Wij kopen uw huistegen 100% taxatiewaarde AANBIEDING KARPETTEN HOOGOVENS* Tusserf'te koop"en"verkocht"zit voor u nog geen dag. Wonen in Voorschoten. als u vóór 8 juni a.s. bij ons een nieuwe woning kiest. Veilig onderdak met onze unieke koop-verkoop garantie Wonen in Pijnacker. HUISMAN B.V. Pc [d un TEGELHANDEL 8 „MASTRIGT" Produktievakman I I In deze gezellige forensengemeente rnet zijn vele historische monumenten, zijn winkels en markt in het oude centrum, daar is het goed wonen. Prima verbin dingen per bus en trein met universiteitsstad Leiden en Den Haag. terwijl duinen en strand "naast de deur" liggen. Met de auto bent u ook overal snel via de rijkswegen A4 (A'dam-R'dam) en A44 (A'dam-Den Haag). Voorschoten telt vele scholen en de sport beoefenaar kan er alle kanten uit. Plan Noord-Hofland. Voorschoten is geen groeigemeente en het plan Noord-Hofland behoort tot de laatste bouwplannen. Bij de opzet van de schakelvilla's is gestreefd naar een maximum aan privacy dooreen schuin versprin gende opstelling van de huizen. Rondom het plan is reeds veel groen aanwezig, terwijl één zijde van het project aan een fraai aangelegde singel grenst. Luxe schakelvilla's. Uw toekomstig droomhuis ziet er zo uit: Het is er ruim, maar niet ongezellig groot. Overal in het huis zijn verrassende doorkijkjes en gezellige hoekjes. En ook de luxe hebben wij in alles meegebouwd Via de ruirne entree met garderobe komt u in de eet kamer met verlaagd plafond. Opzij vindt u de keuken met alle moderne inbouwapparatuur, een bijkeuken met plaats voor was- en droogautomaat en doorgang naar de inpandige garage In de woonkamer speelt de open haard een centrale rol. Fraai is de vide naar de eerste verdieping, die een extra ruimtewerking geeft. Drie zonnige, intieme slaapkamers vindt u daar. plus een luxueus uitgevoerde badkamer, aparte douche, twee wastafels en tweede toilet. In een deel van de villa's is er een tweede verdieping met nog een extra hobbykamer plus een ruim dakterras. Aan de afwerking is de uiterste zorg besteed. Van hardhout tot mechanische ventilatie, van dubbele beglazing tot schrootjesplafond. Hoe liggen de prijzen? Als u alle voordelen van ligging, plan, opzet van 't huis en de luxe afwerking bij elkaar telt, zal de prijs die varieert tussen f 482.000,- en f 570.000,- v.o.n. u ongetwijfeld meevallen. Natuurlijk is het geen kleinig heid, maar 't gaat per slot om een luxe schakelvilla van een bijzondere klasse. Een stukje woónplezier met alle komfort binnen handbereik. Welkom in onze modelwoning. Kom een dezer dagen eens een kijkje nemen. Onze modelwoning aan de Willem Barentszlaan staat vanaf vrijdag 23 mei a.s. dagelijks van 14.00 tot 16.00 uur welkomwijd voor u open. Alleen op zondag, eerste Pinksterdag zijn wij gesloten Ontdek zelf hoe luxueus afgewerkt, hoe komfortabel deze schakelvilla's zijn. Bovendien kunt u dan meteen ook kennismaken met Voorschoten. Overigens hebben we in Voorschoten ook nog enkele luxe herenhuizen te koop. Deze liggen in de prijs klasse van ca. f 375.000,- vo.n. Ook voor deze woningen gelden de bovenstaande voordelen waar onder dus het Reym-koopt-uw-huis-plan. Voor informatie of afspraak: Makelaarskantoor Rijnland Veurseweg 143,2251AB Voorschoten. Tel.: 01717 - 7940 Verenigde Makelaarskantoren Int Korenlaan 4a. 2242 HN Wassenaar. Tel: 01751-10900 Als u uw nieuwe huis kiest in Voorschoten of Pijnacker, in één van onze luxe schakelvilla's of herenhuizen, dan kopen wij de komende weken uw oude huis. Als alternatief kunnen wij u voor vijfjaar vast een lage hypotheekrente bieden. Als welkomst- kado leggen wij in ieder geval gratis uw tuin aan. DRIE UNIEKE KOOPVOORDELEN. 