PERSONEl ENKELE TEAMLEDEN kkbi jonge adm. kracht - Academisch Ziekenhuis Leiden soneel PERSONEEL personeel™?» PERSONEEL""5""" \penst DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: student-medewerker (m/v) medewerker (m/v) Lens en Co. ERVAREN SCHADE- VERZEKERINGSDESKÖNDIGE onderhoudsopzichter boekhoudkundig medewerker mnl/vrl Schuitema nv assistent inkoper m/v financieel administratief medewerker m/v perg Bij de Gemeentelijke Sociale Dienst is de functie vakant van medewerker stafbureau juridisch- administratieve zaken (m/v) Deze functionaris zal worden belast met - de behandeling van bezwaar- en beroepsschriften; - de vertegenwoordiging van de dienst dan wel de gemeente bij de behandeling van bezwaar- en beroepsschriften; - het opstellen van adviezen met betrekking tot aanvragen van cliën ten bij het College ven Gedeputeerde Staten om toepassing van ar tikel 45 van de Algemene Bijstands Wet; - het zelfstandig dan wel in overleg met de beslissingsfunctionaris sen van de uitkeringsafdelingen opstellen van adviezen inzake het uitkeringenbeleid en het als zodanig zorgdragen voor het bijwerken van interne instructies en richtlijnen dienaangaande. Voor deze functie wordt gedacht aan iemand met - een op de aard van de functie afgestemde hogere beroepsoplei ding; - ervaring met de uitvoering van de aan de Gemeentelijke Sociale Dienst opgedragen regelingen dan wel met vergelijkbare werk zaamheden; - redactionele vaardigheden; - goede contactuele eigenschappen en het vermogen om zelfstan dig te kunnen werken. Het salaris zal maximaal f 4.529, bruto per maand bedragen. Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Het rapport kan desgewenst tevoren met het bureau worden bespro ken. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de chef van het staf bureau, de heer Mr. A.L. van Leeuwen, tel.; 071-131941. Sollicitaties kunnen met vermelding van het vacaturenummer 80.054 binnen 2 weken worden gezonden aan het College van Burgemees ter en Wethouders van Leiden, Postbus 9100,2300 PC Leiden. Bil de gemeente brouwen ties open voor /de e!sen voldoet, {^^nadrukkelijk venocht te solliciteren. STICHTING PROEFPROJECTEN OPEN SCHOOL De Stichting werkt aan een geïntegreerde vorm van onderwijs en vorming voor volwas senen, waarbij gebruik gemaakt wordt van audio-visueel en schriftelijk materiaal, individuele en groepsbegeleiding. Dezb voorzieningen zijn gericht op volwassenen, die vroeger niet veel meer dan lager onderwijs hebben genoten. Per augustus 1980 is het proefkarakter van de Open School vervallen. In het komende jaar zal gezocht worden naar mogelijkheden om de verworvenheden te introduceren bij andere instellingen voor volwasseneneducatie. Belangrijke doelstellingen van de Open School zijn: verbreding van de maatschappelij ke oriëntatie: zicht krijgen op de eigen situatie en uitbreiding van basiskennis en basisvaardigheden. n enkele collega's per 1 augustus worden gevraagd voor (full-time of part-time) - TILBURG - LEIDEN - NOORD WEST LIMBURG (omvattende de gemeenten Venray. Horst. Meerlo-Wanssum, Broekhuizen, Grubbenvorst en Sevenum) Van hen wordt verwacht, dat zij: - ouder zijn dan 25 jaar - belangstelling hebben voor de integratie van vorming en onderwijs - groepen en individuele deelnemers begeleiden op basis van het Raamplan Open School-werk L in staat zijn zodanig te werken, dat de ervaringen van de deelnemers/sters uitgangs punt vormen van het leerproces - bij voorkeur kennis hebben van en ervaring hebben met moderne leermethoden - meedenken en -werken aan de introductie van het Open School-werk bij bestaande instellingen voor volwasseneneducatie - bereid zijn in teamverband te werken - bekend zijn met de stad of de regio - bereid zijn in voorkomende gevallen op onregelmatige tijden te werken (ook 's avonds) - mogelijkerwijs over een auto beschikken. De voorkeur gaaftuit naar personen, afkomstig uit het vormingswerk of onderwijs. Rechtspositie Aanstelling geschiedt tot 1 -8-1981conform een vrijwel gelijkluidende rechtspositie als bij de overheid (BBRA schaal 114, min. 3.466.