SpEFSONEEt ©verclim afdelingshoofd Ervaren tekenaars meet- en regeltechniek op MTS-niveau twee parttime schoolbegeleiders (m/v) BUITENDIENSTMEDEWERKER M/V NEDERLANDS ASTMA FONDS personeel pe*» FLUOR NEDERLAND B.V. CUSTOMER SERVICES ASSISTENT (M/V) opsporingsambtenaar Onze afdeling Control Systems Engineering en Design is verantwoor delijk voor: het ontwerpen van meet- en regel systemen en beveiligingen, evenals voor de specificatie van meet- en regelapparatuur ten be hoeve van de aan Fluor Nederland toevertrouwde prqjekten. Bij de uitvoering van deze taken wordt veelvuldig kontakt onderhouden met verschillende afdelingen, voornamelijk met Process Engineering en Mechanical Engineering. Tekenaars, bij ons designers genaamd, verzorgen het totale pakket tekeningen dat nodig is voor het installeren van zowel pneumatische als elektronische instrumentatie. Bovendien behoort het uittrekken van installatiemateriaal tot hun taak. Momenteel zijn er enkele vakatures, waarvoor wij graag in kontakt komen met tekenaars die reeds over enige jaren ervaring in een dergelijke funktie beschikken, opgedaan in de petro chemische en/of chemische industrie. Naast de genoemde opleiding en erva ring vragen wij enige kennis van de Engelse taal in verband met het inter nationale karakter van onze projekten. Wij bieden naast een goed salaris, o.a. een 13e maand, winstdeling en 8 vakantietoeslag. Er wordt gewerkt vol gens het systeem van flexibele werktij den, in een goed geoutilleerd modern kantoor. Nadere inlichtingen worden verstrekt door de heer H. Teijgeler, Manager Control Systems Engineering. Telefoon (023) 33 90 20, toestel 2160, na werktijd (02209) 20 05. Beknopte schriftelijke sollicitaties onder vermelding van kodenummer 825/LD worden met belangstelling tegemoet gezien door Fluor Nederland B.V.', afdeling Personeelszaken, Europaweg, Postbus 634, 2003 PD Haarlem. Ingenieursbureau HAARLEM Fluor Nederland B. V. is een dochteronderneming van de Fluor Corporation in de USA, een wereldomspannend concern met als belangrijkste aktiviteiten het ontwerpen en bouwen van fabrieken en installaties voor de aardolie-, chemische en petrochemische industrie. Bij Fluor Nederland werken thans rüim 1.000 mensen in verschillende disciplines in onze kantoren te Haarlem. Christelijk Lyceum Dr. W. A. Visser 't Hooft I Scholengemeenschap voor v.w.o., havo Kagerstraat 1Leiden Gevraagd per 1 augustus 1980 een AMANUENSIS Ervaring op het gebied van scheikunde strekt tot aanbe veling. Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Sassenheim vraagt per 1 augustus voor R.K. basis school "Antonius" een LEERKRACHT (tijd. aanstelling 1 jaar) Van sollicitanten verwachten wij een positief kriti sche instelling ten aanzien van onderwijs-ver- nieuwing. - Een enthousiaste werklust - Een positieve instelling ten opzichte van de ka tholiciteit van de school Sollicitaties met referenties binnen 7 dagen te richten aan bovengenoemd bestuur Hoofd straat 192, Sassenheim. Inl. bij het h.d.s. A. G. Merks, tel. school 02522-11267. Architektenbureau (omvang 25 man) zoekt op korte termijn part-time administrateur(trice) op M.B.A.-niveau die in staat is de gehele administratie te ver zorgen. Assistentie voor enkele administratieve werkzaamheden is aanwezig. Brieven onder nummer 34824 bureau van dit blad. Voor de uitbreiding van de Proeftuin Rijnsburg zoeken wij op korte termijn een ERVAREN MEDEWERKER IN VASTE DIENST om ons te komen helpen bij de verzorging van de gewassen en alle daaraan verbonden werkzaam heden. Kom eens praten met de chef Proeftuin, tel. 01718-21658 of 23533 (na 7 uur). De Schooladviesdienst Leiden, werkzaam voor het openbaar en bij zonder kleuter- en lager onderwijs, alsmede het buitengewoon onderwijs te Leiden en Oegstgeest, vraagt voor zo spoedig moge lijk voor het kleuter- en lager onderwijs (circa 24 uur), waarvan één speciaal komt te werken binnen een stimuleringswijk met een aanstelling op projectbasis Talen in teamverband: - stimulering, advisering en begeleiding van vernieuwingen in het kleuter- en lager onderwijs; - het schoolteam behulpzaam zijn bij het opvangen van kinderen met schoolproblemen; - het stimuleren van een goede samenwerking tussen school - ouders buurt. Gedacht wordt aan: - een kleuterleidster of leerkracht met ervaring en verdere vakge richte studie, bijv. M.O. pedagogiek; - een opvoedkundige of psycholoog (specialisatie onderwijskunde) met kennis van het kleuter- en lager onderwijs. Ervaring in het schoolbegeleidingswerk wordt op prijs ge steld. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer drs. J.W. Cor net, coördinator van de dienst en/of bij de directeur onder tel. nr. 071-122146. Salariëring voor bovenstaande functies afhankelijk van leeftijd en ervaring volgens de landelijke normen vpor schoolbegeleidings diensten. Verder zijn de rechtspositionele regelingen voor het per soneel van de gemeente Leiden van toepassing. Sollicitaties voor deze functies binnen één week te richten aan de directeur van de Schooladviesdienst Leiden, de heer drs J.L. de Bil, postbus2292, 2301 CG Leiden. PSYCHIATRISCH CENTRUM VOOR BEJAARDEN deel uitmakend van "de Open Ankh", stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg. Voor spoedige indiensttreding zoeken wij een voor de intensieve zorg-afdeling "Arabis". Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging B en/of A of MBO-V, aangevuld met praktische ervaring. Natuurlijk kunt u in een advertentie als deze verwachten, dat het centrum een prettig woon-, werk- en leefklimaat heeft. Wij overdrijven niet, door te stellen dat in deze funktie een ruime mate van zelfstandig bepalen van het afdelingsbeleid aanwezig is. U hoeft daarin niet alleen te staan. Het koördinerend hoofd is te allen tijde bereid u van advies te dienen. Wilt u -voordat u tot een sollicitatie overgaat - inlichtingen hebben, dan kunt u telefonisch in kontakt treden met de reeds aanwezige afdelingshoofden, koördinerende hoofden of de verpleegkundig adjunkt-direkteur. Of kom eens een kijkje nemen! De koördinerende hoofden mevrouw G. Hogewoning (01718-2.16.70) en de heer H. Foekens (01718-7.46.90) zijn overdag bereikbaar op "OVERDUIN", terwijl zij eventueel 's avonds zijn te bereiken onder bovenstaande telefoonnummers. Van reflektanten verwachten wij, dat zij instemmen met onze evangelische signatuur. Sollicitatiebrieven te richten aan de heer A. Lengton, verpleegkundig adjunkt- direkteur, Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk (Z.H.), telefoon (01718) 1.54.41. DISTRIBUTION SERVICES INTERNATIONAL (D.S.I.)B.V. (3M Company) D S I. B V. is een snel groeiend bedrijf dat de distributie verzorgt van 3M produkten voor Europa, het Midden-Oostenjn Afrika. Op korte termijn zoeken wij een De taken zijn: Het verienen van service aan klanten middels het ontvangen van orders en het daarna correct uitvoeren/uitleveren van deze orders, met inachtneming van de gestelde eisen door de klant, de bedrijfspolicies en de internationale handelsnormen. Eisen: - opleiding: minimaal HAVO/VWO - kennis van de Franse en Engelse taal in woord en geschrift -leeftijd: bij voorkeur25 jaar - ervaring in inkoop en voorraadbeheer strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan D.S.I. B.V., Zoeterwoudseweg 5-7,2321GL Leiden, t.a.v. Mevrouw V. van Steenbergen. Het Nederlands Astma Fonds houdt zich al ruim twintig jaar bezig-met het coördineren en stimuleren van de astmabestrijding in Nederland. Een van de belangrijkste bronnen van inkomsten voor het Astma Fonds is de jaarlijkse kollekte. De buitendienst'van het Astma Fonds onderhoudt de kontakten met het netwerk van plaatselijke kollektecommitees en probeert dit netwerk verder uit te bouwen. Voor het rayon Zuid-Holland, Zeeland en West-Brabant zoeken wij een De taken die bij deze funktie horen bestaan uit het onder houden van kontakten met kollektecommitees, afdelingen en correspondentschappen, het waar mogelijk uitbreiden van de kontakten en het stimuleren van aktiviteiten op het gebied van fondsenwerving en promotie in genoemd rayon. Voorts zal de nieuwe medewerker ook plaatselijk en regionaal werkende vrijwilligers begeleiden in hun aktiviteiten. De geschikte kandidaat voor deze ambulante, zelfstandige funktie heeft een middelbare of daarmee vergelijkbare opleiding. Hij/zij heeft initiatief, enthousiasme en doorzettingsvermogen, is woonachtig in Zuid-Holland, heeft een rijbewijs B/E en kan uiteraard goed samenwerken met vrijwilligers. Minimum leeftijd: 25 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie-procedure. Het Nederlands Astma Fonds biedt èen goed salaris, 23 vakantiedagen, 8% vakantietoeslag, een onkostenvergoeding en een pensioenvoorziening IPGGM). Kandidaten die op grond van ervaring en/of opleiding geschikt zijn voor deze funktie worden verzocht te schrijven aan het Nederlands Astma Fonds, postbus 5,3830 AA Leusden met vermelding van „sollicitatie" in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Voor telefonische inlichtingen: 033-941814 en vragen naar de heer]. Kok, hoofd buitendienst. Dijkgraaf en heemraden van het waterschap Groot-Haarlemmer meer roepen sollicitanten op voor de funktie van bij de technische dienst. Taak: s Toezicht op de naleving van keuren en verordeningen van het waterschap waarbij veelal corrigerend en zo nodig verbaliserend moet worden opgetreden. Vereist: Een opleiding op middelbaar niveau, technisch inzicht, alsmede voldoende schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Politionele of soortgelijke ervaring kan tot aanbeveling strekken. Rijbewijs B-E. Salaris c a.: Aanstelling zal, afhankelijk van leeftijd, bekwaamheid en ervaring, geschieden in de rang van opzichter B (f 2.199, - tot f 2.960, Na gebleken geschiktheid is t.z.t. bevordering naar een hogere tang niet uitgesloten. Vergoeding voor het gebruik van een eigen vervoermiddel t.b.v. de dienst overeenkomstig de rijksregeling. De bij de lagere overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing, waaronder de Interprovinciale Ziektekostenregeling (I.Z.R.). Sollicitaties binr.an 2 weken na het verschijnen van dit blad te richten aan Dijkgraaf en heemraden van het waterschap Groot- Haarlemmermeer, postbus 82, 2130 AB Hoofddorp. Waterschap Groot-Haarlemmermeer

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 16