring afhankelijk van leeftijd en ervaring van 2077,13 tot 2724,32 (salarispeil 1-7-1980, exclusief de extra toeslag) exclusief 8% vakantietoeslag Rechtspositiere geling volgens CAO Welzijnswerk. Het secretariaat gevestigd in het centrum van Leiden, bestaat uit een klein team van medewerkers, welke secretariaatswerkzaamheden verrichten voor het Overleg Ar beidsvoorwaarden Welzijnswerk (OAW). Het OAW, waarin de Federatie van Werkgeversverenigingen in de Welzijnssector (FWW) en de Samenwerkende Bonden van Overheidspersoneel (ABVA/KABO en NCBO) zijn vertegenwoordigd, houdt zich bezig met aangelegenheden betreffende rechtspositieregelingen in het Welzijnswerk. Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken, onder opgave van referenties, te richten aan de Stichting Secretariaat Arbeidsvoorwaarden Welzijnswerk, Post bus 2125, 2301 CC Leiden. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Mr. Jan van Loon, coördi nator van de Stichting, tel. 071 - 144447. DE SCHOOLARTSENDIENST KRING KATWIJK vraagt voor drie dagen (24 uren) per week, niet op vrijdag. Het werkgebied omvat de gemeenten Voorschoten en Val kenburg. Aanstelling geschiedt voorlopig in tijdelijke dienst voor ongeveer drie maanden. Daarna behoort verlenging voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheid. Vereist is het bezit van het diploma verpleegkundige of doktersassistente. Salaris bij 21 -jarige leeftijd, afhankelijk van opleiding en ervaring, van minimaal 1.000,-tot maximaal 1.600,- bruto per maand. Voor inlichtingen kunt u zich telefonisch wenden tot mevrouw Krans, schoolarts, tel. 01712 - 8758 tussen 20.00 uur en 21.00 uur: Sollicitatiebrieven binnen 10 dagen na verschijning van dit blad inzenden aan bovengenoemde school- artsendienst, p/a postbus 589, 2220 AN KATWIJK Z-H. Onze afdeling Personeelszaken is werkzaam voor Bols Nederland B.V. en haar dochterondernemingen in Nederland. Voor deze afdeling zoeken wij een r 5 dagen ongeveer Het is de bedoeling dat zij gespreid c 32 uur per week werkzaam zal zijn. Tot haar taken zal behoren: - het administratief begeleiden van de sollicitatieprocedure, zoals het uitnodigen van sollicitanten, het verzorgen van keuringen, het typen van aanstellingsbrieven en het samen stellen van het zogenaamde persoonsdossier; - het up-to-date houden van de persoonsdossiers en het verzorgen van de administratieve procedure bij uitdienst- tredingen; - het verzorgen van de voorkomende correspondentie welke zij in steno opneemt; - de administratieve verzorging van diverse werkzaamheden op personeelsgebied. Een geschikte kandidate heeft een middelbare opleiding en een type- en stenodiploma (Nederlands) en bij voorkeur enige jaren ervaring. Gezien de vele contacten binnen en buiten de onderneming dient zij te beschikken over goede contactuele eigenschappen. Onze onderneming kent uitstekende arbeidsvoorwaarden, zoals 8,5% vakantietoeslag, 24 vakantiedagen en een winstdeling. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling Personeels zaken van Bols Nederland B.V., Lucas Bolsstraat 7, 2152 CZ Nieuw-Vennep.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18