- max. 4.529,-). Voor de locatie Tilburg: dhr. W. Luyendijk, tel. 013-322008 Voor de locatie Leiden: mevr. J. de Hoog. tel. 071-134755 Voor de locatie N.W. Limburg: dhr. W. Friederichs, tel. 04780-85746 Sollicitaties Met uitvoerig curriculum vitae binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie aan de voorzitter van de Stichting Proefprojecten Open School. Postbus 480.3700 AL Zeist. Met vermelding naar welke functie/regio de belangstelling uitgaat in de linkerboven hoek. Dienst Onderwijsontwikkeling (0.6 weektaak) vacaturenummer 9-50611158 Taak: onder leiding van een medewerker van de dienst meewerken aan de opzet van een inventariserend onderzoek naar het rendement van het klinisch onderwijs in de junior co-assistentschappen. Aan het eigenlijke onderzoek gaat een literatuuronderzoek vooraf. Vereist: kandidaatsexamen in een van de sociale wetenschappen: ongeveer 1 j jaar verwijderd van het doctoraal bekendheid met het opzetten van een onderzoek en,het doen van literatuuronderzoek. Inlichtingen bij drs. Th. W. M. Hoeks, telefoon 071-148333. toestel 5791/5785. Dienst Onderwijsontwikkeling vacaturenummer 0-14411158 De Dienst Onderwijsontwikkeling adviseert docenten binnen de faculteit der Geneeskunde omtrent kwaliteitsverbetering van het onderwijs ten behoeve van de artsopleiding. Voor de activiteiten dié samenhangen met deze advisering zoekt de Dienst een medewerker. Vereist: doctoraal examen in een van de sociale wetenschappen: kennis van onderwijsproblematiek; flexibele attitude ten opzichte van veranderingen in het onderwijs. Inlichtingen bij dr. W. van Hilten, telefoon 071-148333, toestel 5791/5789. Itl het kader van het streven van de universiteit het aantal vrouwen in hogere functies te ver groten, wordt vrouwen die aan de gestelde eisen voldoen, uitdrukkelijk verzocht te sollioiteren. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep Ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46,2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Gevraagd voor spoedig Geboden wordt afwisselend werk in boek houding en verkoop. Diploma Havo vereist. Soil, schriftelijk aan Nieuwe Rijn 39, Leiden. In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan worden geplaatst op de afdeling NEU ROLOGIE/UROLOGIE een 1e VERPLEEGKUNDIGE Wij verlangen van deze verpleeg kundige dat hij/zij beschikt over het diploma Ziekenverple ging A, goede verpleegtechnische vaardigheden en goede contactu ele eigenschappen. Aanstelling in de rang van 1e verpleegkundige. Salarisgrenzen van f 2474,44 tot f 2993,55 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Volle- bregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst. Tel. 071-899250 Schriftelijke sollicitatie te richten aan Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg - Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp (M/V) Intermed is een jonge en moderne schadeverzekeraar die nauwe banden onderhoudt met Zilveren Kruis Ziekte kostenverzekering, een van de grootste ziektekostenverzekeraars in het land. Door rechtstreekse contacten met onze verzekerden zijn de premies laag. Samen met de moderne polissen staat dat borg voor een expansieve groei van onze maatschappij. Op korte termijn hebben Intermed Schade verzekeringen N.V. wij plaats voor een ervaren schade- verzekeringsdeskundige (m/v). De gezochte functionaris heeft een goede kennis van en ervaring in meerdere facetten van het schadeverzekeringsvak. Voor deze functie is minimaal een HAVO-opleiding noodzakelijk, evenals bezit van een B.