©veixTuin PERSONEEL pggyfEtPMMflMl personeel soneel PERSONEEL përsonëêF^sii" JPERSONEELrcRSONEEL Pïïfï^-^£l' persor lEEL GEMEENTEPOLITIE LEIDEN Stichting ECABO CONSULENT(E) Ministerie van Defensie beambten directeur/directrice docent(e) slagwerk Jeugdige medewerker m/v Hoogheemraadschap van Rijnland S bezigheidstherapeut(e) J P«son*tlpERSOf€a. personeel Bij de administratieve dienst kunnen op korte termijn worden geplaatst twee part-time medewerk(st)ers voor 16 uur per week Zij zullen worden belast met eenvoudige administratieve werkzaamheden, zoals de behandeling van inkomende en uitgaande post, het verzamelen van statistische gegevens, het bijhouden van losbladige verzamelingen e.d. Voorts zullen zij incidenteel worden ingeschakeld bij de bediening van de telefooncentrale, telexapparatuur en een terminal. Voor deze functie komen in aanmerking kandidaten die aan de volgen de eisen voldoen: opleiding op Mulo/M.A V.O -niveau; bekendheid met de bediening van een telefooninstallatie en telexappa ratuur, behoorlijke typevaardigheid; enige administratieve ervaring. Het salaris zal voor beide functies, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f 2.199,- bruto per maand (bij een 40-urige werk week) bedragen. Nadere inlichtingen omtrent deze functies kunnen worden ingewonnen bij de chef van de administratieve dienst, de heer FB.M. van Toor, of diens vervanger, de heer D. Visser, telefoon 071 - 149961, toestel 117 of toestel 150. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen zenden aan de Commissaris van nnlitip nnQthnc Q1H1 9300 PP. I pirtpn STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS -=- IN DE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1, Leiden. a. twee leraren/leraressen maat schappelijke begeleiding - De functies omvatten een volledige weektaak. Met akte 77b, 41b applicatie; MO-A Pedagogiek of gelijk waardige opleiding. - Kandidaten met L.O. Wiskunde en/of Engels hebben onze voorkeur. b. leraar motorvoertuigentechniek - Volledige weektaak. - Met akte Nw N IV w of gelijkwaardig. - Met ervaring in bedrijfsautomobielen. c. leraar motorvoertuigentechniek - De functie omvat 8 a 10 les-eenheden. - Met ervaring in personenautomobielen. d. leraar bouwkunde/machinale houtbewerking - Volledige weektaak. - Met akte Nb en/of N III of gelijkwaardig. e. leraar bouwkunde/fijn houtbe- werken eektaak. I of gelijkwaardig. f. leraar/lerares engels - Voor 5 6 les-eenheden. Voor het verzorgen van de opleidingen aan onze AVOND SCHOOL zoeken wij: a. leraren motorvoertuigentechniek (totaal 22 les-eenheden) Te geven op één, twee of drie avonden per week (4 lesuren per avond). - Met akte Nw N IV of gelijkwaardig. - Een goede praktijkervaring in personen- en bedrijfsautomo bielen. Combinatie met vacature C. Dagschool is mogelijk. b. leraren elektrotechniek (totaal 16 les-eenheden) Te geven op één of twee avonden per week (4 lesuren per avond). - Ten behoeve van o.a. de opleiding V.E.V. technicus T B I. Ook zij die voor de gevraagde akte(s) studeren of gaan stu deren kunnen solliciteren - Cursussen voor Algemeen en Beroepsgericht Onderwijs in het kader van de Wet op het Leerlingwezen; - Bijzondere cursussen; - Programma's binnen het kader van de partiële leerplicht en de samenwerking met vormingsinstituten. Op een intensieve manier wordt er in onze school gezocht naar goede vormen van onderwijs en vorming voor jongeren, die kiezen voor werken en leren en daarbij een beroep doen op de faciliteiten var. de Streekschool. Deelname aan overleg binnen de vakgroep c.q. sectie alsmede met andere geledingen binnen de school behoort tot een wezen lijk deel van de taken Uw schriftelijke sollicitatie richt u aan de directeur van de Streekschool voor Beroepsbegeleidend Onderwijs in de regio Leiden. Postbus 9030. 2300 PA LEIDEN Nadere inlichtingen, indien gewenst, worden verstrekt door de adj directeur, de heer PAG Dobben Tijdens de schooluren is deze bereikbaar onder telefoonnummer 071 - 769242 J opleiding voor administratieve beroepen, o.a. in het l Leerlingwezen, zoekt een Taakinhoud Vereisten Het opleiden/begeleiden van werk nemers in hun beroepsopleiding - Het leggen en onderhouden van contacten met bedrijven, organisa ties, scholen, instanties etc. - Het leveren van een bijdrage aan en het daadwerkelijk betrokken zijn bij de realisatie van opleidingspro gramma's en examens - Het meedenken in processen, ge richt op de vormgeving en vernieu wing van beroepsgericht onderwijs - Het bijdragen aan verdere ontwik keling van de praktijkcomponent voor de verschillende opleidingsni- veau's en -richtingen - brede administratieve ervaring/ achtergrond - een H.B.O.-, of M.O.- of daarmee gelijk te stellen opleiding - gevoel voor en inzicht in de bege- leidingsproblematiek rond jongeren - goede contactuele eigenschappen - improvisatietalent en het vermogen tot een creatieve benadering van problemen - uitstekende mondelinge en schrif telijke uitdrukkingsvaardigheid, mede met het oog op verslagleg ging, het opstellen van nota's enz. Geboden wordt: - een salaris, afhankelijk van leeftijd en opleiding resp. bevoegdheid, van ca. 30.000,- tot ca. 50.000,- per jaar - 8% vakantietoeslag, minimaal 23 dagen vakantie - tegemoetkoming ziektenkostenverzekering - reis- en verblijfkostenregeling volgens Reisbesluit Overheid - opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds - vergoeding voor avondwerkzaamheden van ca. 3.000,- per jaar - na een tijdelijke aanstelling bij geschiktheid een vast dienstverband Werkgebied: - Rayon Den Haag e.o. of rayon Amsterdam e.o. - Bezit van een auto is gewenst. