a 2995.- programma 2 2 Kom morgen ook naar Mijnders, naar de meest sensationele Wij openen gelijk met Digros Koopcentrum (onze buurman) Kleurwedstrijd voor de kinderen Een kaasserveerplankje voor 300 bezoekers 1 4 5 6 7 r< (kA Er is bijna geen steen op de andere blijven staan, van binnen en buiten is Mijnders veranderd en verjongd. Het is een prachtzaak geworden. Na maanden van bouwen en verbouwen is het dan eindelijk zover. Morgen gaan 2 grote zaken officieel open. Mijnders meubelen en het nieuwe Koopcentrum Digros. Op de Langegracht is het feest. Alle mensen zijn welkom. Donderdag, vrijdag en zaterdag zijn weergaloze feestdagen met tal van verrassingen. Kom even kijken. Uw kopje koffie staat in ieder geval klaar. Dit is er vanaf morgen te doen of te krijgen bij Mijnders op de Lange gracht in Leiden. Kom kijken hoe architecten, bouwers, metselaars, timmerlieden enz. van een oud fabriekspand twee supernieuwe,gezellige winkelpanden hebben gemaakt. Op donderdag, dus morgen, a.s. vrijdag en zaterdag is er een verrassing f voor de eerste 100 bezoekers. zij krijgen n.l. een bijzonder y. leuk kaasserveerplankje. zeer decoratief ingelegd. Ja Mijnders maakt van de officiële opening een waar feest. Cratis bankstel voor wie de juiste prijs raadt (iedereen kan meedoen. Op donderdag, vrijdag en zaterdag krijgen de eerste honderd bezoekers een bijzondere kaasplank met ingelegde decoratie. Echt iets aparts. Een kleurwedstrijd voor de kinderen en ook hier weer 300 leuke bouwdoosjes en natuurlijk 3 hoofdprijzen, t.w. vliegtochten boven Leiden, Den Haag, het strand enz. Feestaanbiedingen in alle meubelstijlen en in alle prijsklassen. Donderdag, dus morgen, één bankstel voor de halve prijs. Wie Is de eerste klant? Vrijdag, een pracht van een toogkast voor de halve prijs. Voor de allereerste klant. Zaterdag de laatste openingskiap. Een slaapkamer voor de halve prijs. Voor één klant. Wie is de gelukkige? voor iedere bezoeker koffie met gebak of een glaasje fris. Jongens en meisjes, hierboven zie je een tekening van de nieuwe grote meubelwinkel van Mijnders. in onze zaak, vlak bij de deur, liggen deze tekeningen op groter papier afgedrukt (30x40 cm). Er zijn 3 RONDVLUCHTEN te winnen, 1 voor de leeftijd van 6 - 8 jaar 1 voor de leeftijd van 9 -10 jaar 1 voor de leeftijd van 11-13 jaar inleveren voor zaterdagavond 23 augustus. De eerste 300 kinderen die hun tekening zaterdagmorgen 23 augustus tussen 9 en 10.30 uur inleveren krijgen een leuke houten bouwdoos. De 3 grote prijzen winnaars ontvangen voor 1 september a.s. bericht en worden tevens in de etalage bekend gemaakt. No.1 op de hitparade Met deze grandioze 2 3- zitskomblnatie haalt u één Brok pure gezelligheid in huis. Originele Cristal zitperfektie, waar u jaar garantie op krijgt. Rondom bekleed met een zeer goede kwaliteit leer. De donszachte rugkussens zorgen voor een optimaal zitkomfort. Nu kopen, da s profiteren. Het originele Cristal meubel is herkenbaar aan het ingeweven vignet onder de kussens. In Leiden vindt u 1000 parkeerplaatsen bij molen 'De Valk' 200 meter van Mijnders Lange gracht (Aan de City Ring) Tel. 071-121645 Parkeerplaats bij molen De Valk donderdag koopavond, maandag gesloten

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20