Kamer wil stappen tegen gijzelingen KRAKERS SLUITEN ME OP Bisschoppen willen gesprek over cathechese Ook in Antwerpen gif in kop koffie Vijf jaar geeist tegen eigenaar heroine-café Veel waardering bij kamerleden voor arbeid van verloskundigen VRIJDAG 20 JUNI 1980 'Diplomatieke betrekkingen verbreken' Leden van Onkruit gooiden verf naar auto koningin ZWOLLE (ANP) - Bij de rijtoer van koningin Beatrix en prins Claus gisteren door de Zwolse binnen stad is gegooid met zakjes rode verf, zo heeft de politie meege deeld. Er zijn drie auto's van de koninklijke stoet geraakt. Ko ningin Beatrix, die op dat mo ment een wandeling door de Zwolse binnenstad maakte, stap te daarna in een andere wagen. Er zijn in totaal elf personen aange houden. Drie van hen, twee man- sers. Zij bleken met de hele zaak niets te maken te hebben en zijn vrijgelaten. Vier van hen weiger den hun namen te zeggen. De an dere vier komen uit Deventer en ;Zutphen. Drie van hen zijn door 'de Zwolse politie herkend als le den van de anti-militaristische groep Onkruit. De zakjes verf zijn gegooid vanaf de stadsmuur aan de buitenkant van Zwolle. De Zwolse politie heeft bij de arrestanten zeven zelfge maakte rookbommen in beslag genomen. Deze bommen waren vervaardigd met behulp van lege bierblikjes. Voordat het incident plaatsvond had de Zwolse politie op aanwij zing van hét publiek reeds twee mensen aangehouden, die plastic zakjes verf en rookbommen bij zich hadden. De betrokkenen pleegden verzet bij de arrestatie, aldus de politie. DEN HAAG (GPD) - De Tweede Kamer vindt dat het kabi net stappen moet ondernemen ter voorkoming van nieu we gijzelingen zoals in Iran. Dit zou moeten gebeuren doordat een aantal landen in een verdrag vastlegt, dat zij bij een nieuwe gijzeling de diplomatieke betrekkingen verbreken met het land waar de gijzeling plaatsvindt. Dit blijkt uit schriftelijke vragen, die gisteren zijn ingediend na mens de vier grote fracties. De vroegere Amerikaanse ondermi nister van buitenlandse zaken, Ball, heeft onlangs een overeen komstige suggestie gedaan. Het is zijn bedoeling dat de landen, die het Verdrag van Wenen inza ke diplomatiek verkeer uit 1961 ondertekend hebben, ook met deze nieuwe regeling instemmen. De kamerleden Van den Broek (CDA), Bolkestein (WD). Ter Beek (PvdA) en Brinkhorst (D'66) geloven dat met het door voeren van een dergelijke nieuwe wereldwijde regeling lange tijd gemoeid is. Vandaar dat zij mi nister Van der Klaauw (buiten landse zaken) voorstellen dat hij met een initiatief komt voor een beperkt aantal landen. Hierbij denken zij natuurlijk in eerste in stantie aan die landen Nederland economisch of an- dèrszins verbonden is. Ook willen de kamerleden weten waarom Nederland het Weense verdrag nog niet geratificeerd heeft. Daarbij wijzen zij de minis ter ook op de te geringe waarbor gen, die het verdrag biedt om gij zelingen als die in Teheran te voorkomen. Een initiatief van minister Van der Klaauw moet er dan ook in de eerste plaats op ge richt zijn te voorkomen dat zich ontwikkeld, dat door overheden getolereerd of gesanctioneerd wordt. AMSTERDAM - Krakers en sympathisanten timmeren een pand op de Amsterdamse Herengracht dicht dat gisteren door leden van de Mobiele Eenheid werd "bezet". De politie vreesde dat kraakgroepen het pand. dat de dag tevoren was ontruimd, opnieuw zouden kraken. Omdat de Amsterdamse autoriteiten bang waren voor gewelddadige acties waren gisteren 400 man Mobiele Eenheid in de hoofdstad aanwezig. Bomexplosie op Grenada i bo- ST. GEORGES (AFP) - Bij montploffing tijdens een mani festatie van de regeringspartij op het Westindische eiland Grenada zijn