mededelingen gemeentebestuur Dcnco leiden Welke jongen of meisje VOLVO een magazijnmeester DE KRANT. OMDAT U NIET IEDERE DAG OPHET BINNENHOF KONT ZIJN, Draai uw kleurenfoto's eensom. 1 1 i Internationaal volksdans festival Leiden leiden 11 tlm 15 aug. '80 Tussen plm. 100,- en 200,- per maand. Een krant bezorgen in je eigen woonwijk, het mooiste wat er is. Wi| zoeken tijdelijke vaste bezorgers in OEGSTGEEST LEIDEN LEIDERDORP. Heb je een paar uurtjes per dag over en wil je wat verdienen? Wel. bel ons dan. 071-144941 en vraag naar de heer J Werk i«Wgbi Magazijn medewerkers langere tijd omgeving Leiden Bel voor inlichtingen of kom even langs. uitzendburo Breestraat 167, Leiden, tel. 071-144046. Alphen a/d Rijn, V. A. Reys en Zn. Gevraagd op korte termijn: (of iemand die hiervoor opgeleid wil worden). Stichting Medisch Centrum voor Geboorteregeling. Kort Rapenburg 1. postbus 2025 Leiden. tel. 071-126941. vraagt voor spoedige indienst treding full-time receptioniste/ secretaresse het maken van telefonische afspraken het ontvangen en inschrijven van cliënten administratie en correspondentie. ten minste HAVO-opleiding ruime type-ervaring goede beheersing van de moderne talen spe ciaal van Duits en Frans. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. AANNEMERSBEDRIJF H. N. BOUTER B.V., LEIDEN TIMMERLIEDEN voor burgerwerk. Kleurenfoto's met dit stempel op de achter kant zi|n geen gewone kleurenfoto's maar Kodak Selekt Prints Gegarandeerd door het kleurenlaboratorium van Kodak.zelt ontwikkeld. En natuur li|k afgedrukt op het mde Kodak papier. lev Dan ber nsechte kleur* ellen hoe het was ig ons er voortaan ru je man 19 jr. erg verlegen zoekt vriend geen bartype, mijn hob- muziek en treinen. Brieven 12661 v.d blad. Echtpaar. 48 jaar. wenst kennis te maken met echtpaar voor vriend schap en gezelligheid. Br.o.nr. 12660. Probleemloze relatie gezocht met een man. niet ouder dan 45 jr. Aan- tr. ongebonden vrouw, middelbaar niveau, 40 jr. Br liefst met foto en telefoonnummer onder nr. 12654 v.d blad Ontwikkeld en afgedrukt door het kleurenlaboratorium van Kodak zelf. Bestaat er ergens in de ocngeving van Leide. i nog een serieus echt paar van middelbare leeftijd, dat oprechte vriendschap wil opbou wen? Zo ja. schrijf dan eens even. Bneven onder nr. 12655 buro v.d.blad. Gemeenteraad De Gemeenteraad vergadert op maandag 11 augustus a.s. om 19.30 uur in de raadzaal van het Stadhuis. Agenda: Beëdiging en installatie van het nieuw benoemde lid van de Gemeenteraad de heer J. Maat. Benoeming van een lid voor de commissies Maat schappelijke aangelegenheden, Volksgezondheid en Cultuur en Economische'Aangelegenheden en Personeelszaken (vacatures Hes, Groos). Benoeming van een lid uit de leden van de Ge meenteraad voor de commissies Gemeentelijke Ar- ciefdienst en Psychiatrisch Ziekenhuis "Ende geest" (vacature Hes). Aanwijzing van een vertegenwoordiger van de Ge meenteraad in de begeleidingscommissie burger raadslieden (vacature Hes). Benoeming van een lid van de Bestuursraad van de Schooladviesdienst. Benoeming leden van de commissie als bedoeld in de Verordening Gemeentelijke Kredietbank. Benoeming van drie ambtenaren van de Burger lijke Stand. Verlening van eervol ontslag aan mevrouw J. van der Nat-Dekker als ambtenaar van de Burgerlijke Stand. Aankoop van het bedrijfscomplex aan de Vliet- weg 1. Wijziging van het besluit van de Gemeenteraad van 18 december 1978, nr. 311A inzake de delegatie van bevoegdheden. Vaststelling van de Verordening tot wijziging van de Algemene plaatselijke Verordening (winkelkar retjes). Beschikbaarstelling aanvullend krediet voor de aanleg van de kunststofatletiekbaan in de