GESLAAGDEN -Dmsdag'Hoensdag-Vwrdeek Drama Vakantie-voordeel DE KRANT. DAAR LEREN ZE WAT VAN. EXTRA 2 KILO KARBONADE IN DE PRIJSSLAG VERS VAN DE VEILING I Polaroid Extra voordeel van ca. 100,- rinck brillen0 TE KOOP MAANDAG 16 JUNI 198(T LEIDEN - Op 't Rapenburg" Scholengemeenschap voor La ger en Middelbaar Beroepson derwijs, Rapenburg 23, slaagden: voor het diploma LHNO: A. v.d. Born, W. Donk, I. v. Ernst, M. Harteveld, G. Huiser, M. Philip- po, M. Teske, S. Visser, J. Sloos, J. Geervliet, K. ten Napel, J. van 't Noordende, M. van 't Noordende, E. Alberto, I. v.d. Zwet. voor het diploma Kinderverzor- ging/Jeugdverzorging (MBO): J. Booy, P. Kerkhout, A. Ligtvoet, C. Neuteboom, K. v. Tilburg, G. van Egmond, Chr. ten Hoorn, A. Dongelmans, C. v.d. Helm, M. "Jekkers, H. de Koning, K. Tref fers. voor het diploma Interim Alge mene Schakelopleiding (MBO) I. Booy, N. Bossaert, M. Donk, M. de Fey, E. Kuiper, M. Glasbergen, E. Hoogstraten, J. Houniet, L. Streefland, J. v.d. Niet, C. v.d. Veld. voor het diploma Verzorgingsas- sistent(e): L. Hoesenie, M. v. Kampenhout, A. v.d. Mey, T. v. Beek, T. Aartman, A. Houtwaart, S. Broekhuyzen, M. v.d. Berg, L. y.d. Berg, W. de Heer, A. Stellingwerf, D. Kant, E. v. Hameren, L. Straathof, S. v. Zanten, M. v. Leeuwen, E. Vuyk, A. Ruigrok, J. v. Egmond, M. v.d. Zwet, M. Slobbe, voor het diploma Primaire Oplei ding Dameskappen: E. Bink, M. Bonneur, R. Breede- velt, M. Laterveer, A. Verhoeks, A. Keereweer, A. v.d. Born, P. Vergeer, J. Schip aan Boord, J. Zandstra, D. Kooreman, M. Bar- tels, H. Onderwater, M. Rhijns- burger, R. Blom, D. v. Velzen, S. Wassing, M. Bakker, J. de Mooy, M. v. Egmond, I. Ramp, A. v. Veen, C. Dofferhoff, L. Meivogel, J. v. Beelen, A. Prins, I. Edelaar, I. Zwaan, A. Heemskerk, G. in 't Veld, Y. Bel, A. Verwer, M. Goze- ling, J. de Rooy, E. v. Gorkom, E. v. Veen, M. de Jong, J. Kraan, A. v. Gils, M. den Horder, A. Ver- kley. LEIDEN - Aan de school voor LHNO 't Steenevelt", Sumatra- straat 120, slaagden voor LHNO- diploma: Y. Baytemur, G. Blikman, L. Bobt, J. van Egmond, S. Ersoy, C. van Es, W. Glasbergen, K. Gordijn, B. Gottmer, E. Grijpstra, A. Mark, A. v.d. Meer, S. Onderwater, C. Ou dendorp, J. Plezier, S. v.d. Pluym, I. Pracht, M. de Ru, C. Sinteur, K. Turk, E. van Veen, L. van Velzen, C. v.d. Wijngaard. Aan de Kath. Vakschool "Galgewa ter", Leiden slaagden voor exa men Lager Beroeps Onderwijs 1980. G. Dessens, S. Eys, A. Houwer, E. Houwer, H. Klijzing, M. Kou- wenh<j)ven, E. v. Leyden, C. Met selaar, E. Onderwater, H. Ouds hoorn, P. Philippo, S. v.d. Plas, L. Roeleven, A. Westerneng, A. Hoogendoorn, B. v. Houten, E. Lotte, T. v.d. Meer, E. v.d. Nou- weland, M. Rijsdam, W. Swagers, J. Asruf, M. v. Harteveld, W. de Jager, K. Law, I. Luypen, W. Rauhe, M. Pieterse, J. Springer, M. Stenten, M. Stol, C. Vink, A. Zandbergen. Aan "UYTTERDIJK", Interkerke lijke School voor M.S.P.O. Oplei ding tot Verzorgende