twee kinderen gedood en raakten meer dan twintig mensen gewond. Verscheidene leden van de linksgeoriënteerde regering, onder wie premier Maurice Bi shop bleven ongedeerd. Dit heeft de plaatsvervangend minister van voorlichting gisteren meege deeld. UTRECHT - De bisschoppen van Nederland willen met het hoger katechetisch instituut (HKI) een gesprek over de fundamentele vragen rond catechese. Boven dien hebben de bisschoppen het H.K.I. gevraagd elementen aan te dragen voor een brief, die zij aan de Romeinse congregatie voor de clerus wil sturen als antwoord op een brief van de congregatie over het "werkboek katechese". Deze afspraken zijn het resultaat van een gesprek tussen de bisschop pen en bestuur en medewerkers van het H.K.I. Het onderwerp van gesprek tussen bisschoppen en H.K.I. was met name het "werkboek katechese", dat in 1977 verscheen als aanzet voor de catechese in het voortge zet onderwijs. In juli van het vo rig jaar kwam er van de Romeinse congregatie voor de clerus een brief, waarin ernstige bezwaren tegen dit werkboek naar voren werden gebracht. De bisschop pen willen nu deze brief zelf beantwoorden en hebben het H.K.I. gevraagd suggesties voor dit antwoord aan ter dragen. Daarnaast bleek van beide kanten behoefte aan een fundamenteel gesprek over de catechese. Dit gesprek leek te meer noodzake lijk omdat over deze zaak ook in de bisschoppenconferentie uit eenlopend wordt gedacht. Zoals bekend heeft mgr. Gijsen in de Brochure "catechese is opvoeden tot geloven in God, in de kerk van Jezus Christus" zijn kritiek op het "werkboek catechese" en ook op het H.K.I. geformuleerd. De bisschoppen hebben aan de na tionale raad voor katechese (NRK) die tevens het bestuur vormt van het H.K.I., gevraagd het gesprek tussen bisschoppen en H.K.I. voor te bereiden. Het gesprek zou in het komende na jaar kunnen plaatsvinden. BRUSSEL (ANP) - In het Ant werpse Stuyvenberg-zieken- huis zijn gisteren vijf mensen opgenomen die na het drin ken van koffie in een café ver giftigingsverschijnselen ver toonden. Allen zijn buiten le vensgevaar, aldus de verkla ring van een arts van het zie kenhuis, maar drie van hen moesten behandeld worden op de afdeling intensieve be handeling. De arts noemde de toestand van de patiënten gisteravond be vredigend. De vergiftigings verschijnselen deden zich voor kort nadat vier perso neelsleden en een klant van het café koffie hadden ge dronken. Ze vertoonden ver schijnselen zoals bewust- zijnsvermindering en ze had den hallucinaties. De klant, een Hagenaar die in Antwer pen verblijft, werd met een ambulance van zijn huis naar het ziekenhuis gebracht. Welk vergif in het spel is is nog niet bekend. Er wordt nog naar gezocht, maar wel vindt men in het Antwerpse zie kenhuis dat van een "atropi- ne-achtige" uitwerking ge sproken kan worden. De arts zei gecontacteerd te zijn door Nederlandse collega's die pa tiënten in Nederland hebben behandeld. In Amsterdam en Rotterdam hebben zich ook vergiftigingen voorgedaan na koffie drinken in café s, even als in het Duitse Düsseldorf. De Nederlandse artsen hebben, nadat de verschijnselen wa ren vergeleken, gezegd dat de Nederlandse patiënten de zelfde verschijnselen ver toonden, aldus de Antwerpse ziekenhuisarts. In een vraag gesprek zei hij dat ook in Ne derland nog geen duidelijk heid bestaat over de stof die in het geding is. Maar de ver schijnselen lijken veel op die zich voordoen na het gebruik van het medicijn Dicipal, al dus de Antwerpse arts. Vol gens de Antwerpse politie werkt ze bij het onderzoek samen met Nederlandse col- ROTTERDAM (ANP) - De Rotter damse officier van justitie, mr. Copper, heeft