s" 23111 Nedairco ESBHOURNDbv warranty administrator op MTS/HAVO-niveau m/v Taakverlichter (m/v) personeel F, DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: Hdoife de rijksoverheid vraagt gemeente wassenaar onderwijzer(es) SECRETARESSE(M/V) PERSONEEL' perst 1 Iel bureaumedewerker huishoudelijke dienst (m/vj twee administratief medewerkers (m/v) secretaresse/secretaris boekhouder/ster m.b.a. koördinator voor de verkoop binnendienst In verband met een wijziging van onze organisatiestructuur en een verdere uitbouw van de dienstverlening naar de afnemer zoeken wij op korte termijn een administratief/technisch medewerker, die bij de service-afdeling te werk zal worden gesteld. Zijn taak zal onder meer het bewaken van het garantie-administratie- systeem zijn, het afhandelen van afspraken op garantie en het afwikkelen van garantie-.en produkt-aansprakelijkheidszaken met de fabrikant Wij denken aan een medewerker in de leeftijd van 25-30 jaar met een technische achtergrond dan wel belangstelling voor techniek en een goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Engelse taal De benodigde kennis van het leveringsprogramma en de achtergronden van de airconditioningtechniek zullen door interne en externe trainingen worden ingevuld. U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan het hoofd interne diensten, de heer F.A.J. van Lavieren, dan wel telefonisch bij hem informatie inwinnen (na kantooruren 01728-93 68). Nedairco is een vooraan staande handelsonderneming op het gebied van air conditioning. Het wereld bekende merk Carrier - een begrip in de Nederlandse installatiewereld - wordt door ons vertegenwoordigd We zijn een marketinggericht bedrijf met een doorzichtige organisatiestructuur. Onze omzet - die jaarlijks een stijgende lijn vertoont - wordt gerealiseerd met ca. 95 medewerkers. Nedairco B V.. Postbus 151. 2394 ZH Hazerswoude Rijndiik. Rijndijk 141. Telefoon 01714-9010. Evro Uitzendbureau heeft o.a. werk voor: TYPISTE NEDERLANDS in Leiden, ruime ervaring mei dictafoon SECRETARESSE omgeving Leiden. BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER i b.v. P.D diploma ADMINISTRATIEVE MEDEWERKERS i.b.v. type-diploma, langere tijd. Burgemeester en wethouders van Wassenaar roepen sollicitanten op voor de betrekking van aan de openbare lagere Van Wassenaer Obdam- school, van Bellelaan 1 Aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst. Enige onderwijservaring en bezit van de aan tekening j, k en r strekt tot aanbeveling. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd der school, de heer R.W.M. Osten, van Heemstmweg 34, telefoon 01751 - 10004 (school) of 13346 (thuis). Sollicitaties graag binnen 10 dagen na verschij ning van dit blad te zenden aan burgemeester en wethouders Raadhuislaan 22, 2224 CP Wassenaar. - De Montessorischool Elckerlyc in Leiderdorp vraagt een om het hoofd van de lagere school gedurende twee dagdelen te vervangen. Zo mogelijk ook voor vervanging bij ziekte van leerkrachten. De aanstelling is tijdelijk voor de periode half augustus tot aan de herfstvakantie van dit jaar. Inlichtingen bij het hoofd der school: Nettie Hoogeveen, tel. 892945 of bij de commissaris lagere school: Anke Wirtz, tel. 411608. is de Nederlandse vestiging van de Amerikaanse Ray-O- Vac Corporation, een belangrijke producent van batterij en. Vanuit ons hoofdkantoor in Voorschoten strekken onze aktiviteiten zich uit over het gehele Europese continent. Wegens snelle groei is er plaats vrij voor een full-time, tweede Aan de juiste kandida(a)t(e) die beschikt over vlotte typevaardigheid en goede talenkennis bieden wij een plezierige werkkring in een modern kantoor. Ervaring strekt tot aanbeveling. Sollicitaties te richten aan de direktie van ESB Holland B.V., van Beethovenlaan 69b Postbus 105. 2250 AC Voorschoten. personeel PERSONEEL personen I PERSONEEL pwsoneel peksomei Bureau van de Universiteit vacaturenummer 0-17511158 Taak: ten behoeve van onderwijs- en bestuurlijke activiteiten op aanvraag ruimten reserveren binnen de gebouwen van de universiteit zelf, of door middel van het huren van ruimten als b.v. de Stadsgehoorzaal en de Groenoordhallen; het regelen van ondersteunende activiteiten voor het gebruik van die ruimten; voeren administratie, correspondentie en factuurcontrole, betrekking hebbend op boven staande werkzaamheden. Vereist: MULO/MAVO- en typediploma; goede contactuele eigenschappen, accuratesse en een dienstverlenende instelling. Salaris maximaal 2.545,bruto per maand. Inlichtingen bij A. Luijendijk, telefoon 071-148333, toestel 6666. vacaturenummer 0-18611158 (ochtenduren) vacaturenummer 0-18711158 (middaguren) Taak: binnen het kleine team van de onder