slaagden voor het diploma Gezinsverzor- gende: de dagopleiding voor Ge- zinsverzorgende: T. v.d. Broek, G.T. van Galen, I. Groet, W.J.M. van Jaarsveld, G.G. van Keme- nade, I. Landra, M.W. Nagel, M.A.A. Mulders, P.A.M. Mulders, J. Noteboom, M.B. Pijper, J. Ra- vensbergen, R.F. Tinkelenberg, A. Vlaming, G.I. Wassens, M.P.M. Wijsman, M.J. v.d. Zwet, M.F.A. Assendelft, G.J.H. van Dinteren, M. van Duyn, J. van Duyvenbo- de, J.L. van Duyvenbode, W.M. de Hey, M.T.A. Kraayevanger, M.A.M. Rijnbeek, C.G.M. Splin ter, H.B. Teske, E.A.Y. Varkevis- ser, M.H. Warmerdam. G.C.M. van Zeyl, G.H. Boskeljon, G.M. Broekhof. L.W.M. Disseldorp, J.M. van Dijk, M. Freke, A.M. Glasbergen, P. v.d. Harg, G.J. Heurter, J.M. den Hollander, S.E. Reumerman, A.C. Rusman, C.J.M. Schreurs, J.J.W. Sney- ders, A.S.P. Uitendaal, P.T.M. v.d. Vlugt, A. van Goozen, T.C. Hoogendoorn, J.L.G. van Kins, T.C. Konijn, J.J.A. van Kuijen, C.A.R. v.d. Meer, B.A.M. Mun sterman, A.J.M. Remmerswaal, S. Tuinenburg, J. v.d. Velden, M.P.M. Vink, M.H. Vis, P.J.G. Wens veen; De part-time opleiding voor Ge- zinsverzorgende: A.C.M. Aker boom, M.C. van Eek, T.M. van Egmond, M.J. van Elk-v.d. Wij- gaart, L. de Geus-van Dalen, P.M. glas-Zijdenbos, A.C.M. v.d. Jagt- Meijer, G. Ewijk-Kalkman, J. Kats-Both, J.H. Kattestaart, W.J. Overmars, J.G. Schippers, M.M. van Vliet, P.A.M. v.d. Voort, P.L. de Wildt-Hoogendoorn, A.W.M. van Yperen, J. Zwanenberg, B.S. bovenberg, H. J.M. Buis, A.W. v.d. Bijl-de Haan, Y.H.T. Daamen- Blaas, J.C. van Domburg, A.M. van Duynhoven-v.d. Heuvel, M. Fransen, E. v.d. Giesen-van Vel zen, J. v.d. Ham-Kuijl, J. Hek- king-de Bruin, J.W.J. Hulswit, L.S. Koekkoek, J.J. van Lier, C.A. v.d. Linden, S.J. Nijholt, G. Vermeulen-Zuilekom, N. Vink- v.d. Perk, M.H. Visser, J. Waarts- v.d. Waals; de dagopleiding voor Bejaarden- verzorgende: C.M. Broekhof, J. Eikelenboon, M. Eikelenboom, H.I.M. Groenewoud, C. Hagen, A. van Hulzen, A.T.M. v.d. Klaauw, J.H.M. v.d. Kolk, J.C. v.d. Molen, C.M. v.d. Nieuwendijk, M.T.G. van Noort, G.E. Riethof, G.H.P Rietmeyer, H.W.M. Schrama, C.M. Smit, A.G.D. Voortman, J.A.M.P. Zandbergen, W. van Duyn, A.M. van Duyvenvoorde, T.M. den Hollander, A.C.M. Ko ning, W.E.C. Koot H.P. Kuyt, M. Kuyt, H. Ouwehand, J.M. Roele ven C.M. Smits, A.P. Thijs, H.C. van Tol, Q.E.D.M. Valentijn, M.K. Vooys, R.A.C. Wessendorp, J.E. van Woudenberg. WIELRENNEN - Diverse ama teurs uit de Leidse regio boekten het afgelopen weekeinde goede resultaten. Els van Leeuwen uit Lisse bracht de ronde van Oude de Groot uit Jlazerswoude zege vierden in respectievelijk Rot terdam en Amsterdam. Piet Zaal (eveneens uit Hazerswoude) be haalde in Rotterdam een derde plaats. Leidenaar Peter Borst eindigde in de ronde van Vogel waarde als derde. ATLETIEK - In het middelpunt van de belangstelling bij de In ternationale atletiekwedstrijden in Bremen stond de Olympische hordenkampioen 1976 Guy Drut. De Fransman voor de