c c S3 ÜSDP MTS'er PEi IEEE 3M soneel Pï 'PERSONEEU Fasson Financieel medewerker Hoogheemraadschap van Rijnland S assistent export area manager Afwisselende job voor een aktieve vrouw bevoegde DOCENTEN "NECOMBJ" sektor medewerker (m/v) Voor haar computerprodukten zoekt 3M een jonge ervaren vertegenwoordiger (m/v)* Sensor Nederland B.V. Administratief Medewerker secretaresse pifUO^lperaonert e^STLI IWIVO.LL' personeel PERSONEEL PERSONEEL (Wsone^_ reKottn. Fasson is één van cje grote producenten van zelfklevend materiaal met fabrieken in Leiden en Haz^rswoude. In onze fabriek te LEIDEN is onstaan de vakature van (elektrotechnisch sterkstroom) Zijn werkzaamheden zullen onder andere bestaan uit onderhouds werkzaamheden aan en het verhelpen van storingen in de elektrische installaties van .ons complete machinepark. De werkzaamheden worden in dagdienst verricht,,maar men dient genegen te zijn deel uit te maken van een groep die in consignatie dienst en verschoven dienst funktioneert. Kennis van digitale besturing wordt op prijs gesteld. De door ons gewenste leeftijd ligt tussen de 22 en 35 jaar. Sollicitaties kunnen gericht worden aan de afdeling Personeelszaken van Fasson (Nederland) B.V., Rijndijk 86, 2394 AJ Hazerswoude-Rijndijk. Telefonische informaties kunnen worden ingewonnen onder r 01714 - 90 08, toestel 223 of 224. An Avery International Company In een in de provincies Noord-Holland en Zuid-Holland gelegen gebied van ruim 100.000 ha met ruim een miljoen inwoners heeft het te Leiden gevestigde hoogheemraadschap taken op het terrein van onder meer waterkering, waterbeheersing en afvalwaterzuivering. Op de afdeling financiën kan worden geplaatst een Taak: Het in teamverband medewerken aan de samenstelling van de begroting en het uitbrengen van financiële adviezen. Daarnaast wordt van deze medewerker een inbreng verwacht bij financiële kontrolewerkzaamheden. Vereisten: Middelbare schoolopleiding, diploma M.B.A. en ervaring op het gebied van kontrolewerkzaamheden bij de overheid of een accountantskantoor. Honorering: Afhankelijk van ervaring oplopend tot maximaal f 3.100,- per maand. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeids voorwaarden w.o. welvadrtsvastpensioen, een regeling voor vergoeding studiekosten en een gunstige ziektekostenregeling zijn van toepassing. Aan de secretaris-rentmeester van het hoogheemraadschap gerichte sollicitaties bin/ien 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie in te zenden onder nr. 4/80FM aan het hoofd Financiële en Personele Zaken van Rijnland, Breestraat 59 te Leiden. De afdeling Export zorgt voor de verkoop van onze produkten in een groot gedeelte van de wereld. In het team van medewerkers, dat de buitenlandse markten bezoekt, is plaats voor een die bij goed functioneren kan doorgroeien naar de functie van Export Area Manager. De kandidaat zal de area manager dienen te ondersteunen bij het bepalen van de verkoopstrategie voor de diverse landen binnen en buiten Europa. Hij zal assisteren bij het opstellen van budgetten en het analyseren van bestaande en toekomstige markten. Ter uitvoering van de gekozen strategie zal hij meerdere malen per jaar onze agenten en afnemers bezoeken. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten van ongeveer 25-30 jaar die beschikken over een opleiding op middelbaar niveau, de moderne talen beheersen (vooral Frans) en bij voorkeur enige kennis hebben van de Spaanse taal. Vanzelfsprekend zal hij over goede contactuele eigen schappen beschikken om deze functie, op internationaal niveau, goed te kunnen vervullen. Geïnteresseerden voor deze dynamische functie worden verzocht te schrijven naar Personeelszaken van Bols Nederland B.V., Lucas Bolsstraat 7, 2152 CZ Nieuw-Vennep. Op onze chemische fabriek is plaats voor een vrouw, die in onze produktie kan gaan assisteren. Wij denken aan een handige, aktieve vrouw - leeftijd is minder belangrijk - die afwisselende werkzaamheden wil verrichten zoals: de produktie van onze artikelen, het verzendklaarmaken van goederen, etc. Zij gaat een goed salaris verdienen. Aanmelding en sollicitaties aan de heer J. A. Meeuwis. Kleine's Chemische Fabrieken B.V. Lammermarkt 63,2312 CM Leiden. M 071 -123.289. CHR. PEDAGOGISCHE ACADEMIE (met havo-afdeling) Hazenboslaan 101 - Oegstgeest, tel. 071-156740 GEVRAAGD voor het cursusjaar 1980-1981: voor: ECONOMIE p,m. 8 uur LICH. OEFENING suur VERKEER 2'/! uur Van sollicitanten venvachten wij dat zij een positieve bij drage willen leveren aan het Christelijke karakter van de school. Sollicitatiebrieven met referenties te richten aan de directeur, J. Bosch. B.V. Ned. Mij. v. handelaren In ijzerwaren en gereedschappen vraagt voor de afdeling "boekhouding" een medewerkster Goede typevaardighèid en accuratesse zijn vereist, terwijl enige kantoorervaring