afdeling verrichten van voorkomende typewerk zaamheden met behulp van moderne tekstverwer- kende apparatuur, zoals de IBM-magneetkaart- schrijfmachine en het IBM beeldschermsysteem 6. Indien het gebruik van bovengenoemde appara tuur niet bekend is, kan een interne opleiding worden gevolgd. Vereist: ruime ervaring met het typen op een elektrische schrijfmachine: HAVO-opleiding. Als onderdeel van het sollicitatiegesprek kan een type-test worden afgenomen. Salaris maximaal 1.168,50 bruto per maand. Inlichtingen bij mw. O. Verboon, telefoon 071-148333, toestel 3117. Vakgroep Huisartsgeneeskunde vacaturenummer 0-13811158 Taak: het samen met drie collega's werkzaam zijn voor de hoogleraar en de wetenschappelijk medewerkers van de vakgroep. De werkzaam heden dragen een organisatorisch karakter en bestaan onder andere uit het verzorgen van onderwijsmateriaal en correspondentie, het notuleren van vergaderingen, studieprogram mering, het te woord staan van bezoekers en het aannemen van de telefoon. Het typen geschiedt op moderne tekstverwerkende appara tuur (hiervoor is een interne opleidings mogelijkheid aanwezig). Vereist: middelbare opleiding op HAVO-niveau; een secretaresse- of daarmee te vergelijken opleiding; organisatievermogen; typevaardigheid. Kennis van de medische terminologie en steno grafie strekt tot aanbeveling, terwijl bereidheid om in teamverband samen te werken belang rijk is. Salaris maximaal 2.545,bruto per maand. Inlichtingen bij mw. van 't Wout-den Bliek, telefoon 071-148333. toestel 4680. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep Ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Lelden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. hRU Voor spoedige indiensttreding gevraagd Onze huidige boekhouder gaat binnenkort starten als zelfstandig ondernemer en gaat ons daarom verlaten. Wij laten hem ongaarne gaan maar wensen hem alle succes met zijn administratiekantoor. Ben jij onze nieuwe boekhouder? Reageer dan snel en neem kontakt op met TECHNISCH BUREAU SWAAK Menken Landbouw Holding B.V. te Wassenaar omvat een zestal produktie- bedrijven waar een breed assortiment consumptiemelkprodukten, kaas- produkten, frisdranken en vruchtesappen wordt vervaardigd. Voor onze zuivelvestiging te Wassenaar zoeken wij i.v.m. interne promotie van de huidige funktionaris een deze funktionaris die rechtstreeks zal rapporteren aan het hoofd verkoop/ marketing zal o.a. worden belast met: koördinatie van telefonische en schriftelijke kontakten met afnemers; administratieve bewaking van de verkoopplannen; kommunikatie naar de buitendienst; opzetten van een efficiënte methode en systeem van vei koopadministratie. Funktie-eisen: analytische instelling en kommunikatieve vaardigheden; opleiding op HEAO-MEAO-niveau; administratieve ervaring; leeftijd vanaf 25 jaar. Voor deze funktie gelden een goede honorering en sekundaire voorzieningen. U kunt uw sollicitatie richten aan Menken Landbouw B.V. Wassenaar t.a.v. de heer J.W. van den Oever, afdeling Personeelszaken, Postbus 70, 2240 AB Wassenaar. MENKEN-LANDBOUW MENKEN-LANDBOUW BV Postbus 70 - 2240 AB Wassenaar. Telefoon 01751 - 79944 buitendienstambtenaar (mnl./vrl.) vac. nr. 0-6461/1158 voor het Ministerie van Volkshuisvesting en Ruimte lijke Ordening t.b.v. de Centrale Directie van de Volkshuisvesting, Secretariaat van de Huurcommissies in de ressorter Leiden e.a. Functie-informatie: instellen van onderzoeken naar de huurprijs c.q. huurwaarde van onroerend goed, rekening houdend met aangebrachte verbeteringen en verbouwingen: instellen van onderzoeken naar de onderhoudstoestand van woningen; opstellen van rapporten ter behandeling in de commissies. hieri.tee Standplaats: Leiden. Salaris: max. f 2960,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 11 juli 1980. manuscriptvoorbereider (mnl./vrl.) voor het Ministerie van Onderwijs en Weten schappen t.b.v. het Instituut voor Nederlandse Lexicologie, A deling Woordenboek der Nederlandse Taal (WNT) Functie-informatie: verwerken van wetenschappe lijke artikelen t.b.v. het WNT met behulp van geavai ceerde tekstverwerkingsapparatuur (HERMES 4200); typen van brieven, verslagen e.d. voor de re dactie en verrichten van werkzaamheden voor de materiaalverzameling. Vereist: MAVO of een hiermee vergelijkbare oplei ding; taalkundige belangstelling. Kennis van de Franse. Duitse en Engelse taal en er varing met genoemde verwerkingsmethoden strek tot aanbeveling. Standplaats: Leiden. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring max. f 2545,- per maand, met een uitloopmogi lijkheid op grond van diensttijd. Sollicitaties inzenden vóór 27 juni 1980. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 26