1 0NR0ERE Utl ONRC MENS VOSKUIL ^BERG Het 'Roggebroodshotfe'; niet alleen Hulsebosch Makelaardij bv - 1 \JF3mm Cm #L#C#^/Crl« onroerendgoed ONROERENDGOED onroerendgoed m m Schelvis mchilders 0 210673 Wat doet MENS voor de middenstander die aan uitbreiding of sluiting denkt? BEDRIJFSMAKELAARDIJ B.V. menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv cimilufiuinfij onroerende (joedcreio een gekke naam 'ook nog te gekke, zeer betaalbare huisjes, met een rust die u in de binnenstad niet snel zult vinden! Het Hollantsche Hays UNIEK AANBOD nsGSIGEEST Vul nu de bon in voor alle informatie over de luxe bungalows van Streif. ONROERENDGOED onroerendgoed a onroerem)goed a 1 specialisten in woningonderhoud vraagt vrijblijvend prijsopgaaf Het zoeken van expansiemogelijkheden of, bij het beëindigen van een bedrijf, het zoeken naar nieuwe kopers of huurders voor het leegkomende bedrijfspand. In beide situaties komt er veel bij kijken en is de hulp van ter zake deskundigen onontbeerlijk. Mens Bedrijfsmakelaardij bemiddelt niet alleen tussen kopers en verkopers of tussen huurders en verhuurders. Wij doen veel méér. Onze adviesfunktie strekt zich ook uit tot het juridische en fiskale terrein. W.I.R.- en S.I.R.-regelingen, vergunningen, financiering en, bijzonder belangrijk: wij zijn bevoegd tot het taxeren van bedrijfspanden. Zowel fiskale taxatie als bank-technische en going concern basis taxaties. Wij weten er alles van. Het bij koop of huur van bedrijfspanden, Als u daar meer de heer v adviseren en begeleiden de kleinste winkel tot en met 1 de grote fabriekskomplexen. In de gehele randstad. ver wilt weten, neem dan even kontakt op met n Berkel van Mens Bedrijfsmakelaardij. Maak een afspraak voor een eerste oriënterend gesprek. Zonder kosten, zonder verplichtingen. Grachtweg 73, 2161 HM Lisse, Telefoon 02521 -10050, Lid N.B.M. 275 m2 kantoor (nieuwbouw) Leiden Admiraal Banckertweg 22 Deze kantoorruimte, gevestigd in een pand waarin reeds meerdere ondernemingen hun in trek namen, wordt verhuurd op TURN-KEY ba sis, dus indeling, middels scheidingswanden en afwerking, zoals bijv. vloerbedekking, worden door verhuurder in nauw overleg met huurder verzorgd. Goed bereikbaar, temidden van in dustrie-, handels-, en kantoorgebouwen. Huurprijs per jaar 42.000,-. breeslraat 106 2311 cw reiden telex 39302 majsb-nl tel 071-125041 TE KOOP Sassenheim Kaagdreef 110. Gunstig gelegen en goed onderhouden drive-in, v.v. cv gas en inpandige garage, achtertuin op Z.O., 14 m. diep aan waterpartij. Ind.: entree, garage, L-vormige hobby/studeerkamer, open hardhouten trap naar 1 e etage, waar L-vorm. huiskamer en royale keu ken. Tevens op 1 e etage toilet, en bergkast. Aan voor- en achterzijde over volle breedte balkon, open hardhouten trap naar 2e etage waar 3 slaapkamers zijn, alsmede badkamer met ligbad en 2e toilet. Oplevering in overleg. Koopsom 219.000,- k.k. Komt u de mogelijkheden eens met ons bespreken. Voor dokumentatie en het maken van een afspraak kunt u terecht bij: Hoofdstraat 89. Sassenheim, tel 02522-15050 of: Nima Projektontwikkeling B.V. Mr Dr. Frederiksstraat 8, Breda tel 076-131824 nlmo projehtofttwikksling Indclir Het is de bedoeling dat het Rogge broodshof straks, door middel van een al aanwezige poort, wordt verbonden met de Schachtenhof en de Hof van Vcnctiën, waardoor een zeer idyllische situatie ontstaat. Wonen in het Roggebroodshof is dus ook voor u weggelegd. De verkoopprijzen van de woningen zijn, zeker gezien de aard en kwa liteit der renovatie, bijzonder laag. Omdat de Bouwvergunning er al is, kan er, zodra er een koopovereen komst is gesloten, direkt met de renovatie worden begonnen. Het r is aannemelijk dat u er al in de na- f zomer zult kunnen wonen. Ge- S interesscerd? Maak een afspraak op ons kantoor voor het bespreken van de tekeningen en het bestek. 