gisteren een ge vangenisstraf van vijfjaar met af trek geëist tegen de voormalige eigenaar van een berucht heroï- necafé bij de Rotterdamse Kruis kade. Mr. Copper achtte bewezen dat de 38-jarige P.O., bijgenaamd „de Haagse Amin" middels een vernuftig systeem gelegenheid tot handel in heroine heeft gege ven. Bovendien had O. bij zijn aanhouding een geringe hoe veelheid cocaïne bij zich. „Haagse Amin", die in Den Haag voor heroïnehandel al drie keer eerder veroordeeld werd, ver huurde zijn pand aan dealers die de heroïne en cocaïne danwel binne, danwel via tussenperso nen op de Kruiskade verhandel den. De dealers betaalden O. 150 gulden huur per dag, aldus mr. Copper, hetgeen bleek uit een boekhoudkundig staatje dat ver dachte had bijgehouden of had laten opstellen door de 33-jarige boekhouder P.P. eveneens uit Rotterdam. Tegen hem eiste mr. Copper 3,5 jaar met aftrek. P. handelde ook in heroïne, aldus de officier. De heroïnehandel op de Kruiskade is de Rotterdamse politie en justi tie al jaren een doorn in het oog. Dit knooppunt is tot ver over de Nederlandse grens bekend, aldus de officier. De politie heeft in het verleden wel „lopers" - tussen personen tussen verkoper en ko per - en tussen-dealers kunnen aanhouden, maar de „grote ba zen" bleven tot op heden buiten spel. LIJK GEVONDEN - In kniediep water langs de Noorderkanaal- weg in Rotterdam is woensdag het stoffelijk overschot van een nog onbekende man aangetrof fen. De doodsoorzaak is vooralsnog eveneens onbekend, aldus de poitie. Dr. Zeldenrust zou sectie op het lichaam verrichten. De man is ongeveer 1.80 meter lang en heeft donkerblond haar. Aan zijn linkerhand droeg hij een gouden zegelring met zwarte steen, waarin een briljant is ver werkt. DEN HAAG (GPD) - De Tweede Kamer wil dat de samenwerking tussen alle betrokkenen bij de verloskundige zorg versterkt wordt. Gisteravond drongen alle grote partijen (CDA, WD en PvdA) tijdens een uitgebreide commissievergadering er bij staatssecretaris mevrouw Veder- Smit op aan die meerdere sa menwerking te bevorderen. De bewindsvrouw werd uitgeno digd de betrokken organisaties te vragen binnen een jaar met nade re voorstellen te komen, die een verdergaande samenwerkings vorm inhouden. Uit een oogpunt van kwaliteitsbewaking en kwa liteitsverhoging kan er op dit punt nog wel wat worden gedaan, zo vonden de kamerleden. Me vrouw Veder vond deze motie een "ruggesteun" voor haar be leid. Overigens heerste in de commissie grote eenstemmigheid over de problemen in deze tak van zorg verlening. Men had grote waar dering voor de verloskundigen, die nadrukkelijk als "gekwalifi ceerde krachten", zeker voor de normale thuisbevallingen, wer den aangeduid. Met de organisa tie van verloskundigen vindt de Kamer (evenals de staatssecreta ris) dat de verloskundigen op dit gebied de voorkeur hebben, dit in tegenstelling tot de mening van de huisartsen. Tussen de artsen en de verloskun digen bestaat hierover een conflict. Kamercommissie en staatssecretaris vinden dat de be roepsgroepen duidelijke afspra ken moeten maken. Zij zouden zich moeten richten naar de keu ze die de vrouw zelf doet. Wel vond de staatssecretaris dat de huisartsen die zich toeleggen op het verrichten van thuisbevallin gen, beter met het gezin op de hoogte zijn. Maar zij heeft ook de indruk dat het merendeel van de artsen geen routine (meer) heeft in dit onder deel van de verloskundige zorg. Een WD-suggestie om de afge studeerde huisarts een speciale "kraamaantekening" te geven, vond zij aantrekkelijk. Maar over het inpassen van verloskunde in de artsenstudie blijkt tussen on derwijsdeskundigen groot me ningsverschil te