op prijs gesteld wordt. Gaarne zien wij spoedigst uw mondelinge of schrifte lijke sollicitatie tegemoet. MK 82 TYPISTE TYPISTES BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKERS(STERS) MEDISCH ANALISTE KOKS met ervaring Turfmarkt 11, Leiden, nko tel. 071-149745 - T. Vakaturelijn Uitzend voor banen tel. 071-130636 DUTO uitzendbureau ASB Uitzendbureau is, sinds de oprichting in 1949, uitgegroeid tqt één der grootste organisaties op dit gebied in Nederland, met momenteel méér dan 80 vestigingen en een personeelsbestand van ruim 500 medewerkers. voor de TECHNISCHE afdeling. Vakaturenummer V/06/80/123 Hij dient een opleiding te hebben op middelbaar technisch niveau en mede door kommerciële feeling, ervaring - leeftijd van 22 tot 26 jaar - en goede kontaktuele eigenschappen in staat te zijn op te treden als volwaardig gesprekspartner. Zijn taak bestaat uit het onderhouden van kontakten met bestaande - en het telefonisch benaderen van nieuwe relaties. Hij houdt zich aktief bezig met het vervullen van aanvragen voortijdelijk personeel. Daartoe interviewt, selekteert en begeleidt hij de uitzend krachten. Als u belangstelling hebt voor deze afwisselende funktie met reële promotiemogelijkheden, bel dan de afdeling Per soneelszaken om toezending van een sotliciatieformulier. Ons adres en telefoonnummer zijn: ASB Uitzendbureau, Postbus 1512700 AD Zoetermeer, telefoon 079 - 21 9340, toestel 258/259. De gehele selektieprocedure zal niet langer dan zes weken duren. De echte goede vertegenwoordiger weet zich snel aan te passen aan het produkt dat hij gaat verkopen. In dit geval magneetbanden, schijvengeheugens en digitale cassettes. In de computersfeer dus. Geen eenvoudige business. Hij legt steeds weer nieuwe kontakten met potentiële afnemers, aan wie hij produkt- gerichte diapresentaties geeft. Daarnaast onderhoudt en bouwt hij bestaande kontak ten met dealers en relaties uit. We zoeken een verkoopspecialist. Die voor zichzelf een carrière heeft uitgestippeld en die deze baan als een welkome "stap verder" beschouwt. Dat er groei in zijn job zit, is een ding dat zeker is. Hij zal met kennis van zaken moeten kunnen spreken met bijv. de verantwoordelijke mensen bij dealers en computercentra. Hij krijgt van 3M alle ruimte en gelegenheid om zich via een grondige opleiding binnen het bedrijf in te werken in de materie om straks gefundeerd "de markt in te kunnen gaan". Zijn werkterrein wordt het rayon Zuid Holland. Goed moet hij zijn, in de eerste plaats. Hij beschikt over een flinke dosis pioneers- geest aan de ene kant en over ervaring van tenminste 2 jaar in de automatisering of in dustriële produkten aan de andere kant. Hij heeft een afgeronde middelbare opleiding en is lussen de 25 en 30 jaar oud. *M/V Wij hebben het in deze advertentie over een man, maar dat betekent niet, dat vrouwelijke sollicitanten niet welkom zijn Integendeel! Geïnteresseerd? Een informatief gesprek kan verhelder end werken. Neem even kontakt op, onder vermelding van LD 291 met de afdeling Personeels zaken, Rooseveltstraat 55,2321 BL Leiden, telefoon 071 -76 93 30 (tussen 09.00 en 13.00 uur) of schriftelijk t.a.v. de heer B.O.W. van Loen. een leidinggevend bedrijf in dS produktie van seismische meetinstrumenten zoekt een: Onze nieuwe man zal. naast een stuk assistentie op de afdeling inkoop en order administratie, hoofdzakelijk zijn krachten wijden aan de financiële administratie. Wij denken hierbij aan een jonge man die zijn MAVO voltooid heeft en het diploma P.D. bezit of hiervoor studeert of gaat studeren. Heeft u belangstelling voor deze job die zeker carrière mogelijkheden in zich bergt. Deem dan kontakt met ons op onder telefoonnummer 01717-3941 en vraag naar de heer Van Beek. Sensor Nederland B.V. Rouwkooplaan 8, Voorschoten. Hollandsche Beton Groep nv, gevestigd fe Rijswijk, bundelt een groep ondernemingen in de utiliteits- en woningbouw, weg- en waterbouw, metaalindustrie, baggerwerkzaamheden, offshore- aktiviteiten, betonprefabrikage, projekt- ontwikkeling, installatietechniek en adviserend ingenieursschap. Hollandsche Beton Groep nv zoekt een secretaresse voor het secretariaat van de Raad van Bestuur. Een secretaresse op het secretariaat van de Raad van Bestuur komt met veelzijdige aktivi- teiten - vaak van vertrouwelijke aard - in aan raking en heeft dus een afwisselende taak. Een HAVO-opleiding gevolgd door een secretaresse-opleiding of MEAO-secretariële richting met enkele jaren ervaring vormen voor deze funktie een goede basis. Voor onderlinge samenwerking vinden wij team geest een vereiste. Uw sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Sociale Zaken van de Hollandsche Beton Groep nv Generaal Spoorlaan 489, 2285 TA Rijswijk. Telefoon 070-949340, toestel 459.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 26