Kinderen hebben het zo druk met opgroeien dat ze aan sparen niet denken. De NMB denkt met u mee. Jonk Automobielbedrijf B.V., Haven 5-7, Leiden, tel. 071 -131700 Hyundai Pöny: de uitgekiende Koreaan. Vanaf vandaag kunt u, vlak bij huis, gratis ponyrijden. In die nieuwe, opvallende Pony van Hyundai. Hyundai heeft namelijk met ingang van heden Jonk Auto mobielbedrijf B.V. aangesteld tot officieel dealer voor Leiden en omstreken. En dat betekent dat u nu dicht in de buurt kunt komen kennismaken met een van de interessantste auto's van de laatste tijd. Ook een van de meest complete. Want als u kijkt wat u allemaal krijgt voor uw geld als u een Pony koopt, dan vindt dat gewoon z'n weerga niet Een zeer degelijke auto, met tientallen extra's en accessoires die gewoon bij de prijs zijn inbegrepen, zoals slaapstoelen, dubbele kop lampen, rembekrachtiging, 4 portie ren, tot zelfs een verstelbaar stuur toe. En dat alles voor een prijs van nog geen 12 mille. Als u een dezer dagen even langskomt, dan staat er dus zo'n uiterst comfortabele Pony voor u klaar. Om eens een proefrit mee te maken. Dat kan helemaal gratis en zonder enige verplichting. (Hie-jun-dai) Voor iedereen van 15-21 jaar. Alet een rente van liefst 8'en bovendien 10% Rijkspremie die nie mand z'n neus voorbij mag laten gaan. Maximum inleg: f480,-per jaar. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK tijd en voordat ze het weten liggen ze onder de wol om de volgende dag lekker uitgerust te beginnen. Aan sparen voor later denken VOOR KINDEREN lijkt de dag veel korter dan voor ons. Zijn ze net leuk bezig om een hut te bouwen, dan is het alweer etens ze niet. Logisch. Dat doen hun ouders. En de NMB denkt mee. Over al die verschillende manie ren waarop u het voor een kind straks makkelijker maakt om op eigen benen te staan. Over de fis cale voordelen die u kunt benut ten. Over rentepercentages en premies die alleen gelden voor jonge mensen. Zeg nou zelf: had u daar vroe ger tijd voor als kind? Vraag informatie bij uw NMB- kantoor of stuur een lege envelop (zonder postzegel) met uw naam en adres aan NMB-Jeugdsparen, Antwoordnummer 131, 1000 PA Amsterdam. Voor kinderen van 0-15 jaar. Met 7' 2% rente en een snel oplopende premie van 5-10% over het gespaarde bedrag, afhankelijk van de spaarter- mijn. Maximum inleg: f2.000- per Voor jonge mensen vanaf 12jaar. De rente is 7h% en dat is erg hoog voor een spaarrekening zvaarop het geld niet vast staat. Geen beperkingen dus vrij opnemen en storten.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 12