1. Het Reym-koopt-uw-huis-plan. Wie een huis koopt, zit altijd met de angstige vraag: hoe snel zal ik mijn huis kunnen verkopen? En tegen welke prijs? Dat bracht Reym op een uniek idee Wij kopen uw oude huis, mits u van ons een duurdere woning koopt. In overleg met ons kiest u uw taxateur. Zijn taxatie is voor ons de bindende aankoopsom van uw woning. Geen maandenlang wachten dus. maar zekerheid meteen. Dat vergemakkelijkt uw beslissing op een belangrijk punt enorm. Zoals gezegd: dit aanbod geldt tot 8 juni '80. 2. Vijf jaar lang lage, vaste rente. Wilt u van ons Reym-koopt-uw-huis-plan geen gebruik maken, dan is dit wellicht iets voor u: Met de huidige hoge rentestand is een aanbod voor een hypotheek rente die een paar procent lager ligt bijzonder aantrekkelijk. Ondanks de snelle schommelingen van de rentevoet op dit moment bieden wij u een rente percentage dat ca. 3% lager is dan de huidige markt- rente aan. Dat gaat u de komende vijf jaar een flink stuk schelen. 3. Gratis tuinaanleg onder architektuur. Reym heeft een bekende tuinarchitekt gevraagd enkele ontwerpen te maken. U kunt daaruit een keus maken. Aanleg en beplanting zijn ons welkomstkado voor u. Dat zorgt meteen voor een stukje sfeer rond uw huis. REYM BOUWONTWIKKELING BV «d][j> Dorpstraat 130,2742 AL Waddinxveen. Tel.: 01828-3844 Wie van landelijke rust, van buiten wonen houdt, maar graag één of meer grote steden dicht bij de hand heeft, zal zich in Pijnacker onmiddellijk thuis voelen. Met de auto bent u in een wip op één van de grote snelwegen richting Den Haag of Rotterdam. De verbindingen per trein en bus met Den Haag, Delft, Rotterdam en ook Zoetermeer zijn uitstekend. Pijnacker met zijn karakteristieke dorpskern telt vele scholen en heefteen bloeiend verenigingsleven op sociaal en sportief gebied. Plan Koningshof. Plan'Koningshof is geheel door sierwater omgeven. Binnen dit gebied is alles als woonerf aangemerkt. Een veilig idee voor gezinnen met kleintjes. In dit plan bouwt Reym een aantal luxe herenhuizen in een tweetal typen. De opzet is zo gekozen dat elke bewoner een maximale privacy geniet Luxe herenhuizen Type 9M. Om te beginnen zal de gevelaanblik en ruime opzet u meteen al aanspreken. Op de begane grond vindt u keuken, eetkamer en de woonkamer met een open haard. Tussen de keuken en garage ligt de bijkeuken. Op de eerste verdieping drie slaapkamers plus een luxueus "sanitairblok" bestaande uit badkamer met twee wastafels, aparte douche en tweede toilet. Op de tweede verdieping dan nog een vierde kamer plus ruime berging. Luxe herenhuizen Type 6M. Ook een huis waarin u zich door de gezellige opzet meteen thuis zult voelen. Via de entree met garderobe komt u in de keuken annex eetkamer. De woonkamer is bijzonder sfeervol door het verlaagde plafond. Een open haard is aanwezig. Op de eerste verdieping drie slaapkamers plus luxueuze badkamer met twee wastafels, aparte douche en tweede toilet. Op de tweede verdieping een ruime hobbykamer. Aan de afwerking van beide typen is uiterste zorg besteed. Van hardhout tot mechanische ventilatie, van betegeling tot keuken-komfort. Hoe liggen de prijzen? Als u de voordelen van ligging, plan, opzet van het huis en de luxe afwerking bij elkaar optelt, zal de prijs die voor het type 6M varieert tussen f352.000,- en f 381.000,- vo.n. en voor het type 9M tussen f 474.000,- en f 499 000,- v.o.n. u ongetwijfeld mee vallen. Natuurlijk is het geen kleinigheid, maar het gaat per slot om een luxe herenhuis van bijzondere allure. Welkom in onze modelwoning. Kom een dezer dagen eens een kijkje nemen. Onze modelwoning aan de Rivierenlaan 3 in Koningshofstaat vanaf vrijdag 23 mei as. van 14.00 to 16.00 uur welkomwijd voor u open. Alleen op zondag, eerste Pinksterdag, zijn wij gesloten. Kom met eigen ogen ontdekken hoe luxueus afgewerkt, hoe