Ook tijdens uw vakanti kan er vee gebeuren ;aba LEIDSE SPAARBANK Bij de NutsspaaTbank is'n briefje van f 25,- fijdelijk 3 rijksdaalders extrawaard! 5% 5%% 7%% 9% 6% 6%% 6%% 6%% 8%% 83/4% 8'/2%* 9 De Nutsspaarbank: tijdelijk méér geld voor uw inleggeld! - als u "brede" banden wenst wij' leveren het breedste programma de serie W3ICHELIN Impex-Remko heeft praktisch alles voor uwauto,ook: GASINSTALLATIES Si Even uitleggen. Kijk, dit zijn dure tijden. Die nopen tot zuinigheid. Die aanleiding geven tot „spaarzaam" omgaan met geld. Tot sparen dus. Goed. De Nutsspaarbank wil dat sparen stimuleren. Niet zomaar door te zeggen „Ga sparen". Maar: door het op touw zetten van 'n in het oog lopende Spaar-Actie. Doe méé. U profiteert dan al meteen van de spaar-premie, die de Nutsspaarbank elke nieuwe spaarder zónder meer toekent. Op uw eerste inleg van minimaal f 25,- EEN SPAAR-PREMIE VAN f7,50! Inderdaad. Is sparen vandaag de dag op zich al een goed idee, de Nutsspaarbank maakt 't u nóg aantrekkelijker. Door op uw eerste inleg (die dan wel minimaal f 25,- moet zijn) een premie van f 7,50 toe te leggen. Juist. U gaat dan vanaf 't eerste moment móói rente trekken over uw inleg 4- premie. Leuk idee toch? Oók al omdat die rente kan variëren van (let wel!) 5 tot liefst 10'/2%. Spaarvorm bepaalt de hoogte van het rente-percentage. Even afspreken. Spelregel no. 1 is natuurlijk, dat u uw eerste inleg van minimaal f25,- (plus"de premie van f 7,50) minimaal 3 maanden laat staan. Voor de rest kunt u vrij kiezen uit tal van spaarvormen. Die elk een steeds weer hoger rente-percentage opleveren. Zoals u kunt zien aan de tariefvoorbeelden hiernaast. Zou 160 jaar ervaring als spaaradviseur u kunnen helpen? Vaststaand feit: de Nuts spaarbank beweegt zich al meer dan 160 jaar op het veelzijdige gebied van sparen. Kan u dus als géén andere instelling adviseren over hoe u uw spaargeld 't beste, 't meest winst gevend „belegt". De ene spaarvorm is nu eenmaal beter geschikt voor u en uw situatie dan de andere. Samen met de Nuts spaarbank komt u er snel achter welke spaarvorm het meest passend aansluit bij uw persoonlijke mogelijkheden. Reken maar! Hoe dan ook: NU starten. Want deze actie is tijdelijk. Tot hier heeft u misschien al gedacht „Ja, eigenlijk zie ik sparen wel zitten". Blijf dan niet zitten. En pak uw premie-profijt van f 7,50 NU - tijdens de actie-periode die loopt van 10 tot en met 30 juni a.s. Heus. Sparen kunt u altijd. Maar alléén de eerste drie weken van juni is uw eerste inleg van minimaal f25,- DRIE RIJKSDAALDERS EXTRA waard. Doen dus. En liever vandaag dan morgen. Stap gauw naar de Nuts spaarbank. Die met meer dan 80 vestigingen altijd vlak bij u in de buurt zit (spaart u meteen al zoeken!). DIT ZIJN DE RENTETARIEVEN VAN DE NUTSSPAARBANK gewone spaarrekeningen perfect- spaarrekeningen f. 5.000,- per maand direct opvraagbaar, hogere bedragen met 1 maand opzegging, minimum tegoed f 1.000,-. termijn-spaarrekeningen minimum tegoed f 100, opzeggingstermijn: 6 maanden spaarselect- rekeningen spaarselect-extra- rekeningen bij elkê terugbetaling wordt 1% resp. 2% over het opgenomen bedrag in rekening gebracht. giro-spaarrekeningen 12 maanden piek-fijn-rekening voor