JONKER BETON ZOEKT EEN HOOFD BOEKHOUDING jonker gwa beton bv RnSH Een veelzijdige toekomst in deprocestechniek voor jonge LBO-ers. PB IEEE personeel administrateur MTS-er Wtb/E Motormachinist MM Chemisch vakman A/B Korporaal Machinist/VD Bedrijfswerktuigkundige A Scheepswerktuigkundige VD/A operator Heineken: DELFT hl soneel personeel PERSONEBE .PERSOWEEL^50^ Pr persone 1EEL Unilever-Emery nv Technisch Adviseur Doe-het Zelf Markt le typist(e) emeentE instellingskok (m/v) pERfflt£Etp^wmMI PERSCr€£PrMn— 1 J pwsonttlpERSONEa personeel }SO Wij zijn Jonker Beton, een vooraanstaande fabrikant van betonstraatstenen. We maken deel uit van een groep bedrijven die zich bezighoudt met de winning, handel en transport van zand en grind, alsmede de betonmortel- en betonwarenindustrie. Wij zoeken voor ons kantoor te Lisse een Rechtstreeks onder de directie ge*ft hij leiding aan de boekhoudafdeling en is hij verantwoorde lijk voor de totale administratie. Binnen afzienbare tijd zal overgegaan worden op automatisering van de totale administratie via een centrale computer. Van hem wordt dan ook verwacht dat hij hier in een grote bijdrage zal leveren. Ervaring met de automatisering is dan ook meegenomen, maar geen must. De juiste kandidaat dient een opleiding op MBA- of MEAO-niveau te hebben. Eventueel gevolgd door de studie SPD. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Leeftijd tot 30 jaar. Voor deze verantwoordelijke baan bieden wij een uitstekend salaris en goede sociale voorzie ningen, waaronder een premievrij pensioen. Tevens kan hij rekenen op een bijdrage in te maken studiekosten. Bent u geïnteresseerd? Schrijf dan uw sollicitatie aan de directie van Jonker Beton B.V., Grevelingstraat 73, 2161 WE Lisse. Telefoon 02521-12980. Bent u dan wil Unilever-Emery graag eens met u praten over uw toekomst als Want uw opleiding is voor ons reden genoeg om u straks wegwijs te maken in het vak van operator. Als operator komt u te werken in een moderne procesindustrie die vetten als grondstof gebruikt voor de vervaardiging van hoogwaardige half fabrikaten voor andere industrieën. Voor de produktie daarvan beschikken wij over diverse installaties. Elke installatie is een zelfstan dige produktie-eenheid waarin een specifiek pro ces plaatsvindt. Daarbij vervult u als operator een belangrijke roll de functie Aan u, als operator, wordt een complete produk tie-eenheid toevertrouwd. Dat betekent dat u verantwoordelijk bent voor het begeleiden en sturen van het produktieproces. Uw taak is hierbij: het regelen, controleren en waar nodig corrigeren van het proces, het nemen en analy seren van monsters en het registreren van pro- duktiegegevens. Na verloop van tijd zullen wij bij kleine storingen tevens een beroep doen op uw technische vaar digheid. Operator zijn houdt in werken in continudienst. Dat betekent, dat u vaak op tijden vrij bent waarop anderen moeten werken, maar ook omgekeerd. NB. Er is ook plaatsingsmogelijkheid op onze energie afdeling Hiermee solliciteer ik naar de functie van operator bij Unilever-Emery Naam en voorletters: Adres: Woonplaats: Leeftijd: Gehuwd/Ongehuwd Opleiding: arbeidsvoorwaarden U verdient als operator een goed basissalaris 28,5% ploegentoeslag. Verdere geldelijke uitkeringen zijn: 8% vakan tietoeslag, een vaste jaarlijkse gratificatie (13e maand) en een kledingtoeslag. Daarnaast hebben wij een uitstekende pensioen voorziening met minimale premiebijdrage en een goede premiespaarregeling. Voor het volgen van een studie geldt: goede studiesubsidieregeling en begeleiding door een eigen opleidingsfunctionaris. wilt u solliciteren? Dat kunt u door een sollicitatiebrief of onder staande coupon (volledig ingevuld) in een enve lop - zonder postzegel - te sturen aan Unilever- Emery N.V., afdeling Personeelszaken, Machtiging 212, 2800 WB Gouda. U ontvangt dan een informatieformulier en enige informatie over ons bedrijf. U kunt ook bellen: 01820-12000. tst. 226. Unilever-Emery N.V. is één van de vooraanstaande Europese producenten van vetzuren en vetzuur-de- rivaten. Unilever-Emery produceert zo'n 300 verschil lende (oleo)chemische produkten die door de afne mers gebruikt worden bij de fabricage van o.a.: kunststoffen, natuurlijke en synthetische rubber, zeep en wasmiddelen, drukinkten, lakken, kosmetische pro dukten, hoogwaardige lijmen, farmaceutische pro dukten, textiel en leer, tabaksprodukten, papier, smeermiddelen voor straalmotoren en buitenboord motoren. Nederlands grootste bierproducent. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern en groeiend concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Voor jonge mensen met een lager technische of technologische opleiding is de moderne brouwerij van Heineken in Zoeterwoude een interessant werkterrein. Je vindt er afwisselend werk, waarbij de mogelijkheid wordt geboden om je er verder op je vakgebied te ontwikkelen. Voor de verschillende produktie- afdelingen zoeken wij medewerkers met een opleiding LTS of lager agrarische school, met belangstelling voor proces techniek. Je kunt worden opgeleid tot vakman in een van onze brouwafdelingen. Deze opleiding duurt maximaal 2 jaar. Op deze afdeling wordt er in ploegendienst gewerkt. Naast interessant werk met uitstekende toekomstmogelijkheden biedt Heineken een goed salaris. Procedure: Heb je belangstelling voor een prima toekomst bij Heineken, aarzel dan niet om snel een briefje te schrijven aan de heer J.H. de Geus, Personeeldienst Brouwerij van Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. Of bel voor informatie 071-814365. Sikkens is een van Nederlands grootste producenten van verf- produkten voor zeer uit eenlopende toepassingen. minstens een diploma meester-schilder (Nimeto), goede mondelinge en schriftelijk aal vaardigheid; leeftijd tot ca. 30 jaar. De afdeling "technische voorlichting" van de verkooporganisatie "doe-het-zelf" verstrakt telefonische en schrifte lijke informatie en adviezen aan consumen ten, detaillisten en profes- en prima secundaire sionele verwerkers van de arbeidsvoorwaarden Sikkens produkten, met name op het gebied van jachtlakken. Wij bieden een funktie in een jong team in een moderne organisatie met goede toekomstmogelijk heden, een goed salaris Voor de afdeling zoeken wij een technisch adviseur. Geïnteresseerden gelieven een schriftelijke sollici tatie te richten aan de heer F.J. Claassen van Personeelszaken Sikkens bv, Rijksstraatweg 31, 2171 AJ Sassenheim. Funktie-eisen: ervaring in een soort gelijke funktie of iedereen leest de krant altijd en overal. Op de typekamer van de afdeling interne zaken van de dienst openbare wer ken kan worden geplaatst een Voor deze functie zijn vereist: - een opleiding op mavo-niveau; - ruime typevaardigheid; - goede kennis van de Nederlandse taal; - goede contactuele eigenschappen. Tot de taken van de functionaris beho ren, naast het verrichten van allerlei voorko mende type werkzaamheden, o.a. de werk verdeling op de typekamer, alsmede het op prettige wijze leiding geven aan vier typistes. Het aan deze full-time functie verbon den salaris bedraagt maximaal 2.407,- per maand. De gebruikelijke rechtspositierege lingen van de gemeente Delft zijn van toepassing. Nadere inlichtingen kunnen worden in gewonnen bij de heer B. Gritter, medewer ker personeelszaken van de dienst openbare werken, telefoon 015-133111, toestel 2403. Sollicitaties onder nr. 1158 kunnen binnen 14 dagen worden gezonden aan bur gemeester en wethouders van de gemeente Delft, Postbus 78, 2600 ME delft. Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In verband met het vertrek van de huidige funktionaris zoeken wij op korte termijn een Taak: Deze funktionaris zal tot taak hebben het, in teamverband, bereiden van ca. 700 maaltijden per dag, waaronder 150 dieetmaaltijden. Er wordt gewerkt in onregelmatig dienstverband. Diploma dieetkok of de bereidheid hiervoor te studeren. Ervaring (eventueel in de horeca- sektor) strekt tot aanbeveling. Informatie: Nadere informatie over deze funktie kunt u inwinnen bij de heer J. Veenstra, hoofd Voedingsdienst.telefoon (01726) 1 92 00. Sollicitatie: Graag richten aan de Personeeldienst, Spoorlaan 19,2471 PB Zwammerdam (Alphen aan den Rijn). hooge burch een instituut van de vereniging Johannes Stichting

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20