eerste maal na het terugkrijgen van zyn ama- teurstatus - de 110 meter horden in 13.87 seconden, niet opzienba rend, maar Drut heeft nog enkele kansen om zich te kwalificeren voor Moskou. MUNTENDIEFSTAL - Uit het Textielindustrie Museum in En schede zijn afgelopen vrydag op klaarlichte dag dertig oude mun ten met een waarde van 3000 tot 6000 gulden gestolen. De in totaal 38 munten lagen onder een stevi ge plastic stolp, die met vier forse schroeven op de kist was beves tigd. De kist stond in een voor het publiek toegankelijke ruimte op de benedenverdieping van het Textielindustrie Museum. ULTIMATUM - De regering ont vangt begin deze week het ulti matum over de sluiting van de kerncentrale in Dodewaard, waartoe tijdens de pinksterdagen is besloten door de duizenden aanwezigen op het demonstra tieve tentenkamp bij de centrale. Het ultimatum zou vandaag wor den verzonden. Dit ultimatum houdt in, dat indien de centrale eind september niet is gesloten, in oktober zal worden overgegaan tot een massale be zetting van de terreinen rond de centrale. Mocht die bezetting door de politie onmogelijk wor den gemaakt, dan volgt een blok kade. ATLETIEK - De Poolse hoog springer Jacek Wszola heeft de tweede en laatste dag van de in ternationale atletiekwedstrijden om de Janusz Kusocinski-memo- rialin Warschau volledig be heerst. Wszola won het onderdeel hoogspringen met een sprong van 2.30 meter. ATLETIEK - De Finse atleet Lasse Viren, in München '72 en Mon treal '76 winnaar van gouden me dailles op de 5 en 10 kilometer, heeft zijn voorbereidingen op de Olympische Spelen in Moskou zaterdag onderbroken wegens een ernstige blessure. Een van Virens dijbenen vertoonde krampverschijnselen. Zijn medi sche begeleider Pentti Peltokal- lio vreesde een spierscheuring. WIELRENNEN - Giuseppe Sa- ronni, winnaar van zeven etappes in de Ronde van Italié, blijft win nen. In Castelfranco-Di-Sotto ze gevierde hij in het Italiaanse Azencriterium over honderd ki lometer. In de eindsprint ver sloeg Saronni zijn landgenoten Barone, Contini, Morandi en Bat- taglin. WIELRENNEN - Fedor den Her tog heeft gisteren in het Belgi sche Kotem aan de Maas een wegwedstrijd voor beroepsren ners over 140 kilometer gewon nen. Den Hertog vierde met deze overwinning zijn definitieve te rugkeer, nadat hij begin dit jaar besloot te stoppen, maar na een mislukt avontuur in de burger maatschappij toch maar weer wielrenner werd. WIELRENNEN - Johan LaVnmers, zojuist terug uit de Ronde van Tunesië, is winnaar geworden van de 12de Ronde van de Ach terhoek, een klassieke wegwed strijd over-172 km met start en finish in Doetinchem. Lammers was de snelste van een kop- groepje van vier renners, die na 50 km tussen Voorden en Ruurlo uit een groep van 40 renners was gedemarreerd. KUNSTZWEMMEN - Marijke En gelen is gisteren in het Sport- fondsenbad te Arnhem ont troond als nationaal kampioene kunstzwemhien soli. Catrien EyL ken was ditmaal de beste. De Haagse zwemster was het suc cesvolst met drie titels, want ook bij de duetten en in de groepen won zij'de gouden medaille. VOETBAL - Met nog twee wed strijden te spelen is Rode Ster Belgrado al zeker van de Joego slavische voetbaltitel. Rode Ster won gisteren met 4-1 v rent FC Serajewo. 