r medewerk(st)er Gemeente Zoeterwoude V. lensi FILIAALHOUDER hoofd van de typekamer Gemeente Katwijk fjergm y Een M.T.S.er weg- en waterbouwkunde en/of bouwkunde Hoogheemraadschap van Rijnland S HUISMEESTER "De Vlietschans" DIRECTIE SECRETARESSEN medewerk(st)er VERPLEEGKUNDIGE A Een prima salaris waar tal van extra's aan kleven. Dat biedt Fasson aan medewerkers in haar produktiesektor. wikkelaars enjof bedienings- vaklieden Fasson Bij de afdeling weg- en waterbouwkunde van de afdeling gemeentewerken kan geplaatst worden een Funktie-omschrijving: - het verrichten van typewerk - het verrichten van administratieve werkzaamheden - het verrichten van financiële werkzaamheden (krediet bewaking). Eisen: - tenminste M.A.V.O.-4 diploma - typediploma - enige ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris: Aanstelling zal geschieden in de rang van typiste. Minimum salaris f 1.628,-- en max. salaris f 1.846,-- per maand, excl. 8 o/o vakantietoeslag. Beneden de 21 jaar wordt jeugdaftrek toegepast. De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Inichtingen over deze funktie worden verstrekt door de heer ing. H.J. Cooijmans, directeur gemeentewerken, tel. 01715 - 9204 (privé 071 - 31 25 92). Belangstellenden kunnen hun sollicitatie binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, onder vermelding van opleiding, referenties enz. zenden aan het college van burgemeester en wethouders, gemeentehuis, Noordbuurtseweg 27, 2381 ET Zoeterwoude. KAAS-DELICASHOP vraagt voor een nieuw te open vestiging belangstellenden voor de functie van leeftijd 20-30 jaar. Enthousiaste kandidaten met een middelbare schoolopleiding, die geheel zelfstandig de dagelijkse leiding en algehele verantwoording van dit filiaal op zich kunnen nemen, nodigen wij uit om op korte termijn kontakt te willen nemer, met de heer W. v d. Burg. tel. 071-150771. LEIDEN - OEGSTGEEST - VOORSCHOTEN Het hoogheemraadschap van Rijnland is belast met een aantal taken op het gebied van de waterstaatszorg in grote delen van Zuid- en Noord-Holland. De afdeling projekten van de technische dienst is onder andere belast met: - de voorbereiding en uitvoering van nieuwe zuiverings- technische en waterbouwkundige werken; - de voorbereiding en uitvoering van buitengewone onder- houds- en verbeteringswerken aan bestaande zuiverings- technische installaties en waterbouwkundige werken; - het voeren van overleg met binnen de Rijnland gelegen gemeenten over de opzet en inrichting van rioleringsstelsels. Bij deze afdeling kan worden geplaatst: taak: - het voorbereiden van nieuwbouw- en grotere onderhouds werken; - het houden van toezicht op de uitvoering van nieuwbouw- en grotere onderhoudswerken; - het verrichten van landmeetkundige werkzaamheden; - het verrichten van algemeen tekenwerkzaamheden, vereist: - diploma M.T.S. weg- en waterbouwkunde en/of bouwkunde, liefst met enige jaren ervaring in bovengenoemde werk zaamheden; - leeftijd bij voorkeur ca. 25 jaar. Aanstelling zal geschieden in de rang van opzichter C of B. salaris minimaal f 1.800,- en maximaal f 2.895 - bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeids voorwaarden zijn van toepassing. Het hoogheemraadschap heeft een eigen gunstige ziektekostenregeling. Sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de ingenieur-directeur van de technische dienst van Rijnland, Breestraat 59,2311CJ te Leiden, met vermelding van vacaturenummer 79-31. Het bestuur van de Protestants Christelijke Woningbouwvereniging te Leiden, roept ten behoeve van 484 woningen in de Merenwijk en 80 woningen aan Paramaribohof, sollici tanten op voor de functie van (niet ouder dan 55 jaar) In verband met de aard van de werkzaamhe den wordt een opleiding op L.T.S. niveau ge wenst. Brieven met uitvoerige informaties te zenden aan het bestuur van de Protestants Christelij ke Woningbouwvereniging p/a Sweelinck- laan 6, 2324 VR Leiden. Geen bezoek dan na oproep. Chr. scholengemeenschap (vwo havo mavo) Gevraagd per 1 augusuts 1980 docenten voor Engels 18 uur (2e graad) DliitS 4 uur (2e/3e graad) i.v.m. waarneming tijdens verlof: van 25 aug.-eind november docent(e) Frans 20 uur (1e graad) van 18 aug.-midden november docent(e) Biologie 13 uur (1e graad) Van sollicitanten wordt verwacht dat ze zich uit persoon-; lijke overtuiging willen inzetten bij het mede vorm geven aan het christelijke onderwijs. Sollicitaties richten aan de rector, drs. F. Th. van der Linde. Apollolaan 262. 2324 BZ Leiden, tel. 071-769243 (school), 071-890484 (privé). Wij zijn een moderne organisatie van registeraccountants niet 20 vestigingen in Nederland en levens internationaal werkzaam. Binnen het boeiende tenein van de accountancy met zijn vele facetten, is sprake van een eigen filosofie die zich o.a. manifesteert in een volledig eigentijdse aanpak en een ruime mate van zelfstandig heid voor onze medewerkers. Er wordt in kleine teams gewerkt, waarbinnen ieder z'n eigen ver antwoordelijkheid heeft. Wij hebben op korte termijn plaats voor een voor ons kantoor te Leiden. Hij/zij geeft leiding bij het typen van rapporten en de verzorging van de korrespondentie op een kleine afdeling. Een MAVO/HAVO-opleiding, aangevuld met een type-diploma is voor deze funktie vereist. Wij vinden een goede kennis van de Nederlandse taal en ervaring in een soortgelijke funktje onont beerlijk. Onze gedachten gaan uit naar iemand van 25 tot 35 jaar, die beschikt over goede kontaktuele eigenschappen. Geboden wordt een goed salaris en goede sekundaire arbeidsvoor waarden. Voor nadere informatie en/of een oriënterend gesprek kunt u bellen, met ons kantoor, telefoon 071 - 144451, de heer A. de Jong of mevrouw B.B.C. de Feber-Mulder. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij gaarne tegemoet aan ons kantoor, Zoeterwoudsesingel 50, 2313 EK Leiden. deTombe I Melse co accountants 20 vestigingen in Nederland en internationaal werkzaam vergaderingen (bestuur, directie, werkbesprekingen) archief J. A. COHEN INSTITUUT Interuniversitair instituut voor radiopathologie en stralenbescherming Bij hef J.A. Cohen Instituut, I.R.S. ontstaan de vacatures van A. Directie secretaresse t.b.v. de administratief directeur (volledige dagtaak) Taken: - het organiseren en voorbereiden alsmede het notuleren - de verzorging van de (beheers)correspondentie en het bijhouden - werkzaamheden t.b.v. de personeelsadministratie - het bijhouden van de agenda en het maken van afspraken - diverse type-werkzaamheden. B. Directie secretaresse t.b.v. de algemeen wetenschappelijk directeur (20 uur per week) Taken: - het organiseren en voorbereiden van vergaderingen van het Wetenschappelijk Advies College alsmede het notuleren - de verzorging van de correspondentie en het bijhouden van een archief - administratieve werkzaamheden t.b.v. het Wetenschappelijk Advies College - het bijhouden van de agenda en het maken van afspraken - diverse typewerkzaamheden. Vereist: middelbare schoolopleiding, secretaresseopleiding, goede typevaardigeheid. ervaring in het notuleren van vergaderingen, alsmede bereidheid elkaar te assisteren/vervangen. Salaris op basis van hele dagtaak maximaal 2.818,- bruto per maand. Inlichtingen bij: Mw. I. .G. Overdijk-Verhoeven, telefoon 071-153645. Schriftelijke sollicitaties aan de heer J. A. L. van Leeuwen, adm. directeur v Instituut, Rijnsburgerweg 86. 2333 AD Leiden. Onder vermelding van: A. IRS/80/V/004 B. IRS/80/V/005. het J.A. Cohen In verband met he.t vertrek van de huidige medewerkster kan bij bureau 1 (openbare orde en veiligheid, kabinet, culturele-, jeugd- en sportzaken) van de secretarie-afdeling Algemene Zaken op korte termijn worden geplaatst een Functie-inhoud: de te benoemen medewerk(st)er za! worden belast met werk zaamheden m.b.t. de behandeling van subsidieaanvragen t.b.v. jeugd- en sportverenigingen alsmede met diverse algemene administratieve werkzaamheden op het terrein van jeugd-, sport en culturele zaken. Functie-eisen: het bezit van tenminste de diploma's MAVO-4 en typen, enkele jaren kantoorervaring en boekhoudkundige kennis. Salariëring: Bij 21-jarige leeftijd minimaal f 1.759,-- tot maximaal f 2.337,-- bruto per maand. Sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het College van Burgemeester en Wethouders van Katwijk, Postbus 589 te 2220 AN Katwijk. STIMEZO-KLINIEK STICHTING MEDISCH CENTRUM VOOR GEBOORTEREGELING part-time Werkzaamheden: - Begeleiding en advies inzake anticonceptie en zwan gerschapsafbreking - O.K. assistente bij zwangerschapsafbreking, laparo- scopische sterilisatie en vasectomie. - Het uitvoeren van eenvoudige laboratorium werk zaamheden. Vereisten: - Diploma Verpleegkundige A. - Beheersing van de Franse en Duitse taal. - Voorkeur genieten zij, die enige ervaring hebben op het gebied van bovengenoemde werkzaamheden. Werktijden: 8.30 u-16.30 u. Geen weekenddiensten. Salariëring: Het salaris ligt. afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen 2473,52 en 3259.62 bruto per maand inclusief AOW compensatie bij een vijfdaagse werkweek. Deelname aan het pensioenfonds is verplicht. Schriftelijke sollicitaties te richten aan afdeling perso neelszaken, Postbus 2025,2301 CA Leiden. Voor telefo nische informatie: 071-126941. In onze fabriek te Hazerswoude hebben wij plaats voor die ons willen helpen met de fabrikage van ver schillende soorten zelfklevende materialen. Of op onze Afwerkafdeling willen komen assisteren, waar de geproduceerde rollen op maat worden gesneden of tot vellen worden verwerkt. Afwisselend werk, waarvoor wij u graag een gedegen opleiding geven. Omdat de aard van het werk nu eenmaal een volkontinubezetting vereist', dient u geen be zwaar te hebben tegen het werken in 4-ploe- gendienst. Wat zetten wij daar tegenover? O een salaris van f 1.799,— netto per maand (23 jaar en ouder), 39 vrije dagen per jaar, een vakantietoeslag van 8%, een tantième van 6 1/2%, een vergoeding in de reiskosten. Heeft u belangstelling? Bel of schrijf onze afdeling Personeelszaken voor een afspraak. Fasson (Nederland) b.v., Rijndijk 86, 2394 AJ Hazerswoude - Rijndijk, telefoon (01714) 9008. An Avery International Company

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22