PERS personeel F, \pensc Morïënhaven J sonesl PI .PERSONEEL p#ir TELEFONISTE E/- TYPISTE PRAXIS INSTRUMENTS B.V. METAALBOUW VOGT B.V. SIMPELVELD een HOOFDMONTEUR een HULPMONTEUR leerling zieken verzorgenden Ie fysiotherapeutle) RODE KRUIS ZIEKENHUIS R ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN D Een prima salaris waar tal van extra's aan kleven. Dat biedt Fasson aan medewerkers in haarproduktiesektor. wikkelaars en/of bedienings- vaklieden Fasson Network Controller Sekretaresse/Boekhoudster teken en kalkulatiebureau voor installatietechniek, bouw kunde en konstruktie tetebu technical service "West'' B.V. Pluimgras 44, 2318 TM Leiden, telefoon 071-213637. Technical Service is een onafhankelijk buro dat ontwerpt, tekent en kalkuleert op het gebied van elektra, verwarming, sanitair, bouwkunde en konstruktie voor: Adviesburo's. installatieburo's, architektenburo's. aannemersbedrijven, overheidsinstellingen, nutsbedrijven en industrie. Het is gevestigd in Leiden - 's-Hertogenbosch - Apeldoorn Wij vragen voor onze nieuwe vestiging te LEIDEN 5jc Afd. Elektro-, Meet- Regeltechniek Techniker-kalkulator (ruime ervaring in de installatiewereld). 2 Tekenaars (enkele jaren ervaring). Afd. C V en Airconditioning Techniker (ruime ervaring in de installatiewereld- ACI opleiding) 2 Tekenaars (enkele jaren ervaring), ïf: Afd. Werktuigbouw-Staalkonstrukties 2 Tekenaars-konstrukteur 2 Tekenaars (enkele jaren ervaring). Ons kantoor is goed bereikbaar met openbaar vervoer. Met de auto makkelijk bereikbaar vanaf hoofdweg Den Haag - Amsterdam. Schrifteliike sollicitaties voor deze funkties gaarne richten aan de direktie van TETEBU TECHNICAL SERVICE WEST' B V. Pluimgras 44. 2318 TM LEIDEN PERSONEEL P«rsonM< «reowti 'tnauiuttL.n personal PERSONEEL personeel I PRAXIS INSTRUMENTS B.V., fabrikant van da- taverwerkende apparatuur voor de process-in- dustrie, vraagt voor spoedige indiensttreding een: Voor deze funktie denken wij aan een kandidate met: - Middelbare schoolopleiding - Enige kennis van de moderne talen (vooral Engels) - Typediploma - Minimum leeftijd 25 jaar - Geen part-time funktie - Grote mate van zelfstandigheid en accuratesse Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan: fabrikant van aluminium ramen en deuren heeft met ingang van heden werk voor: en De werkzaamheden bestaan uit het monteren van onze aluminium raam- en deurkonstrukties in de provincies Zuid-Holland, Noord-Holland en Utrecht. Vereisten: in het bezit zijn van rijbewijs B-E bekend zijn met het stellen van ramen en deuren; bij voorkeur aluminium ramen en deuren zelfstandig kunnen werken. De opleiding voor deze funkties vindt plaats op onze fabriek te Simpelveld, gedurende de eerste 6 weken. Het salaris wordt vastgesteld in onderling overleg. Bent u geïnteresseerd In één van deze zelfstandige banen, neemt u dan zo spoedig mogelijk kontakt op met ons bedrijf. Het telefoonnummer is tot 1 juli a.s. 04442-2888, daarna 045-442888 en vraagt u dan naar de heer K. W. Vogt of de heer Becker. U kunt ook 's avonds onze vertegenwoordiger de heer P. G. Benschop in Sassenheim bellen onder nr. 02522-13367. Direct m/v kantoorwerk voor: typiste nederlands mk 82 typiste steno-typiste opnemen en uitwerken van nederlandse corresponden tie. tevens moeten er administratieve werkzaamheden verricht worden Hele dagen, voor een langere periode, voor een bedrijf in Roelofarendsveen. Bel ook onze banenlijn 071-130137. deze geeft op ieder moment van de dag informatie over de beschikbare ba- ir randstad uitzendbureau Leiden, Kort Rapenburg 6,071 -14 95 41 Alphen a/d Rijn, Vondelstraat 18,01720-935 05 (alleen tussen 14 00 en 17.00 u) Op de kursus die in september a.s. begint, hebben wij nog plaats voor enkele Het theoretische gedeelte wordt verzorgd door de gezamenlijke opleidingsschool, Hooglandsche Kerkgracht 20a te Leiden. De praktische opleiding vindt plaats in ons huis. Kursusduur 2 jaar, waarvan 3 maanden preklinische periode. Toelatingseisen: leeftijd minimaal 17 jaar, diploma MAVO öf diploma lager beroepsonderwijs (tenminste 2 vakken op C- en 4 vakken op B-niveau). Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door het hoofd verpleging, telefoon (01711) 1.93.00, oproeper 635. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie, Postbus 6, 2360 AA Warmond. Het Rode Kruis Ziekenhuis is een middelgroot algemeen ziekenhuis met 370 bedden. Op onze goed geoutilleerde afdeling fysiotherapie kunnen wij op korte termijn plaatsen een welke tevens het hoofd bij afwezigheid zal vervangen. Onze gedachten gaan uit naar een man of vrouw met minimaal 3 jaar actieve ervaring en die beschikt over goede vak technische-, organisatorische- en leiding gevende capaciteiten. De betrokken persoon moet goed kunnen samenwerken met een 8-tal collega's en enkele stagiaires. Verwacht wordt dat hij/zij o.a. zelfstandig de planning van de polikliniek gaat verzorgen en in de toe komst de begeleiding van stagiaires op zich gaat nemen. Bereidheid wordt verwacht om in een roulerend schema onregelmatige diensten te verrichten. Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximaal f 3850,40 bruto per maand. Informaties worden gaarne verstrekt door de heer P. Paar, hoofd-fysiotherapeut, toestel 81045. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken onder vermelding van nr. PDf/113. Adjunct-Directoraat Personele Zaken Binnen het Adjunct-directoraat Perso nele Zaken vindt in het kader van een projectenplan, voortvloeiende uit een door deze dienst ontwikkelde visie op sociaal beleid, uitbreiding van bestaande activiteiten plaats. In de komende jaren zal meer aandacht gegeven worden aan de verdere ontwikkeling van de organi satie. waarin centraal staan: beoorde lingsgesprekken, ziekteverzuim, vor ming. opleiding en training. Het team van de staffunctionaris-psy choloog, waarin thans enkele part-time medewerkers functioneren, dat aan het projectenplan een essentiële bijdrage zal leveren, dient in verband daarmede te worden uitgebreid met een gedrags wetenschapper m/v vac nr. 030.H.93.25.LD Onze gedachten gaan uit naar een afge studeerde in één der gedragsweten schappen. bij voorkeur arbeids- of orga- nisatie-psychologie of sociale psycholo gie, met enige jaren praktische ervaring. Verdere vereisten zijn; - goede contactuele eigenschappen; - kennis/ervaring met kwantitatieve methode van sociaal psychologisch onderzoek. Wij zoeken een medewerk(st)er, even tueel part-time. die bij lopende activitei ten zal worden betrokken en die een bij drage kan leveren (zelfstandig dan wel in teamverband) ten aanzien van: - sociaal-psychologische begeleiding van ontwikkelings- en veranderings processen; - inventariseren van (management)op- leidings-/trainingsbehoeften en het inspelen daarop; - ontwikkelen en operationaliseren van trainingen/cursussen op het gebied van sociale vaardigheden; - verrichten van sociaal-psychologisch (evaluatie-)onderzoek ter ondersteu ning van het sociale beleid van het AZL; - geven van sociaal-psychologische ad viezen ten behoeve van afdelingen, groepen en individuen. Het aanvangssalaris bedraagt max. f4529 bruto per maand Bij voldoende uitbouw van de functie is max. f5314 bereikbaar. De team-coördinator, drs. H A. van Schelt, zal gaarne verdere informatie verstrekken, ook over de sollicitatie procedure. Telefoon 071-14 72 22, toestel 2721. Bij indiensttreding wordt iedereen direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN In onze fabriek te Hazerswoude hebben wij plaats voor die ons willen helpen met de fabrikage van ve schillende soorten zelfklevende materialen. Of op onze Afwerkafdeling willen komen assisteren, waar de geproduceerde rollen op maat worden gesneden of tot vellen worden verwerkt. Afwisselend werk, waarvoor wij u graag een gedegen opleiding geven. Omdat de aard van het werk nu eenmaal een volkontinubezetting vereist, dient u geen be zwaar te hebben tegen het werken in 4-ploe- gendienst. Wat zetten wij daar tegenover? een salaris van f 1.799,— netto per maand (23 jaar en ouder), 26 vrije dagen, 10 tot 13 compensatie dagen, feestdagen vrij, een vakantietoeslag van 8%, een tantième van 6 1/2%, een vergoeding in de reiskosten. Heeft u belangstelling? Bel of schrijf onze afdeling Personeelszaken voor een afspraak. Fasson (Nederland) b.v., Rijndijk 86, 2394 AJ Hazerswoude - Rijndijk, telefoon (01714) 90 08. An Avery International Company Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication s.c. S.W.I.F.T. is een internationale organisatie opgezet door belangrijke banken uit Europa, Noordamerika en het Verre Oosten. S.W.I.F.T. is opgericht niet- het doel een computer gestuurd netwerk te ontwikkelen en te beheren voo'r financiële transakties tussen de aangesloten banken. Ons hoofdkantoor is gelegen te Brussel. Bovendien beschikken wij over drie «real-time» computercentra, één gelegen in Brussel, één in Zoeterwoude, nabij Leiden, en één in de Verenigde Staten. Voor ons Computercentrum in Nederland hebben wij de volgende vacatures. U zult deel uitmaken van een klein team dat verantwoordelijk is voor het in goede werking houden van het netwerk op het gebied van P.T.T.-lijnen, modems en andere telecommunicatie apparatuur. Enkele jaren ervaring in de volgende gebieden is noodzakelijk - data communicatie in relatie tot computers en computer terminals - moderne telecommunicatie apparatuur - network management en network trouble-shooting apparatuur - M.T.S. clcktronika-oplciding is gewenst - goede kennis van de Engelse taal U bent niet zomaar een sekretaresse, want U heelt reeds wat ervaring in boekhouding en loonadministratie. Bovendien - heeft U een sterke persoonlijkheid met begrip voor soepelheid - houdt U van telefonische kontakten - heeft U een goede kennis van het Engels - houdt U van een onberisj^elijk typewerk in een goed, geleid sekretariaat Voor beide funkties biedt S.W.I.F.T. een aantrekkelijk salaris en uitstekende extra-wettelijke voordelen aan, in een aangename en stabiele werksfeer. Indien L' denkt te voldoen aan bovenstaande kwalificaties verzoeken wij U vriendelijk uw volledige C.V. met foto te zenden naar onderstaand adres: SWIFT Personnel Department - W orld Trade Center - Toren I - Bus 18 Emile Jacqniainlaan 162 - 1000 Brussel

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 24