PB WEEL soneel •personeeik! 'Sfl" pergne directiesecretaresse psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" 2 Hoofd Personeels administratie (M, V); minimaal PD boekhouden. 5 Kostenbewaker met groeiperspektief; SPD-niveau. TO w aiHhbl pyijOfjy^ptrsofiMl PERSCf^£PrMnM r «personal PERSONEa personeel De LEIDSE ONDERWIJSINSTELLINGEN ver zorgen ruim 400 schriftelijke en schriftelijk/ mondelinge opleidingen op een breed terrein van het algemeen en beroepsonderwijs Deze opleidingen zijn binnen de LOI-organisatie in gedeeld in gespecialiseerde afdelingen. Wegens vertrek uit onze dienst van diens huidige secretaresse, zoeken wij thans voor de DIRECTEUR van twee van deze afdelingen een bekwame (leeftijd 22 - 30 jaar) Voor deze full-time functie gaat onze voorkeur uit naar een kandidate met een goede alge mene ontwikkeling en een voltooide opleiding voor directiesecretaresse. De functie omvat de gebruikelijke secreta resse-werkzaamheden, waarbij correspon dentie en verslaglegging vrijwel uitsluitend plaatsvindt in de Nederlandse Taal. Bij spoedige indiensttreding lijkt een gedeel telijk inwerken door de voorgangster nog mogelijk. Met voor de komende zomer gemaakte vakantie-afspraken kan rekening worden ge houden. De salariëring voor deze zelfstandige en aan trekkelijke functie wordt mede afhankelijk gesteld van leeftijd en ervaring. Belangstellenden wordt verzocht een schrifte lijke sollicitatie, met omschrijving van oplei ding en ervaring, te richten aan het Hoofd Personeelszaken. leidse onderwijs instellingen Leidsedreef 2 2352 BA Leiderdorp Telefoon: (071) 89 92 55* Gevraagd KAPSTER zaterdagmiddag vrij. Dameskapsalon Braun Rijksstraatweg 342a, 01751-13492. Den Deyl - Wassenaar. Op korte termijn ontstaat de vakature van hoofd personeels- centrum restaurant Wij verwachten van de aan te stellen medewerker dat hij ge wend is leiding te geven, be schikt over een goed organisatie vermogen en aantoonbare kwali teiten heeft op horekagebied Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het diploma middelbare hotelschool of vergelijkbaar on derwijs met restaurantervaring. Leeftijd tenminste 25 jaar. De taak omvat onder meer ver antwoordelijkheid voor de gang van zaken bij de voedselverstrek- king in het personeelsrestaurant, het verzorgen van vergaderingen, recepties en bijzondere bijeen komsten in het personeelscen- trum. Het salaris bedraagt max f 3.020,- bruto per maand, e.e.a. afhankelijk van leeftijd en erva ring, excl. 8% vakantietoeslag. C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Informaties worden gaarne ver strekt door het hoofd civiele dienst de heer H. Levy tel. 02502- 7741 1st. 2031. Sollicitaties kunnen worden ge richt aan de afdeling personeels zaken, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te Bennebroek (n.h.) Uitgaande van de vereniging tot christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. vJ unrnsmnm I mmmsmmmiF witemimrmmoai Nederlandse luchtvaart maatschappijen staan in de wereld bekend om de grote mate van betrouwbaarheid en veiligheid waarmee ze vluchten uitvoeren. Transavia is één van die maatschappijen. Door enthousiasme en inzet heeft het Transavia team op Schiphol zich een uitstekende positie verworven in steeds groeiende markten. Toenemend beroep op F A. Een belangrijke pijler binnen Transavia is de afdeling „Financiën Administratie". De groeiende behoefte aan administratieve procesbeheersing en -begeleiding vraagt om een verdere professionele uitbouw van F A. De globale organisatie ziet u hier. Kenmerkend voor F A is de goede sfeer en solidair team work. Dat team telt 45 mensen. Kundigheid op een bepaald gebied weten te kombineren met meedenken in groter verband is een interessant werkfacet. Het met z'n allen piekbelastingen te lijf gaan ook. De marktbewegingen geven dat werkpatroon aan en de kracht van Transavia is het om daarop in te haken. Ook administratief. „Versterking" van het F A team bedoelen we dus erg letterlijk. Hiervolgt een toelichting per vakature. De nummering is in het schema terug te vinden. /systeemontwikkeling^ /financiële adm. 1 3\ /budgettering 6 systeemonderhoud vluchtadm. 