mi^^v*^wni\ipncnci\inrnmoNROERE ^M^ÊBP99Êd ÜIWJatlllUuUtlJDNRC menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv Vulde bon in voor alle informatie! nu een fijn huis kopen voor een unieke lage prijs 1e aanbieding !Ct 3e aanbieding 2e aanbieding onroerendgoed BOERDERIJ met rieten dak en 1448 m2 grond. WINKEL/WOONHUIZEN NOORDWIJK - KERKSTRAAT (direkt naast Digros). Winkel van 75 m2 met plaats waarop uitbrei ding mogelijk. Thans in gebruik als horeca. Twee bovenliggende appartementen, met aparte opgang, waarvan één verhuurd. Vraagprijs 355.000,- k.k. breestraat 106 2311 cv» lelden Iele* 39302 ma|sb-nl lel.071 -125041 Streif bezit al jarenlang een uitstekende bungalow-bouwer. Dat komt, omdat wij altijd zorgen voor 100% kwaliteit, een perfekte afwerking en 'n opti maal komfort In 'n Streif-bungalow woont u elke dag opnieuw grandioos. Cl zorgt voor de grond, wij bou wen er de bungalow van uw dromen op. CJ kunt kiezen uit diverse types en uitvoeringen. O ja. als u bepaalde dingen zelf wilt regelen of doen, overleg dan met or adviseur. Hij kan u vertellen wat de mogelijkheden de prijskonsekwenties zijn. En de architecten, waar Streif mee samenwerkt, lossen vooraf alle eventuele problemen met plaatselijke instanties en de wel standkommissie voor u op. JHH 4 standaard energiebesparende kamer. i. dubbele beglazing, thermostatische kranen op de i rolluiken, iff'die voorzieningen zorgen v< kelijke besparing op uw energierekening. Fijne, luxueuze badkamer. Overal is aan komfort gedacht Kijkt u maar een: Modelbunqalows in Lelystad. In Lelystad (industrieterrein Noordersluis) gerichte Streif luxe-bungalows op u te wac maandag" t/m vrijdag van 9.00^17.00 H Vul de bon in! opsturen, dan krijgt u omgaand alle informatie v blijvend en gratis toegestuurd. Komfortabel wonen voor ongedacht weinig geld. KUftSitt Uniek aanbod Buitenkerk 67 f 375.000- Vrijstaande, zeer vrij en landelijk ge legen semi-bungalow op 1165 m2 grond. Garage, mooi aangelegde tuin, moestuin etc. Ind.L-vormige kamer, plavuizen, prachtige hojiten keuken, vijf slaapkamers, badkamer, Alles geisoleerd. Thermopane ramen. Perfekt onderhouden. Bilderdijklaan 10 f 195.000,- Mooi en rustig gelegen hoekhuis met 3 zijden tuin, zuid, garage. CV-gas. Ind.: hall, toilet, T-vormige woonka mer, open haard, open keuken, 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet. Gouverneurplantsoen 5 f 198.000,— Fraai verbouwd woonhuis met mooi aangelegde tuin, achterom, schuur. CV. Ind.: L-vormige woonkamer, open haard, luxe open mahoniehou ten keuken, 3 slaapkamers, luxe bad kamer met ligbad en toilet (gekleurd sanitair), vlizotrap naar zolder, ge schikt voor extra kamer. Jacob van Campenlaan 22 f 205.000- 4-kamer-appartement (oorspr. 5 ka mers) met lift, CV, berging. Gelegen op de 3e etage met vrij uitzicht. Ind.: grote woonkamer met balkon (zuid). Ravelstraat 22 f 195.000,- Woonhuis met voor- en achtertuin en achterom. Ind.: diagonaal-woonka mer, parket, open keuken met pla vuizen, aangebouwde bijkeuken en aangebouwde schuur. 1e et.: 4 slaap kamers, badkamer met douche. CV- gas via moederhaard. Vrije vestiging. Salvialaan 15 f225.000,- Modern hoekhuis met garage, 3 zij den tuin, zonnige en rustige ligging. Ind.: hall. keuken, woonkamer met parket en extra zijraam, 4 slaapka mers, douche, CV-gas. Incl. zonwe ring en luxaflexen. VOORHOUT HOOGMADE Europaplantsoen 32 f 199.000,- Charmant hoekhuis met 3 zijden tuin (zonnige ligging), t.o. plantsoen. Na bij jachthaven. Garage. CV. Ind.: woonkamer en hall vloer, open haardkachel, keuken, 4 slaapkamers, badkamer. Prima onder houden. Div. thermopane-ramen. Cormorantwerf 9 f 188.000,- Perfect onderhouden woonhuis met voor- en achtertuin, eigen parkeer plaats, schuur. CV. Woonkamer met massief houten vloer, open haard, nieuwe keuken met apparatuur, 3 a 4 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2 toiletten. Incl. stofferingen. Du Rieustraat 3 f 220.000,- 1e klas onderhouden woonhuis met voor- en achtertuin, gelegen in rusti ge (Burgemeesters)wijk, CV. Ind.. hall, toilet, geheel gemoderniseerde eiken keuken met apparatuur, woon kamer, 3 slaapkamers, nieuwe badka mer, grote zolder. Spoedig te aan vaarden. KOUDEKERK A/D RIJN Van Poelgeestlaan 4 f 198.000,- Woonhuis met garage, voor- en zon