2 U kunt het hofje dan ook Douzastraat lb - Leiden - Postbus 871 ■i Roggebroodshof 1 Indeling: entree. .in liet <ljk l»c f 105.000,-K.K. Roggebroodshof 2 f m2, plaatsje, loop en ba'dka- f 111.000; K.K. Roggebroodshof 3 en 4 eze twee huisjes zijn verheeld ci kamer 52 keuken'6012^11" pandigc berging 4,5 m2. Ie verdie met de mogelijkheid om daarin cc badkamer en drie slaapkamers te projekter«A^HHHfri|m 3 oplevering f 155.000,-K.K. ledig afbouwen van De Leidse binnenstad telt vele hofjes. Het wonen in een hofje is vaak alleen maar weggelegd voor bepaalde groe pen van de bevolking zoals studenten en bejaarden. Toch zou u er ook wel voor voelen? Dat kan. Het Hollantsche Huys heeft nu een kompleet hofje, oorspronkelijk bestaand uit vier huisjes, in ae verkoop. We praten hier O' broodshofje dat ten Schachtenhof t 1 ligt i er het Roggt idden van ht 11 het Hof va ijk Pi Oost. (tussen Herengracht en Hooigracht) In 1979 verleende Burgemeester en Wethouders bouwvergunning op het plan dat de architekt Wim Hofman ontwikkelde. Dat plan hield in dat twee huisjes verheeld zouden wor den tot een, de andere t.wce huisjes zouden geheel gerenoveerd moeten worden. Tussen de woningen ligt een zonnige bestrate binnenplaats. Hoewel in het hart van (Je stad gelegen, waant u zich daar op het platteland, zo rustig is het er. LEIDEN, Donsvlinder 13, Riante patiobungalow met aangrenzende dubbele garage (eventueel 3), waardoor mogelijkh. tot praktijkruimte of vergroting van woongedeelte, tuin van 10x5 m op Z. Ind.: entree, hal, toilet, living van 40 m2, schuifpui naar patio, plavuizenvl., semi-open keuken, 3 slp.kamers alle d.m.v. schuifpui uitkomende op patio, luxe bad kamer met ligbad en bijkeuken. DEZE BUNGALOW MOET U VAN BINNEN ZIEN OM ER EEN JUISTE INDRUK VAN TE VERKRIJ GEN. Vraagprijs f 329.000,- k.k. Inl.: KANTOOR ZAALBERG Zoeterwoudsesingel 7 Leiden, tel.: 071-149147 b.g.g. 071-123183/124691. HILLEGOM Eisbroekerlaan 64. Middenw. met vrijst. st. schuur, voor- en achtertuin (zuid) c.v.-gas, eigen grond. Ind.: hal, toilet, kelderkast, keuken met div. inbouw app., mooie eetbar, ruime woonk. 1e etage: 4 slaapk. waarvan 1 met balkon, douchekamer, vaste trap n. 2e etage: 1 gr slaapk. met dakkapel, ber ging. Vraagprijs 179.000,- k.k. Stationsweg 80. Halfvrijst. woning in perfecte staat, voor- en achtertuin, vrijst. st. schuur, c.v.-gas. Ind hal, ruime woonk. met parket, open haard, keuken, 1e etage: 3 slaapk., badk. met douche, toilet. Vraagprijs 197.500,- k.k. Wij bieden U voor bovenstaande woningen een hy potheek aan die drie maanden geldig is die bij stijging van de rente niet hoger wordt maar bij daling van de rente wèl mee omlaag gaat. Voor uitgebreide informatie of een complete woninglijst kunt u terecht bij: Lid NBM/MCC Hoofdstraat 142 2181 EH Hillegom Telefoon 02520-16413* Carel Fabritiuslaan 11 f395.000,- Prachtig gelegen royaal hoekherenhuis met garage. 