PE! leraar/ lerares NACHTWAKERS (I looninspekteur Gemeente Rotterdam soneel Heineken: Administratief medewerk(st) er voorde afdeling Expeditie. Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid/Geestelijke en Maatschappelijke Belartgetr MAGAZIJN MEDEWERKER hoofdverpleegkundigen als paviljoenshoofd (m/V) eerste verpleegkundige A als waarnemend paviljoenshoofd (m/V) Nederlands grootste bierproducent. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtensap, wijn en gedistilleerd. Een modern en groeiend concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. persor TEEL De brouwerij van Heineken te Zoeterwoude bedient met haar produktie niet alleen een belangrijk deel van de Nederlandse markt, maar ook een aantal exportmarkten. Vanzelfsprekend vergt de afvoer van deze produktie naar de talloze bestemmingen grote aandacht. Binnen de vestiging Zoeterwoude opereert daartoe een afdeling Expeditie die, in nauwe samen werking met centrale concerndiensten, verantwoordelijk is voor een optimaal verlopende transportstroom. Voor plaatsing op de expeditieafdeling Zoeterwoude zoeken wij een medewerker die taken krijgt op het gebied van vrachtprijscalculatie. Deze taken bestaan met name uit het berekenen van aan externe vervoerders te betalen vrachtprijzen en het coderen van gegevens t.b.v. de financiële verslaggeving. Voor deze functie is een middelbare schoolopleiding vereist, terwijl ervaring in soortgelijke werkzaamheden gewenst is. Leeftijd 20 - 30 jaar. Procedure: Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan Heineken Brouwerijen B.V., Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude, ter attentie van mevrouw H. Anema. Content zoekt EEN VERPLEEGKUNDIGE Al Je komt te werken op de afdeling neurologie. Mocht jouw voorkeur uitgaan naar alleen het werken van de dagdiensten dan valt daar allicht over te praten. Salaris in overleg met de normen van de N.Z.R. Heb je interesse in deze vakature kom dan snel even bij ons langs m de Breestraat 69 te Leiden of bel ons op tel.nr. 071-125.745 JE BENT VAN HARTE WELKOM!!! bureau content handelaren in ijzerwaren en gereed- "NECOMIJ" Europaweg 1a, Zoeterwoude/dorp Telef. 01715-9200 vraagt voor de afdeling "boekhouding" MEDEWERKSTER Goede typevaardigheid en accuratesse zijn vereist, ter wijl enige kantoorervaring op prijs gesteld wordt. Aan de Louise de Coligny - Scholengemeen schap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Kagerstraat 7 wordt met ingang van het schooljaar 1980-1981 gevraagd: wiskunde 15 uren in de 2e en 3e graads sector Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer Dr. G.A. Steffens, telefoon 071 - 153647 (school) en 071-149651 (huis). Sollicitaties onder vermelding van vacature nummer OND 670 zo spoedig mogelijk te zenden aan de afdeling Onderwijs der Ge meentesecretarie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Aannemingsbedrijf Nieuw Rijswijk Gevraagd: UITZETTER ASS. UITVOERDER voor de regio Katwijk, Den Haag en omg. POSTBUS T7B, 2160 AD LISSE DE LINDEN is een projekt dat tracht vorm te geven aan een nader te bepalen wijze van werken met jongens, die om welke reden dan ook niet meer passen in een samenleving van school en werk. Per 1 september a.s. zal dit projekt gestart worden in een huis te Lisse voor 10 jongens van 14 tot 18 jaar. De jongens verblijven dag en nacht in het huis. Ter ondersteuning van de medewerkers zoeken wij voor de avond en nacht enkele voor 20 uur per week. Onze gedachten gaan uit naar mannen die: - 30 jaar of ouder zijn, - over goede kontaktuele eigenschappen bezitten. - bij voorkeur ervaring hebben in een soortgelijke funktie. De salarissen en rechtspositie zijn geregeld volgens het CAO Welzijnswerk. Inlichtingen over deze funktie kunnen 's avonds worden ingewonnen bij G. A. Wiggers, koördi- nator, tel. 023-325403. Sollicitaties binnen twee weken te richten aan De Linden, postbus 178, 2160 AD Lisse. B.V. ELECTRO ^7 AUTOMATISERING vraagt: jonge man voor ons "nieuw" te openen filiaal, te ZOETERWOUDE zoeken wij een enthousiaste jongeman. Leeftijd tot 25 jaar met een electrotechnische opleiding. Bijv. MTS/ETS/VEV of gelijkwaardig. Zijn werkzaamheden bestaan uit o.a. telefonische ver koop, magazijn werkzaamheden e.v.a., een zgn. allround functie. Deze functie heeft