Leidse Hout. Beschikbaarstelling aanvullend krediet voor kleed accommodatie in de Leidse Hout en Sportpark Roomburg. Garantie van de betaling van rente en aflossing van de door de Stichting Huisvesting Werkende Jon geren en de Stichting Leidse Studentenhuisvesting aan te gane geldleningen voor een totaal van f 15.747.547,-. Het verlenen van vrijstelling voor het geopend hou den van de winkels gevestigd in winkelcentrum "De Luifelbaan" op vrijdag 29 augustus 1980 van 18.00 tot 21.00 uur. Commissie vergaderingen Corpmissie voor Volkshuisvesting, Bouwzaken, Sport en Recreatie. Donderdag 14 augustus a.s. om 20.00 uur in de raadzaal van het stadhuis. Agenda: Gedeeltelijke herziening bestemmingsplan Haagse Schouw. Jaarrekening 1977/1978 van de Woningbouw vereniging "De Eendracht". Jaarrekening 1977/1978 van de Prot. Chr. Woning bouwvereniging. Het garanderen van door de Stichting Huisvesting Werkende Jongeren en de Stichting Leidse Stu dentenhuisvesting aan te gane geldleningen. Verkoop van een stuk grond aan de Suriname- straat t.b.v. de uitbreiding van de Paulus Mavo. Aankoop van het bad- en sportgebouw aan de Morssingel. Ruiling pand Waldeck Pyrmonstraat 1a tegen een perceel industrieterrein in de Waard (autobedrijf Van der Meer). Het sluiten van een huurontbindingsovereenkomst met de huurder van het pand Groenhazengracht 6. Beschikbaarstelling van een krediet voor het onder gronds brengen van de hoogspanningsleiding Lei- den/Sassenheim. Het sluiten van een exploitatieovereenkomst wo ningbouw aan Morsweg/Morskade. Verkoop van een perceel grond gelegen voor de Marekerk. Uitgifte in erfpacht van het perceel Vestestraat 1 D. Bovenstaande vergaderingen zijn open baar. Wie meer wil weten over de te behan delen agendapunten, kan daarover in- Verkeers maatregelen Parkeerterrein Schuttersveld In verband met de komst van het circus Krone zal het parkeerterrein Schuttersveld op donderdag 14, vrij dag 15, zaterdag 16 en zondag 17 augustus 1980 als zodanig niet gebruikt kunnen worden. Het beste kunt u dan uw auto op het parkeerterrein "Molen de Valk" proberen kwijt te raken. Koningstraat één maand afgesloten Vanaf aanstaande maandag 11 augustus zal een ge deelte van de Koningstraat gedurende één maand zijn afgesloten voor doorgaand verkeer. Tijdens die periode krijgt het gedeelte tussen de Mo lenstraat en de Maresingel een nieuwe bestrating. De herbestrating betekent tevens een herindeling van de straat. Het werk zal naar verwachting uiterlijk 12 sep tember klaar zijn. Diversen formatie vragen in het informatie-cen trum van het Buro Voorlichting in de hal van het stadhuis. Dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 17.00 uur. Hinderwet Opgave voor gemeentegids Begin dit jaar is de Wegwijzer voor Leiden 1979-80" huis aan huis verspreid. Deze stadsgids bevat adressen en gegevens van o.a. gemeentelijke instellingen en Leidse verenigingen. Een nieuwe uitgave van de Wegwijzer zal begin de cember verschijnen. Het Buro Voorlichting is met de voorbereiding begonnen. Verenigingen en organisaties die in de huidige uitga ve vermeld staan, zijn verzocht de gegevens zonodig te corrigeren. Hierbij roepen wij ook verenigingen en organisaties, die in de huidige Wegwijzer ontbreken, op hun gege vens aan ons in te zenden. Een verzoek om vergunning ingevolge de Hinderwet is ingediend voor: Snackbar in het pand Wagnerplein 130 De aanvrage is afkomstig van J. van Nieuwkoop, al hier, en betreft het oprichten van een inrichting tot het bakken van voedings- en genotmiddelen in oliën en vetten annex verkoopinrichting in het pand Wag nerplein 130, alhier Op dinsdag 26 augustus 1980 zal om 14.30 uur een openbare hoorzitting