4 kostenbewaking 5 produktie kontraktadm. verzekering personeelsadm. 2 statistiek liquiditeitsadm. Hoofd Financiële Administratie (M, V); SPD1-niveau. Vanuit deze funktie wordt leiding gegeven aan een 6-tal medewerkers. Ook dient hij het hoofd van de administratie te kunnen vervangen. Naast zijn leidinggevende taak funktioneert hij ook als hoofdboekhouder en beheert uit dien hoofde het grootboek en het aktivaregister. Hij heeft de eindverantwoordelijkheid voor de debiteuren en crediteuren sub-administratie en de periodieke verslaglegging. Hij assisteert bij de opstelling van de jaarstukken. Voor deze funktie zoeken wij een man of vrouw van SPD 1 -niveau. Kennis van een geautomatiseerde administratie is van belang. Iemand met MBA en ruime ervaring of iemand die ver met 'n studie SPD is gevorderd, is ook welkom. De kandidaat heeft uitgesproken leidinggevende kwaliteiten en kan op uiteenlopende niveaus gemakkelijk kontakten onderhouden en samenwerkingsvormen aangaan. Leeftijd ca. 35 jaar. Op deze post geeft hij leiding aan enkele medewerkers. De groep als geheel is verantwoordelijk voor de verwerking van de salaris administratie. Hij informeert het management van Transavia over loontechnische zaken en rapporteert de groepsaktiviteiten. Naast dit werkterrein gaat hij zich bezighouden met het hoofdstuk 'personeelsregistratie'. Hij registreert kenmerken van het personeelsbestand zoals opleiding, specialisatie, leeftijd etc. en levert daarmee een bijdrage aan 'human resources' als voeding voor personeelsmanagement. Voor deze funktie denken wij aan een man of vrouw met PD boekhouden of een opleiding salarisadministratie als basis. Een aanvulling op het vlak van statistiek of automatisering is erg welkom; veel administratieve werkzaamheden zijn geautomatiseerd. Omdat we een kandidaat zoeken met een behoorlijkervaring in het leidinggeven, zal zijn leeftijd zeker niet jaar. beneden 25 jaar liggen. Het mag duidelijk zijn dat hij met vertrouwelijke gegevens om moet kunnen gaan. vluchten haalt. De verkoop van die vluchten is steeds weer een voorkalkulatorische zaak. Wanneer een vlucht uitgevoerd is kan pas het werkelijke verloop beoordeeld worden. Het is de taak van de groep vluchtadministratie, en daarmee ook van de nieuwe medewerker, om dit verloop te registreren. Per vlucht moet ondermeer vastliggen het vliegtuigtype, vluchtnummer en bestemming, brandstofverbruik en andere kosten, aantal passagiers en de artikelomzet in het toestel, datum en opdrachtgever. Verder moeten de binnengekomen vluchtfakturen gekontroleerd en geboekt worden. Bewaking van het grootboek behoort ook tot de taak. 3 Assistent chef krediteuren. (M, V); PD niveau. De financiële administratie heeft een aparte groep 'Krediteuren'. De chef van die groep zoekt een assistent die zelfstandig enkele werkzaamheden op zich neemt. Hij beheert de portefeuille, valideert en boekt de vaak uit het buitenland afkomstige fakturen, verzorgt betaalbaar stellingen en screent het grootboek. Wij denken aan een man of vrouw van MAVO-niveau met PD boekhouden of daarvoor studerend. Leeftijd niet jonger dan 20 jaar. 4 Perfekte registratie vluchtgegevens. Man of vrouw met PD-niveau. Het is duidelijk dat Transavia haar inkomsten uit het maken van Voor dit afwisselende en verantwoordelijke werk zoeken wij een man of vrouw van MAVO-niveau met PD boekhouden of daarvoor studerend. Leeftijd niet jonger dan 20 Op de afdeling