alles in zich om te bouwen aan je toekomst. Sollicitaties: schriftelijk aan: B.V. Electro Automati sering, Postbus 260,1940 AG BEVERWIJK. T.a.v. hr. C. H. van Leeuwen. Of telefonisch na 18.00 uur 079-412980. (uitvoeringsorgaan sociale verzekering) Utrechtseweg 30-32, 3704 HD Zeist Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AA W/WAO, WW en ZW. Naast het modern ingerichte hoofdkantoor te Zeist, heeft onze bedrijfsvereni ging 11 over het land verspreide rayonkantoren (totaal circa 1400 medewerkers). Bij onze bedrijfsvereniging zijn ongeveer 40.000 werkgevers aangesloten. Het aantal verzekerde werknemers bedraagt ca. 700.000. In onze buitendienst is er voor de regio Haarlem/Leiden en voor de regio Rotterdam een vakature voor de funktie van Funktie-informatie: De looninspekteur bezoekt werkgevers ten behoeve van de vaststelling van het premieplichtig loon. Tevens verstrekt hij informatie over de sociale verzeke ringen. Funktie-eisen: bekendheid met verschillende syste men van loonadministratie; opleiding op havo-niveau en mba- diploma of hiervoor studerend; goede kontaktuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; het bezit van rijbewijs B/E; kennis van en ervaring met de uit voering van de sociale verzekerings wetten strekt tot aanbeveling; aan het diploma Sociale Verzekering wordt veel waarde gehecht. Kandidaten dienen in de regio Haarlem/Leiden of de regio Rotterdam woonachtig te zijn. Wij bieden: Naast goede sekundaire arbeidsvoor waarden, een salaris - afhankelijk van leeftijd en ervaring - tot maximaal f 3.545, bruto per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Wij maken geen onderscheid tussen mannelijke en vrouwelijke kandidaten. Interesse? Belangstellenden voor deze funktie verzoeken wij hun schriftelijke sollici tatie te richten aan de personeelsdienst BVG, postbus 276, 3700 EA Zeist. SAAB MITSUBISHI Garage A. B. Oudshoorn B.V. Levendaal 136-138 2311 JP Leiden Wij vragen voor spoedige indiensttreding een Zijn werkzaamheden omvatten o.a.: het verwerken van in- en uitgaande onderde len via een computer-cendissysteem. Met gemaakte vakantie-afspraken kan reke ning worden gehouden. Heeft u interesse met; 'n sleuteltje opentu 50.000 deuren/ Deltaziekenhuis: Het Deltazickenhuis is het psychiatrisch verpleegcentrum van Rotterdam. Er worden gemiddeld 950 patiënten verpleegd en er werken circa 875 mensen. Jaarlijks kunnen er zo'n 1.000 patiënten worden ontslagen. In het Deltaziekenhuis wordt in teamverband gewerkt aan een moderne, veelzijdige aanpak uit verschillende invalshoeken. Een en ander samen met verpleeg kundigen, psychiaters, psychologen, artsen, maatschappelijk werkers en bezigheidstherapeuten. Het ziekenhuis is ook met het openbaar vervoer gemakkelijk bereikbaar (metro en RET- bus65). Opname-afdelingen het Het betreft enerzijds een opname-afdeling voor 45 oudere dames, die als doelstelling heeft betrokkenen te screenen en te rug te plaatsen in de eigen woonsituatie en anderzijds een ge sloten opname- en behandelingsafdeling eveneens voor 45 dames. Binnen de vele uiteenlopende taken ligt het accent op het stimuleren van het teamwerk en de begeleiding van leer ling-verpleegkundigen en stagcaires tijdens hun opleiding. Het salaris loopt tot f 3.394,— per maand, afhankelijk van erva ring. Vacaturenummer 80.389/14292-007 Tevens wordt voor een Opname-afdeling gevraagd een Voor een opname-afdeling dames of een opname-afdeling heren met ca. 45 behandelplaatsen. De gedachten gaan met na me uit naar de verpleegkundigen die in staat zijn het pavil joenshoofd bij diens afwezigheid te vervangen. Het salaris loopt tot f 3.105,- per maand, afhankelijk van erva ring. Vacaturenummer 80.390/14292-007 Voor beide functies zijn de diploma's ziekenverpleging B en A en kadcropleiding vereist, alsmede bij voorkeur ervaring in een leidinggevende functie. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Voor alleenstaanden is huisvesting aanwezig. Werk bij de Gemeente Rotterdam betekent alle voorde len van een overheidsfunctie. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van het volledige vacaturenummer, gaarne binnen 10 dagen te zenden aan: hoofd Bureau Personeelvoorziening, Postbus 70015, 3000 KT Rotterdam.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20