3-zijden mooie tuin, prima zonligging. Gelegen aan plantsoen met waterpartij. Ind.: hall, grote Z-vormige woonkamer (45m2) met open haard, ruime Siematic-keuken met apparatuur. Ie et.: 3 flinke kamers, luxe badkamer met ligbad, 2e toilet, overdekt balkon, 2e et.: grote kamer, dakkapel, CV-gas. Incl. wasautomaat, markiezen, gordijnen en vloerbedekkin- ln de wijk Binnenhof te Leiderdorp is te koop een prachtig hoekhuis met aangebouwde garage en schuur. Tuin op het zuidwesten. Indeling van deze woning: Hal met vloer van natuursteen en een werkkast met wa terontharder. Woonkamer, L-vormig, groot ca. 40 m2 met open haard, eiken trap, vloerverwarming, convectoren etc. Open keuken groot ca. 16 m2 met bar, vloerverwarming, convectoren etc. 1e verdieping: 3 slaapkamers, waarvan 2 met een groot balkon. Badkamer met o.a. ligbad, douche, toilet etc. 2e Verdieping grote zolderkamer met dakkapel. Spouwmuren voorzien van isolatie, kozijnen voorzien van dubbele beglazing. Het geheel verkeert in prima staat van onderhoud. Vraagprijs 350.000,- k.k. Int.: telefoon 071-410639 na 18.00 uur 071-893356. RIJNSBURG In de Petr. van Saxenstraat bieden wij te koop aan een maisonettewoning met een zeer fraai uitzicht. Dit op erf pacht staande huis bevat: entree, gang, toilet, woonka mer, keuken; 1e verd.: overloop, 3 slaapkamers, badcel; 2e verd.: vlizotrap met zolder. Vraagprijs 120.000,- k.k. WARMOND Aan de Kloosterwei bieden wij te koop aan een hoek- schakelwoning, gelegen in een rustige woonwijk met tuin op zuidwesten. Deze centraal verwarmde woning, staan de op 152 m2 grond is als volgt ingedeeld: hall, toilet, berging, doorzonkamer met open haard, moderne keu ken, 1 e verd.: 3 slaapkamers met wastafels, toilet en luxe badkamer met ligbad. 2e verd.: twee slaapkamers met wastafel. Het huis wordt opgeleverd met stoffering, thermophane beglazing, alsmede gedeeltelijk voorzien van plavuizen. Vraagprijs 395.000,- k.k. NOORDWIJK In het complex "Nieuw Puik en Duin", Duinweg 82, bieden wij te koop aan een alleenstaande houten recrea tiebungalow op stenen voet, staande op ongeveer 500 m2 erfpachtgrond, direct nabij de Staatsbossen en dui nen. Deze geheel gestoffeerde en gemeubileerde woning bevat: keuken, woonkamer, 3 slaapkamers met 6 bed den, alsmede een toilet en douche. De jaarlijkse canon bedraagt 425,00 per jaar tot 1981. Vraagprijs 70.000,- k.k. In het gebouw Residence Astrld 18 aan de Kon. Astridboulevard, bieden wij te koop aan een moderne 3-kamerwoning, gelegen op de 2e woonlaag, met lift, berging en garage. Indeling: entree, toilet, badkamer met ligbad, woonkamer met open keuken, balcon op zeezijde. Vraagprijs voor deze gestoffeerde woning 280.000,- k.k. In de Symon Meeszstraat 20 bieden wij te koop aan een in goede staat van onderhoud verkerende middenwo ning, met voor- en achtertuin (gelegen op het zuiden). Dit centraal verwarmde pand, dat in 1970 werd gebouwd en wordt opgeleverd met de mogelijkheid tot overname van stoffering en meubilering, bevat: gang, toilet, kelderkast, woonkamer, keuken. 1e verd.