V. laboratorium-/ automatiseringsmedewerker CHEF GMD-ADMINISTRATIE (M/V) een TIENER VOLWASSENENWERKER DE STICHTING PROEFPROJECTEN OPEN SCHOOL secretaresse technisch administratief medewerker GEMEENSCHAPPELIJK ADMINISTRATIEKANTOOR (GAK) DISTRICTSKANTOOR LEIDEN POSTBUS 9203 - 2300 PC LEIDEN Voor de uitvoering van diverse Sociale Verzekeringswetten beschikt het G A K. over 27 districtskantoren. Tevens heeft de Gemeenschappelijke Medische Dienst het voeren van de administratie opgedragen aan het G A K. Op het Districtskantoor te Leiden vaceert de functie van: i kandidaten denken wij aan medewerk(st)ers met: - goede algemene ontwikkeling op minstens middelbaar niveau - grondige kennis van de Sociale Verzekering (bij voorkeur in het bezit van het diploma sociale verzekering) - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - leidinggevende capaciteiten en bedrijfservaring - goede contactuele eigenschappen Kandidaten met een juridische opleiding of ervaring kunnen ook solliciteren. Wij bieden: - honorering afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring; kan uitlopen tot max. 4225,- bruto per maand, exclusief 8% vakantietoeslag en 6% einde-jaars uitkering - goede pensioenvoorziening Wij verwachten van kandidaten dat zij in de regio Leiden woonachtig zijn, dan wel bereid zijn daarheen te verhuizen De selectie-procedure omvat een psychologisch onderzoek Rapportage daarover vindt alleen plaats met toestemming van de kandidaat. De Directeur van het Districtskantoor Leiden rrirwirn Het huisbestuur van buurthuis het Mie- ifjYj renest (onderdeel van de Stichting club- mnjrn en buurthuizen "De Jeugdhaven") zoekt: lïlm voor 30 uur per week. Het Mierenest staat in een volksbuurt in Leiden en organi seert aktiviteiten in de volgende werksoorten: peuter-, kinder-, tiener-, volwassenen-, bejaarden- en buurtwerk. Het team bestaat uit 7 mensen. Gezien het takenpakket gaat de voorkeur uit naar een n We verwachten van je dat je - het tienerwerk, vnl. jongens, voortzet - in het bejaardenwerk meedraait - binnen het volwassenenwerk aktiviteiten voor mannen ont wikkelt - ook je steentje bijdraagt in de administratieve klussen - enthousiast als teamlid meedoet en meedenkt in beleidsza ken. Bij de sollicitatieprocedure zijn bezoekers betrokken. Salaris volgens C.A.O. welzijnswerk, funktie C II B Sollicitatiebrieven binnen 10 dagen richten aan: Breestraat 19, Leiden. Voor inlichtingen kun je bellen naar Martin v.d. Velden, tel. 071 - 760580. m Ten behoeve van de Dependance van de Jelgers- makliniek, waar 12 a 14 patiënten worden ver pleegd. wordt kontakt gezocht met kandidaten voor de funktie van vaste wacht- verpleegkundige (m/v) voor 1 week wacht per 2 weken (werktijd 22 00- 07 00 uur) Kandidaten dienen bij voorkeui' in het bezit te zijn van een B-diploma. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot Hermien Ebbink, paviljoenshoofd. Tel. 071 -151840 tst 342. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 15 18 40* Het Dr, Neher Laboratorium (DNL) is het centrale technische speur- en ontwikkelingsinstituut van de PTT. Het is gevestigd aan de St. Paulus- straat 4 te Leidschendam. Binnen de sector Schakeltechniek is plaats voor een laboratorium-/automatiseringsmedewerker (m/v). Uw werkterrein De sector Schakeltechniek van het DNL is onder meer belast met de studie van bedrijfszekerheid van processorbestuurde schakelstelsels en van systemen voor beheer en onderhoud van pro grammatuur van processorbestuurde schakel stelsels. De nieuwe medewerker zal een bijdrage moeten leveren aan de analyse, de ontwikkeling en het onderhoud van programmatuur binnen het kader van de genoemde studies. De programmatuur zal worden ontwikkeld op een DECsystem-10, met name in de taal CHILL, een hoog niveau programmeertaal, die binnen kort tot internationale standaard voor tele- communicatie-toepassingen wordt verheven. Functie-eisen De aan te trekken medewerker dient aan de vol gende voorwaarden te voldoen opleiding bestaande uit of gelijkwaardig aan MTS-elektronica, aangevuld met de NOVI modulen WO, W1, 11, !2enT1 ofT3; in staat zijn ontbrekende kennis via functie- opleiding(en) te verwerven; kennis en ervaring op het gebied van processorbesturing strekt tot aanbeveling; kennis van de Engelse