Financiële „Planning en Control" is een „zware" vakature op het vlak van kostenbewaking. Van de nieuwe medewerker wordt verwacht dat hij systemen, gericht op kostenOeheersing, ontwikkelt en onderhoudt. Hij stelt verder kostennormen, tarieven en kerncijfers op. Naast deze ontwikkelingsfunktie krijgt hij de verantwoordelijkheid voor de kostenbeheersing zelve en levert hij materiaal aan voor planning en budgettering. Hij onderhoudt kontakt met de financiële administratie en begeleidt kontraktonder- handelingen. opleiding. Hij heeft het vermogen cijfermatige opstellingen en statistisch materiaal te analyseren en is op zijn vakgebied kreatief. Hij heeft doorzettingsvermogen en kan goed met allerlei mensen uit het bedrijf kontakten onderhouden. Het niveau waarop hij dient te opereren moet hem in staat stellen van de aanwezige groeimogelijk heden gebruik te maken. Deze vakature doet zich voor op de afdeling Financiële „Planning Control". Deze medewerker zal verantwoordelijk worden voor de opstelling van het jaarbudget en de diverse deelbudgetten. Hij introduceert de budgettargets in het bedrijf en begeleidt het hanteren door de betrokken afdelingen. Analyse van werkelijkheid versus budget en bewaking c.q. rapporteringen behoren ook tot zijn werkterrein. In de beoordeling van investeringen heeft hij een belangrijke stem. Uit hoofde van zijn funktie onderhoudt hij frekwent kontakt met „Financiën en Administratie" en met de verschillende afdelingshoofden. Ook met het management, wier behoefte hij goed weet in te schatten. Wij vragen van de kandidaat een opleiding in de richting van HE AO of SPD. Het gewicht van de funktie maakt enige jaren ervaring, bij voorkeur met administratieve verslaglegging, noodzakelijk. Kontakten onderhouden op niveau is voor hem geen probleem. Enige Kennis van de Engelse taal van belang. De Engelse taal wordt in het Transaviaverkeer vaak gebruikt. Ook op administratief gebied. Enige kennis van die taal is gewenst. Sollicitaties. Kandidaten die zich serieus in één of misschien wel meerdere van deze vakatures herkennen, worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te sturen aan Transavia Holland BV, sektorchef Personeelszaken T. de Winter, Postbus 7777,1118 ZM Luchthaven Schiphol. Voor telefonische informatie: overdag: 020-174868, tst. 116. 's Avonds: Drs. B. Maas: 03465-65938 of over de vakatures 1 t/m 4 H. Bos: 02207-16559. Op deze post moet een kandidaat komen met een SPD of vergelijkbare Transavia Holland is een Nederlandse luchtvaart maatschappij die in hoofdzaak vanuit Amsterdam chartervluchten uitvoert, gericht op toerisme. Ook voor vrachtvervoer en het vliegen op verzoek van andere luchtvaarmaatschappijen wordt Transavia steeds meer ingeschakeld. Flexibiliteit, enthousiasme en inzet van het 600mensen tellende Transa via team zijn kenmerkend voorde organisatie. De kantoren zijn gevestigd op de luchthaven; de technische dienst op Schiphol-Oost. SCHILDERSBEDRIJF S. H. ZITMAN CO B.V. te Voorschoten, vraagt met spoed VAKBEKWAME 0NDERH0UDSSCHILDERS Gegadigden zich te vervoegen: tussen 16.00-17.00 uur: aan kantooradres Laan v. Langenhorst 1Voorschoten, tel. 01717-7765. s avonds: onder tel 01717-2915 of 01714-2445. Bij het Secretariaat van de Nationale Raad voor Land bouwkundig Onderzoek TNO, gevestigd Adelheid- straat 84 Den Haag. bestaat een vacature voor een GEROUTINEERD TYPISTE kennis van de Nederlandse taal v Schriftelijke sollicitaties aan: Sociale Zaken TNO Postbus 297 - 2501 BD DEN HAAG Evro Medica heeft werk voor o.a.: VERPLEEGKUNDIGEN A dagdiensten in Leiden ZIEKENVERZORGENDEN diverse instellingen ARTS i.b.v huisartsenopleiding, enkele maanden in Leiden DOKTERSASSISTENTE in Noordwijk van 30-6 tot 12-7-60. Full-time

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20