oplader (m/v) Nedairco llrïllOII ARTS BELAST MET DE DAGELIJKSE LEIDING PERSONEEl-ï^ïz-^iF^nsoNEEise personeel persi "eel warranty administrator op MTS/HAVO-niveau r DEÖv^1' vérdewhidp otïtnögdijk is. "l c soneel PI leell PERSOI\EELPERSONEEL persom DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v: secretaresse/secretaris elektromonteurs en eerste elektromonteurs opleiding tot vertegenwoordiger in onze buitendienst V= J Een verantwoordelijke commerciële funktie voor enthousiaste mensen unitleidster randstad uitzendbureau PEfiSO^££eww,1- 1 J P«"Ooe«lpERsa€a personeel In verband met een wijziging van onze organisatiestructuur en een verdere uitbouw van de dienstverlening naar de afnemer zoeken wij op korte termijn een administratief/technisch medewerker, die bij de service-afdeling te werk zal worden gesteld Zijn taak zal onder meer het bewaken van het garantie-administratie- systeem zijn, het afhandelen van afspraken op garantie en het afwikkelen van garantie- en produkt-aansprakelijkheidszaken met de fabrikant. Wij denken aan een medewerker in de leeftijd van 25-30 jaar met een technische achtergrond dan wel belangstelling voor techniek en een goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Engelse taal De benodigde kennis van het leveringsprogramma en de achtergronden van de airconditioningtechniek zullen door interne en externe trainingen worden ingevuld. U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan het hoofd service afdeling, de heer H. Gelderblom, dan wel telefonisch bij hem informatie inwinnen (na kantooruren 01720-23490). Nedairco is een vooraan staande handelsonderneming op het gebied van air conditioning. Het wereld bekende merk Carrier - een begrip in de Nederlandse installatiewereld - wordt door ons vertegenwoordigd. We zijn een marketinggericht bedrijf met een doorzichtige organisatiestructuur. Onze omzet - die jaarlijks een stijgende lijn vertoont - wordt gerealiseerd met ca. 95 medewerkers. Nedairco B.V., Postbus 151, 2394 ZH Hazerswoude Rijndijk, Rijndijk 141, Telefoon 01714-9010. HET BESTUUR VAN DE STICHTING LEIDSE SCHOOL VOOR MEAO VRAAGT DOCENTEN VOOR I Bedrijfsadministratie Bedrijfseconomie Algemene economie Commerciële economie Statistiek Nederlands Duits II Machineschrijven Kantoorpraktijk in totaal 40 uur _±_20 uur _rL 6 uur 12 uur (vervanging) 8 uur (vervanging) Aanstelling geschiedt per 1 augustus 1980. Zij die in het bezit zijn van een eerste of tweede graads bevoegdheid voor de categorie I en enige onderwijservaring hebben, verdienen de voorkeur. Voor machineschrijven geldt een derde graads bevoegdheid als vol doende. Kantoorpraktijk, in het kader van praktische beroepsvor ming, vereist geen speciale bevoegdheid. Ruime ervaring kan een aanbeveling zijn bij de sollicitatie. Sollicitaties te richten aan de school: Lammenschanspark 4,2321 JK Leiden vóór 31 mei a.s. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen op nummer 071 - 769203. Vroom Dreesmann zoekt een voor de afdeling Sociale Zaken van de regio Haarlem. Een onderdeel van de afdeling Sociale Zaken is de afdeling Opleidingen. Deze regionale afdeling Opleidingen verleent haar diensten aan negen waren huizen en twee diensten centra met een totaal van ongeveer 2200 mede werkers. De afdeling bestaat uit 6 opleiders/ sters, en is verantwoor delijk voor het mede- ontwikkelen en uitvoeren van een groot aantal cursus- en trainings- aktiviteiten ten behoeve van alle medewerkers van de regio. Tot de taak van de opleider/ster zal gaan behoren: het verzorgen van de introduktieaktiviteiten ten behoeve van de nieuwe medewerkers op cao-nivo het in het team van opleiders/sters helpen ontwikkelen en realiseren van het regionale opleidings beleid het begeleiden van stagiaires (lbo en mbo) en partieel leer plichtigen het verlenen van studieadviezen Van belangstellenden wordt verwacht: ervaring in het bege leiden van groepen opleidingsnivo mbo of studerend hiervoor mogelijk ook kennis hebben van en inzicht hebben in het funktio- neren van een commerciële organisatie leeftijd ongeveer 25 jaar Wij bieden de geschikte kandidaten een interessante en veelzijdige funktie, waarbij in het eerste jaar deelname mogelijk is aan de interne opleiding voor nieuwe opleiders. De selektie zal in nauw kontakt met het opleidingsteam geschieden Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met de heer H.B.M. Gotink, Hoofd Opleidingen, telefoon 023-31 9040. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Vroom Dreesmann r.egio Haarlem, t a v. de Heer Th.H.C.M. Ponsioen, Manager Sociale Zaken, Postbus 1 70, 2000 AD Haarlem VROOM DREESMANN Bedrijfsgeneeskundige Dienst (0,5 weektaak) vacaturenummer 0-13711158 Taak: het in samenwerking met de secretaresse en de doktersassistentes begeleiden van de werkzaamheden van de twee artsen, die zijn belast met de zorg van het universiteitspersoneel. Vereist: tenminste HAVO-opleiding; secretaresse opleiding; enige jaren ervaring; leeftijd 25-35 jaar. Salaris: maximaal 1.168,50 bruto per maand. Inlichtingen bij D. Roodenburg Vermaat of F. Dijkstra, telefoon 071-148333, toestel 5107/5110. Schriftelijke sollicitaties worden, mits niet anders vermeld, binnen veertien dagen na het verschijnen van deze oproep Ingewacht bij de Dienst Personele en Welzijnszaken der Rijksuniversiteit, Stationsweg 46, 2312 AV Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop. Ergon Electric B V is een maatschappij, met vesti gingen in Apeldoorn en Zoeterwoude, die zich be zighoudt met het verkopen en installeren van - elektrotechnische installa ties in de utiliteits- en industriële bouw - intern transportsystemen - systemen voor interne kommunikatie, bewaking en beveiliging Als gevolg van de expansie die onze onderneming door maakt, zoeken wij voor onze vestiging in Zoeterwoude enige ELEKTROMONTEURS en EERSTE ELEKTRO MONTEURS die beschikken overervaring en in het bezit zijn van: - het diploma LTS-E en een afgesloten opleiding leer lingstelsel - of het diploma MTS-E Naast een prettige en inte ressante werkkring bieden wij aan de geschikte kandi daten een goed salaris en goede arbeidsvoorwaarden. D15 Sollicitaties te richten aan Ergon Electric B.V. Postbus 119, 2300 AC LEIDEN Telefonische inlichtingen: tel. 071-899352 Ergon Electric B.V. Bij de Stichting Trombosedienst van het Nederlandse Rode Kruis, afde ling Leiden, zal per augustus a.s. de functie vrijkomen van de, van de dienst; die met zijn 15 verpleegkundigen en 4 doserende artsen de controle verzorgt op de behandeling met anti-coagulantia van bijna 10.000 patiënten per jaar. Tevens bestaat de gelegenheid een deel van de dagtaak (0.3) te besteden aan wetenschappelijk (evt. promotie-) onderzoek binnen de sectie haemostase en thromboseonderzoek van de afdeling en Vak groep Haematologie. Verplichting voor minimaal 4 jaar. Aanstelling volgens Rijksregeling bij het Academisch Ziekenhuis. Inlichtingen bij Prof. Dr. E.A. Loeliger, Medisch Hoofd en/of Mevr. Dr. R.M. Boekhout-Mussert, Dagelijks Medisch Leider van de dienst. DELA is de grootste vereniging in Nederland voor het verzorgen en verzekeren van begrafenissen en krematies. Bij de vereniging zijn nu reeds meer dan l .350.000 Nederlanders aangesloten, verspreid door het hele land. Wegens uitbreiding van de organisatie is er plaatsings- mogelijkheid voor een aantal medewerkers (M/V) ter De funktie van vertegenwoordiger omvat het propageren van net doel en streven van onze vereniging en het bezoeken van gegadigden voor het lidmaatschap. De werkzaamheden van onze vertegenwoordigers worden ondersteund door advertentiecampagnes. Gedurende de opleiding welke 2 tot 4 maanden kan duren ontvangt men een gegarandeerd inkomen. Vereisten: Mulo/Mavo diploma goede kontaktuele eigenschappen leeftijd 25 tot 50 jaai Aangezien de gehele opleiding in ons bedrijf plaats vindt is ervaring als vertegenwoordiger niet vereist. Wel moet men bereid zijn in de vroege avonduren te werken. De ochtenden is men in principe vrij. Het basissalaris vakantietoeslag e.d. bedraagt 28.500,- per jaar; het inkomen kan met provisie belangrijk worden verhoogd. Een autokostenjegeling en onkostenregeling behoren bij de funktie. Voor nadere inlichtingen omtrent deze werkkring kunt u telefonisch kontakt opnemen met de heer Vosshard, telefoon 040-444255, toestel 42. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, te richten aan: DEI.A Koöperatievc Yereni het Verzekeren en V van Begrafenissen ei Krematies U.A. )ude Stadsgracht I 56II Dl) Eindhove c|. 040-444255. Randstad Uitzendbureau bv is één van de grootste uitzendorganisaties in ons land. Zij helpt het bedrijfsleven aan tijdelijk personeel en daarmee uitzendkrachten aan tijdelijke banen. Deze dienst wordt verleend in de administratieve, industriële en technische sektor Het ontvangen en selekteren van sollicitanten en het kontakt onderhouden gebeurt door teams van 2 tot 3 medewerkers, zgn. units. De leiding daarvan is in handen van een unitleid(st)er. Deze werkt binnen de unit serieus en met enthousiasme'mee en stimuleert een goede dienstverlening naar de uitzendkrachten en een juiste afhandeling van de administratie. Daarnaast gaat de unitleid(st)er op bezoek bij bedrijven om het kontakt te onderhouden met bestaande en het kontakt te leggen met nieuwe relaties voor wat betreft plaatsingsmogelijkheden. Voor onze units in Leiden zoeken wij jonge mensen, die opgeleid willen worden tot Randstad verwacht dat zij tenminste een middelbare schoolopleiding (VWO- met einddiploma) hebben, over goede kontaktuele eigenschappen beschikken en een aantal jaren bedriifservaring hebben opgedaan. Een leeftijd rond 25 jaar is het meest geschikt Daar staat tegenover: een aantrekkelijk salaris, 8', J% vakantiegeld, 23 vakantiedagen, 13e maand plus tantième, studiekosten-, representatie- en onkostenvergoeding. Vanzelfsprekend krijgen zij een gedegen bedrijfsopleiding, training en voort durende begeleiding Schriftelijke sollicitaties met volledige personalia, opleiding en ervaring en vergezeld van een recente pasfoto te richten aan: Randstad Uitzendbureau bv, t a v. de heer H Metselaar, Breestraat 4. 1941 EJ Beverwijk

Leidsch Dagblad | 1980 | | pagina 20