"De grotere motor van de Renault 4 GTL is stiller en tegelijk zuiniger." "Wat denkt u daar nu van?" ELAM Bierman RENAULT4 'n Goede dealer bij de prijs inbegrepen. 'n Renault loopt langer op een liter nieuwe De Renault 4 GTL is een funktionele vloer, een wegklapbare achterbank en 'n wagen die volop ruimte en komfort biedt, vering waar uw rug blijvend dankbaar voor maar weinig benzine vraagt. Hij heeft is. Hen heel sterk punt is z'n zuinigheid. De een flinke binnenmimte met een vlakke laad- nieuwe, zwaardere 1108 cc motor is pittiger maar toch zuiniger (1 op 18 bij 90 km/u kon- stant). Dat is vooral in deze tijd van energie- Elam BV, Haarlemmerweg 2-4, 2316 AA Leiden, Autobedrijf Bierman B.V., Valkenburgseweg 2, Tel. 071-121210/143163/133141 2223 KD Katwijk, Tel. 01718-71704. besparing een welkom pluspunt. Maak 'ns een proefrit in die 4 GTL. Of in een ander type Renault 4- Dan kunt u tegelijk kennis maken met ons bedrijf. En weet u dat u ook voor de service bij ons goed zit. De naam van Zoetemelk kan, voor wat betreft het winnen van de Tour, wel worden doorgekrast. Nieuwe Revu doet dit aan de hand van een groot, vergelijkend portret van de twee favorieten. Het thema: waarom wint de beul uit Bretagne opnieuw F Hoe kan het dat glamourboy Hinault fluitend de moordende cols opstampt, terwijl Zoetemelk zelfs in de gele trui vaak nog onbegrijpelijk koerstIs het dus een litgemaakte zaak dat Joop wéér het onderspit delftVragen, vragen. De antwoorden deze week in Nieuwe Revu Ontzenuwt.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 30