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad; 2e verd.: vaste trap, berging, c.v. afd., slaapkamer. Een huurgarage is beschikbaar tegen 50,- per maand. Een gunstige hypotheek op dit pand is eventueel te verkrijgen. De vraagprijs van dit pand met schuur is 210.000,- k.k. VRIJE VESTIGING. Aan de Pr. Hendrikweg bieden wij te koop aan voor f 725.000,- k.k. de hoog gelegen alleenstaande voor de oorlog uitstekend gebouwde villa "Aigen Aarf" met gara ge staande op 1057 m2 grond. Deze zeer goed onder houden villa bevat: vestibule, gang. toilet, woonkamer van 4x9m met open haard, alsmede een gloednieuwe "Poggenpohl" open keuken, een 2e keuken met aparte in- of uitgang, grote slaapkamer met moderne badkamer met ligbad en aparte douche, 2e toilet en wastafel. 1e verd.: overloop, douchecel, toilet, 3 slaapkamers, allen met balkon. 2e verd.: vaste trap, overloop, 4 slaapka mers. Alle slaapkamers hebben warm- en koud stromend water. In het onderhuis zijn twee vertrekken waar tevens zijn geplaatst de C.V.-gasketel en de boiler. Aan de Prins Hendrikweg, op een zeer hoog duin gele gen, bieden wij te koop aan een semi-bungalow met veel bossage. Dit zeer goed gelegen huis met een riant uit zicht. bestaat uit: parterre, hal, L-vormige woonkamer, keuken, gang, 4 slaapkamers, badkamer en toilet; onder huis: woonkamer, keuken, badkamer met toilet, c.v.afde- ling. 2 slaapkamers. Rondom het pand is duinterrein, groot ongeveer 1200 m2, alsmede terrassen op het Z.O. Onder aan de voet van het duin, kan een garage worden gebouwd. Prijs 750.000,- k.k. grootste appartement in het riante huis ter duincomplex In het luxe gebouw Marevista bieden wij te koop aan een zeer fraai op de 1e woonlaag gelegen appartement, ge heel gestoffeerd met ruime balcons aan de zee- en land zijde. Dit 227,20 m2 netto grote appartement bevat: ruime hal met garderobe, toilet, douchecel, grote woonkamer met eetkamer en open keuken waarin zijn geplaatst een hoekkast, diepvries, afwasmachine, afzuiginstallatie, alsmede een oven en electrisch kooktoestel, gang met diepe kast, 4 ruime slaapkamers aan de landzijde, bad kamer met ligbad, dubbele wastafel, toilet, bidet en ther- mostatische kranen. Deze zeer ruime flat heeft een uit stekende stoffering, w.o. een gedee.te parket. Vraagprijs voor deze gunstig gelegen woning met zon aan twee zijden: 825.000,- k.k. In het Willem Alexanderpark 23 een geschakelde semi- bungalow, staande op 362 m2 grond met voor- en ach tertuin. Dit in 1978 opgeleverde pand dat voorzien is van thermophanebeglazing en c.v. bevat: ruime hal met gar derobe en toilet, grote slaapkamer annex badkamer met ligbad, wastafel en 2e toilet, zeer ruime U-vormige woon kamer annex eetkamer met open haard, balkenplafond en grote vide. alsmede open keuken met oven en gasfor nuis, gang, douchecel, 3e toilet, 3 slaapkamers. Behalve de slaapkamers zijn de vloeren betegeld. Onderhuis: voorportaal, kelder van ong. 32 m2, ketelhuis met gas- boiler, inpandige garage van ong. 85 m2 met donkere kamer. Dit uitzonderlijk goede huis is direct te betrekken voor de koopsom van 625.000,- k.k. Makelaarskantoor RJ DEN HAAN Ml Grent 2 Noordwijk aan Zee, Telefoon 01719-19206 b.g.g. 01719-12103 fejr Streif bouwt al jarenlang luxe bungalows. Erg fraai, uiterst komfortabel en inklusief allerlei energiebesparende voorzieningen Model-bungalows in Lelystad. Ga 't zelf bekijken in Lelystad Op industrie terrein Noordersluis staan 2 kompleet de grond Wij bouwen ingenchte Streif-bungalows Maandag t/m de bungalows van uw dromen. vrijdag van 9 00-17 00 uur en zaterdag/ Vanaf 139 000.- inkl brw (vanaf zondag van 13.00-17.00 uur bovenkant begane grondvloer). BON komfortabel nonen voor ongedacht neinig geld.

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 36