KMnesm VAN DER WIEL Kom feestvieren by de opening van de schitterende keukenshowroom van Delfos in Zoeterwoude Bon zonder goede bril stond ze al met 5-Oachter.... U ZIT KRAP I SINGER <s> Wand-, vloertegels en plavuizen. <3 Iers antiek. v Keramiek. ^Oosterse tapijten, j Zijden bloemen. Eethoeken, tegelplateau's, wanddekoraties. U komt toch. ook? een goede bril maakt alle verschilt ÖÜjHet Motorhuis Autoverhuur Op naar de specialist. Kom maar, zonder afspraak. Klaar terwijl u wacht. Gratis montage. Voor elk merk een uitlaat. 1 Jaar onbeperkte garantie. UITLAATCENTERS Zoiets heeft u nog nooit meegemaakt. Een keukenshowroom waar u niet alleen keukens vindt, maar ook wand- en vloertegels, plavuizen, Iers Antiek, keramiek, Oosterse tapijten, zijden bloemen en noem maar op. Alles wat uw huis nog gezelliger maakt. En met ons kunt u alle kanten op. U heeft weinig te besteden en wilt toch zoveel mogelijk keuken voor uw geld. Dat kan, let u maar eens op onze aanbiedingen. U heeft een ruime beurs en wilt een keuken met alles erop en eraan. Dat kan ook. Delfos keukens heeft zowel de eigen Delfos Trend '80-keukens voor elke beurs als de exclusieve Duitse Kano-keukens. In onze showroom vindt u ze in alle soorten en maten. In onze showroom vindt u een enorme sortering uit vele landen. Mocht u er deson danks niets in vinden wat helemaal uw smaak is, dan bakken we uw eigen ontwerp e kleurkeuze in onze eigen fabriek. Een s e die niemand u kan bieden! Tussen al het andere fraais vindt u ook een kollektie Iers antieke meubelen en voor werpen van de bovenste plank. Kasten, tafels, dressers en klokken. Op die klokken krijgt u twee jaar gratis onderhoud én de mogelijkheid om drie jaar lang uw klok zonder waardeverlies in te ruilen tegen een ander stuk antiek. Uit onze eigen fabriek komt een uitgelezen kollektie keramiek in de allerlaatste modekleuren en natuurlijk ook in wit. De kollektie wordt gepresenteerd door een Perzische deskundi Ambachtsleiden uit een ver land stelden 16 boeketten schitterende zijden bloemen telkens gebaseerd op de seizoenen. Dus in voorjaars-, zomers-, herfst- en Een sieraad in uw huis en enorm duurzaam. Onze showroom is zo kompleet als-ie maar kan zijn. Daarom vindt u er ook eet- hoeken, diverse accessoires, eigenlijk te veel om op te noemen. Tegelplateau. Tijdens de openingsweek hebben wij een grandioze aanbieding. In onze show room treft u een grote kollektie tegelplateau's aan met oud-Leidse taferelen. Normaal kosten zef 169,-, NU 1J yjr Gratis. A Bij inlevering van deze bon kunt u een keuze maken uit onze speciale keramiek-stand (Per gezin kan slechts één bon worden ingeleverd.) Uiteraard tekenen wij uw keuken op schaal. U kunt uw keuken ook op schaal bij ons nabouwen en een foto mee naar huis n Desgewenst houden wij ook de plaatsing en de installatie in eigen hand. Alle aanbiedingen zijn geldig 30 juni 1980 of zolang de voorraad strekt. Showroom. Produktieweg 24 2382 PC Zoeterwoude-Rijndijk(Industrieterrein volg de Gemeentelijke wegwijzers naar het gele gebouw) Telefoon 071 - 411829 Geopend Dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Donderdagavond koop Marlies is 22 jaar. Ze speelt al zes en een half jaar tennis. En goed! Tot ze een paar maanden geleden ontdekte dat het haar moeite begon te kosten de bal te volgen. Haar ogen werden snel moe en ze deed wat ze moest doen, ze ging naar de oogarts. "Niks om je zorgen over te maken," zei hij, je ogen hebben gewoon een beetje hulp nodig". En ze maakte zich ook geen zorgen: ze ging naar VAN DER WIEL. Daar ontdekte ze dat brillen mot de mode meegaan. Uit de honderden mon turen koos ze er twee: één modieuze voor nor maal gebruik en een speciale vocr het tennissen. Marlies is 22 jaar. Ze draagt een bril. En ze tennist met die bril op weer even voortreffelijk als vroeger. Zonder die goede bril stond ze nu al met 5-0 ach- Nieuwe Rijn 62, Leiden. Tel.: 071 - 124108 DAN HELPT f Persoonlijke leningen Kontinu kredieten Woningverbeteringskredieten 1 e hypotheken tot 125 procent 2e hypotheken max. 240 maanden Leiden, Rijnsburgersingel 56, tel. 071-132980-122654, na 5 uur: 071-891135 Automaat huren? Ook dat kan. een Opel met een auto matische versnellingsbak staat voor u klaar En natuurlijk ook een veilig BOVAG verhuurkontrakt. Geen reserveringskosten, Een handelsmerk van The Singer Company. Garantie voor kwaliteit en service in de 175 Singer winkels. Nieuwe Singer naaimachines met origineel Singer garantiebewijs zijn alleen verkrijgbaar in een echte Singerwinkel. Leiden: Haarlemmerstraat73. tel. 122109 Breestraat21. tel. 130568; Alphen a/d Rijn: winkelcentrum de Aarhof. Aarhof 20. tel. 74329; Noordwijk: Boerenburgerweg 1tel. 12654; Leidschendam: winkelcentrum Leidsenhage, Berkenhove 18. tel. 272430; KatwijkaanZee: Princestraat24a, tel. 72063. UITLAAT Carex is dé specialist in uitlaten. Goed geschoolde vakmensen staan klaar om u te helpen in een groot aantal speciaal ingerichte centra. Lunchtijd of zaterdagmorgen, het maakt ons niet uit. Snel en efficiënt wordt uw uitlaat gekontroleerd, gerepareerd of zonodig vervangen. In 'n wip rijdt u weer weg met een nieuwe, uiterst vakkundig gemonteerde uitlaat onder uw auto. Alleen Carex levert perfekte uitlaten voor zeer lage prijzenen 'montage- kosten worden niet berekend! Of u nu een Eend, Rover, Kadett of Mercedes rijdt Carex heeft de passende uitlaat in voorraad. Daarmee bewijst Carex zijn kwaliteit en duurzaamheid. Zowel op onderdelen als montage - zonder enige kilometer-beperking. Carex Leiden: Morsweg 66, tel. 071-769964. Carex is tevens gevestigd in Den Haag, Voorburg, Scheveningen, Rotterdam, Vlaardingen en Haarlem.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 16