PER personeel per si praktijkbegeleider/ teamcoördinator (m/v) ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN SCHOLIEREN liekemmorgenden (iii/i) sonesl personeel per?s^ kPERSOI\EELPERSCNEEL /=**- secretaresse medewerkster administratief medewerker m/v administrateur J P*"on««lpERSONEa personeel pergm Het hoogheemraadschap van Rijnland heeft voor een groot deel van Noord- en Zuid-Holland overheidstaken op het gebied van waterkering, waterbeheersing en afvalwater zuivering. De hoofdzetel is gevestigd in Leiden, waar ook de technische dienst en de secretarie zijn ondergebracht. Het bureau Comptabiliteit ter secretarie is verantwoordelijk voor de (geautomatiseerde) boekhouding, het geldelijk beheer, de jaarrekening en de invordering van de waterschapsomslag en verontreinigingsheffing. Op dit bureau is plaats voor een 'ijl Boekhoudkundig li® medewerker (m/v) Taak. - Medewerken aan o.a. de financiële administratie, welke verricht wordt d.m.v. een office-computer (I.B.M. system 34). - Het samenstellen van de jaarrekening. Vereisten: - Middelbare schoolopleiding, diploma MB A. en enige ervaring in soortgelijke werkzaamheden. Honorering: - Afhankelijk van ervaring oplopend tot maximaal f 3.100,— per maand. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeids voorwaarden w.o. welvaartsvastpensioen, een regeling voor vergoeding studiekosten en een gunstige ziektekosten regeling zijn van toepassing. Sollicitaties te richten aan de secretaris-rentmeester van Rijnland en in te zenden aan het hoofd Financiële en Personele Zaken, Breestraat 59,2311 CJ te Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 80-CO-3. Hoogheemraadschap van Rijnland S Bij de Gemeentelijke Sociale Dienst wordt naast het bijstandsmaat schappelijk werk. dat wordt verricht op een drietal buitendienstafde lingen, een vorm van gespecialiseerde psycho sociale hulpverleninq en groepsbegeleiding uitgevoerd op een afdeling maatschappeliik werk met 5 medewerkers. De doelstelling van de afdeling is het zorgdragen voor langer lopen de en of procesmatige hulpverlening aan klienten of groepen van kliënten en hun omgeving om op deze wijze een bijdrage te leveren aan het voorkomen, verminderen of oplossen van problemen ten ge volge van o.m. - verstoorde of onvoldoende relaties tussen mensen en hun sociale omgeving - verwerking van gebeurtenissen en omstandigheden die ingrijpen in het leven van mensen - het zich onvoldoende zelfstandig kunnen handhaven en ontplooien. Het uitvoeren van de werkzaamheden en het daarbij zo goed moge lijk voldoen aan de doelstelling geschiedt vanuit een horizontale be- slissings overlegstruktuur Voor onze groep van gespecialiseerde maatschappelijk werkers zoeken wij kontakt met een Zijn/haar werkzaamheden bestaan o.m. uit: - het zorgdragen voor deskundigheidsbevordering en het begeleiden van de werkers in hun werkuitvoering; - het, in samenwerking met de andere werksoorten, koördineren van de verdere uitbouw naar een meer specialistische maatschappelijk werkafdeling; - het zorgdragen voor een zowel inhoudelijk als qua omvang zo ver antwoord mogelijke samenstelling van de case-load; - het koördineren van de technisch-organisatorische aspecten van de afdeling en het in samenspraak met de kollega's meewerken aan beleidsvoorbereiding en -uitvoering op afdelings- en dienstnivo; - het begeleiden van een beperkt aantal kliënten. Voor deze funktie komen zij in aanmerking die een H.B.O.-M.W.-opleiding V.O. hebben gevolgd en daarnaast beschikken over een ruime er varing op het terrein van de maatschappelijke dienstverlening en be kend zijn met de moderne methoden van hulpverlening. De bereidheid om in nauw teamverband met de overige medewerkers van de afdeling samen te werken wordt voorondersteld. De aanstelling zal plaatsvinden in maximaal de rang van hoofdcom mies B. Salaris, peil 1 januari 1980, maximaal f 4841- per maand. Inlichtingen omtrent de funktie worden gaarne verstrekt door het hoofd van de maatschappelijke sektor of door Marjan Hoes of Nico van Rijn (071-131941/766600). Aan de selektieprocedure wordt aktief meegewerkt door de mede werkers. Een psychologisch onderzoek behoort tot de mogelijkheden. De resultaten van dit onderzoek kunnen eventueel vooraf met de psy choloog worden besproken. Sollicitaties, met vermelding van vacaturenummer 80.071, binnen veertien dagen te sturen aan Burgemeester en wethouders van Leiden, Postbus9100, 2300 PC LEIDEN. 1-ol^en nes open voo ld el5en voldoet. v, I solliciteren GARAGE JACQUES JANSON B.V. Levendaal 175 tot 179 is een jong en modern garagebedrijf, gelegen aan de rand van de binnenstad. Wegens vertrek van onze huidige functionaris roepen wij sollicitanten op voor de functie van: AANKOMEND BOEKHOUDER M/V Voor deze zelfstandige functie verwachten wij: - doorzettingsvermogen; - goede contactuele eigenschappen: - bereidheid om de handen uit de mouwen te steken; - bereidheid om mee te denken in een klein team; - niveau: praktijk diploma boekhouden. Wij bieden: - salaris overeenkomstig de gestelde eisen; - 8% vakantietoeslag; - 21 vakantiedagen per jaar; - een prettige werkkring met jonge r Schriftelijke sollicitaties te richten aan ons kantooradres: Levendaal 175, Leiden. Telefonische informaties 133840 na 19.00 uur. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Lei derdorp kan op korte termijn op het Iso- topenlaboratorium worden geplaatst een RÖNTGEN- LABORANT(E) om opgeleid te worden in de isotopen- diagnostiek. Zowel zij die kortgeleden het diploma behaalden als laboranten met ervaring worden uitgenodigd te solliciteren. Er is ook plaats voor een kandidaat met ervaring in de nucleaire geneeskunde Het salaris en de overige arbeidsvoor waarden zijn conform de CAO-zieken- huiswezen. Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door Dr. C D. Voorhorst, tel (071)-899250 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u rich ten aan de afdeling Personeelszaken St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Posfbus 4220,' 2350 CC Leiderdorp. Bouwbureau In verband met de nieuwbouw van het ziekenhuis wordt ten behoeve van de directeur van het bouwbureau gevraagd een vac.nr 830.K 04.29.LD De werkzaamheden zullen bestaan uit o.a - indelen en voeren van de agenda; - telefoonbediening; - afspraken maken; - postbehandeling; - het voeren van diverse secretariaten van commissies en notuleren; - het actief participeren in en bewaken van de correspondentie; - het ontvangen en te woord staan van bezoekers Verlangd: - een vooropleiding op HAVO-niveau; - een volledige opleiding voor directie secretaresse; - ruime ervaring in secretaressewerk zaamheden. bij voorkeur op directie niveau; - goede contactuele eigenschappen; - leeftijd 25 jaar of ouder Salaris: tot een maximum van f2800 bruto per maand plus toeslag. Informatie: voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de Dienst Perso neelszaken (071 -14 72 22. toestel 2720) Directiesecretariaat vac.nr. 901 ,M.04,29.LD Haar werkzaamheden zullen voorna melijk bestaan uit het verlenen van ad ministratieve ondersteuning aan de secretaris van de personeelsoverleg- organen (Personeelsraad. Overleg Per soneelszaken A.Z.L.) en van het Staf convent met de daarbij behorende commissies. Dit houdt o.a in: - uittypen van verslagen en agenda's; - verzorgen van de correspondentie; - bijhouden van de agenda; - telefoonbediening; - postbehandeling en archief- verzorging Tevens zal zij voor een deel van haar tijd administratieve ondersteuning behoren te verlenen aan een stafmedewerkster op het directiesecretariaat. Verlangd: MAVO (4) of HAVO-opleiding. Typediploma. Ervaring in secretaresse werkzaamheden. Bereidheid om in teamverband te werken. Salaris: max f2324 bruto per maand plus toeslag. Commerciële Dienst Bij de sectie Inventarisregistratie kan per 1 september 1980 geplaatst worden een vac.nr 909.S.07.29.LD Taak: - coderen en inbrengen van inventaris- gegevens in het computerbestand met behulp van een terminal; - aanwezigheidscontrole van inventaris goederen op de afdelingen van het ziekenhuis. Eisen: MAVO- en typediploma. Enig technisch inzicht strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f2324 bruto per maand plus toeslag. Leeftijd tot 30 jaar. Informatie: indien u nadere inlichtingen wenst, kunt u contact opnemen met de heer R Paling (071-14 72 22. toestel 2792). ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. Academisch ziekenhuis leiden Verkoop van tuinartikelen door geheel Europa. Wij vragen voor direkt (vanaf 15 jaar) voor het inpakken van drukwerk. Kom even langs of bel op naar: P. Bakker Hillegom b.v. De Engel Lisse Akenvoorderlaan, Lisse, dhr. N. Uitendaal. Tel. 02522 19126. verpleeghuis prinsenhof leidschendam Aan de Gravin Juliana van Stolberglaan te Leidschendam is gevestigd een zeer modern geoutilleerd verpleeghuis, waar 260 patiënten worden verpleegd en behandeld. Op diverse somatische- e plaatsingsmogelijkheden psycho-geriatrische afdelingen bestaan De verpleegkundig direkteur, de heer M.v.d. Bent, is voor het verstrekken van telefonische inlichtingen bereikbaar onder no 070 -209.201. Schriftelijke sollicitaties aan de afdeling Personeels beheer van Verpleeghuis Prinsenhof, Gravin Juliana van Stolberglaan 1, 2263 AA Leidschendam. Onze, in de omgeving van Leiden gevestigde, kliënt is een middelgrote onderneming, die zijn, qua aard, verschillende aktiviteiten - produktie, handel en distributie - heeft onder gebracht in afzonderlijke werkmaatschappijen, terwijl een aantal algemene zaken, zoals administratie en automatisering, worden uitgevoerd in een centrale eenheid, die de di- rektie moet voorzien van de noodzakelijke beleidsgegevens. Het administratieve apparaat, dat thans uit vijf personen bestaat, speelt daarbij een be langrijke rol en behoeft als zodanig een gekwalificeerde leiding, die de direktie hoopt te vinden in de persoon van een - in de leeftijd van 30 tot 45 jaar, - met middelbare opleiding, aangevuld met M.B.A. en liefst studerend voor S.P.D. en die ervaring heeft met het voeren van een geautomatiseerde ad ministratie, opstellen en analyseren van periodieke verslagen (w.o. jaarstukken), opzetten van hoofd- en deelbudgette- ring. Gegadigden, die geïnteresseerd zijn in deze boeiende funktie en die zich aangetrokken voelen tot het werken in een dynamische sfeer, nodigen wij uit hun eigenhandig geschre ven sollicitatie, onder vermelding van nr. 9573 in de linker bovenhoek van de envelop, te richten aan het ALGEMEEN PSYCHOTECHNISCH ADVIESBUREAU BKpfKM ippi Laan Copes van Cattenburch 77b. VOOR PERSONEELSKEUZE 2585 EW Den Haag

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 26