2 kilo mooie schouderkarbonade 15,80 2 kilo fijne ribkarbonade 18,90 2 kilo blanke haaskarbonade 19,90 1 kilo botermalse paardebiefstuk 14,90 2 kilo verse braadworst 9,90 2 kilo hamburgers, pikant 9,90 Kasbonen per kilo 1,95 Andijvie per kilo 0,95 Snijbonen per kilo 2,95 Granny Smiths per 2 kilo 3,95 Perssinaasappelen 25 voor 2,50 BOODSCHAPPENMARKT Polaroid zonnebrillen beschermen uw ogen tegen schadelijke stralen uit het zonlicht. Zij zijn er in vele modellen, lenstypen en kleuren, waarbij mode en kwaliteit hand in hand gaan. JL 't Is service vóór en service na bijRinck Ja, daar geloven we heilig in bij Rinck. Hulpvaardigheid bij het maken van uw keu rookr lang daarna. Even bij stellen, schroefje vast draaien. Ultra-sonisch reinigen. En de ga rantieverplichtingen zonder morren nakomen. Chinon Standaard 7x35 va„199,vo.r 119.- Chinon Standaard 10x50 van 219.-voor 129.- Het neusje van de zalm is de Chinon Countryman 10x50 van 269,- voor 149.-' Sublieme kijken superieure kwaliteit Gratis luxe draagtas. Zonnebrillen Een originele Rav-Ban zonnebril, nu tijdelijk met f 30,- voordeel. Pilot model met geharde glazen, (grootste model ML2) in zwart en geel ln gratis stootvast etui. Normaal 123,50QQ^0 Rinck Brillen prijs t/O» Zonnebril op sterkte* Ieder die 'n bril draagt kan z'n ogen tegen de beschermen met een voorhanger (vanaf f 17.- baar). Ideaal is natuurlijk om in de sterkte van een zonnebril te laten maken. Een eersteklas met gekleurde lees- of afstandsglazen* bieden wij u compleet voor Vifcv-, 11950 i, Wij bieden u tijdelijk 'n bril compleet met deze allernieuwste foto- chromatische glazen: Rinck Reactolite Rapide in üw lees of afstands-sterkte*Op- en terugkleu gaat zeker drie keer zo snel als H-slauf 10.-|MT glü! Saint Tropez Exclusief pilot-mode met doublé montuur j' en fototrope glazen (veranderen met het licht). Gedistingeerde mode uit Frankrijk va superieure kwaliteit n Surprise Wij brengt vederlichte z bril mode '80 ra nd loze glazen degrade Tegenover de g.andioze kwaliteit staat een uiter... verrassende Rinck Brillen prijs KHoge correctie geringe bijbetaling - Leiden Botermarkt 1, Tel.: 125036. HAZERSWOUDE-RIJNDIJK Ruim hoekherenhuis gelegen aan Goeverneurplantsoen 18. Ind.: parterre 40 m2 woonruimte, annex open keuken, open haard, voor- en achtertuin. 1 e verd;: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad. 2e verd.: voorzolder en ruime leef- zolder voorzien van dakkapel. Het gehele huis is c.v. verwarmd en volledig geïsoleerd. Vraagprijs 250.000,- k.k. Inl.: 01714-3788.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 16