taal; kunnen werken in teamverband; programmeerervaring, bij voorkeur in een moderne, proceduregerichte taal; kennis van moderne programmeertechnieken. Naast een grote mate van zelfstandigheid wordt van de nieuwe medewerker verwacht dat hij ini tiatieven kan nemen en een stimulerende in vloed heeft op zijn omgeving. Wat wij bieden Het salaris is afhankelijk van leeftijd, ervaring en de mate waarin men aan de gestelde functie- eisen kan voldoen en bedraagt maximaal f3512,- bruto per maand. Dit salaris is exclusief de toeslag loonmaatregel van f26,- bruto per maand. Een verdere ontwikkeling behoort tot de mogelijkheden. Jaarlijks heeft u recht op 8% vakantietoeslag en ten minste 22 vakantiedagen. Bijzonderheden De Regering heeft besloten dat het grootste ge deelte van de Centrale Directie der PTT op een nader te bepalen tijdstip naar Groningen zal wor den verplaatst. U moet bereid zijn uw functie te volgen, indien deze bij de verplaatsing betrokken is. De sollicitatie Indien u nadere inlichtingen wenst, kunt u con tact opnemen met mevrouw A.M. Wilkinson van de Personeelsdienst, telefoon (070) 75 62 23, of met ing. W H M. Hummelink, chef van de sectie ST-C1telefoon (070) 75 50 79 Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van opleiding, ervaring en andere van belang zijnde gegevens, zien wij gaarne binnen 10 dagen na verschijningsdatum van dit blad tegemoet, In de linkerbovenhoek van de brief vacaturenummer 80/1 21 vermelden. Richt deze ongefrankeerd aan: Personeelsdienst Dr. Neher Laboratorium Postbus 421 2260 AK Leidschendam DR. NEHER LABORATORIUM vraagt voor de locatie Leiden een part-time administratieve kracht (20 uur) voor de middaguren Verlangd wordt: mavo-diploma, type-diploma, stenografie gewenst. Salariëring en verlof volgens rijksregeling. Sollicitaties te richten aan de Voorzitter van de Stichting Proef projecten Open School, Postbus 480, 3700 AL Zeist (binnen 14 dagen). Hollandsche Beton Groep nv, gevestigd te Rijswijk, bundelt een groep ondernemingen in de utiliteits- en woningbouw, weg- en waterbouw, metaalindustrie, baggerwerkzaamheden, offshore- aktiviteiten, betonprefabrikage, projekt- ontwikkeling, installatietechniek en adviserend ingenieursschap. Hollandsche Beton Groep nv zoekt een secretaresse voor het secretariaat van de Raad van Bestuur Een secretaresse op het secretariaat van de Raad van Bestuur komt met veelzijdige aktivi teiten - vaak van vertrouwelijke aard - in aan raking en heeft dus een afwisselende taak. Een HAVO-opleiding gevolgd door een secretaresse-opleiding of MEAO-secretariele richting met enkele jaren ervaring vormen voor deze funktie een goede basis. Voor onderlinge samenwerking vinden wij team geest een vereiste. Uw sollicitaties kunt u richten aan de afdeling SocialeZaken van de Hollandsche Beton Groep nv, Generaal Spoorlaan 489, 2285 TA Rijswijk. Telefoon 070-94 9340, toestel 459 I DATSUN l Datsun Nederland B.V. te Lisse, gehuisvest in een modern pand, is de import- en verkoopmaatschappij van Datsun personenwagens in Nederland. Door het groeiend marktaandeel is het noodzakelijk dat onze organisatie meegroeit. Dat betekent plaatsingsmogelijkheid voor een Hij staat in de organisatie rechtstreeks onder de'chef vgn de afdeling GARANTIE. In de functie van le Assistent zal hij naast de dagelijkse werkzaamheden, na een inwerkperiode, de chef bij tijdelijke afwezigheid dienen te kunnen vervangen. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het beoordelen en verder behandelen van garantie-aanvragen; voorbewerking t.b.v. automatische verwerking en output controle. Wij denken voor deze functie aan een man met een opleiding LTS-autotechniek, en goede contactuele vaardigheden in verband met o.a. de contacten met onze dealerorganisatie, in de leeftijd van 25-30 jaar. Ook zij, die menen op basis van praktische ervaring hier voor in aanmerking te komen, kunnen uiteraard reageren. Belangstellenden kunnen voor deze vacature schriftelijk reageren bij Datsun Nederland B.V., Vennestraat 13-15, 2161 LE Lisse. Voor informatie en het maken van een afspraak kunt u zich wenden tot de heer F.A. Bussen, personeelszaken, telefoon 02521-1 90 20. Datsun Nederland BV Vennestraat 13-15, 2161 LE Lisse.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22