-diploma. De werkzaamheden hebben betrek king op zowel acceptatie als schade. De leeftijdsgrens is 30 jaar. Belangstellenden die graag werken in een klein dynamisch team en prijs stellen op uitstekende toekomst mogelijkheden, een goed salaris en een voortreffelijke pensioenregeling, kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan de afdeling personeelszaken. Postbus 128, 2200 AC Noordwijk. WONINGBOUWVERENIGING "SPINOZA" Noordeinde 34, 2231 LL Rijnsburg Woningbouwvereniging "Spinoza" beheert ca. 1500 wo ningen en garages in de Gemeente Rijnsburg en zal zich de komende jaren verder uitbreiden. In verband hiermee is er plaats gekomen voor een Funktie-informatie: De te benoemen funktionaris, welke direkt onder het hoofd van de technische dienst werkt, zal in hoofdzaak belast worden met de volgende werkzaamheden: - het coördineren van en het toezicht houden op alle voorkomende onderhoudswerkzaamheden; - het dagelijks houden van een klachtenspreekuur; - het inventariseren van woningen; - het maken van begrotingen en tekenwerk t.a.v. groot- onderhoud; - verzorgt de opname van woningen bij verhuizingen; - het waarnemen van het hoofd technische dienst bij afwezigheid. Funktie-eisen: - gedacht wordt aan een funktionaris op M.T.S. of verge lijkbaar niveau met goede contactuele eigenschappen in de leeftijd van 22-35 jaar met enige jaren praktijker varing. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn c komstig de CAÓ voor personeel in dienst van woningcor- poraties. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke solli citaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het Bestuur van woningbouwvereniging "Spinoza", p.a. Noordeinde 34, 2231 LL Rijnsburg. Eventuele inlichtingen kunt u krijgen bij het hoofd van de technische dienst de heer M. Zonneveld, dagelijks tussen 9-10 uur. tel. 01718-21164. Schuitema n.v. is één van de grootste levensmiddelenorganisaties in het land en het bedrijf achter o.a. Centra, MassaMarkt en Famila. Ten behoeve van de Koncernadministratie van de onderneming zoeken wij kontakt met een enthousiaste medewerker van 20 23 jaar, die in een klein team van medewerkers zich op praktische wijze verder wenst te be kwamen op boekhoudkundig/administratief terrein. Het bezit van een MEAO-diploma (admi nistratieve richting), dan wel HAVO (han delspakket) biedt een goede basis voor eventuele verdere bekwaming in deze rich ting. Zij, die dit jaar van school af komen, kunnen eveneens solliciteren. Heeft U belangstelling voor deze op de toekomst gerichte funktie? Schrijft of belt U dan naar Schuitema n.v., afd. Personeelszaken, t.a.v. de heer W. Stok, Postbus 100, 2410 AC Bodegraven, tel. 01726-19214. Commerciële Dienst Bij de sectie Inkoop kan met spoed ge plaatst worden een vac.nr. 909.S.08.23.LD Taak: - de administratieve verzorging van de in koop en distributie van chemicaliën en reagentia van de laboratoria in samen werking meteen reeds aanwezige mede werkster; - inkdop van chemicaliën; - begeleiding van de distributie; - het assisteren bij andere inkoopactivi teiten. Eisen: MAVO- en typediploma. Chemische en/of farmaceutische ervaring is wel gewenst doch niet vereist. Salaris max. f 2545 bruto per maand. Indien u belangstelling heeft voor deze commercieel/administratieve functie en nadere inlichtingen wenst, kunt u contact opnemen met de heer R. Paling, telefoon 071 -14 72 22. toestel 2792. Ten behoeve van de nieuwbouw van het Academisch Ziekenhuis Leiden is op korte termijn plaats voor een vac.nr. 03O.K.O7.23.LD Taak: - bijhouden van de financiële administratie; - opstellen van crediet-aanvragen; - controleren van binnengekomen facturen; - opstellen van maand- en kwartaalover zichten; - opstellen en beoordelen van financie ringsschema's Hij/zij zal, in afwachting van het nog te be noemen hoofd niet-technische zaken, onder directe verantwoordelijkheid van de directeur van het Bouwbureau gaan werken. Vereist: middelbare schoolopleiding; ervaring op het gebied van de Bouwadmini- stratie. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring en zal in nader overleg worden vastgesteld. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantietoelage 8% U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10, 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18