bestaan. Commissie en staatssecretaris wa ren het er ook over eens dat alle ziekenhuizen moeten worden opengesteld voor verloskundi gen bij poliklinische bevallingen. Onderzocht zal worden wat de optimale opleidingscapaciteit voor verloskundigen is en wat er gedaan kan worden om de spe ciale problemen voor vrouwen van buitenlandse werknemers te helpen verlichten. "Voor de volgende bocht". Dolf Kloek. Uitg. Zomer en Keuning. Prijs 17,90. Een 23-jarige mooie vrouw, die al veel heeft meegemaakt, een sympathieke dokterszoon en de jonge weduwnaar/ eigenaar van een rustig familiepen sion met een 4-jarig dochtertje en een zieke moeder zijn de hoofdpersonen in Dolf Kloeks 35ste streekroman. "Het leven is elders" is het, in het com munistische Tsjechoslowakije gesi- i zelfingeno- kerend naar roem en erkenning maar innerlijk gekweld door een kinderlijk uiterlijk en een betuttelende moeder. Om als held overeind te blijven ver raadt hij het enige meisje dat genegen is met hem te vrijen aan de veilig heidsdienst. De schrijver, Kundera, leeft sinds 1974 in Frankrijk. Zijn ro man werd onderscheiden met de Prix Médicis. "Je hoeft niet altijd te glimlachen". Hans Bergman. Uitg. Zomer en Keuning. Prijs 14 50. Het openhartig relaas van een lichame lijk gehandicapte. Hans Bergman, spastisch en 35 jaar oud, woont al 12'/2 jaar in Het Dorp. "Drenthe Monumenteel"Karei Janssen en Ceeslppel. Uitg. Zomer en Keuning. Prijs 19*0. "Gezond en fit door wandelen"John Man. Uitg. Zomer en Keuning. Prijs f 19,90. Met dit soepel geschreven en speels geïllustreerde boek kan iedere wan delaar "uit de voeten". "Joch, Lotje en Minimi". Grethe Fagers- trom en Gunilla Hansson. Illustraties: Gunilla Hansson. Uitg. Meulenhoff. Prijs 7,90. Een voortreffelijk "stripboek", waarin jonge kinderen samen met hun ouders lezen (en kijken) over de verwekking, het groeien (in moeders buik) en de geboorte van een nieuw broertje of zusje. Er is een uitgave voor het publiek en een (steviger) editie voor de school. De roman speelt zich af op een feest. Het is de schrijfster, die haar jeugd in Lei den heeft doorgebracht en aan die stad weinig prettige herinneringen heeft, te doen geweest de onderhuidse processen van de feestvierders aan te geven. "Wij leven van de wind". Pieter Terp stra. Uitg. Zomer en Keuning. Prijs ƒ17,90. Streekroman, spelend aan het eind van de vorige eeuw. Het huwelijk van een mooie, jonge vrouw dreigt op de klip pen te lopen als haar sociaal sterk be wogen echtgenoot zijn onderwijzers- baan opzegt en zich met harten ziel in de strijd werpt tegen de maatschap pelijke ongelijkheid. "Keesings landenvademecum"J. Goed volk. Uitg. Keesing. Prijs f2950. Feiten en cijfers van honderdzestig lan- "Hart en voeding". Dr. A.KJ. Koumans (internist), drs. E. Rot biochemicus en prof. dr. ir. AJ. Wildschut (orga nisch chemicus). Uitg. Dr. J. Rinse Stichting. Prijs f8$0 (op giro 310126 van N. Spaargaren te Nieuwe Wete ring). Het ontstaan en de genezing van athe- roclerose. "Julia". Johan Aiken. Uitg. Veen. Prijs f2850. Zeventienjarig meisje vlucht met zieke vader in luchtballon naar Engeland om aan de wreedheden van de Franse revolutie te ontkomen. De ballon vaarder mag gezien worden "Sigmund Freud". R. Steadman. Uitg. W (niter Wagner. Prijs: ingenaaid ƒ35.