worden gehouden in kamer 104 van het Stadsbouwhuis (Langegracht 72), 1e ver dieping. Dit verzoek ligt tot en met vrijdag 5 september 1980 met de eventueel ingediende bezwaarschriften ter in zage in kamer 104 van het Stadsbouwhuis, Lange gracht 72. Tegen het verlenen van de gevraagde vergunning kan iedereen schriftelijk bezwaren indienen bij het College van Burgemeester en Wethouders tot en met 5 sep tember 1980. Mondelinge bezwaren kunnen worden ingediend tij dens de hierboven genoemde openbare hoorzitting. De aandacht wordt erop gevestigd dat beroep tegen een eventueel verleende vergunning uitsluitend kan worden ingesteld door degenen a. die persoonlijk of bij gemachtigde op de hierbo ven aangekondigde zitting zijn verschenen b. die niet wonen in de gemeente Leiden (of in een aangrenzende gemeente waar de aanvraag om vergunning openbaar is gemaakt)en binnen de ge stelde termijn schriftelijk bezwaren hebben inge diend. Graag ontvangen wij: naam, adres secretariaat postcode en evt. telefoonnummer, eventuele spreek uren en een korte aanduiding van de doelstelling, voorzover dit niet vanzelfsprekend is. Inzenden vóór 1 september a.s. aan: Buro Voorlichting Stadhuis Postbus 9100 2300 PC Leiden Huisvuil Vanaf maandag 11 augustus a.s. zal het huisvuil van de bewoners buiten de Leidse singels en omge ving Waardgracht volgens de bekende huisvuilop- haaldagen gewoon weer 2 x per week worden opge haald. Hierdoor komt dus de vakantie-regeling van 1 x per week huisvuil ophalen te vervallen. Verbeteringsplan(nen) Akademiewijk-Levendaal west Vanaf maandag 11 augustus a.s. is voor f 2,50 het verbeteringsplan Akademiewijk-Levendaal West (1 boekje) aan de informatiebalie van het Stad- en Stadsbouwhuis te koop voor belanghebbenden en geïnteresseerden. Dit verbeteringsplan is op 23 juni jl. door de gemeen teraad vastgesteld. Het gaat om de volgende gebie den. Akademiewijk: Galgewater, Kort Rapenburg, Rapen burg, Vliet. Levendaal West: Vliet, Rapenburg, Steenschuur, Korevaarstraat, Zoeterwoudsesingel, Witte Singel. Folkloristische optocht Op vrijdagmiddag 15 augustus vindt de gebruikelijke folkloristische optocht door het centrum van Leiden plaats. Dit kleurrijke gebeuren start om twee uur 's middags vanaf het parkeerterrein Ir. Driessenstraat en volgt daarna de volgende route: Pelikaanstraat, Haarlemmerstraat, Prinsessekade, Kort Rapenburg Breestraat, Gangetje, Nieuwe Rijn, Koornbrug Stadhuisplein. Op diverse plaatsen in de route zullen door de deelne mende groepen kleine demonstraties worden gege ven. Van 15.00 tot 15.30 uur zal op hel Stadhuisplein een wat uitgebreidere demonstratie worden ver zorgd. BUREAU "DE SLEUTEL" Bemiddeling voor duurzame man-vrouw relaties-werkend volgens wettelijke bepalingen Efficiënte en opbouwende werkwijze, de bemiddi ling geschiedt individueel en onder strikte geheimhouding. Mevrouw Evenhuis. Houtschans 103, Leiderdorp. Postbus 328, Leiden Te 071-413400 (ma. di. do en vr. van 17.00 tot 22 00 uur) GOEDE WIJN BEHOEFT GEEN KRANS In 15 jaar zijn wij bekend geworden als een betrouwbaar bureau met duizenden geslaagden. Ons boekje Wie Zoekt Wie vertelt uitvoerig hoe we werken Vraagt U het eens aan? U zult verrast zijn. STICHTING TRAIT-D'UNION Postbus 122.6710. BC Ede Gld., tel 08380-14192. Leiden. Carneoolstraat 46. tel. 071-767438. Erkend door de R.v.T. Elke zaterdag de personeelsrubriek sluit 2 dagen •vóór verschijnen op donderdag 15.30 uur. Schoonmaakbedrijf FIBO Schoolstraat 174, Voorschoten. Tel. 01717-8197. Gevraagd schoonmaakwerk, van kanto ren, scholen en fabriekshallen. FOTO-FILMHIFI/ ASP\ 1 N.v.d.HORSTb.v. Qy I LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 6