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de directie van de Stichting ECABO, van Persijnstraat 25,3811 LS Amersfoort. (Telefoon 033-13342). Bij het Marine Bewakingskorps is er een plaatsingsmoge lijkheid voor enige (mnl./vrl.) die na een grondige interne opleiding zullen worden be last met de bewaking en beveiliging van objecten van de Koninklijke Marine. Standplaats: Den Helder Amsterdam Oegstgeest Eemnes Weesp Kandidaten dienen: na het lager onderwijs tenminste enige jaren voorgezet onderwijs te hebben gevolgd; tussen de 21 en 30 jaar oud zijn; de militaire dienstplicht vervuld te hebben; een minimum lengte van 1.72 te hebben en niet bril dragend zijn. Aanstelling geschiedt in de rang van beambte met een maximum salaris (afhankelijk van leeftijd en ervaring) van f 1996,- bruto per maand, exclusief een toelage on regelmatige dienst van 20%. Na het met gunstig resultaat volgen van; de bedrijfsop leiding is promotie-mogelijkheid aanwezig. Een psychologisch onderzoek maakt o.a. deel uit van de selectieprocedure. Sollicitaties inzenden voor 7 juni 1980 en richten aan de Personeelschef Diensten en Inrichtingen der Marine, Bezuidenhoutseweg 74, 2594 AW 's-Gravenhage. Het bestuur van de Stichting Flats voor Ouderen "De Burcht" te Wassenaar roept gegadigden op voor de functie van De stichting, opgericht door de Nederlandse Protestantenbond afd. Wassenaar, exploiteert service-flats voor plm. 120 bewoners, waarbij plm. 50 personeelsleden (zowel "full time" als "part time") hun medewerking verlenen. Voor deze functie wordt gedacht aan iemand van plm. 40/50 jaar, die - in goede samenwerking met bestuur en staf de algemene leiding op zich zal nemen van het bedrijf: service-flats; - daadwerkelijke belangstelling, genegenheid en respect heeft voor oudere men sen, hun woonverlangens etc; - ervaring heeft met en tactvol leiding kan geven aan personeel; - beschikt over organisatie-, beheer- en delegatievermogen; Er wordt meer waarde gehecht aan practische ervaring en goede karaktereigen schappen dan aan het bezit van verpleegkundige diploma's. Een vrijzinnig protes tantse levensovertuiging strekt tot aanbeveling. Voor de salariëring en overige arbeidsvoorwaarden gelden de desbetreffende CAO-regelingen als leiddraad. Eigenhandig geschreven sollicitaties met volledige inlichtingen worden gaarne ingewacht bij het secretariaat van het bestuur. Zanderijpad 4.2242 GW Wassenaar. GEMEENTELIJKE MUZIEKSCHOOL KATWIJK telefoon: 01718 -72707 directeur: Peter Bontje roept sollicitanten op voor de funktie van 6 a 7 uur per week Een onderwijsbevoegdheid is noodzakelijk. Datum van indiensttreding 1 oktober 1980. Bezoldiging vindt plaats overeenkomstig de rijksrichtlijnen. Sollicitaties kunt u richten aan Burgemeester en Wethouders van Katwijk, postbus 589, 2^20 AN Katwijk. Bij het kaskantoor van de afdeling Comptabiliteit bestaat een vacature voor een die belast zal worden met de voorbereiding van de ontvangsten ten behoeve van de geautomatiseerde administratie. Vereist: tenminste een opleiding op MAVO-niveau Enige boekhoudkundige kennis. Salaris bij indiensttreding, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tot maximaal f 1.996.-. Bi) gebleken geschiktheid zijn promotie mogelijkheden aanwezig. De bij de overheid gebruikelijke secundaire arbeids voorwaarden zijn van toepassing. Sollicitaties binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan het hoofd Financiële en Personele Zaken, Breestraat 59,2311 CJ te Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 80-CO-2. psychiatrisch ziekenhuis Endegeest In het psychiatrisch ziekenhuis Endegeest ca., gele gen in Oegstgeest is plaats voor een PART-TIME E.E.G. LABORANT M/V De werktijden (20 uur per week) kunnen in overleg worden vastgesteld. De werkzaamheden zullen be staan uit het opnemen en beschrijven van E.E.G.'s. Vereisten: diploma E.E.G. laborant A. Telefonische informatie wordt u verstrekt door drs. K J. Bemelmans, neuropsycholoog, tst. 248 en ing. P. Heydanus, tst. 417. Schriftelijke sollicitaties richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (0711 15 18 40* PSYCHIATRISCH CENTRUM VOOR BEJAARDEN deel uitmakend van "de Open Ankh", stichting dienstverlening geestelijke gezondheidszorg In verband met het vertrek van één van onze kollega's, zoeken wij een Voorkeur genieten kandidaten met een opleiding bezigheidstherapeut(e) van huize Princenoord of Norel of een diploma MBO-AT. Ervaring in het werken en omgaan met psycho geriatrische patiënten strekt tot aanbeveling. Van toekomstige medewerk(st)ers verwachten wij, dat zij respekteren dat het Evangelie richtinggevend is voor het werken en omgaan met onze bewoners. Nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer A. Tibben, psycholoog, telefoon (01718) 1.54.41, aan wie u ook uw schriftelijke sollicitatie kunt richten op het adres Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk (Z.H.).

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 22