jongeren van 11 tot 18 jaar spaardeposito's minimum inleg f 1.000,— voor 2 jaar vast voor 3 jaar vast voor 4 jaar vast voor 5 jaar vast 9V4% 10%% groeispaarbewijzen aan toonder in coupures van f 500,-, f 1.000,- en f'5 00° - i naTjaar Pt''d 872% na 5 jaar lOT^/o variabele looptijd: (minimaal 2 jaar, maximaal 5 jaar) Ol/ O/ na 2 jaar O/4 /O na 5 jaar 10V4% '-'op basis van samengestelde interest. na 3 jaar na 4 jaar radiale X konstruktie met staalgordel, gebouwd door de uitvinders van de radiaalband - meerdere profieltypen voor normale, snelle, sportieve, zware, opgevoerde wagens. automaterialen/banden/gereedschappen remmenservice en elektro-service hoge rijndijk 328, leiden, tel. (071) 89 40 00 Voor sleutels sloten en naamplaten! Auto-en huis sleutels, klaar "DE SLEUTELKONING" s maandags gesloten n in alle merken auto' VOOR l BEELD EN GELUID LIGTVOET l iedereen leest de krant altijd en overal. hfito klaar terwijl u wacht VOOR ALLE Zo'n schitterende kleurenfoto van uw kind, wat kost dat? Bij Pixyfoto: 1 koperen .cent! Ja, u leest 't goed. Voor zo'n schitterende Pixyfoto in briljante kleuren, op groot formaat (ruim 10x15 cm!), kant en klaar, betaalt u zegge en schrijve één koperen cent! Hoe gaat dat? U komt samen met uw kind (van 4 weken tot 14 jaar) naar de Pixyfotostudio van Vroom Dreesmann. Dan worden er zoals altijd bij Pixyfoto, een aantal opnames gemaakt van uw kleine. Ongeveer een week later liggen de foto's voor u klaar. U kiest er één uit. Daar betaalt u dan slechts één koperen cent voor. En dat is alles. Natuurlijk mag u meerdere foto's nemen. Die kosten per stuk de normale prijs: 5.45. Maar u bent dat geenszins verplicht. En niemand wordt er boos om als u maar één foto neemt voor die ene koperen cent. Is dat een fijn aanbod of niet' V"° Ve^c°' «Hen alle overige aanbiedingen. VROOMS DREESMANN Indien u 4 weken vóór uw vakanlie onderstaande bon verstuurt, dan zullen wij er voor zorgen, dat u tijdens uw vakantie uw krant (echter niet langer dan een maand) toegezonden krijgt. Telefonische opgaven worden om fouten te vermijden niet door ons geac cepteerd. Deze service is voor abonnees in Nederland en België geheel gratis. Voor verzending naar overige landen dient met f2,10 per dag te voldoen. Voor het totaalbedrag krijgt u een aparte acceptgirokaart toegezonden. Stuur onderstaande bon zonder postzegel in geopende enveloppe naar: Leidsch Dagblad B.V. afd. Abonnementen Antwoordnummer 214 2300 VB Leiden of Alphens Dagblad afd. Abonnementen Antwoordnummer 63 2400 BV Alphen aan den Rijn s.v.p. in elk hokje een letter/cijfer (met balpen invullen). Naam voorletters Straat Postcode plaats Vakantie-adres: p/a Straat Postcode Land plaats Vakantie-periode van L t/m [~T Het zal u ongetwijfeld bekend zijn, dat de postbezorging niet in alle landen verloopt zoals wij dit in Nederland gewend zijrT Derhalve kunnen wij niet garant staan voor een tijdige bezorging van de krant op uw vakantieadres. Om misverstanden tot een minimum te beperken, krijgt u n.a.v. deze ingezonden coupon binnen 2 weken een bevestiging^ van onze administratie. Heeft u niets ontvangen bel dan s.v.p. 071-144941 afd. abonnementenservice.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 8