-, gebonden ƒ45,-. Freuds wrange humor vastgelegd in tekst en karikaturen, verzameld in een fraai album. "Lichtgewicht Kamperen". Hans Krook. Uitg. Luitinhg. Prijs f 1450. Alles over toeristisch kamperen met lichtgewicht uitrusting. "Het verre Oosten". Jan Pieters. Uitg. Tiebosch. Prijs f 1950. Het restaurant Het Verre Oosten in Scheveningen werd in 1959 door Win- ny Cheung (mevrouw Pieters) ge opend. Haar vinding, de "Nouvelle Cuisine Chinoisc" wordt uitgebreid in dit boek toegelicht. Veel waanbegrip- pen worden over de Chinese keuken in deze alleraardigste "keukenroman" voorgoed ontzenuwd. "De waanzin en de liefde". Stanley Mann. Uitg. Tiebosch. Prijs f 1650 Romandebuut van filmsccnarioschry- ver. Mislukte actrice raakt tijdens de vakantie van haar psychiater volsla gen in paniek. Als de vaderlandse tv-makers hun zomerslaap houden, wordt in Hilversum wat vaker het blik speelfilms openge trokken dan in de winter het geval is. De VARA maakt het volgende week vrijdag echter helemaal dol: twee films op één avond. Eerst om zeven uur de Franse klucht De por tier van Chez Maxim en drie uur later Scrim van Jacob Bijl. Michel Galabru is in de eerste film de portier Julien die van zijn fooien en kasteel heeft gekocht. Jacob Bijl had met zijn Scrim in het buitenland (met name Frankrijk en West-Duitsland) aanzienlijk meer succes dan in eigen land. Opvallend in Scrim is de aanwezigheid en het goede acteren van Geral- dine Chaplin. Bijls echtgeno te Jessamin Starcke doet daar echter nauwelijks voor onder. De laatste speelt Maria die haar oude vriend Jim wil op zoeken. Ze treft hem niet thuis (zit in de gevangenis), maar wel zijn echtgenote An ne, die een neurotische in druk maakt. Ze fungeert voor Maria als een soort spiegel: zo had zij als Jims vrouw ook kunnen worden. De onder linge gelijkenis tussen de twee geeft Scrim nog een ex tra dimensie. Chaplin is verder nog te zien in Elisa vida mia, gemaakt door haar man Carlos Saura en maandag op Duitsland 1. Een erg ingewikkelde en ook wat gekunstelde film, waarin Fernando Rey de vader van Geraldine speelt. Het programma: ZATERDAG: Tshushije pis- ma; 14.45 uur; Dtsl. 1 (regie: Ilja Awerbach. Russische speelfilm uit 1975). Schloss Hubertus; 20.15 uur; Dtsl. 2. Duitse speelfilm uit 1973). Un uomo in ginocchio; 22.50 uur; Dtsl. 1 (regie: Damiano Da- miani. Italiaanse film uit 1979). MAANDAG You can't cheat an honest man; 21.00 uur; Dtsl. 3 (regie: George Mars hall met W.C. Fields. Ameri- keianse film uit 1939). Elisa Vida Mia; 23.00 uur; Dtsl. 1 DINSDAG Chad Hanna; 19.30 uur; Dtsl. 2 (regie: Henry King met Henry Fonda. Ameri kaanse film uit 1940). Sum mer place; 21.10 uur; Bel. 2 (regie: Delmer Daves. Ameri kaanse film uit 1959). WOENSDAG Mi hija Hilde- gart; 20.00 uur; Ned. 1 (regie: F. Fernan Gomez. Spaanse film uit 1975). Written on the wind; 20.4") uur; Bel. '2 Douglas Sirk. Amerikaanse film uit 1956). DONDERDAG: The beguil- ded; 20.15 uur; Dtsl. 3 (regie- Don Siegcl met Clint East wood. Amerikaanse film uit 1 VRIJDAG: De portier van Chez Maxim; 19.10 uur; Ned. 1. Wenn der Vater mit dem Sohne; 20.15 uur; Dtsl. 1 (re gie: Hans Quest. Duitse film uit 1955). Trapeze; 20.15 uu; Bel. 1 (regie: Carol Reed met Tony Curtis. Amerikaanse film uit 1956). Crazy Joe; 23.05 uur; Dtsl. 2 (regie: Carlo Liz- zani met Peter Boyle. Ita liaanse film uit 1973). Blijvers "Kramer versus Kramer" - Ontroe rende film over de ellende van e« scheiding. Met Dustin HofTman Meryl Streep, Camera, Leiden. Euro 2, Alphen. "The spy who loved me" - James Bond met Roger Moore, Lido 1, Lei den. "The Fog" - Ouderwets spannende thriller. Lido 2, Leiden. "Mysterie in triplo" - Drieluik va Fellini. Louis Malleen Roger Vadin met Brigitte Bardot. Jane Fonda e Alain Delon, Lido 3. Leiden. In de greep van de boogschutter" - Komische sexfilm. Trianon, Leiden. "The knock-out cop" - Vervelende vechtfilm met Bud Spencer, Euro 1, Alphen. (Op)nieuw "Spel voor aasgieren" - Oorlogsfilm, Euro 3. Alphen. "Lieve jongens" - Film naar boeken van Gerard Reve. Euro 4. Alphen. "Kentucky Fried Movie" - Gezien het grote succes van Animal house vorig jaar in Leiden, zal Kentucky Fried Movie het ook wel goed doen. John Landis' film (die in '79 al in Alphen draaide) kent een zelfde soort humor. 