wkorthofah direktie sekretaresse Ervaren telefonistes PERSONEEi personea Herhaalde oproep leraren/leraressen IttidoBi REPG0 to Heineken: soriesl PERSONEEL personeel kPERSONEELrereONEa persone EEL leiden DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: programmeur (m/v) secretaresse (m/v) yiCADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN GLAZENWASSER WIENERWALD kok - persooMlpERscNEEL personeel Aan de Louise de Coligny - Scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Kagerslraat 7 wordt met ingang van het schooljaar 1980-1981 gevraagd: Economie I Frans 3 uren in de 1e graadssector 12 uren in de 2e en 3e graadssector Reeds gezonden sollicitaties blijven van kracht. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer Dr.G.A. Stef- fens, telefoon 071-153647 (school) en 071-149651 (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer OND 678 zo spoedig mogelijk te zenden aan de afdeling Onderwijs der Gemeente secretarie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Bij de gemeente ^f^nen^n vrouwen- ties open voor w eisen voldoet, 1 solliciteren. - Ons bedrijf houdt zich bezig met het fabriceren, importeren en exporteren van artikelen, die verkocht worden aan de industrie, kantoorboekhandel en winkelbedrijven. Voor ons sekretariaat zoeken wij een van ca. 20 jaar, met sekretaresse-opleiding. Belangrijke eigenschappen voor ons zijn akkuratesse, prettig kontakt met mensen en zelfstandigheid. Belangstellenden kunnen een afspraak maken met onze direktiesekretaresse mevr. L. Arkesteijn (In augustus van dit jaar verhuizen wij naar onze nieuwbouw op het industrieterrein 't Heen te Katwijk). Dubbele Buurt 8-36. Postbus 23. 2230 AA Rijnsburg Telefoon (01718)2 92 01* Ons bedrijf is een bloembollenveiling en in- en verkoopbureau te Lisse met duizenden relaties door het hele land in de bloembollen branche U hebt een middelbare schoolopleiding en bent in de leeftijd van 20 - 30 jaar. U hebt enige kennis van boekhouden en interesse voor de juridische aspecten van credietverlening e.d., mogelijk zelfs enige ervaring in het bankwezen. Als U bovendien beschikt over goede contactuele eigenschappen en bereid bent geleidelijk mede verantwoordelijkheid op U te nemen, dan heeft U zeker belangstelling voor een functie in ons bedrijf als ASSISTENT van de PROCURATIEHOUDER U werkt dan als rechterhand van de man, die onder meer be last is met het beoordelen van de te verstrekken credieten, debiteurenadministratie en incasso. Wanneer na enkele jaren gebleken is, dat dit werk U ligt en dat U daarvoor de juiste instelling bezit, zult U de plaats van onze huidige procuratiehouder gaan innemen. Het is duidelijk, dat een hoge mate van toewijding, accura tesse en betrouwbaarheid voor deze positie vereist is. Voor de salariëring dient de bank-CAO als richtsnoer, met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Verdere bijzonderheden zullen wij U gaarne in een sollici tatiegesprek toelichten. Zo'n gesprek kan plaatsvinden als U een schriftelijke solli citatie, onder letter P, richt aan de DIRECTIE VAN HOBAHO B V. Postbus 6 2160 AA Lisse. De R.K. Opleidingsschool voor Kleuterleidsters Hongarenburg 168, Den Haag vraagt met ingang van 18 augustus 1980 docent(e) methodiek/didactiek (vervanging, 29 uur) Aktebezit M.O.B. Pedagogiek of studerend daarvoor. Inlichtingen: directeur opleiding, tel. school (070) 850895, tel. privé (070) 646001 Sollicitaties met opgave van leeftijd, ervaring, aktenbezit en referenties aan het Bestuur van de Sint Willibrordus- Vereniging, Postbus 10547, 2501 HM Den Haag. Werkgroep Kosmische Straling, gevestigd In het Huygens Laboratorium vacaturenummer 0-21611158 t.b.v. gegevensverwerking van wetenschappelijke satellietexperimenten op een IBM 370/158 en een PDP 11/45 systeem. Zijn/haar taak zal bestaan uit het, in samen werking met de wetenschappelijke staf, opzetten en testen van applicatie programmatuur t.b.v. nieuwe projecten, alsmede het onderhoud (en eventuele aanpassing) van bestaande program matuur. Vereist: HAVO-wiskunde, ruime ervaring met FORTRAN. Enige kennis van APL en assembier strekt tot aanbeveling. Salaris: maximaal 3.584,bruto per maand (exclusief loontoeslag). Informatie bij: Dr. J. A. M. Bleeker, telefoon 071-148333, toestel 5812. Vakgroep Sociale en Organisatiepsychologie (0,5 weektaak) vacaturenummer 0-23111158 Taak: Het voeren van het sekretariaat van het projekt ,,De beleving van risico's in de Energievoor ziening". Naast sekretariaatswerkzaamheden omvat de funktie ook organisatorische werk zaamheden. Vereist: opleiding op middelbaar niveau; typevaardigheid. Salaris maximaal 2.324,bruto per maand (bij volledige dagtaak). Promotiemogelijkheden niet uitgesloten. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst ten laste van een subsidie voor de duur van zes maanden. Verlenging is n:et uitgesloten. Inlichtingen bij drs. C. J. H. Midden, telefoon 071-148333,toestel 3271. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep Ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. In verband met het vertrek van de hui-^ dige medewerkster ontstaat een vaca ture op het pathologisch-anatomisch laboratorium voor een part-time SECRETARESSE Naast de gebruikelijke secretaresse werkzaamheden, verzorgt zij voor het team (acht medewerkers) het uittypen van rapporten met behulp van een dicta- foon en het invoeren en uitwerken van patientenverslagen via een computer. Tot haar taak behoort ook de verzorging van de medische archivering. De werktijden zijn van maandag t/m vrij dag van 10.00 uur tot 14.00 uur. Een goede typevaardigheid is een ver eiste, terwijl kandidaten met een athe neum-A diploma of een HAVO-diploma (talenpakket) de voorkeur genieten. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 1246,67 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne ver sterkt door mevr. M Mac Gillavry, tel.: 071-899250 toestel 505. Schriftelijke sollicatie dient u te richten aan de afdeling Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg-Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp Kindergeneeskunde secretaresse hoogleraar vac.nr. 610 S.10.27.LD Taak: o a. het zelfstandig verzorgen van de correspondentie; uittypen van me dische dictafoonverslagen; verzorgen van de agenda, notuleren van vergade ringen; organiseren van besprekingen. Verlangd: middelbare schoolopleiding, secretaresse diploma/ervaring Goede talenkennis, in het bijzonder Engels. Salaris: max. f2530 bruto per maand. Keel-, Neus- en Oorheelkunde Audiologisch Centrum gediplomeerd akoupedist(e) of audiologie assistent(e) of iemand die hiervoor wil worden op geleid. vac nr. 585 D 71.27.LD Taak: in teamverband verrichten van gehooronderzoeken en het meewerken aan de gehoorrevalidatie van kinderen en volwassenen. Werktijden: 40 uur per week, in overleg nader te bepalen. Salaris: max. f3084 bruto per maand bij een werkweek van 40 uur (aanvang- salaris leerling is max. f1986 bruto per maand). Informatie: drs A Spoor, hoofd van het Audiologisch Centrum (071-14 72 22. toestel 2439). Algemene Dienst Brandweer en Veiligheid Bij deze dienst kan geplaatst worden een medewerker bewaking en veiligheidsdienst vac.nr 910.S 17.27 LD Taak: - bewaking van terrein en gebouwen; - controle op in- en uitgaand verkeer; - een actieve bijdrage leveren aan brand preventie en brandbestrijding; - werken in receptiegebouw als receptio nist/telefonist; - verzorgen van intern transport. Vereist: rijbewijs BE bij voorkeur ook CD. diploma E.H.B.O. Gewenst: ervaring of diploma's op ge bied van veiligheid en brandweer. In teamverband kunnen werken. De mogelijkheid bestaat bepaalde oplei dingen in het ziekenhuis te volgen. Salaris: max. f1986 bruto per maand Promotiemogelijkheid is aanwezig tot max. f2187 bruto per maand na gebleken geschiktheid én het behalen van de ver eiste diploma's. Er wordt gewerkt in ploegendienst. Voor afwijkende werktijden wordt een onre gelmatigheidstoelage betaald. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA" Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden 7ICADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN Ziekenhuis Diensten Groep zoekt t.b.v. de aan haar toevertrouwde ver zorgingstaken in een ziekenhuis te Leiden een Belangstellenden kunnen op werkdagen tele fonisch contact opnemen met de heer J. G. Smeenge, tel. 071-134107. STEENSTRAAT 2 - LEIDEN TEL. 071-130335 Gevraagd: boekhoudkundig medewerker/ster Onze gedachten gaan uit r kandidaat die: - gewend is in teamverband te werken (4 medewerkers) - beschikt over een voltooide middelbare opleiding aan gevuld met het Praktijkdiploma Boekhouden of stude rend hiervoor tussen de 19 en 24 jaar oud is - enige ervaring in een boekhoudkundige funktie heeft en bereid is alle voorkomende administratieve werk zaamheden te verrichten. Mocht u interesse hebben in deze funktie, dan kunt u uw sollicitatie schriftelijk richten aan de afdeling Personeels zaken REPGO, Lange Kleiweg 151 Rijswijk, onder ver melding van de letters P/vo/31 op brief en enveloppe. Nederlands grootste bierproducent. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd.- Een modern en groeiend concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. full-time of part-time De Heineken vestiging te Zoeterwoude bestaat thans 6 jaar en huisvest, naast de produktie-afdelingen, diverse centrale diensten zoals de Automatiseringsgroep, Administratie Financiën, Marketing/Verkoop en Heineken Technisch Beheer. De afgelopen jaren is de personeel- bezetting aanzienlijk gegroeid. Als gevolg hiervan zijn wij eveneens toe aan uitbreiding van de bemanning van onze moderne telefooncentrale. Op dit moment hebben wij plaats voor twee telefonistes, die full-time of part-time (SV2 uur per dag) willen werken en beschikken over enkele jaren ervaring op een moderne centrale, bij voorkeur een U.B.-centrale. In verband met de vele internationale telefoongesprekken dienen kandidaten, naast een MAVO-opleiding, te beschikken over een goede spreekvaardigheid in de moderne talen. Procedure: Belangstellenden kunnen telefonisch of schriftelijk contact opnemen met mevrouw P. Christiaanse, Personeelszaken Kantoor, Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18