nige, diepe achtertuin (15 m) en ach terom. Ind.: woonkamer, keuken, toilet, keldertje, 1e et.: 3 kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e et.: 1 kamer met wastafel, berging. CV-gas. Vrije vestiging. Mauritssingel 59 f 215.000,- Hoekhuis met extra grote garage, schuur, 3 zijden tuin (zuid). Ind.: hall, grote woonkamer met parket, div. dubbele beglazingen, keuken, 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, 2e toilet, 2e etage: grote kamer met dakkapel. CV-gas. Carel Fabritiuslaan 11 f 395.000,- Prachtig gelegen royaal hoekheren- huis met garage, 3 zijden mooie tuin. prima zonligging. Gelegen aan plant soen met waterpartij. Ind.: hall, gro te Z-vormige woonkmr. (45 m2) met open haard, ruime Siematic keuken met apparatuur, Ie etage: 3 flinke kamers, luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, balkon, 2e etage: grote ka mer. dakkapel, CV-gas. Incl. tomaat, markiezen, gordijnen, vloerbedekkingen. Reigerslaan 19 f 250.000- Hoekhuis, voor-, zij- en omheinde achtertuin met zonneterras. Eigen parkeerplaats. Bouw garage mogelijk. Ind.: hall, toilet, grote woonkamer, open haard, thermopane, keuken, 1e et.: 2e toilet, luxe badkamer, 3 slaap kamers met vaste kasten en wegge- bouwde wastafels, groot balkon. 2e et.: vaste trap, grote kamer met dak kapel. CV. Vrije vestiging. WARMOND Herenweg 115 f 315.000- Sulide, vrijstaand houten landhuis met grote tuin, grote schuur en ste nen bijgebouw bestaande uit 3 ruim ten met sanitair en verwarming, en garage. Ind.: zij-ingang, entree met garderobe, voorzijkamer, voorkamer met vrij uitzicht, achterkamer, serre, toilet, eetkeuken, bijkeukentje. 1e etage: overloop, 3 kamers, badkamer met ligbad, 2e toilet. 2e etage: vlizo trap, zolderruimte. CV-gas. Wij beschikken thans over 3 huizen die wij voor uiterst aanbieden met gemeentegarantie! 100% financiering mogelijk. Deze huizen mogen wij U op erfpacht aanbieden met een lage erfpachtscanon gedurende de eerste 2 jaar. Wilgenlaan 28, Alphen aan den Rijn. Zeer goed onderhouden eengezinswoning met o.a.: Hal met plavuizen. Grote L-vormige living met o.a. open haard, schoonmetselwerk wanden, aluminium schuifpui naar terras en convector-verwarming (zie plattegrond).Royale uitgebouwde keuken (eiken uit voering) met plavuizen, koelkast, vrieskist, elektr. o- ven, kookplaat, dubbele ronde spoelbak, etc. 4 Slaap kamers en een kleine werkkamer. Betegelde badkamer met douche. C.V.-gas. Voor- en achtertuin (lekker diep). Rustige ligging. Koopsom f 145.000,- k.k. Erfpachtscanon f 1500,- per jaar. Eventueel garage te koop voor f 15.000,- k.k. Koop van eigen grond nu en in de toekomst mogelijk, op elk gewenst moment. Wenst U nog verdere informatie over dit unieke aanbod.Of misschien gratis inlich tingen over financieringen, woonlasten, verzekeringen e.d.? Vdfl 't SlOf I Neem dan gauw even contact op met: 1 makelaardij bv - gouda antoor alphen a/d rij e?edfoond0ir7&%n3743 n alphen a/d rl|n, gouda. 's-gravendeel. A. Verweijstraat 8, Hazerswoude-Rijndijk. Perfect onderhouden middenwoning met diverse extra's die u het wonen plezierig en comfortabel maken. Wij noemen o.a.: Het uitzicht voor én achter over een gemeenteplantsoen, dus lekker vrij met voldoende speelruimte voor Uw kinderen. De geheel verbouwde ruime U-vormige woonkamer (zie platte grond). De moderne keuken met plavuizenvloer. De fraaie badkamer met ligbad, 2e toilet, dubbele wastafel, betimmeringen etc. De 4 slaapkamers. De nieuwe C.V.-installatie en boiler. Het gekleurde tegelwerk, de grenen plafonds en/of wanden, de onderhoudsvrije granolmuren, enz. De voor-en diepe achtertuin. Koopsom f 160.000,- k.k. Erfpachtscanon f 1500,- per jaar. J. Reviusstraat 4, Hazerswoude-Rijndijk. Perfect onderhouden middenwoning met grote voor- en achtertuin en C.V. -hete-lucht verwarming Indeling- Hal, meterkast, toilet, kelderkast. Moderne kunststof keuken. Woonkamer met mogelijkheid voor open haard. Overloop, C.V.-ruimte, bergruimte en boiler. 2 Slaapkamers. 3e Slaapkamer omgebouwd tot luxe badkamer met ligbad, aparte douche. Vliering, moge lijkheid voor een slaapkamer. Klokgaaf onderhouds werk. Perfect schilder- en behangwerk. Koopsom f 128.000,- k.k. Erfpachtscanon 1 1500,- per jaar.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 40