3P. llrÜIOII /m nachthoofd leraren/ leraressen P® Academisch Ziekenhuis Leiden werkenadministrateur hoofd personeelsadministratie st*bernardus secretaresse DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: twee medewerkers (m/v) de rijksoverheid vraagt part-time administratief medewerker (20 uur) m/v medewerker transportdienst medewerker medische registratie m/v Bouw- en Aannemingsmaatschappij Vermeer Utiliteitsbouw B V. te Hoofddorp zoekt wegens uitbreiding van haar orderportefeuille een die de onderhande werken financieel administratief begeleidt. Zo zal hij belast worden met o.m. kostenbewaking, nakalkulatie, fakturering, verrekening meer- en minderwerk en maandelijkse werkenresultaten. Wij denken aan een kandidaat van 25 jaar met administratieve ervaring en tenminste een P.D.-nivo. Voor deze funktie is een rijbewijs BE noodzakelijk. Wij bieden u een goede honorering en sekundaire arbeidsvoorwaarden zoals o.a. bedrijfspensioenfonds, ziektekostenverzekering en studiekostenregeling. Nadere informaties worden ij verstrekt door de heer J. Smit, telefoon 023-289940, na 20.00 uur 075-157727. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan onze afdeling personeelszaken, postbus 10, 2130 AA Hoofddorp. Aannemingsmaatschappij Vermeer Utiliteitsbouw B.V. behoort tot P. Vermeer Verenigde Bedrijven B.V., Spaarneweg 31 te Cruquius (Hoofddorp) en is gespecialiseerd op het gebied van utiliteitsbouw in nieuwbouw en verbouw. aannemingsmaatschappij vermeer utiliteitsbouw bv Bij "Sancta Maria", Psychiatrisch Ziekenhuis te Noordwijk, dat een personeelsbestand heeft van 670 medewerk(st)ers, ont staat wegens pensionering van de huidige funktionaresse een vacature van Gezien de zeer omvangrijke en gecompliceerde taakinhoud stellen wij ons voor dat de kandida(a)t(e) voor genoemde funktie aanvankelijk bij de personeelsdienst als administratief mede- werk(st)er begint, teneinde zich zo goed mogelijk te laten inwerken. Van kandidaten wordt verwacht dat - ze min. 25 jaar oud zijn; - ze min. een Mavo IV-opleiding hebben, of daaraan gelijk; - ze over ruime administratieve ervaring beschikken, bij voorkeur in personeelsadministratrie: - ze over goede kontaktuele eigenschappen beschikken. Salaris Gedurende de aanloopperiode wordt de medewerk(st)er inge schaald in schaal 57 (min. f 2.176,88 - max. f 2.993,55 per maand). Eenmaal benoemd in de funktie geldt schaal 71 (min./ 2.474,44 - max. 3.304,44). T.z.t. zal, via het te verwachten funktie-j waarderingssysteem.de funktie officieel worden gewaardeerd en ingeschaald. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Mw. J. Horsthuis en de heer D. Luyendijk. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan het hoofd van de Personeelsdienst, binnen 3 weken na verschijnen van deze advertentie. psychiatrisch ziekenhuis sancta maria Langevelderlaan 1 2204 BA Noordwijk (Z.H.) Tel. 02523-3841 Bij de administratie van de technische dienst te Leiden is plaats voor een Medewerker/ster die hoofdzakelijk zal worden belast met het verlenen van assistentie bij de postbehandeling. Voor deze funktie is het bezit van het Mulo- of Mavo-diploma vereist. Gegadigden dienen voorts vaardigheid te hebben in het typen,-o.a. blijkende uit het bezit van een type-diploma. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Inlichtingen over deze funktie worden mondeling of telefonisch verstrekt door de administratie van de technische dienst, telefoon 071-211711, toestel 216. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de ingenieur-directeur van de technische dienst van Rijnland, Breestraat 59,2311CJ te Leiden. Hoogheemraadschap van Rijnland EE? Katholieke Stichting Huize verpleegtehuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis I Hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, Tel. (02522) 19004 De direktie van bovengenoemd verpleeghuis (3 afdelingen van 38 bedden) roept sollicitanten op voor de funktie van voor 7 nachten per 2 weken. Gegadigden voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van het diploma A of A en B. Tot de taak behoren o.m.: de totale verantwoording tijdens de nacht voor het gehele verpleeghuis; de zorg voor alle patiënten; de begeleiding van de leerlingen 's nachts. Salariëring volgens N.Z.R.-regels. De C.A.O. Ziekenhuiswezen is van toepassing. Opname in het pensioenfonds P.G.G.M. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij het Waarnemend Hoofd van de verpleging Zr. A.B. Wildoër-van der Werff. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties te richten aan de Direktie. Ten behoeve van een in te richten centraal secretariaat voor verschillende diensten van ons ziekenhuis zoeken wij een Van haar wordt verwacht dat zij zowel zelfstandig als in teamverband kan werken. De komende tijd zal zij voornamelijk werkzaam zijn t.b.v. de nieuwbouwactiviteiten. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van een middelbare schoolopleiding, alsmede een secretaresse-opleiding, danwel een behoorlijke praktijkervaring. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, Houtlaan 55, 2300 RD Leiden. DIACONESSENHUIS LEIDEN Aan de Rembrandt - scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Schu- bertlaan 133, worden gevraagd: Economie II Handelsweten schappen Handelskennis Met ingang van vanging wegens Frans 1 augustus 1980 voor 11 uren 1e graadssector 12 uren 1 e graadssector 8 uren 3e graadssector 18 augustus 1980, ter ver ziekte voor het vak: 26 uren 1e graadssector Inlichtingen worden verstrekt door de wnd. rector, de heer J. van Mameren, tel. 071 - 768202 (school) en 071-761771 (huis) Sollicitaties onder vermelding van vacature nummer OND 668 zo spoedig mogelijk te zenden aan de afdeling Onderwijs der Ge meentesecretarie, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Subfaculteit Psychologie (halve dagtaak; 1 ochtend-, 1 middaguren) vacaturenummer 0-02911158 Taak; verrichten van typewerkzaamheden met behulp van moderne tekstverwerkende apparatuur, zoals IBM beeldschermsysteem 6. Indien het gebruik van bovenvermelde apparatuur niet bekend is. kan een interne opleiding verzorgd worden. Vereist: HAVO- en typediploma, ruime ervaring met typen op elektrische-schrijfmachine. Salaris maximaal 1.168,50 bruto per maand. Inlichtingen bij faculteitsburo Sociale Weten schappen, telefoon 071-148333, toestel 6494. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. loonkundige (mni./vri.) De Loontechnische Dienst heeft een begeleidende c.q. toezichthoudende taak inzake de bepalingen van o.a. de Wet op de Loonvorming, de Wet gelijk loon voor vrouwen en mannen, de Wet Minimumloon en minimumvakantiebijslag, de Wet op het ter be schikking stellen van arbeidskrachten, de Wet auto vervoer goederen, de Wet niet-c.a.o. inkomens. Daartoe worden in ondernemingen informaties inge wonnen en onderzoeken ingesteld. De Loontechni sche Dienst verricht haar werkzaamheden in het ge hele land vanuit 5 gewestelijke kantoren en een hoofdkantoor. Functie-informatie: met een grote mate van zelfstan digheid instellen van onderzoeken bij bedrijven naar de toegepaste lonen en andere arbeidsvoorwaar den; informatie verstrekken aan bedrijven en parti culieren over lonen en andere arbeidsvoorwaarden; opstellen van rapporten hierover. Vereist: diploma HBS/HAVO met diploma MBA óf diploma MEAO administratieve richting; enige jaren ervaring bij de Overheid en/of bedrijfsleven. Standplaats: Leiden en omgeving. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring max. f 3537,- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 14 juni 1980. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 0-3168/1158 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA s-Gravenhage. Schildersbedrijf H J. Pasman b.v. te Leiden vraagt met spoed: vakbekwame onderhouds- en halfwas schilders voor diverse objecten te Leiden en omg. Zich te vervoegen aan het kantooradres Rijn- en Schie- kade 124 tussen 16.00-17.00 uur of "s avonds onder de tel.nrs. 071-211447 of 01718-15231 In het St. Elisabeth Ziekenhuis te Leiderdorp kan worden geplaatst op de afdeling NEU ROLOGIE/UROLOGIE een 1e VERPLEEGKUNDIGE Wij verlangen van deze verpleeg kundige dat hij/zij beschikt over het diploma Ziekenverple ging A, goede verpleegtechnische vaardigheden en goede contactu ele eigenschappen. Aanstelling in de rang van 1e verpleegkundige. Salarisgrenzen van f 2474,44 tot f 2993,55 bruto per maand. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr. A.J.M. Volle- bregt, adjunct directrice/hoofd verpleegkundige dienst. Tel. 071-899250 Schriftelijke sollicitatie te richten aan Personeelszaken. St Elisabeth ziekenhuis Simon Smitweg Postbus 220, 2350 AE Leiderdorp Algemene Dienst Brandweer en Veiligheid Dienst Medische Registratie t.b.v. het hoold van de afdeling en de verschillende afdelings-chefs vac.nr. 910.M.07.21.LD Taak: - notuleren van vergaderingen en het typen van brieven/rapporten etc.; - bijhouden van de documentatie voor de veiligheidsdienst; - registreren van parkeeraangelegen- heden; - overig administratief werk verzorgen. Vereist: - MAVO-IV niveau; - goede kennis van de Nederlandse taal; - bij voorkeur steno en type-ervaring. Salaris max. f879,50 bruto per maand. Pro motie mogelijk tot max. f 1168,50 bruto per maand. Algemene Dienst Brandweer en Veiligheid vac.nr. 910.M.20.21.LD Taak - mei behulp van speciaal ingerichte voer tuigen vervoeren van alle goederen op het ziekenhuisterrein; - doen van interne verhuizingen; - dagelijkse controle van het voertuig; - verhelpen van eenvoudige storingen of gebreken. Er wordt gewerkt in ploegen en volgens rooster, ook in de weekends. Voor onregelmatige dienst wordt een toe slag betaald. Vereist: rijbewijs B E. Leeftijd ca. 35 jaar. Salaris f1996 bruto per maand, promotie mogelijk tot max. f2199 bruto per maand. Deze dienst, die belast is met het verzame len. bewerken, beheren en toegankelijk maken van medische gegevens bestaat een vacature bij de classificatie en coderings- groep van de centrale medische registratie voor een vac.nr. 907.M.07.21.LD Taak: - verzamelen, classificeren en coderen van medische basisgegevens, alsmede het correleren van deze gegevens met ge gevens uit andere systemen/systeem- delen; - voereri van overleg m.b.t. classificatie en codering zowel binnen de groep, als met (para)medische. administratieve en ande re disciplines van hetAZL; - zodanig bewerken van gecodeerde ge gevens dat deze optimaal geschikt zijn voor geïntegreerde, geautomatiseerde gegevensverwerking, alsmede het invoe ren van deze gegevens in de databank van de AZL-computer. Verlangd niveau: V.W.O.-opleiding (bij voorkeur met B-pak ket). Nauwkeurigheid, 'vindingrijkheid en speurzin, alsmede het kunnen werken in teamverband zijn voor deze funktie nood zakelijke eigenschappen. Tevens is type vaardigheid gewenst en kan kennis van de medische terminologie tot aanbeveling strekken. Salaris max f2337 bruto per maand Pro motiemogelijkheden tot max. f2818 bruto per maand. Informatie ten aanzien van deze functie kan worden ingewonnen bij het plv. hoofd van de dienst medische registratie, dhr. G A.A. Kuijper, tel. 071-14 7222, toestel 3569. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt, ledereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Rijnsburgerweg 10. 2333 AA Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer ver melden *4/ ,LA

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 18