'Van-dik-hout-zaagt- men-planken', maar in z'n absurdi teit toch vaak leuk. Niet zo leuk is dat in de verschillen de sketches vooral de Amerikaanse televisie op de hak wordt g genoeg te lachen c Nachtfilms 'Serpico i de nacht" - Camera, "Draai je klaar" - Rex. Leiden. "The Passage" - Euro 1. Alphen. "Blazing magnum" - Euro 2, Al- "Josefine Mutzenbacher III" - Euro 3. Alphen. "Lieve jongens" - Euro 4, Alphen. Rex Den Haag "Hallelujah voor een paar vuisten" - Apollo 1 (460340), 12 jr. "Golden lady" - Apollo 2. 16 jr. "De motorduivel m spijkernbroek" - Asta (463500), 16 jr. "L.. van Icarus" - Calypso (463502), 16 jr. "Kramer versus Kramer" - Babyion 1 (471656), al. "1941" - Babyion 2, al. "Dial M for Murder" - Babylon 3, 16 jr. "l'Imprecateur" - Camera (467200), 12 jr. Last tango in Paris" - Cineac 1 (630637), 16 jr. 'Ten" - Cineac 2, 16 jr. "Echtscheiding op z'n Amerikaans" - Cineac 3, 16 jr. "The crazies" - Corso (467200), 16 jr. "The Sting" - Du Midi (855770), 12 jr. "Bestemming: Poolbasis Zebra" - Euro (667066), 12 jr. "Midnight Cowboy" - Metropole 1 (456756), 16 jr. "The Fog" - Metropole 2. 16 jr. "De tien geboden" - Metropole 3, 16 jr. "The Rose" - Metropole 4. 12 jr. "Die dritte Generation" - Metropole 5, 16 jr. "The deer hunter" - Odeon 1 (462400). 12 jr. "Mama cumple 100 anos" - Odeon 2, 16 jr. "Operatie Foxboat" - Odeon 3.12 jr. "De Muppet film" - Odeon 4. 16 jr. "Vrouwen van Parijs" - Odeon 5. al. "Dirty Lilly" - Le Paris 1 (656402), 18 jr. "Inez, de pomoprinses" - Le Paris 2, 18 jr. "Janice, een vurige brunette" - Le Paris 3, 18 jr. "The way of the dragon" - Passage (460977), 16 jr. "American gigolo" - Studio 2000 (542288), 16 jr. "Clair de femme" - De Uitkijk (542288), 16 jr. Amsterdam "American gigolo" - Alfa 1 (278806), 16 jr. "Les heroines du mal" - Alfa 2,16 jr. "Roma"- Alhambra 1 (233192). 16 jr. "Dimenticare Venezia" - Alhambra 2, 16 jr. "Het monster van Peking" - Belle- vue Cinerama (234876), al. "I van Icarus" - Calypso 1 (266227), 16 jr. "1941" - Calypso 2, al. "Het laatste ultimatum" - Calypso 3, 12 jr. "Le bouche trou" - Centraal (248933), 18 jr. "Zombies" - Cineac Damrak 1 (245648), 16 jr. "Zeg het met uien" - Cineac Damrak 2. al. "One flew over the cuckoo's nest" - Cineac (243639), 16 jr. "De vrouw met de vilten hoed" - Ci- necenter (236615), 16 jr. "Satyricon" - Cinecenter. 16 jr. "The turning point" - Cinecenter, 16 jr. "Joe Kidd" - Cinema International" (151243), 16 jr. "The deer hunter" - City 1 (234579), 12 jr. "The Rose" - City 2. 12 jr. "Een uur tot de ondergang" - City 3, 12 jr 'Ten" - City 4. 16 jr. "Vrouwen van Parijs" - City 5,16 jr. "Die Blechtrommel" - City 6. 16 jr "De Muppet film" - City 7. al. "The great mcGonagall" - Cine "D" (226551), al. "Chinatown" - Du Midi (723653), 16 jr. "Superster Goofy" - Flora Disney (230469). al. "The seven samurai" - Kriterion (231708). 16 jr. "Kramer versus Kramer" - Leidse- pleintheater (235909). al. "The Fog" - Noggerath (230566). 16 jr- "Jack 'n Jill" - Parisien (248933), 18 e of death" - Rembrandtplein- 2. al "Twee vuisten als een orkaan" - Rex (246132). 16 jr. "De val van Rome" - Rialto (723488), 12 Jr Kramer versus Kramer" - Rivoli (723488). al. "Speedtrap" - Roxy (232809), 16 jr. Tl gatto" - Studio IC (231708), 12 jr. de la passion" - The Mo- s (245790), 16 ir. ashomon" - The Movies. 16 jr

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 11