PERSONEEL pSsoneeip*'*0"**1 huishoudster/gastvrouw Academisch Ziekenhuis Leiden NflCO ervaren bouwkundig tekenaar soneel PERSONEEL! DE LINDEN hoofd centrale inschrijving patiënten m/v eerste archief medewerker m/v administratief medewerker m/v part-time administratief medewerker m/v administratief medewerkster goede VERKOOPSTER Haal je broek op K bij Versteegh GRO administratief medewerk(st)er POSTBUS 17B. 216Q AD LISSE DE LINDEN is een projekt dat tracht vorm te geven aan een nader te bepalen wijze van werken met jongens, die om welke reden dan ook niet meer passen in een samenleving van school en werk. Per 1 september a s. zal dit projekt gestart worden in een huis te Lisse voor 10 jongens van 14 tot 18 jaar. De jongens verblijven dag en nacht in het huis. Graag zouden wij in kontakt komen met een voor 40 uur per week. Zij zal een centrale rol gaan spelen in de verzorgende sfeer in het huis. Haar taak zal (samen met anderen) o.a. bestaan uit: - het verzorgen van de maaltijden, - de zorg voor de kleding en het linnengoed van de jongens, - de fungeren als gastvrouw voor het hele huis, - eindverantwoording dragen voor alle huishoudelijke werkzaamheden. Onze gedachten gaan uit naar een vrouw die: - minimaal 30 jaar is, - goed met jongens van deze leeftijd weet om te gaan, - een behoorlijk inkasseringsvermogen bezit. Het salaris en de rechtspositie zijn geregeld volgens het CAO Welzijnswerk. Inlichtingen over deze funktie kunnen 's avonds worden ingewonnen bij G.A. Wig- gers, koördinator, tel. 023-325403. Sollicitaties binnen twee weken te richten aan De Linden, postbus 178,2160 AD Lisse. Administratieve Dienst vac.nr. 101.M.13.22.LD De Centrale Inschrijving is belast met het administratief inboeken van patiënten pas send in een geïntegreerde informatie stroom rondom de patiënt. Voor deze functie zoeken wij iemand die zich bezig zal gaan houden met: - voorbereiden van adviezen inzake in schrijving van patiënten; - opleiden en begeleiden van medewerkers die betrokken zijn bij het geautomatiseerd inschrijven van patiënten; - toezicht houden op de juiste invoering van patiëntengegevens en het autoriseren daarvan; - beheren van de apparatuur welke voor de inschrijving noodzakelijk is. Functie-eisen: - opleiding Pedagogische Academie of HEAO (B A - aanvullende cursussen op het terrein van geautomatiseerde informatieverwerking; - goede contactuele eigenschappen; - ervaring m.b.t. kennisoverdracht en het werken in een complexe organisatie: - leeftijd bij voorkeur ongeveer 30 jaar. Ook zij die niet de genoemde diploma's hebben, maar wel aan de functie-eisen denken te voldoen, kunnen reageren. Salaris max. f3537 bruto per maand bij een volledige uitoefening van de functie. Registratuur en Archief Op deze afdeling komt de functie vacant van vac.nr. 111.M.07.22 LD Tot de taak behoort: - dossiervorming; - inschrijving van de binnenkomende en uitgaande post; - voortgangs- en afdoeningscontróle; - zorg voor het dynamische en statistische archief. Vereist: diploma MAVO; diploma S.O.D. I. studerend voor S.O.D II strekt tot aanbeveling. Salariëring max. van f2545 bruto per maand. Promotie mogelijk tot max. f2818 bruto per maand. Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder nr. 071-14 72 22. toestel 2727. Patiëntenadministratie voor de klinische sectie vac.nr. 103.M.071.22.LD Taak: - verzorgen van declaraties; - werken met terminals in een volledig ge automatiseerd systeem; - controleren van de ingebrachte gege vens. Vereist: - HAVO-niveau en type-ervaring; - kantoorervaring; - in teamverband kunnen werken. Salaris max. f 2199,50 bruto per maand met een promotiemogelijkheid tot max. f2337 bruto per maand voor 5 ochtenden per week vac.nr. 103.M.072.22.LD Taak: - inschrijven van nieuwe patiënten middels een terminal; - doorverwijzen van patiënten naar de af delingen; - registreren van bezoeken. Vereist: - HAVO-niveau en type-ervaring; - kantoorervaring; - goede contactuele eigenschappen; - leeftijd bij voorkeur tot 25 jaar. Salaris max. f 1099,50 bruto per maand met een promotiemogelijkheid tot f1168,50 bruto per maand. Neuropsychologie Op deze afdeling is plaats voor een voor de middaguren vac.nr. 530.K.07.22.LD Taak: - typen van de correspondentie; - lichte archiefwerkzaamheden; - beantwoorden van de telefoon; - overige voorkomende administratieve werkzaamheden. Verlangd: MAVO, type-diploma. De werktijd is van 13.00 tot 17.00 uur. Salariëring overeenkomstig Rijksregeling. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden. direct werk in de gezondheidszorg voor: tandartsassistente gevraagd in Leiden. Liefst hele, anders halve dagen, voor een langere periode. a-verpleegkundigen voor verschillende afdelingen van ziekenhuizen in Leiden en omgeving. Alle diensten, voor korte en langere perio des. ziekenverzorgster ziekenverzorgster voor een verpleegtehuis in Leiderdorp. Alle diensten, be halve nachtdiensten, per 1 juni voor een langere tijd. a/b verpleegkundigen of ziekenverzorgster 8e/ ook onze banenlijn 071-130137, deze geeft op ieder moment van de dag informatie over de beschikbare ba nen. ir randstad uitzendbureau Leiden. Kort Rapenburg 6.071 -14 95 41 Netherlands Airport Consultants BV Jan van Nassaustraat 115 - 's-Gravenhage Raadgevend Ingenieurs- en Architectenbureau voor| het ontwerpen van luchthavens, civiele en bouw kundige werken binnen en buiten Europa. Wij vragen voor tewerkstelling op het hoofd kantoor te 's-Gravenhage voor de afdeling Bouw kunde een Met HTS of gelijkwaardige opleiding. Voor deze medewerker geldt, dat hij bereid moet zijn om t.z.t. hetzij voor korte hetzij voor langere perioden naar het buitenland te worden uitgezonden. Arbeidsvoorwaarden: Wij bieden goede arbeidsvoorwaarden zoals een goed salaris, een 13e maand, 8% vakantietoeslag, minimaal 23 werkdagen vakantie alsmede een reis- en studiekostenvergoeding. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de afdeling Personeelszaken van NACO BV., Postbus 85919, 2508 CP 's-Gravenhage. Telefoon 070 - 264131. Versteegh Jeans B.V., in korte tijd een begrip ge worden op het gebied van vrijetijdskleding zoekt van 20 jaar, die er lol in heeft om prettig met klanten om te gaan en hen goed te adviseren bij hun aankoop van jeans, jacks, overhemden etc. Haarlemmerstraat 129 - Leiden - Tel. 071 -124795. INGENIEURSBUREAU VOOR GEOTECHNIEK EN GEODESIE B.V. KANTOREN TE: Arnhem Eindhoven VESTIGINGEN I Op de Centrale Administratie van ons kantoor te Leidschendam kan worden geplaatst een jonge De werkzaamheden omvatten het behandelen van diverse financiële gegevens in onze geautomatiseerde boek houding. Voor meer inlichtingen over de inhoud van deze functie kunt u zich telefonisch wenden tot de heer L. Francino. telcfoofr070 - 209250, toestel 159. t de afdeling In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan worden geplaatst op de afdeling NEU ROLOGIE/UROLOGIE een 1e VERPLEEGKUNDIGE Wij verlangen van deze verpleeg kundige dat hij/zij beschikt over het diploma Ziekenverple ging A, goede verpleegtechnische vaardigheden en goede contactu ele eigenschappen. Aanstelling in de rang van Ie verpleegkundige. Salarisgrenzen van f 2474,44 tot f 2993,55 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Volle- bregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst. Tel. 071-8Ó9250 Schriftelijke sollicitatie te richten aan Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smltweg - Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp Uw schriftelijke sollicitatie kunt u r ^Personeelszaken te Lcfdschendam. 3 V. maakt deel uit van FCI Lid van de Assoc.at.e Nedei Bij de administratie van de technische dienst te Leiden is plaats voor een Financieel-administratieve medewerk(st)er Taak: Hoofdzakelijk werkzaamheden van financiële aard, zoals het in teamverband medewerken aan de budgetbewaking, de samenstelling van de begroting, de toerekening van de sala rissen, de behandeling van bestellingen en fakturen e.d. Vereist: Tenminste middelbare schoolopleiding en het Praktijkdiploma boekhouden. Studerende voor M.B.A. strekt tol aanbeveling. Aanstelling: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot maximaal de rang van adjunct-commies A (bruto salaris maximaal f 2818,- per maand). De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeidsvoor waarden zijn van toepassing. Het hoogheemraadschap heeft een gunstige ziektekostenregeling. Sollicitatiebrieven binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de ingenieur-directeur van de technische dienst van Rijnland, Breestraat 59.2311 CJ Leiden, met vermelding van vacaturenummer 80-AA-15. Hoogheemraadschap van Rijnland S

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 24