komfortabel deze herenhuizen zijn. Bovendien kunt u dan meteen ook met Pijnacker kennismaken. Voor informatie of afspraak: Makelaarskantoor Rijnland Koningshof 32.2541GV Pijnacker Tel.: 01736 - 2184 Delftstreek Makelaardij Emmapark13,2641EJ Pijnacker.Tel 01736- 5544 Oude Delft 78.2611 CD Delft. Tel.: 015 -142948 jjaja Huisman voe mei t/m 30 juni een WBmWIËKKM tol/i ilairo qL+io rtm 11 in Hof -jr^Ao\ takulaire aktie om u in het zadel te krijgen. Het gaat om de typen CBX, CX 500, CB 650 Z en CB 250 NZ. Kijk zelf wat u het meeste aanspreekt. Kans 3: CB 650 Z. Moderne, goedsturende 4 cilinder motor. Comstarwielen. twee schi|fremmen vóór en elektronische ontsteking. Tijdelijk voor f 5.999,- inkl. b.t.w. Zo'n kans komt nooit meer terug. Kans 4: CB 250 NZ. Sportieve, snelle twee cilinder, 4 taktmotor. Ontworpen volgens hetzelfde Eurostyle principe als de Bol d or. Nu voor de ongelofelijke prijs van f 3.990,- inkl. b.t.w. De kans voor u! BROMFIETS- EN MOTORENHANDEL SHOWROOM HOGEWOERD 66-68 LEIDEN-TEL. 13 12 92 Wij vragen een VERKOOPSTER en LEERLING VERKOOPSTER Schoenhandel Boons Utr. Veer 15, Leiden, tel. 124162. INSCHRIJVING HUWELIJKSE VOORWAARDEN Onder mei 19 i het 23580 zijn op 9 derenregister ter griffie van de Arrondissementsrechtbank te 's-Gravenhage ingeschreven huwelijkse voorwaarden tus sen de heer Dirk van den Berg en mevrouw Bernardina Anna Maria van Keulen, beiden wo nende te Leiden, Driemaster- wal 7. S. Pasma. notaris te Noordwijk. TREKKINGSLIJST GROTE LOTERIJ t.b.v. HET BOUWFONDS L.V. Roodenburg 51 «757 282 «780 655 5100 910 5149 5155 5194 5332 5654 5712 6236 6250 6359 6433 6996 7275 7410 De prijzen moeten voor 15 november 1980 worden af gehaald, zijn zij dan niet af gehaald dan vervallen de prijzen weer aan de L.V. Roodenburg. Alle prijswinnaars krijgen nog schriftelijk bericht. L. V. ROODENBURG 1651 1849 2518 2833 3069 3567 3807 4119 4134 4169 4615 4617 f8! BLOEMTAPIJT 175x175 99,50 ZUIVER WOL 200x300 369,00 HOOGPOOL 200x300 299,00 ALLE MATEN LEVERBAAR Wij bij Hoogovens zijn elk op onze eigen manier bezig met staal. Met een paar mensen in een klein team begeleiden wij het produktie- proces. Bij een hoogoven, in een staalfabriek of walserij. Wij bedienen een grote installatie, regelen de aan- en afvoer van materiaal of controleren ons eindprodükt op kwaliteit. Wi] zoeken collega's die zich ook willen ontwikkelen tot De opleiding gebeurt voor een groot deel in de praktijk op de werkplek. Indien noodzakelijk wordt de opleiding aangevuld met een gerichte cursus waarvoor je af en toe een uurtje in de schoolbank zit. Het werk doen wij in ploegendienst, waarvoor extra betaald wordt. Voor mensen die bereid zijn hun handen uit de mouwen te steken is bij Hoogovens altijd plaats. In kleine teams, met een overzichtelijke j taakverdeling. En ruimte genoeg voor persoonlijk initiatief. Terwijl je werkt en een goede boterham verdient, kun je jezelf ontwikkelen tot vakman m een van de vele beroepen die er bij ons zijn. Daar zit vast wel iets voor u bij. Laat u in elk geval informeren over uw eigen kansen. Want in staal ziet uw toekomst er solide uit. Benieuwd naar uw mogelijkheden? En tussen de 18 en ca. 45 jaar? Kom gerust langsom uw licht op te 1 steken. Ons adres is: Wijckermolen 202. Beverwijk. (150 meter van 't station). Wij zijn op alle werkdagen open van 9 tot 4 en maandag avond van 7 tot 9 uur. I Ons telefoonnummer; 02510-94000. f U kunt ook de bon J insturen zonder post- zegel naar: Hoogovens, a Antwoordnummer 94000,1 1970 WB IJmuiden. BON Ja. ik wil nadere informatie over het werk als produktievakman postcode geboortedatum I I ■'oengehuwd/ongehuwd^j^pp Hoogovens behoort tot het ESTEL-concern

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 12