MORGENNACHT BEGINT DE MUGGENJACHT! ZIE DE EUROPESE VOETBALKAMPIOENSCHAPPEN MET PHILIPS K.T.V. MAAR DAN VAN enegouwen van AALMARKT 12 'Luxaflex horren, oprolbare horren en hordeuren voor wie geenvlieg meer kwaad wil doen. Rust en vrede keren terug... Uitnodiging zonderveplichting... I HETSLA61/5U? I De Luxaflex methode. Inruil van uw oude t.v. tegen de hoogste prijs U betaalt maar de helft bij aankoop en de andere helft in 6 maanden zonder rente of kosten Zie ook onze radio- en t.v.-meubelen showroom Donderdagavond - koopavond Al was het alleen maar om de service 14 - 15- 16-TELEFOON 12.17.82-LEIDEN Morgen, waarde lezers, verklaren wij het jachtseizoen op stekend en zoemend kleinwild officieel geopend. De vooruitzichten zijn uitstekend. Veel larven en eitjes gaan zich ontwikkelen en opmaken voor de jaarlijkse strijd om het bestaan. Een strijd, die overal in huis wordt gestredea Maar die vooral in onze slaapkamers het karakter van een ware guerilla-oorlog kan aan- nemea In deze strijd wordt geen middel onbeproefd gelaten. Daar zijn natuurlijk de conventionele wapens: pantoffel, oude krant, handdoek, insecticiden, kleefstrook, stroop en handpalm. Vaak effectief, maar meestal niet afdoende. Wij herinneren ons dames, die normaal Het gaas van 'Luxaflex' horren bestaat uit stevig fiberglas (da s nog eens wat anders dan wat zorgelijk, om-gaten-vragend en rafelend draad), extra beschermd door PVC. En het frame is van aluminium, gemoffeld in wit of bronsbruin: pas send bij elke kozijn- of deurkleur. 'Luxaflex horren zijn decoratief. Stijlvol. Doen onopvallend, wat ze moeten doen. U kunt met een gerust hart de woonkamer, keuken, babykamer, slaapkamers en badkamer ventileren. Ja, ook als het buiten waait, kan er rustig worden geventileerd: 'Luxaflex' horren dragen ook zorg voor een stukje wind- demping. En u kunt rustig slapen. Steeds meer mensen verkiezen een rustige zomeravond en een vredige nachtrust boven de woeste taferelen van een fanatieke, nooit-aflatende insectenjacht. Steeds meer mensen ontdekken de prachtig-mooie voordelen van 'Luxaflex' horren, hordeuren en oprolbare horren. Ook dit jaar zullen weer meer en meer landgenoten de pantoffel onder j het bed, de oude krant in het keukenkastje, de spuitbus in de winkel laten. Zij zullen overgaan op de effectieve 'Luxaflex' methode. Als 'Luxaflex' dealer nodigen wij u graag uit om bij ons binnen te stappen. 'Luxaflex' uitneem- bare horren, hordeuren en oprolbare horren zien is beter dan om "alleen maar" erover te lezen, niet waar? 't Verplicht u helemaal tot niets. En o ja, ten overvloede kunnen we u aan de vooravond van het nieuwe jachtseizoen nog mededelen dat we voor u meten en monteren. Gegarandeerd goed! Een wettig gedeponeerd handelsmerk van Hunter* Douglas CO/W5NTfOAf5L5tMPEN8 gesproken nog geen vlieg kwaad zouden doen - dames, die we in de gordijnen hebben zien hangen. We hebben heren gezien, die zich ont popten als ware pantoffel-helden. mug, vrouw en vlieg? Menig behang toont nog jaren de sporen van een bloedig gevecht. Jaarlijks vallen vele slachtoffers. Vernietiging viert hoogtij. Wordt het hier niet tijd om ons te bezinnen op wérkelijk succesvolle middelen in de strijd? 'Luxaflex' horren, oprolbare horren en hor deuren zijn natuurlijk duurder dan de opgevouwen krant, de bejaarde pantoffel of milieuvriendelijke insecticiden. Maar de 'Luxaflex methode is wél afdoende. En... mooier.Bovendien kunt u ongehinderd waken en slapen... wat u maar wilt. Kijk: 'Luxaflex' oprolbare horren en hordeuren worden tot op de millimeter nauwkeurig op maat gemaakt. Van voortreffelijke materialen. Zodat ze jaar na jaar de zomer binnenlaten, maar de insecten buiten sluiten. Slaapkamers zagen we veranderen in een compleet slagveld. Zonder 'n sprankje aarzeling werden toilettafels schoongeveegd... in één klap. En hoeveel schemerlampen zijn er wel niet ver nietigd in de nietsontziende strijd tussen man en Alphen aan den Ri|n Houweling, Hooltstraat 187 Benthuizen: Van Waay. Dorpsstraat 70-74. Bodegraven: Tapiitc. G. de Jong, v. Tolstraat 10 Hazerswpude P. v. d. Linde, Dorpsstraat 140. Hazerswoude Dorp Hulsman Int.verz.. Dorpsstraat 95 Katwijk ZH P. piug, Princestraat 5 Fa. v. Steijn, Voorstraat 64. Leiden ZH. Mark. Fabr. D. Ladam, Molensteeg 12. T. M.T. Tap. Meub. Trefpunt, Herengracht 6. Jac. Boter, Herensingel 9 A. b.v. Adr. van Ooy Jr., Stationsweg 18-20. Fa Vlasveld Doezastraat 2 Zirkzee b.v., Zeemanlaan 22 Kruider. Lage Ri|ndi|k 114. Smit s woninginrichting, Mare 98. Leiderdorp: G. Vermeulen, Hoogmadeseweg 26. Leimuiden H. Zwaai, Dorpsstraat 68-70. Nieuwkoop: Verhage, Dorpsstraat 89 Noordwukerhout Tapijtcentrum Leiden. Hovenstraat 50. Oegstgeest Rol, Geverstraat 40. Oud Ade: G. v. d. Fits, Vrouw-Venneweg 37. Rpelofarendsveen H. van Veen, Noordeinde 17. v. d. Geest, Noordeinde 35. Sassenheini J H Perfors, Hooldstraat 124 Ter Aar Interieurverzorging Rietveld, Wink C Vosholplein. P. den Haan b.v., Langeraarseweg 8. Voorhout: van Gerven. Herenstraat 136 Noordermeer, Herestraat 48. Voorschoten Randstad b v Planciusplantsoen 19 Warmond A. Verkaik, Dorpsstraat 37. Woubrugge C. Westmaas, Boddens Hosangweg 4. Zevenhoven: J. v. d. Broek Zn., Dorpsstraat 15. Zoeterwoude: Paardekoper, Schenkelweg 2 A. 7W65 l/U6&dA///l KLAP

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 8