VLOERENLEGGER verpleegkundigen stafverpleegkundigen r perse verkoper/ winkelverzorger westeinde ziekenhuis scheel Pi ?EEL tekenaars tekenaars - konstrukteur in procesindustrie met ervaring guu\roggn\cs systems guropg Heineken: Een zelfstandige baan voor een secretaresse in de techniek bij Heineken Zoeterwoude. ELAM B.V. AUTO- SPUITER Hotel Toor PERSONEEL personeel rereoesa Envirogenics, specialisten in waterontzouting en waterzuivering, biedt aan een ervaren tekenaar een aantrekkelijke positie met veel perspektieven. Wij zoeken kreatieve vakmensen, die met volledige inzet in een team van jonge mensen willen meewerken aan de verdere uitbouw van ons bedrijf. Wij denken hierbij met namen aan kandidaten met ervaring in de procesindustrie, bij voorkeur in de waterbehandeling. Ervaring van algemene werktuigbouwkundige aard en in staalkonstrukties is een pré. Tevens is een redelijke kennis van technisch Engels een vereiste. Opleidingsniveau: M.T.S. w.t.b. of gelijkwaardig. Belangstellenden nodigen wij uit te schrijven naar: Envirogenics Systems Europe, Postbus 159, 2300 AD Leiden. Willem Barentszstraat 45, 2315 TZ Leiden, telefoon 071-146341. Envirogenics Systems Europe in Leiden is de Europese vestiging van Envirogenics Systems Company in Californië, ontwerpers en bouwers van waterontzoutings- en zuiveringsinstallaties van het eerste uur. Dank zij voortdurende research a Envirogenics vaak pionier in ontzoutings-technieken, die over de hele wereld toepassing hebben gevonden. Met eigen membraan- en systeemfabricage heeft het concern een solide kwaliteitsreputatie gevestigd. Vanuit Leiden bedient Envirogenics heel Europa, Noord-Afrika en het Midden-Oosten met ontwerp en realisatie van turn key-installaties voor ontzouting van brakwater, zeewater en zuivering afvalwater volgens het proces van omgekeerde osmose, een jonge techniek met een grote toekomst. Baukje Bakprodukten bv is specialistisch op het brede terrein van zelf-bakprodukten. Onze verkoopafdeling maak daar een vitaal deel van uit. Wij zoeken versterking met een Wij denken aan een man die öf ervaring heeft in de levensmiddelenbranche, óf daarin wil worden opgeleid. De taak: Zelfstandig bevoorraden van onze kliënten en alle zorg voor een perfekte presentatie van het Baukje-winkelschap. Ook zal hij displays plaatsen en verzorgen. De artikelen worden rechtstreeks uit de auto geleverd, vandaar dat rijbewijs BE/CE nodig is. Baukje heeft moderne, bona fide opvattingen over medewerkers. Het salaris is goed. De vaste onkosten vergoeding is eveneens aantrekkelijk. Hebt u belangstelling Schrijft udan een brief die een goed beeld geeft van uw persoon en werk en zendt u die t.a.v. de direktie BAUKJE BAKPRODUKTEN BV Vennestraat 4 Postadres: Postbus 128,2160 AC Lisse Nederlands grootste bierproducent. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern en groeiend concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Binnen de afdeling Projecten en Engineering van de groep Heineken Technisch Beheer in Zoeterwoude kan een secretaresse worden geplaatst die haar werkzaamheden zal verrichten ten behoeve van de afdelingsleiding en een aantal project managers. Tot haar taak zal onder andere behoren het notuleren van vergaderingen alsmede de uitwerking van de notulen. Daarnaast zal zij worden belast met een gedeelte van de afdelingscorrespondentie, het bijhouden van agenda's, het regelen van afspraken en het opzetten en bijhouden van werkarchieven. Het spreekt vanzelf dat zij in haar werk de puntjes op de i zet en tal van initiatieven ontplooit om te komen tot een optimale gang van zaken binnen het team. Vandaar onze voorkeur voor een vrouw die zich kan presenteren als secretaresse op basis van haar opleiding (HAVO, Schoevers, type-diploma en steno Nederlands), haar ervaring als zodanig en haar persoonlijkheid. Procedure: Zij kan haar schriftelijke sollicitatie - kort en bondig - richten aan Heineken Brouwerijen B.V., t.a.v. de heer R.H. Mak, Personeelszaken kantoor, Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. rDoor Civielco bv worden speciale bouwmethoden toegepast. Voorspanning, glij- en klimbekisting en zuurbouw zijn daar enige voorbeelden van. Voor de divisie zuurbouw zoekt Civielco bv een Civielco denkt hierbij aan een kandidaat die gewend is met grote zelf standigheid te werken in kleine groepen (ca. 3 man). Enige chemische kennis en het werken met epoxie is gewenst, maar niet noodzakelijk. Sollicitaties voor deze funktie schriftelijk of telefonisch te richten aan: Ook vaardigheid in het leggen van tegels in epoxie strekt tot aan beveling. De divisie zuurbouw van Civielco werkt door geheel Nederland. Voor vervoer van- en naa de werken kan Civielco eventueel zorg dragen. Gezien de kennis en ervaring welke Civielco van de kandidaat Civielco bv Scheepmakerssteeg 2 2311 SE Leiden Tel. 07113 1342 T.a.v. de heer A. Siebert Na 6 uur 's avonds: 071-7617 45. verwacht, zal de leeftijd ca. 30 jaar zijn. Na gebleken geschikt heid, behoort een opleiding tot voorman tot de mogelijkheden. Natuurlijk is het salaris werkelijk uitstekend te noemen. In het Westeinde Ziekenhuis is plaats voor op de volgende afdelingen heelkunde met 34 bedden gynaecologie met 60 bedden heelkunde/neurochirurgie met respektievelijk 24 en 36 bedden neurologie met 60 bedden interne/neurologie/ dermatologie met respektievelijk 14,36 en 10 bedden Sollicitanten voor een funktie op een van deze afdelingen dienen in het bezit te zijn van een diploma Zieken- veipleging-A, MBOV of HBOV. Zij, die belangstelling hebben voor een staifunktie dienen bovendien te beschikken over enige ervaring. Voor nadere informaties en/of het aan vragen van een sollicitatieformulier kunt u telefonisch kontakt opnemen met de afdeling Personeelszaken, telefoon 070-889393. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Lijnbaan 32, 2512 VA Den Haag. CIVIELCO speciale bouwmethoden RENAULT-dealer voor LEIDEN e.o. vraagt voor haar schade-afdeling een eerste klas Bent u zo'n vakman neem dan eens kon- takt met ons op. Onze arbeidsvoorwaar den zijn beslist gunstig te noemen. Uw reaktie zullen wij uiteraard zeer vertrouwelijk behandelen. Tel. tot 17.15 uur 071-133141 na 19.00 uur 071-761293, Haarlemmerweg 2, Lelden. NETTE JONGE RESTAURANT-KELNER MEISJE VOOR DE BEDIENING Met vakantie-afspraken wordt rekening gehou- iedereen leest de krant altijd en overal. Dw*' iedereen leest de krant altijd en overal.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22